Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2010., 11:48   #21
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
u prvom si postu rekao "moram je imat". to "imanje" je jedan jaaaaako rastezljiv pojam. go figure

nisam te shvatio
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 11:49   #22
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
nisam te shvatio
Onda bolje da ne pokušavaš-za početak odrasti
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 11:53   #23
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Onda bolje da ne pokušavaš-za početak odrasti

pa daj mi onda ti objasni sta je on htio rec s tim postom
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 11:54   #24
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
znaci svida mi se jedna cura nevjerovatno i kad sam je prvi put ugledao pomislio sam, moram je imat, i tako se mi druzili par dana i ona pitala mene za broj, tj, moju sestru je pitala za moj broj i sad mi kaze da oce bit frendica i da ima decka ovo,ono, a ja znam ako se potrudim da ce ona tog decka ostavit radi mene, pa bi vas molio za par prijedloga kako da joj pristupim? kakve poruke da joj saljem?


Isprovociraj dečka pred njom i natjeraj ga da te dečko želi prebiti, pa ti prebij njega. Najbolje bi bilo da se ona pritom rasplače, pa joj daj maramicu da obriše suze.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 11:57   #25
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
pa daj mi onda ti objasni sta je on htio rec s tim postom
Ona je htjela reći da smo davno izašli iz kamenog doba,doba plemena i poglavica kad su se žene posjedovale i kupovale za luk i strijelu ili eventualno komad brda.
Ukratko : Moram je imati zvuči totalno redikulozno i štatigajaznamkako

Koliko godina imaš? (bolje ti je da slažeš pa se ne osramotiš)
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 12:02   #26
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Ona je htjela reći da smo davno izašli iz kamenog doba,doba plemena i poglavica kad su se žene posjedovale i kupovale za luk i strijelu ili eventualno komad brda.
Ukratko : Moram je imati zvuči totalno redikulozno i štatigajaznamkako

Koliko godina imaš? (bolje ti je da slažeš pa se ne osramotiš)

imam 17,nisam mislio na taj nacin imati, omfg, nego jedino s njom sebe mogu zamislit sad, jer taku divnu curu nisam upoznao vec dosta dugo
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 15:07   #27
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
imam 17,nisam mislio na taj nacin imati, omfg, nego jedino s njom sebe mogu zamislit sad, jer taku divnu curu nisam upoznao vec dosta dugo
Oš reć dok si išao u vrtić takvih cura nije bilo
Strpi se malo i pričekaj da kreneš na fakultet, da vidiš onda curaaaa
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 15:35   #28
Quote:
oki_doki kaže: Pogledaj post
Oš reć dok si išao u vrtić takvih cura nije bilo
Strpi se malo i pričekaj da kreneš na fakultet, da vidiš onda curaaaa

znam,imas pravo ali jbg sad me uhvatilo
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 16:19   #29
mali aj ohladi bio sam i ja tako nadobudan u tvojim godinama ona ima decka
mi lezimo na plazi zvjezdice jedno uz drugo i slično i znaš šta je na kraju bilo zgadila mi se
poslje sam ju tu i tamo vidio očemo na kavu?
budemo al bas sad nemam vremena i bjezi.
takve te smotaju u sjebu.
nakon toga od kad sam s novom dost dugo naletim ja na nju i ona mi uleti s šprehom joj pa kako si i da ce mi pusu uvalit,
sam se odmaknem i sjetim onog kad u spotu od leta 3 onaj lik baci kovanicu.
ko ju jebe.
idempadodem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 16:45   #30
mani se ćorava posla,,ja sam jednu taku vijao preko godinu dana i uspijem,,,al ta sreća je trajala mjesec dana,,ošla je trećem heheh,,,, svidila joj se očito ta igra ima dovoljno cura koje nemaju nikog tak da ono bolje oladi,,,
jer ako njega ostavi zbog tebe ko kaže da isto tako neće tebe zamjenit s drugim u kratkom vremenu?
Jedino ak ti je cilj izjebi - odjebi onda ok,,,
vals is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 17:15   #31
Quote:
vals kaže: Pogledaj post
mani se ćorava posla,,ja sam jednu taku vijao preko godinu dana i uspijem,,,al ta sreća je trajala mjesec dana,,ošla je trećem heheh,,,, svidila joj se očito ta igra ima dovoljno cura koje nemaju nikog tak da ono bolje oladi,,,
jer ako njega ostavi zbog tebe ko kaže da isto tako neće tebe zamjenit s drugim u kratkom vremenu?
Jedino ak ti je cilj izjebi - odjebi onda ok,,,

nije to izjebi odjebi, a nist, bit cu nedostupan za nju, pa nek ona trci zamnom, odustajem
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 17:33   #32
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
znaci svida mi se jedna cura nevjerovatno i kad sam je prvi put ugledao pomislio sam, moram je imat, i tako se mi druzili par dana i ona pitala mene za broj, tj, moju sestru je pitala za moj broj i sad mi kaze da oce bit frendica i da ima decka ovo,ono, a ja znam ako se potrudim da ce ona tog decka ostavit radi mene, pa bi vas molio za par prijedloga kako da joj pristupim? kakve poruke da joj saljem?
na ovom svijetu ima 6 milijardi naseljenika, od kojih je veci procenat ljepsi spol, a ti si zapeo za jednu djevojku?
__________________
You better run
Leon12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 17:39   #33
Quote:
Leon12 kaže: Pogledaj post
na ovom svijetu ima 6 milijardi naseljenika, od kojih je veci procenat ljepsi spol, a ti si zapeo za jednu djevojku?

aj dobro je leon, malo si pretjero, idi ti trazit curu u rusiju i sta ja znam kinu :S

necu je vise ganjat sam odlucio
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 18:24   #34
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
znaci svida mi se jedna cura nevjerovatno i kad sam je prvi put ugledao pomislio sam, moram je imat, i tako se mi druzili par dana i ona pitala mene za broj, tj, moju sestru je pitala za moj broj i sad mi kaze da oce bit frendica i da ima decka ovo,ono, a ja znam ako se potrudim da ce ona tog decka ostavit radi mene, pa bi vas molio za par prijedloga kako da joj pristupim? kakve poruke da joj saljem?
uleti ide to čim je takva povratna reakcija ... pogotvo ako ste u mlađoj životnoj dobi!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 18:57   #35
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
uleti ide to čim je takva povratna reakcija ... pogotvo ako ste u mlađoj životnoj dobi!
mislis?? meni je rekla da nemam 1%posto sanse kod nje, a da je to istina nebi pitala za broj nebi me tako gledala a neznam sta da mislim :S
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 19:50   #36
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
mislis?? meni je rekla da nemam 1%posto sanse kod nje, a da je to istina nebi pitala za broj nebi me tako gledala a neznam sta da mislim :S
znaš ono 1% inteligencije 99% trud i zalaganje tako ti je i to ... 1% imaš sad samo navali ...... ma joooj daj ne puši te priče ... i meni je govorila svašta kad sam joj reko da je hoću bubat pa mi je na kraju dala ... to ti ti se zove ljubav ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:43   #37
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
znaš ono 1% inteligencije 99% trud i zalaganje tako ti je i to ... 1% imaš sad samo navali ...... ma joooj daj ne puši te priče ... i meni je govorila svašta kad sam joj reko da je hoću bubat pa mi je na kraju dala ... to ti ti se zove ljubav ...

to i jest tema ovoga,kako da joj pridem??
jer bilo bi puno lakse da nema decka
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:44   #38
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
to i jest tema ovoga,kako da joj pridem??
jer bilo bi puno lakse da nema decka
pa pozovi je na kavu ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:46   #39
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
pa pozovi je na kavu ...
ocu, sutra se vraca ali ipak mislim da nece pristat jer decka nije vidla 10 dana i da ce bit s njim,nznm sta cu
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:48   #40
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
znaš ono 1% inteligencije 99% trud i zalaganje tako ti je i to ... 1% imaš sad samo navali ...... ma joooj daj ne puši te priče ... i meni je govorila svašta kad sam joj reko da je hoću bubat pa mi je na kraju dala ... to ti ti se zove ljubav ...
A šta je drugo i mogla, nakon svega što ti rekla a tebi samo bubat na pameti , pametniji popušta

šala mala
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger