Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 23:43   #101
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Je, ajmo se praviti grbavi pa tvrditi da činjenica da fakultetski obrazovana osoba u 30-ima je karijerno dogurala do rada na kiosku ne govori ništa o toj "osobi", već samo o statusu ...

Racionalnost, razumnost, realnost, određena doza probitačnosti i asertivnosti su valjda sobine koje je ok cijeniti i tražiti kod nekoga, a koje nipošto ne bi ostavile osobu s autorovim kvalifikacijama kao radnika na kiosku...

I lovačke priče o tome kako je u Hrvatskoj nemoguće naći posao... Neki idealni izmaštani u glavi možda i je... Ali ja stvarno ne poznajem ni jednu mladu osobu s fakultetom (ma i bez njega) koja je pametna, normalna i stvarno želi raditi i ne postoji nikakva caka kod nje u "traženju" posla, a da posao i nije našla u relativno kratkom roku i s vremenom se prebacivala na sve bolje poslove...

Svi ovi vječno nezaposleni, oni koji prtljaju s jednog posla na drugi i sl... su osobe kojima ni u ludilu ne bih dala ikakav posao da sam ja poslodavac i za koje mi nije ni najmanje čudno zašto ne mogu bolje.
Tebi prelazak iz jedne firme u drugu nešto loše? Ajde svašta ću procitati ovdje.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 23:47   #102
Asertivnost... jel to neka nova hit riječ među forumašima?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 23:58   #103
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Tebi prelazak iz jedne firme u drugu nešto loše? Ajde svašta ću procitati ovdje.
Kako je negativna kada sam to navela kao nešto pozitivno, probaj razumijeti što pročitaš

Jedno je ići za boljim ponudama u atraktivnije firme u smislu građenja karijere i povećanja plaće i to je poželjno...

Ali ovi karakteristični brljavci po poslovima su oni koji negdje rade par mjeseci pa im "joj... onaj šef kreten, oni kolege glupi, grozni uvjeti, predaleko, preblizu, preovo, preono"... Ukratko, kojima ništa ne valja i oni su najpametniji od svih, samo nikako da netko otkrije tu njihovu genijalnost.... To su oni koji neće ni u ludilo sagledati svoje mane i koji je razlog da ni na jednom poslu nisu uspjeli nešto ostvariti, već znaju samo hejtat i pizdit...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:00   #104
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Tebi prelazak iz jedne firme u drugu nešto loše? Ajde svašta ću procitati ovdje.
Svašta se da pročitati ovdje...jako često i stvari koje netko ni ne kaže, ali drugi pretpostave
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Asertivnost... jel to neka nova hit riječ među forumašima?
Da, pravi hit. Ne bi skodilo potraziti ju u rijecniku. Odmah je pored 'a zašto ignorirate autorove upise i koncentrirate se na nebitno?'
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:07   #105
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Kako je negativna kada sam to navela kao nešto pozitivno, probaj razumijeti što pročitaš

Jedno je ići za boljim ponudama u atraktivnije firme u smislu građenja karijere i povećanja plaće i to je poželjno...

Ali ovi karakteristični brljavci po poslovima su oni koji negdje rade par mjeseci pa im "joj... onaj šef kreten, oni kolege glupi, grozni uvjeti, predaleko, preblizu, preovo, preono"... Ukratko, kojima ništa ne valja i oni su najpametniji od svih, samo nikako da netko otkrije tu njihovu genijalnost.... To su oni koji neće ni u ludilo sagledati svoje mane i koji je razlog da ni na jednom poslu nisu uspjeli nešto ostvariti, već znaju samo hejtat i pizdit...
Ako su nekom grozni uvjeti zašto ne bi prešao na drugi posao, pa nije da je dao otkaz i ništ ne radi?
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:18   #106
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Ako su nekom grozni uvjeti zašto ne bi prešao na drugi posao, pa nije da je dao otkaz i ništ ne radi?
A zašto ne bi?


Ok, ne kužiš, sorry...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:43   #107
Ja pišem o'' brljavcima'' kako ti kažeš,nadovezala sam se na tvoj upis da svatko pa i '' brljavci''imaju prava preći iz jedne firme u drugu ako uvjeti ne odgovaraju i ako imaju mogućnosti i sposobnosti(ako to rade kako si navela znači da imaju) plus to je pozitivno a ne negativno. I razlika je između vječno ne zaposlenih i onih koji prtljagu s jednog posla na drugi.

Mislim kakve su plaće i uvjeti u nekim firmama nije ni čudo što prtljagu s jednog posla na drugi.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 01:16   #108
Zmija me za srce ugrzila, mjesecina svu noc trazila, od zivota sam se krio, sa usana otrov pio, crna moja, moja nevjero.

Meni je bizarno da itko normalan radi u Cro, pa ako ces vec raditi odi vani ko neki moji frendovi, radi i vrati se s E klasom iz 2012, da vidis kako dobro runas sa suprotnim spolom onda, za razliku od nas s Golfom.


Ja sam bio toliko depresivan kad sam prije 7/8 godina pokusavao preci na veci rang/level onoga cim se bavim, katastrofa je dozivila kulminaciju 23.12.2010 , bio sam na apsolutnom dnu zivotnom . Ne zbog novaca, nego sam se osjecao kao promasaj,nisam uspio, nisam dovoljno dobar, pametan, nije to za mene, milioni misli. I onda je prosao dan na dnu, dva dana na dnu, par dana na dnu. I onda takav sam pogledao dokumentarac jedan, slucajno, digao se iz kome, samo je to trebalo, krenuo od pocetka i 2012 je bila najbolja godina koju sam poslovno imao u zivotu. I tad sam shvatio da to nisu price iz filmova, da biti na dnu je nova prilika, dno je zabavno jer nikad ne znas sto ce sutra biti, a kad to osjetis i prođes nemas vise straha. Sad u 2017 se sjetiti i reci ne bih mijenjao to iskustvo nikad, ne bih. Tako da autore, sutra je novi dan i probaj napraviti nesto dobro za sebe i za druge, ako mislis da si trenutno (poslovno) na dnu to je odlicno jer imas priliku biti za 2 godine di hoces. Ovo je istina i full osobno, Sretno. Nisi zarobljen na kiosku, cijela Eu, a ako te zanima nesto drugo znanje je dostupnije vise nego ikada, par klikova away kako bi rekli, samo treba volja. To je tesko, kad si depresivan, ali moze se. Najteze je krenuti prvi mjesec, kasnije ide , a nakon 6 mjeseci je navika.

Zadnje uređivanje edwood : 25.02.2017. at 01:59.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 08:32   #109
Zitaa je pitala autora da li bi povisio kriterije da mu se promijeni imovinsko stanje.
Racunajuci po njegovom odgovoru on u biti trazi sponzoruse.
Dobar dio muske populacije podrzava takav nacin trazenja djevojke te samim time podrzava a i uzdrzava doticne.
U slucaju braka, takvi brakovi znaju preci u ono. Blejanje ( pa i varanje )imucnog muskarca u druge zene. Cendranje zene da joj je frendica bila na duplo skupljem ljetovanju.
Djevojke ljepota je prolazna, novac takodjer isto moze nestati, doduse malo teze.
Birajte si i gradite veze na drugim temeljima
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 09:05   #110
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Djevojke ljepota je prolazna, novac takodjer isto moze nestati, doduse malo teze.
Birajte si i gradite veze na drugim temeljima
Točno to. Muško cendranje da zgodne žene trče za novcem je u rangu izgledom prosječnih žena zasto ovi bogati biraju ljepotice a ne njih. Njima se ne dese sponzoruse, nego traže neke koje se uklapaju u njihov stil i standard života, kao što neće kupiti neki prosječni polovni auto nego traže najbljestaviji model i boju da se pokažu

Veze i brakovi danas pripadaju iz niza razloga, stupanje u njih na tim plitkim temeljima kao i trzavice zbog nedostatka novaca su samo neki od njih.

Naći curu ili dečka je (relativno) jednostavno, po meni treba tražiti nekoga tko ce ti biti partner u punom smislu riječi.

A ja si ne mogu pomoći zaključiti po ovakvim izjavama i priči da je riječ o osobi koja taj dio shvaća olako, ne čini sam zbog sebe korake potrebne da sebi osigura egzistenciju kakvu želi već čeka da mu se desi, kao i da čeka da ga neka po njegovim kritierijima dovoljno dobra zamijeti, a pritom misli da nudi jednako zauzvrat, ali ne nudi
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:00   #111
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Točno to. Muško cendranje da zgodne žene trče za novcem je u rangu izgledom prosječnih žena zasto ovi bogati biraju ljepotice a ne njih. Njima se ne dese sponzoruse, nego traže neke koje se uklapaju u njihov stil i standard života, kao što neće kupiti neki prosječni polovni auto nego traže najbljestaviji model i boju da se pokažu

Veze i brakovi danas pripadaju iz niza razloga, stupanje u njih na tim plitkim temeljima kao i trzavice zbog nedostatka novaca su samo neki od njih.

Naći curu ili dečka je (relativno) jednostavno, po meni treba tražiti nekoga tko ce ti biti partner u punom smislu riječi.

A ja si ne mogu pomoći zaključiti po ovakvim izjavama i priči da je riječ o osobi koja taj dio shvaća olako, ne čini sam zbog sebe korake potrebne da sebi osigura egzistenciju kakvu želi već čeka da mu se desi, kao i da čeka da ga neka po njegovim kritierijima dovoljno dobra zamijeti, a pritom misli da nudi jednako zauzvrat, ali ne nudi
Mene smetaju sponzoruse. Ne zato sto si ih ne mogu priustiti ( dapace najvise me te i opsjedaju ) nego zato sto ne zelim takvu a ima ih previse.
Jos bih malo pojasnio nesto, smetaju me sponzoruse koje zele da ih se uzdrzava te su lijene i djevojke koje se pale na novac ali cisto jer ih isti samo privlaci

Zadnje uređivanje romkius : 25.02.2017. at 10:19.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:31   #112
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Mene smetaju sponzoruse. Ne zato sto si ih ne mogu priustiti ( dapace najvise me te i opsjedaju ) nego zato sto ne zelim takvu a ima ih previse.
Jos bih malo pojasnio nesto, smetaju me sponzoruse koje zele da ih se uzdrzava te su lijene i djevojke koje se pale na novac ali cisto jer ih isti samo privlaci
To je kao da kažeš da te smeta što trgovina XY prodaje proizvod Z, a ti taj proizvod ne voliš. Ako ga ne voliš, ne kupiš ga i kraj priče, jednako kao i sa sponzorušama, ne vidim problem.
Joaquin_Sanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:33   #113
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Mene smetaju sponzoruse. Ne zato sto si ih ne mogu priustiti ( dapace najvise me te i opsjedaju ) nego zato sto ne zelim takvu a ima ih previse.
Jos bih malo pojasnio nesto, smetaju me sponzoruse koje zele da ih se uzdrzava te su lijene i djevojke koje se pale na novac ali cisto jer ih isti samo privlaci
Pa normalno. Ali onda nećeš ni traziti ni biti s takvima koje traže partnera samo po tom ključu. Kao i ljepotice koje ne žele tipa koji je s njima samo zbog izgleda.
Plitkost je plitkost, nije bitno kako se manifestira. A plitki ljudi ce završiti s plitkima jer si takvog para i traže.
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:53   #114
Smeta me sto mi ogranicuje broj cura s kojima bih bio.
Kljucna rijec je previse
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:22   #115
Smješno je kad ljudi pričaju o nekakvim poslovima, zaradama, sve je to ok, ali većina ljudi u državi radi do 4-5.000 ajde 6.000 kuna i radit će cijeli život tako, jer je jednostavno takav standard u državi.

Dakle ovaj čovjek nije nikakva iznimka, nego spada pod valjda u termine 80% ljudi u zemlji, koji žive, rade, imaju dovoljno da se pokrpaju, sretni su ak su nasljedili kakvu nekretninu, ak ne kad se upare čeka ih 30 godina kredita i još veće krpanje i to je to.


Sad kad čitaš ovaj forum, stječe se dojam da je prosječna plaća u državi 20.000 kuna, svi ovdje spadaju pod menadžere, pod tajkune, pod vlasnike nekretnina, a realnost je da vas obična statistika državnog zavoda za statistiku demantira.



Inače ja sam sretan što sam dugogodišnje uparen još od vremena kad smo bili premladi da bi razmišljali na taj način, jer vidim u što se ovo sve pretvorilo danas. Sve je obična tržnica, trguje se novcem, izgledom, karakternim osobinama, sve ima svoju cijenu. Većina razumije da leptirići u trbuhu brzo prođu i da treba dobro kalkulirati što ostaje nakon. Čak i oni koji nisu takvi u početku, brzo prihvate taj način razmišljanja, jer misle da će u suprotnom biti namagarčeni od onih koji ne kalkuliraju.

Razvedena, nerazvedena, ima djece iz prošlog braka, na kakvom je glasu, nasljedit će nekretninu, nema love, ima love,nema love ali dobar je faks završio, ugodna je osoba, neugodna je osoba, ali ima love, sve se stavlja na vagu... o nekakve ljubavi ni u tragovima.
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:51   #116
Ja kad citam forum nevjerojatno mi je da netko misli da je zavezan raditi za 4 tisuce kuna u drzavi, znam iz svoga okruzenja ljude koji imaju odlicne place za hrvatske prilike i svi su fakultetski obrazovani i rade dobre poslove, a drugi decki s kvarta su neki u Kanadi , vecina u Irskoj, neki u Njemackoj i zadovoljni su, rade za dobru lovu, teze tamo zive ali znaju za sto tocno rade. Poanta je misliti da nemas nikakve opcije nego biti na kiosku i raditi za 3 tisuce kuna, ili ti enduring raditi cijeli zivot za maks 5 tisuca i nista osim zivota u dugovima je krivo. Imas opcija dosta, a pogotovo danas kad je trziste rada vece nego ikada a znanje bilo kakvo few clicks away. Lezati i prepustiti se i reci ljudi lazu na forumu, svima je isto kao i meni je svakako ugodno, ali raditi nesto je puno bolje, teze ali bolje.

Neuspjesan ce za sve naci izliku, svaliti krivnju na sustav, druge osobe koje lazu, skolstvo, a to sto mu se neda npr uciti nesto drugo i 30toj, to nije njegov problem(jer ne bi on/oni trebali uciti nista vise nakon 25 ili faksa, drzava im treba osigurati, itd). Danci u % uce do 60te godine cak i iznad, di smo mi. Treba se malo realno pogledati i preuzeti odgovornost za neke stvari. Ja u svom poslu pokusavam uvijek ohrabriti ljude, gotovo 90% vremena provodim u govoru preko Skyp, Tv , mozes, nema veze kaj ne ide sad, biti ce bolje itd. Ljude treba ekstremno motivirati sam shvatio jer lagan padnu u tu neku apatiju nakon prve grbe na putu, odustat ce, nece vise se tim baviti, nema tu kruha itd. To mi je ono Skyp komentar 180 puta na dan od 20 razlicitih ljudi, nema tu kruha.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 12:03   #117
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Ja kad citam forum nevjerojatno mi je da netko misli da je zavezan raditi za 4 tisuce kuna u drzavi, znam iz svoga okruzenja ljude koji imaju odlicne place za hrvatske prilike i svi su fakultetski obrazovani i rade dobre poslove, a drugi decki s kvarta su neki u Kanadi , vecina u Irskoj, neki u Njemackoj i zadovoljni su, rade za dobru lovu, teze tamo zive ali znaju za sto tocno rade. Poanta je misliti da nemas nikakve opcije nego biti na kiosku i raditi za 3 tisuce kuna, ili ti enduring raditi cijeli zivot za maks 5 tisuca i nista osim zivota u dugovima je krivo. Imas opcija dosta, a pogotovo danas kad je trziste rada vece nego ikada a znanje bilo kakvo few clicks away. Lezati i prepustiti se i reci ljudi lazu na forumu, svima je isto kao i meni je svakako ugodno, ali raditi nesto je puno bolje, teze ali bolje.

Neuspjesan ce za sve naci izliku, svaliti krivnju na sustav, druge osobe koje lazu, skolstvo, a to sto mu se neda npr uciti nesto drugo i 30toj, to nije njegov problem(jer ne bi on/oni trebali uciti nista vise nakon 25 ili faksa, drzava im treba osigurati, itd). Danci u % uce do 60te godine cak i iznad, di smo mi. Treba se malo realno pogledati i preuzeti odgovornost za neke stvari. Ja u svom poslu pokusavam uvijek ohrabriti ljude, gotovo 90% vremena provodim u govoru preko Skyp, Tv , mozes, nema veze kaj ne ide sad, biti ce bolje itd. Ljude treba ekstremno motivirati sam shvatio jer lagan padnu u tu neku apatiju nakon prve grbe na putu, odustat ce, nece vise se tim baviti, nema tu kruha itd. To mi je ono Skyp komentar 180 puta na dan od 20 razlicitih ljudi, nema tu kruha.
Ne trebaš se ti brinuti za moj posao, ja sam svojim poslom i životoom zadovoljan.

A ti koliko god filozofirao i koliko god ti osobno zarađivao i kako god stvari ovdje postavio, činjenica je da je prosječna plaća u državi 5.000 kuna, a ne 20.000 kuna i da većina ljudi u državi radi za manje. I to je stvarnost.


Ove tvoje disertacije o kapitalizmu, to je ravno tome da ideš u gladnu afričku državu gdje ljudi žive s par dolara mjesečno prodavati priče da su si sami krivi i da lako mogu biti menadžeri i zaraditi milijune, ako su dovoljno ambicioni.


A i ne znam jesi primjetio, na podforumu smo ljubav, a ti pričaš o izgradnji poslovne karijere. Imaš dolje niže podforum gospodarstvo, pa budi slobodan prodavati svoju maglu o nedovoljnoj ambicioznosti kao uzroku niskog standarda u državi.

To je bolesno kapitalistička logika da bi živjeti trebali samo najuspješniji i najambiciozniji. Zakaj dostavljač ne bi živio normalan život, zakaj radnica u tekstilnoj industriji ne bi živjela normalno, zakaj smetlar ne bi živio normalno, majstor, vodoinstalater, tajnica..? Kaj samo 10% najambicioznijih ima pravo na pristojan život, a ako nisi među njima, sam si kriv, a ako si dogurao do tu, onda filozofiraš ovih 90% da su si sami krivi.

Možete i vi svi mlađi završiti ko magistri, na svijetu i dalje neće trebati samo magistri, nego i obični radnici koji imaju pravo živjeti.
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 12:07   #118
Ja nisam govorio da mozes biti menadzer, niti pricamo o menadzerima, ali ajd. Btw nemam nikakve veze s menadzerstvo, niti znam menadzera, kako cool rijec. Ali enduring, shvati Afrika je tema za sebe i tu ne moze svatko biti sto hoce jer nema pristupn nicemu i ne naravno da nije kriv. Ali da sebi opravdas lijenost(ne ti osobno, jer ne ulazim u tvoj zivot niti ga znam) nego netko s Afrikom je nista nego bezvezno opravdanje, ako nisi zadovoljan s poslom koji radis u Cro idi van, za isti posao ces biti placen vise .

A daj mi molim te reci zasto hrvati ne uce nista izvan faksa, znanje par klikova kakvo hoce ali jako malo volje, tko je tu kriv i sto je opravdanje, to me najvise zanima. Ne zanimaju me vise opravdanja i te price u Cro je placa mala, imas Eu trziste rada ako mislis da ce ti biti bolje(a iz zivih primjer znam da hoce) idi, nitko te ne drzi i napravi si zivot s primanjima koja su bolja. Ako mislis da si sposobniji od onoga sto si trenutno UCI, nitko ti ne brani Courser-a, milion takvih programa, znanje u kojem god formatu par klikova away, ali radi 10h + na dan, nemoj kukati i ispijati kave, pa ces vidjeti za 2 godine di ces biti, ne zanima me plakanje.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 12:19   #119
Quote:
enduring kaže: Pogledaj post
Smješno je kad ljudi pričaju o nekakvim poslovima, zaradama, sve je to ok, ali većina ljudi u državi radi do 4-5.000 ajde 6.000 kuna i radit će cijeli život tako, jer je jednostavno takav standard u državi.

Dakle ovaj čovjek nije nikakva iznimka, nego spada pod valjda u termine 80% ljudi u zemlji, koji žive, rade, imaju dovoljno da se pokrpaju, sretni su ak su nasljedili kakvu nekretninu, ak ne kad se upare čeka ih 30 godina kredita i još veće krpanje i to je to.


Sad kad čitaš ovaj forum, stječe se dojam da je prosječna plaća u državi 20.000 kuna, svi ovdje spadaju pod menadžere, pod tajkune, pod vlasnike nekretnina, a realnost je da vas obična statistika državnog zavoda za statistiku demantira.



Inače ja sam sretan što sam dugogodišnje uparen još od vremena kad smo bili premladi da bi razmišljali na taj način, jer vidim u što se ovo sve pretvorilo danas. Sve je obična tržnica, trguje se novcem, izgledom, karakternim osobinama, sve ima svoju cijenu. Većina razumije da leptirići u trbuhu brzo prođu i da treba dobro kalkulirati što ostaje nakon. Čak i oni koji nisu takvi u početku, brzo prihvate taj način razmišljanja, jer misle da će u suprotnom biti namagarčeni od onih koji ne kalkuliraju.

Razvedena, nerazvedena, ima djece iz prošlog braka, na kakvom je glasu, nasljedit će nekretninu, nema love, ima love,nema love ali dobar je faks završio, ugodna je osoba, neugodna je osoba, ali ima love, sve se stavlja na vagu... o nekakve ljubavi ni u tragovima.
Meni su bitne karakterne crte, recimo iz ovog zadnjeg odlomka da je ugodna osoba.
Takve stvari smatram pod normalnim ako cu s nekom provoditi dulje vremena. Dal ima fax ( tu mi govori nesto o njenoj marljivosti, ako ga nema nije neki opet bed ) ako ima novaca bitno mi je da nije snob ili lijena ima toga jos dosta sta novac moze napraviti ( inace mi je svejedno dal ga ima ili nema ) Sta ce nasljedit me bas briga.....
Sto se tice zaljublenosti par puta me je prevarila, a ljubavi pa neke osobe je tesko voljeti primjerice neugodne
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 12:29   #120
Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
Ne, ovo nije kukulele tema i kako su žene ovakve, onakve, ne želim da u tom smjeru krene! Više kako da sebi pomognem u ljubavnoj igri......
Ajd,da se ne zavaravamo

S 18,19 godina (danas se ta granica snižava sve više) ljudi misle o kratkoročnim stvarima.

I sam sam,ma koliko bio malo ozbiljniji,s 19 godina započeo vezu na faksu u kojem nisam gledao niti znao previše o njoj,ljubakali smo se,otkrivali neke ljubavne stvarčice,radili zajedno ...

Danas, 5 godina kasnije,te stvari su mi manje bitnije i u prvi plan dolazi gledanje malo dugoročnije (mada sam još mlad),kakva je ta osoba glede života,koliko je racionalna,živi li u snovima i ono najbitnije-što želi napraviti glede neke promjene.

Muški su,valjda zbog te neke očinske figure koja jamči sigurnost u vezi, a priroda nam je ipak namjenila da prehranimo obitelj, u možda malo težoj situaciji.

Meni osobno,makar govorim iz perspektive muškarca,je bitno da ti s 30 godina ne radiš (tj. neznam koliko istinski radiš na tome ) na promjeni.
Znači,da si središ život,promijeniš karijeru i sl.

Budimo realni,niste više djeca,imaš 30 godina i tko će (pa i ti sam) planirati išta ozbiljnije s osobom koja nije barem malo financijski potkovana.

Pritom,ne mislim na tisuće kuna,nego nešto osnovno da sutra postaneš otac,kako ćeš brinuti za svoju obitelj.

I na kraju,nisu svi,pa ni ja, za bauštelu...ali bez obzira na faks,mislim da s 30 godina bi bilo bolje raditi na nekoj fizikali nego sjediti u kiosku Više to vole ženske,nego nekoga za kasom :P
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger