Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 04:22   #9921
Quote:
Malo Sunce kaže: Pogledaj post
Cestitke na curki!

Sto se tice O i datuma termina, od proslog mjeseca sam se prebacila kod doktora koji gleda tocno ovulaciju i cikluse. Pitao me na prvom pregledu koliki su mi ciklusi i dal znam kad mi je O bila i onda termin prema tome i uzv odredjuje.
I evo danas bila na pregledu, beba procjenjena na 1300g i po uzv sam 30.tj. Sve ostalo super. Osim malo nizeg tlaka koji mi je 90/60.
I mene dosta muci niski tlak.
Gdje ces roditi?
zubic84 is offline  
Old 06.04.2017., 04:37   #9922
Ja sam budna od tocno 02:10h
Ne mogu i ne mogu spavati. Svasta mi se u glavi nakupilo, uspjela sam se i rasplakati...jednostavno sebe ne prepoznajem...zao mi muza, jadan nezna vise kaj smije i kaj ne smije reci, samo me zagrlio i grlio i grlio...a jaaaa jos vise
Ni u prvoj ni i drugoj trudnoci mi hormoni nisu ovako divljali. Nisam zahtjevna trudnica, suzdrzavam se da svima bude super u kuci, ali ovo...ovo je ludilo...mislim da sam se do sada isplakala vise nego ikada.

Bebica je inace super, udara, najvise se javlja navever. Trbuh mi se tokom dana jako steze na par minuta i onda opusti, zna biti dosta neugodno. Na WC trcim svakih pol sata, sat piskiti.

Dali djeca smiju biti na UZV? Imam 19. opet termin pa razmisljam da ih povedem, da vide sekicu na ekranu.
zubic84 is offline  
Old 06.04.2017., 04:44   #9923


Bas gledam Ponudi Dana ako nekoga zanima 4D UZV
zubic84 is offline  
Old 06.04.2017., 07:53   #9924
Quote:
zubic84 kaže: Pogledaj post
I mene dosta muci niski tlak.
Gdje ces roditi?
U petrovoj. Ti?
Tebe bas nesanica i trudnicki hormoni muce
Mene su bome hormoni nakon poroda prali. Ono pravi baby blues. Sve me strah sto ce i sad biti.
Moj mali je bio na jednom uzv da vidi svoju seku. Nis nije kuzio ali bilo mu je super. Cuo je kako srce kuca i kad smo dosli doma uzeo je autic pa ga vozio po trbuhu praveci se da je to sonda i da gleda tako seku.
Malo Sunce is offline  
Old 06.04.2017., 08:05   #9925
Quote:
zubic84 kaže: Pogledaj post
Ja sam budna od tocno 02:10h
Ne mogu i ne mogu spavati. Svasta mi se u glavi nakupilo, uspjela sam se i rasplakati...jednostavno sebe ne prepoznajem...zao mi muza, jadan nezna vise kaj smije i kaj ne smije reci, samo me zagrlio i grlio i grlio...a jaaaa jos vise
Ni u prvoj ni i drugoj trudnoci mi hormoni nisu ovako divljali. Nisam zahtjevna trudnica, suzdrzavam se da svima bude super u kuci, ali ovo...ovo je ludilo...mislim da sam se do sada isplakala vise nego ikada.

Bebica je inace super, udara, najvise se javlja navever. Trbuh mi se tokom dana jako steze na par minuta i onda opusti, zna biti dosta neugodno. Na WC trcim svakih pol sata, sat piskiti.

Dali djeca smiju biti na UZV? Imam 19. opet termin pa razmisljam da ih povedem, da vide sekicu na ekranu.
Hahhahaha smijesno mi je ....
Jer sam identicna ja bila do prije mozda mjesec dana.
Nesanica , a plakala brate mili ja ne znam da vise nikad ne zaplacem do kraja zivota. Muza sam izludila, prava sam narikaca bila. Kasnije sam plakala jer placem bezveze i ne prepoznajem se... 😂😂😂
Moja beba je jaaako aktivna uopce je staje cak sam se zabrinila u par navrata da li je normalno da beba toliko udara i nabija

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
nemam_pojma20 is offline  
Old 06.04.2017., 08:56   #9926
Quote:
zubic84 kaže: Pogledaj post
Ja sam budna od tocno 02:10h
Ne mogu i ne mogu spavati. Svasta mi se u glavi nakupilo, uspjela sam se i rasplakati...jednostavno sebe ne prepoznajem...zao mi muza, jadan nezna vise kaj smije i kaj ne smije reci, samo me zagrlio i grlio i grlio...a jaaaa jos vise
Ni u prvoj ni i drugoj trudnoci mi hormoni nisu ovako divljali. Nisam zahtjevna trudnica, suzdrzavam se da svima bude super u kuci, ali ovo...ovo je ludilo...mislim da sam se do sada isplakala vise nego ikada.

Bebica je inace super, udara, najvise se javlja navever. Trbuh mi se tokom dana jako steze na par minuta i onda opusti, zna biti dosta neugodno. Na WC trcim svakih pol sata, sat piskiti.
.
Which is why sam ja presretna što više nisam i neću bit trudna. Da hoće mm to odradit umjesto mene ja ću i dojit i dizat se noću i sve, ali više nikad nikad nikad ne želim prolazit kroz ova stanja.

Sorite na oftopiku

Blaženo kurcevo sranje

Inviato dal mio Redmi 3 utilizzando Tapatalk
Blentava is offline  
Old 06.04.2017., 09:19   #9927
drage moje, ovaj topic se približava brojci od 10000 postova,
pa ću ga zaključati i otvoriti vam novi.


link.
gargamišamel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.