Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2009., 18:37   #1
Exclamation Čudno ponašanje mačke

ja kad se mazim sa svojom mackom ona nakon nekog vremena pocne mi gurat njusku pod pazuh i ko da duda. Dosad sam imao par macaka ali nijedna nije dudala pa me zanima ima li neko od Vas slicno iskustvo ili odgovor na cudno ponasanje moga miceka, inace starost je oko godinu dana
adoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 21:41   #2
pa sto je tu lose...ona se tako mazi s tobom...
inace ima san i ja macka koji je sam sebi sisao sisu
__________________
-I am like wind-
josip the maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 21:47   #3
joj joj...ja ti imam macu kaj je stara 2 godine...i voli mi sisati majicu svu tak islini da ju mogu lijepo promijeniti

To ti je normalno, sisanje
starka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:02   #4
Quote:
adoh kaže: Pogledaj post
ja kad se mazim sa svojom mackom ona nakon nekog vremena pocne mi gurat njusku pod pazuh i ko da duda. Dosad sam imao par macaka ali nijedna nije dudala pa me zanima ima li neko od Vas slicno iskustvo ili odgovor na cudno ponasanje moga miceka, inace starost je oko godinu dana
nema tu ništa čudno, moja sa svojih skoro 6 godina to i dalje radi, s tim da usput i gnjete šapama (a nije da su joj male šape...još kad se uživi, zaroni nokte u kožu )
To je navika koja joj je ostala od sisanja mame....ne vidi ona tebe kao svoju mamu, ne brini, već joj je to nagon kad se osjeća sigurno i voljeno.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 08:33   #5
Sve kaj su napisali plus: mace vole miris znoja.. nemoj me sad shvatiti u smislu da smrdiš nego da ona tvoj tjelesni miris prepoznaje kao miris svog voljenog vlasnika..i osjeti ga iako ga ljudi ne osjete.. a tim trljanjem ostavlja svoj miris - označava te..

budi sretan da nemaš Dogu ili nešt pa da te zapiša..

ja sam već negdje pisala da se moje obje mačke uhvate za majicu koju skinem i glavom se trljaju oko pazuha..

a Josipe.. ne znam kaj bi ti rekla..weird, maaaan..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 17:40   #6
hahaha hvala na odgovorima vidim da sam jos dobro prosao
adoh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.