Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2009., 20:59   #81
Jozo lllegennda...
http://img23.imageshack.us/i/bgez7.jpg/
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 21:04   #82
Quote:
R-ZCB kaže: Pogledaj post

di ste ovo isli??
lipo je vidit ovakve slike!


JUBAV JE BOL HAJDUCE MOJ,JUBAV JE PRETESKA BOL
against u€fa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 21:06   #83
Quote:
R-ZCB kaže: Pogledaj post

hahhaaa

A i to je stvar koja se triba jebeno cjeniti kod joze,nikad nije mrzia nijednog hrvata
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 21:07   #84
Iz Bugarske, ovo je u beogradu na kolodvoru...
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 21:22   #85
Quote:
kobayashi2 kaže: Pogledaj post
Mag
Ipak šta se tiče mene veliki respekt za tu generaciju i ekipu armade, sta se tiče svega u to vrijeme bili su ko neka dosta manja verzija Torcide, i po mentalitetu dosta slični. Cuga, droga, lipilo, tuče, utakmice, zajebancija. I čini mi se bolja i luđa ekipa nego purgeri u to vrime.
Poznavao sam jedan dio te ekipe i mogu ti reći da stoji to što govoriš. Bili su divlji, definitivno.
btw. Što je sa Stanetom koji je oko 90-te bio među viđenijima u toj ekipi, čuo sam da je u buksi, na duže...
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 23:12   #86
Quote:
huhuhu kaže: Pogledaj post
...evo malo i bbb(osim već spomenutih),bičba,ćudovište,brača badžek,talijan,đuro,pavić,max,goge i ana,ćelić,sarma junior...
.. ovaj je bio tzg, nema veze s bbb - danas vise nije aktivan... jebiga, znam, puno je faca i godina proslo..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 23:22   #87
.. a vidim i da ste dvije sarme pomijesali... ico je imao samo blue rebel(s) na ramenu... i tako..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 23:38   #88
.. sto se magarca i mitra tice, imao sam priliku se vise puta susresti s njima, ali ispricacu pricu, kada smo stajali na istoj strani, rame uz rame... nemogu se sad sjetit kako, ali nas parstotinjak na finalu kupa zvezda - hajduk, koji nismo iz splita smo zavrsili u sidu na stanici i cekali navijacki vlak iz splita, koji je uz sirenu samo prosao kraj nas i nastavio prema beogradu... morali smo cekat sljedeci vlak i kad je dosao, mi se ocemo ukrcat, a kroz prozore - 'SRBIJA SRBIJA'(delije knin) i mi udri kamenjem po ciganima, ali se jedna njihova grupa okurazila(cca 50..) i izasla van i tu nastaje juris i tada se sjecam pokojnih da su bili u prvim redovima, kao kada je i onaj klasicni tadasnji milicijski brko izvadio pistolj i smirio situaciju do dolaska pojacanja(cigani pobjegli nazad u vlak).. bilo je tu jos desetak momaka iz armade tada, pa ako ima neko od njih, bilo bi lijepo da se javi i kaze nam, sta je s vama..
ps - ajkulu sam sreo sredinom 90-ih u kaficu 'lujza' i tada mi je pricao da se ozenio i da ce kupit neku biljku mesozderku da pojede punicu..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 00:22   #89
Indijanac,legenda starog sjevera
coopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 02:44   #90
Quote:
R-ZCB kaže: Pogledaj post
Jozu sam upoznao na tenisu kad je bilo ono sranje sa srbima, noc kasnije igrao je Hrvat protiv srbina pa smo isli zajedno Jozo kak vec svi znaju je obozavao takve stvari. Do sore nije doslo ali smo uocili jednog irca pa pili snjime.
Ponekad dode na Croatiju(Melb) pogledat tekmu i popit par piva.
Ozenio se prosle godine, stalno ga posao hebe ali je sretan. Nekad ga natjeram da prica malo o sceni u Hr ali odgovor mu je uvijek "aaa you know tu sam hepi, that was long time ago, im here now"

Koliko ja znam isao ja na vecina gostovanje old school way, sa vlakom.

Kak on sam kaze 'old school is best school'
 
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 03:32   #91
Quote:
R-ZCB kaže: Pogledaj post
Znao sam ga iz viđenja ali koliko sam samo priča o tom čovjeku čuo, to je za knjigu napisati... Inače, ovu mu je zastavu jednom prilikom sačuvalo upravo dobro poznanstvo s boysima... Upućeni će znati o čemu je riječ hehe...
srednji bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 13:12   #92
Kad ovo sve čitan stvarno ne mogu razumit da se nekog ubode nožon, odvali teleskopom, pogodi raketon ili spali bengalkon, gledan ovu sliku sa kolodvora... moj si i gotovo, ma jebeš sve, nikad nisan to uspija razumit. Van teme san.... štaš.
zovi čovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 14:44   #93
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
Jozu sam upoznao na tenisu kad je bilo ono sranje sa srbima, noc kasnije igrao je Hrvat protiv srbina pa smo isli zajedno Jozo kak vec svi znaju je obozavao takve stvari. Do sore nije doslo ali smo uocili jednog irca pa pili snjime.
Ponekad dode na Croatiju(Melb) pogledat tekmu i popit par piva.
Ozenio se prosle godine, stalno ga posao hebe ali je sretan. Nekad ga natjeram da prica malo o sceni u Hr ali odgovor mu je uvijek "aaa you know tu sam hepi, that was long time ago, im here now"

Koliko ja znam isao ja na vecina gostovanje old school way, sa vlakom.

Kak on sam kaze 'old school is best school'

Ja san ga bolje upozna u jednoj pizdariji di smo bili zajedno (u principu nas troje,treci - odlican jozin prijatelj i ljudina i po se raznia bombom ima par godina )
I tu me osvojia
Inace mislin da nikad ne bi otisa da je ima bilo kakav posal. jbg. tada je pogotovo u sbk. posla bilo na kapaljku,a on se doslovno smuca bez kune u dzepu s obzirom da je njemu australija uvik bila otvorena opcija (roden je u istoj) jos je dobro i izdrza
Nego cua san da je ozenia hrvaticu
Poslje toliko generacija za njega sam siguran da ce mu i unuci biti hrvatine

Ako navrati na utakmicu pozravi ga i podsjeti da ga šibenčani vole
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 18:36   #94
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
hahhaaa

A i to je stvar koja se triba jebeno cjeniti kod joze,nikad nije mrzia nijednog hrvata
hehehe nije jedino baš volia ove emose, darkere, šišmiše i slične antihrvate
A nema ni jednog hrvata koji nije volia Jozu.
Nikad prije, a teško i ikad više će se pojavit takvi navijač kojeg je jednako volila Torcida, Funcuti i Purgeri
Jozo Brodarica
 
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 18:47   #95
Proša san s Jozon dosta toga. Nekako s vremena na vrijeme sve više fali. Uglavnom smo putovali na gostovanja vlakovima, bili napadani na glavnom u zagrebu, fajter i čovik samo takav. Nedugo prije je otiša pokupili smo ga na autostopu na proslavu titule Hajduk-Vartek.

Pave Fadić legenda na svojin način.
__________________
NorTh Dalmacija
neonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 18:48   #96
Netko je pita za Staneta-Psiha iz armade. Na slobodi je oko godinu dana, mislim da je oko 3 + godine bija unutra. Sad je viđen po hadu i kantridi, neznan dal ide na gostovanja...
__________________
NorTh Dalmacija
neonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 18:53   #97
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
ćipe blatine?
jeee da nam je okasa i kilo koke
to sta ej on radia u privatnom životu je njegova stvar...generacija koja danas i nekoliko zadnjih godina drzi tribinu ga se sječa iz vrimena dok je bi 100 posto aktivan i dok je bia jedan od navijackih uzora i definitivno ko covika koji ima nesto sta svaki pravi navijač triba imat,a normalno da su iz nekih njegovih grešaka naucili da im je isto tako bolje npr radit ili školovat se tj mislit i na buducnost...a i u vrimenu dok nije bia toliko aktivan bi pripozna te iste mulce i odnosia se prema njima s nekim postovanjem koje je jebiga on na svoj specifican nacin iskaziva...uostalom on je i autor nekoliko pisama koje se i dan danas redovito pivaju na sjeveru,do zadnjeg dana je zna otic na gostovanje a i kad bi izasa iz zatvora jedna od prvih stvari mu je bia posjet sjeveru...
MCML is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 18:56   #98
Quote:
MCML kaže: Pogledaj post
to sta ej on radia u privatnom životu je njegova stvar...generacija koja danas i nekoliko zadnjih godina drzi tribinu ga se sječa iz vrimena dok je bi 100 posto aktivan i dok je bia jedan od navijackih uzora i definitivno ko covika koji ima nesto sta svaki pravi navijač triba imat,a normalno da su iz nekih njegovih grešaka naucili da im je isto tako bolje npr radit ili školovat se tj mislit i na buducnost...a i u vrimenu dok nije bia toliko aktivan bi pripozna te iste mulce i odnosia se prema njima s nekim postovanjem koje je jebiga on na svoj specifican nacin iskaziva...uostalom on je i autor nekoliko pisama koje se i dan danas redovito pivaju na sjeveru,do zadnjeg dana je zna otic na gostovanje a i kad bi izasa iz zatvora jedna od prvih stvari mu je bia posjet sjeveru...
Istina. Tužno je što ga više nema.
__________________
NorTh Dalmacija
neonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 19:04   #99
pave fadić je jučer vozija biciklu tako da nije na brodu
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 19:27   #100
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
pave fadić je jučer vozija biciklu tako da nije na brodu
a onda se vratija,vidili smo se u 4-5 misec i tad mi je rekaa da je bija par miseci navigavat i da je ovo par dana doma ali da ga vec zovu da se vrati tako da ce ic...i nakon toga san cua da je otisa..valjda se opet vratija!

kad smo vec kod njega kad san ga pitaa prije par godina-da ka sta radi na brodu kad je slobodan,a on ce stari glledan po cile dane velo misto,znan ga skoro napamet i onda pocne recitirat i uzivljavat se u ulogu glumca
against u€fa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.