Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2008., 13:22   #1
White Stones Varaždin

A imaju svi svoju temu, pa idemo i mi


http://i36.tinypic.com/21mxkpj.jpg
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 13:26   #2
a da napišeš malo povijest,staviš 10-tak slika koje najbolje predstavljaju grupu,s kim imate izraženija neprijateljstava,s kim manja...po čemu su poznati ws,koje su slabe a koje dobre strane...
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 13:31   #3
Malo o akcijanju po Osijeku?

Meni vizualno najbolje u Hrvatskoj izgledate trenutno.Malo vas je,tribina jebačka, a vaše farbe sa par stendarada jeben dojam ostavljaju.
Pohvale!
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 13:48   #4
Quote:
Irriducibili kaže:
a da napišeš malo povijest,staviš 10-tak slika koje najbolje predstavljaju grupu,s kim imate izraženija neprijateljstava,s kim manja...po čemu su poznati ws,koje su slabe a koje dobre strane...

Pa otvoril sam temu, kak je i većina ostalih skupina otvorila...


Vjerojatno i sami znate da je najviše neprijateljstva sa Ultrasima, još od paljenja transparenta Ekipa Vinkovci usred Vinkovaca, pa do našeg kabrio busa po izlasku iz grada


I sami znate da smo 90'-ih kotirali jako visoko kod svih skupina u Hrvatskoj, da bi od 2001.-2007. gotovo i nestali.

Također da spomenem gašenje udruge od bivšeg predsjednika uoči utakmice sa Dinamom prošle godine i proslave 17.godišnjice WS-a


Prošle godine, stara garda odlučila se vratit na tekme jer nisu mogli gledati to uništavanje svega kaj su oni započeli.
Sve je počelo odlaskom na tekmu u Zadar na jesen:

http://i34.tinypic.com/2eq9ksx.jpg



Poslije toga sve je krenulo nabolje. Istina bilo je navlačenja oko održavanja skupštine udruge navijača od starog vodstva, da bi se ta skupština održala ove godine u drugom mjesecu.


Stavil budem još par slika, pa da vidite kak je to izgledalo prošle sezone.


Koprivnica
http://i35.tinypic.com/2ywy43a.jpg

Maksimir
http://i36.tinypic.com/efgu3m.jpg


I domaće:
Zadar
http://i35.tinypic.com/d8u3q.jpg

Polufinale kupa s Hajdukom
http://i38.tinypic.com/2wps02x.jpg


I povratak otpisanih
http://i35.tinypic.com/2zjg6z8.jpg



Ostale slike imate u galeriji nanašem forumu, pa ko ima volje nek pogleda.
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 13:58   #5
Quote:
supermirko kaže:
Malo o akcijanju po Osijeku?

Meni vizualno najbolje u Hrvatskoj izgledate trenutno.Malo vas je,tribina jebačka, a vaše farbe sa par stendarada jeben dojam ostavljaju.
Pohvale!

Nije za forum
Pa mislim da svi koji trebaju znati, znaju kaj se tam dogodilo

Hvala na pohvalama
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 14:33   #6
Dečki svaka čast, malo vas je i vidi se da se trudite Samo tako nastavite
sifos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 14:45   #7
glavni grad sigurno zaslužuje svoju gardu
ne, stvarno ste imali par odličnih izdanja prošle godine, u Zagrebu vas se pojavio odličan broj, mene jedino muči naziv grupe, nije mi to to kad vidim ono jednostavno "Varaždinci" na majici, to je to. dobro je počelo, imali ste vi i Slovence prošle godine u gradu... može malo o imenu?
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 14:55   #8
Quote:
native kaže:
glavni grad sigurno zaslužuje svoju gardu
ne, stvarno ste imali par odličnih izdanja prošle godine, u Zagrebu vas se pojavio odličan broj, mene jedino muči naziv grupe, nije mi to to kad vidim ono jednostavno "Varaždinci" na majici, to je to. dobro je počelo, imali ste vi i Slovence prošle godine u gradu... može malo o imenu?

Misliš na majice kakve smo imali u Mariboru?


Kaj se imena tiče, kolko ja znam, u vreme kad se stvarala ideja o stvaranju udruge igrači su imali bijele dresove, a ekipa je Rolling Stonese slušala, pa su rekli kao iz zajebancije da bude White Stones, i eto, ostalo je
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 16:03   #9
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Misliš na majice kakve smo imali u Mariboru?
ma te majice su zakon i onaj transp koji je bio sa utvrdom Zrinskih
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 16:19   #10
Quote:
native kaže:
ma te majice su zakon i onaj transp koji je bio sa utvrdom Zrinskih

Nije to utvrda Zrinskih. Utvrda Zrinskih je u Čakovcu. To je Stari grad u Varaždinu. Imaš gore na slikama taj transparent
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 16:58   #11
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Prošle godine, stara garda odlučila se vratit na tekme jer nisu mogli gledati to uništavanje svega kaj su oni započeli.
Sve je počelo odlaskom na tekmu u Zadar na jesen:
Pod stara garda se misli na Rikija opet, ili možda Sloga
Ili Jabuka i njegova ekipa...
__________________
Ω
saku helle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 17:17   #12
Ne misli se na ovoga pokraj kojeg je smješak. Taj je ugasil udrugu

Misli se na prvog navedenog
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 19:20   #13
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Nije to utvrda Zrinskih. Utvrda Zrinskih je u Čakovcu. To je Stari grad u Varaždinu. Imaš gore na slikama taj transparent
ma davno sam bio tamo, sjećam se livadice pokraj di smo igrali nogomet i puno slika raznih plemića unutra, valjda sam vidio Zrinskog tamo
uglavnom, na to mislim
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 02:22   #14



Danas protiv Šibenika nas se stotinjak okupilo.


Funcuta su došla dva. Nisu ni bili na gostujućoj tribini, nego su neko vrijeme navijali sa nama
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 13:36   #15
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post



Danas protiv Šibenika nas se stotinjak okupilo.


Funcuta su došla dva. Nisu ni bili na gostujućoj tribini, nego su neko vrijeme navijali sa nama
Frajeri su uzivali... oni nas snimaju, smiju nam se a niko im nist nebre... (zbog 5-6 specijalca u neposrednoj blizini)
JasminVz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 15:09   #16
Jedno pitanje samo za nekoga iz WS-a: jeste li vi bili iza onog transa na sjeveru gore jučer navečer?
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 16:53   #17
Quote:
UMTS kaže:
Jedno pitanje samo za nekoga iz WS-a: jeste li vi bili iza onog transa na sjeveru gore jučer navečer?
Jesmo.
Al bila je "mlađa" ekipa s transparentom. Ostatak ekipe je bil po tribini razbacan.
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 03:37   #18
...moran priznat da o vama ne znan skoro pa ništa... mogli ste se ukratko opisat, u kakvim ste odnosima s ostalim skupinama i sl...
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 14:31   #19



Nije za internet...
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:42   #20
Pitanjce za bijelo kamenje,dali ste bili na utakmici mlade rep.sada protiv italije i dali ste poduzeli kakve konkretne mjere protiv zabara koji su izvjesili zastave venezia giulia i trieste,i ako niste zasto niste?To je trebalo pasti u svakom pogledu,ako to niste bili u stanju izvesti onda veliki pozdrav
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.