Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2010., 08:31   #6141
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 25.01.2010., 08:59   #6142
@sandraffm, ono prvo meni se osobno ne sviđa, drugo je divno, ali ne vidim što ima veze s tvojom kuhinjom, a zadnji post isto nema veze s tvojom kuhinjom jer je tu pećnica u bloku i ne štrči ko tvoja

već su ti rekli ovdje, ako želiš povišenu pećnicu, a da kuhinja skladno izgleda, stavi je u stup
crvenkapica33 is offline  
Old 25.01.2010., 09:50   #6143
Slažem se sa svime što je crvenkapica rekla,staviš pećnicu u stup i sve ok.
Ja sad imam povišenu i to mi je super,svakom bi ju savjetovala ako je izvedivo.Em se lakše čisti iznutra,pa djeca ju ne mogu ispackat baš cijelu....da ne nabrajam sad.
poison5 is offline  
Old 25.01.2010., 09:53   #6144
ma ove nemaju veze s mojom, to sam tako stavila za sve ove koji vole bijelo

pecnicu nije moguce staviti u stup, tu je prozor.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 25.01.2010., 10:03   #6145
@sandra, ne u stup na toj strani, nego u onaj lijevi stup.
crvenkapica33 is offline  
Old 25.01.2010., 10:22   #6146
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
@sandra, ne u stup na toj strani, nego u onaj lijevi stup.
Nesto ovako:

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 25.01.2010., 10:37   #6147
crvenkapica
pecnica mora u ovaj kut, jer joj je tu pripremljena trofazna struja.
a sve i da nije, onda bi mi pecnica bila na skroz drugoj strani od ploce za kuhanje, to nije nemoguce, ali po mome malo neprakticno, onda bi mi redosljed bio pecnica-sudoper-ploca
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 25.01.2010., 10:45   #6148
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
@sandra, ne u stup na toj strani, nego u onaj lijevi stup.
Slažem se, i da dodam, pritom ne treba biti povišeno i na drugoj strani radi simetrije, upravo suprotno. Tako je i u ove dvije krasne bijele kuhinje koje ste stavili ti (sandra) i bult. Ona prva kuhinja s polu-povišenom pećnicom mi nije lijepa.
Ali evo odustajem. Ako ta pećnica mora biti baš tamo neka bude, ostalo izgleda lijepo, a svi ostali pokušaji da se to preuredi idu samo na gore

Zadnje uređivanje Aoife : 25.01.2010. at 10:52. Reason: omaška
Aoife is offline  
Old 25.01.2010., 10:47   #6149
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
pecnica mora u ovaj kut, jer joj je tu pripremljena trofazna struja.
Još ću napomenuti da struja nije voda - nije nikakav problem iza elemenata produžiti kabel za struju do bilo kojeg mjesta u kuhinji. Ali očito to nije važno
Aoife is offline  
Old 25.01.2010., 10:48   #6150
ne razumijem - kakve veze ima pećnica s pločom za kuhanje - ako je radi odlaganja - staviš podlogu za odlaganje desno od pećnice

razumijem redoslijed (naravno poželjan i kad ga je moguće izvesti) frižider-sudoper-ploča za kuhanje, ali ovo s pećnicom mi nije jasno

@bulthaup, nisam to imala na umu, ali da, savršeno
crvenkapica33 is offline  
Old 25.01.2010., 10:58   #6151
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
crvenkapica
pecnica mora u ovaj kut, jer joj je tu pripremljena trofazna struja.
(
zašto ti treba trofazna struja za pećnicu?
cilla is offline  
Old 25.01.2010., 11:00   #6152
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Slažem se, i da dodam, pritom ne treba biti povišeno i na drugoj strani radi simetrije, upravo suprotno. Tako je i u ove dvije krasne bijele kuhinje koje ste stavili ti (sandra) i bult. Ona prva kuhinja s polu-povišenom pećnicom mi nije lijepa.
Ali evo odustajem. Ako ta pećnica mora biti baš tamo neka bude, ostalo izgleda lijepo, a svi ostali pokušaji da se to preuredi idu samo na gore
ma mozda i ne idu, evo taman pravim u alno plan kako bi bila sa nepovisenom pecnicom

Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Još ću napomenuti da struja nije voda - nije nikakav problem iza elemenata produžiti kabel za struju do bilo kojeg mjesta u kuhinji. Ali očito to nije važno
da ali uticnica je postavljena na visini od ca 140cm, tako da bi se ona onda vidjela, isto tako i u slucaju spustene pecnice a to su one debele ogromne uticnice

Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ne razumijem - kakve veze ima pećnica s pločom za kuhanje - ako je radi odlaganja - staviš podlogu za odlaganje desno od pećnice

razumijem redoslijed (naravno poželjan i kad ga je moguće izvesti) frižider-sudoper-ploča za kuhanje, ali ovo s pećnicom mi nije jasno

@bulthaup, nisam to imala na umu, ali da, savršeno
ovo sam samo rekla radi izgleda, malo mi je cudno kad je na jednoj strani pecnica, a na drugoj ploca, i jos izmedu sudoper. no, mozda mi se samo cinio nezgodno, ali ja recimo cesto stavljam sa ploce u spaker
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 25.01.2010., 11:01   #6153
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
zašto ti treba trofazna struja za pećnicu?
Pa khm pećnica radi na struju
Ali kao što rekoh nije baš nikakav problem uzeti trofazni kabel i produljiti struju iza elemenata do nekog drugog mjesta u kuhinji
Aoife is offline  
Old 25.01.2010., 11:04   #6154
Aoife,
mozda nisi vidila, ali u ovom slucaju nebi bilo iza elemnata, radi visine,.....pa neznam za trofaznu, kod nas stalno iskocuju osiguraci kad nesto jace radi, pa nam je elektricar rekao da bi trebala ici na trofaznu, da se to nebi dogadalo
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 25.01.2010., 11:06   #6155
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post


da ali uticnica je postavljena na visini od ca 140cm, tako da bi se ona onda vidjela, isto tako i u slucaju spustene pecnice a to su one debele ogromne uticnice


ono što je aoife napisala, ne vidim u čemu je problem micanja struje
crvenkapica33 is offline  
Old 25.01.2010., 11:16   #6156
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post


ono što je aoife napisala, ne vidim u čemu je problem micanja struje
nije u micanju, nego bi ta uticnica i njezino kablo ostalo vidljivo na toj visini, neznam kako drugcije da objasnim
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 25.01.2010., 11:32   #6157
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
nije u micanju, nego bi ta uticnica i njezino kablo ostalo vidljivo na toj visini, neznam kako drugcije da objasnim
kako bi bila vidljiva ako bi se spustila (to smatram isto micanjem) ispod razine radne ploče
crvenkapica33 is offline  
Old 25.01.2010., 11:35   #6158
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
Aoife,
mozda nisi vidila, ali u ovom slucaju nebi bilo iza elemnata, radi visine,.....pa neznam za trofaznu, kod nas stalno iskocuju osiguraci kad nesto jace radi, pa nam je elektricar rekao da bi trebala ici na trofaznu, da se to nebi dogadalo
Da evo vidim. Vjerojatno nije ni to nerješivo, treba pitati tog električara.
U najgorem slučaju bi trebalo malo štemati, a i to nije neki problem osim ako su već postavljene zidne pločice...
Inače mislim da se struja u svakom slučaju trebala staviti dolje, pa se lako stavi malo veći kabel u slučaju da je pećnica gore. Pogotovo zato što (evo malo sam guglala tu temu), čini se da najveći potrošač i nije pećnica nego štednjak, pa se trebalo prilagoditi njemu. Ja mislila da je pećnica.. Možda je cilla u pravu, možda pećnica može na bilo kakvu struju

Zadnje uređivanje Aoife : 25.01.2010. at 11:41.
Aoife is offline  
Old 25.01.2010., 11:39   #6159
da editiram, slažem se s aoife, jedini problem tu vidim u eventualnom razbijanju već POSTAVLJENIH pločica. ali s obzirom da se sad tek kuhinja definira, nekako mislim da smo svi pretpostavili da pločice još nisu postavljene.

@sandra, ovo što smo napisali, električaru koji zna svoj posao TO NE BI SMIO PREDSTAVLJATI NIKAKAV PROBLEM. u suprotnom (bez obzira na koju varijantu ideš) mijenjaj električara
crvenkapica33 is offline  
Old 25.01.2010., 12:20   #6160
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
U najgorem slučaju bi trebalo malo štemati, a i to nije neki problem osim ako su već postavljene zidne pločice...
Inače mislim da se struja u svakom slučaju trebala staviti dolje, pa se lako stavi malo veći kabel u slučaju da je pećnica gore. Pogotovo zato što (evo malo sam guglala tu temu), čini se da najveći potrošač i nije pećnica nego štednjak, pa se trebalo prilagoditi njemu. Ja mislila da je pećnica.. Možda je cilla u pravu, možda pećnica može na bilo kakvu struju
Pa mislim da ona i nije još stavila pločice pa joj to ne bi trebalo predstavljati problem,malo štemanja,
iako je MM i par pločica digao i to sa knaufa....
a i još naknadnih radova sam imala, napa mi je otišla malo ulijevo pa sam i šteker morala prilagoditi njoj a i iz te struje sam vukla još jedan kabel za jedan novi
šteker,koji su mi zaboravili (naravno ) staviti,

i u pravu si, najveći potrošač je štednjak
murtila is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.