Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 15:32   #41
i šta ćemo učinit u vezi toga biba
johny777 is offline  
Old 22.12.2009., 16:01   #42
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
trebalo bi biti tako, no tako nije. ženama se popušta i smiju koketirati s odjećom a pogotovo s obućom dok muškarci to ne smiju.i to ne vrijedi samo za posao. tako je u svim društvenim sferama.bila gola ili nakaradno obućena, ženi se plješće dok se muškarca proziva.
a čuj, žene imaju više vrsta krpica, te stoga i veću mogućnost kombiniranja te stoga ne izgledamo strogo forlmalno obućeni kada trebamo, jer žene kao žene ubace ili nakit ili šal, maramu....sve da se razbije monotonija uniformiranog

al ne kužim poantu sada tu detaljno razglabati oko toga

danas je i muška moda krenila u pravu osmišljavanja novih krpica i torbica za njih, koji je rezultat toga; zadovoljni metroseksualci i zgroženi ostatak muške i ženske populacije

za 50 godina vjerovatno će biti druga priča oko svega toga
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 22.12.2009., 17:02   #43
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavate to da je normalno da žene hodaju polugole po vani, a da to kod muškaraca nije slučaj? Nije česta pojava muškarac s golim leđima ili sa grudnjakom za mošnje. Jesu li muškarci pristojniji? Ili se jednostavno više oslanjaju na intelekt pa im nije potreban taj način privlačenja pažnje. Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje. Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.

Good stuf, man!
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Old 22.12.2009., 19:29   #44
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavate to da je normalno da žene hodaju polugole po vani, a da to kod muškaraca nije slučaj? Nije česta pojava muškarac s golim leđima ili sa grudnjakom za mošnje. Jesu li muškarci pristojniji? Ili se jednostavno više oslanjaju na intelekt pa im nije potreban taj način privlačenja pažnje. Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje. Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.
Jednostavno je : muskarci nemaju potrebu hodati goli jer zene ne privlaci njihova golotinja i bitnije su im druge stvari-jer nosu plitke
S druge strane muskarci su plitki umovi i padaju na zenski izgled i vrlo ih je lako zavesti na taj nacin, sto zene i te kako koriste.
SSDM is offline  
Old 22.12.2009., 19:40   #45
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavate to da je normalno da žene hodaju polugole po vani, a da to kod muškaraca nije slučaj? Nije česta pojava muškarac s golim leđima ili sa grudnjakom za mošnje. Jesu li muškarci pristojniji? Ili se jednostavno više oslanjaju na intelekt pa im nije potreban taj način privlačenja pažnje. Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje. Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.
Živim na moru u turističkom mjestu. Po ljeti je grad pun muških koji hodaju samo u kupaćima po cesti, kao i ženskih u badićima, tako sjede i u kafićima....... Nema tu neke razlike.

Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
zene ne privlaci njihova golotinja i bitnije su im druge stvari-jer nosu plitke

.
Nije istina. Naravno da žene privlači muško tijelo i da vole vidjeti (polu)golog zgodnog frajera. Živim u primorskom gradiću i obožavam kad ljeti zgodni muškarci šeću gradom samo u kupaćim hlačicama....
Leticia996 is offline  
Old 22.12.2009., 21:15   #46
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Jednostavno je : muskarci nemaju potrebu hodati goli jer zene ne privlaci njihova golotinja i bitnije su im druge stvari-jer nosu plitke
S druge strane muskarci su plitki umovi i padaju na zenski izgled i vrlo ih je lako zavesti na taj nacin, sto zene i te kako koriste.
Koje su im to druge stvari bitnije? Vjerojatno novac.

Žene nemaju ništa protiv toga što plitkošću privlače pažnju? Nije li to odlika plitkih bića? Zašto to ne pokušaju drugim sredstvima?

Zadnje uređivanje Hans Asperger : 22.12.2009. at 21:24.
Hans Asperger is offline  
Old 22.12.2009., 21:46   #47
Zavađanje golotinjom je najprimitivnija vrsta zavađanja s najnekvalitetnijim i nakratkotrajnijim rezultatima. Ali je zato jeftino i brzo. Pa tko što voli.
Hans, naravno da ima plitkih ljudi. Uz to u našoj kulturi sve se voli nabrzaka, i seks i hrana i slava pa su te brze i jefitne metode najeksponiranije.
Ali slično se lijepi na slično, onaj tko kenja po svemu najčešće sam pliva u drekecu. Oću ti reći, ako ti se već analizira nekoga, više bi ti se isplatilo
da to budeš ti sam nego ženski rod.
patak is offline  
Old 22.12.2009., 22:27   #48
A tko vam brani,hodajte i vi polugoliSamo vi ste sramežljiva bića,i to nije u skladu s vašim intelektom,pa neki i usred ljeta hodaju u jakniMi se skidamo da pokažemo a vi se oblačite da pokažete
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 22.12.2009., 23:53   #49
Ili imaš 150 kg ti ili tvoja žena(cura). Priznaj, što je u pitanju! Dobro, postoji i mogucnost da si doselio iz npr. Afganistana! Priznaj
zvrnda is offline  
Old 23.12.2009., 00:15   #50
hodaju i muski polugoli npr. po ljeti. kad imaju sta pokazat. kad nema nista mesa nasebi netreba se bas ni skidat. drugi su kriteriji, za muske snaga/muskulatura + dobar izgled, za zene samo dobar izgled, zene vode 2:1. ne mos izjednacit, njima se lakse skidat nego nama
Eloco is offline  
Old 23.12.2009., 00:18   #51
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavate to da je normalno da žene hodaju polugole po vani, a da to kod muškaraca nije slučaj? Nije česta pojava muškarac s golim leđima ili sa grudnjakom za mošnje.
Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.
A ko ti brani?
Što se mene tiče možeš i bez grudnjaka za jaja, slobodno klati s njima kolko te volje
Ja mislim da bi ti trebo nešto kresnut pa bi bio manje nervozan




off t- kad se već furaš na zadrtost i konzervativnost onda nemoj u nicku imat prezime iz austro-ugarske monarhije
kiss me is offline  
Old 23.12.2009., 00:29   #52
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A ko ti brani?
Što se mene tiče možeš i bez grudnjaka za jaja, slobodno klati s njima kolko te volje
Ja mislim da bi ti trebo nešto kresnut pa bi bio manje nervozan




off t- kad se već furaš na zadrtost i konzervativnost onda nemoj u nicku imat prezime iz austro-ugarske monarhije
Ne mogu ništa kresnuti jer mi nitko neda.

Ne kužim taj off t.
Hans Asperger is offline  
Old 23.12.2009., 00:38   #53
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Ne mogu ništa kresnuti jer mi nitko neda.

Ne kužim taj off t.
Evo znala sam u čem je problem
Pa jesi pitao da ti neko da? Jbt ga ako ti čekaš da te neka dođe ponudit
kiss me is offline  
Old 23.12.2009., 08:53   #54
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavate to da je normalno da žene hodaju polugole po vani, a da to kod muškaraca nije slučaj? Nije česta pojava muškarac s golim leđima ili sa grudnjakom za mošnje. Jesu li muškarci pristojniji? Ili se jednostavno više oslanjaju na intelekt pa im nije potreban taj način privlačenja pažnje. Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje. Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.
Hans Hans...dlake, to je problem
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 23.12.2009., 10:23   #55
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Koje su im to druge stvari bitnije? Vjerojatno novac.

Žene nemaju ništa protiv toga što plitkošću privlače pažnju? Nije li to odlika plitkih bića? Zašto to ne pokušaju drugim sredstvima?
Jer je to jedini logican odgovor.
Naime, koliko got zene tvrdile da se sredjuju i oblace seksi krpice radi sebe, nije istina...to rade iskljucivo kako bi privukle musku paznju i hranile svoj ego i samopouzdanje.
Tako i ja oblacim tange kako bih MM bila privlacnija a ne zato sto sam luda za tangama.
Jednostavno zene hodaju polugole jer time privlace paznju muskaraca. muskarci ne hodaju pologoli jer vecina zena nisu vizuelni tipovi i golo musko tijelo im ne znaci previse ako nema onog neceg sto muskarca cini muskarcinom.
S druge strane, muskarcima ne znaci mnogo da se zena okrene za njim na ulici ili da mu dobacuje i zvizdi za njim. VIse vole da se dokazu da su muskarcine tucom ili dobrim autom ili ko zna s cime ne jos.

Muskarci traze partnericu prema izgledu(tako im funkcionise mozak), traze zenu koja ima dobre tjelesne predospozicije da bude plodna i dobra majka (velike grudi, obline ). Zene ipak traze sigurnost i oslonac, nekog ko ce je zastitit i biti sposoban obezbijediti hranu za nju i potomke.
To je jednostavno podsvijesni instikt kojeg nismo ni svijesni, ali takko funkcionisemo
SSDM is offline  
Old 23.12.2009., 10:28   #56
Quote:
Leticia996 kaže: Pogledaj post
Živim na moru u turističkom mjestu. Po ljeti je grad pun muških koji hodaju samo u kupaćima po cesti, kao i ženskih u badićima, tako sjede i u kafićima....... Nema tu neke razlike.



Nije istina. Naravno da žene privlači muško tijelo i da vole vidjeti (polu)golog zgodnog frajera. Živim u primorskom gradiću i obožavam kad ljeti zgodni muškarci šeću gradom samo u kupaćim hlačicama....
Pa naravno da i zene privlaci musko tijelo, logicno i prirodno.
Samo kada ti vidis dobrog zgodnog frajera, neces se navlaziti dole i biti automatski sprena na seks s njim. Ti ces jednostavno objektivno procjeniti da je u pitanju zgodan muskarac.
Kod muskaraca stvar funkcionise drugaicije. CIm vide golo zensko, pa bilo ono zgodno ili ne, oni bi odmah da se seksaju.
VJeruj mi ja kad vidim nekog radnika bez majice koji nesto radi na javnom mjestu ako je mastan i prljav, a jos i zapustio stomacinu, nimalo mi to nije seksi, niti me privlaci.
A muskarci ce se okrenuti za svakim dekolteom koji prodje ulicom, pa cak i ako se objesio do poda.
SSDM is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger