Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2010., 23:38   #61
a nemas sta onda, druzi se sa njom i tako to. jebiga. ja sam tako bio zaljubljen godinu dana, druzili se stalno i upoznali se, u medjuvrimenu je zavolio do bola, samo sta ja nisam imao nikakvu namjeru niti ikakve nade jer smo dosta stariji i ona je bila u dugoj i ozbiljnoj vezi, ali smo se morali vidjat svaki dan i bio mi je gust sa njom se druzit. i onda jednog dana kad sam dobio jedan mali znak s njene strane, pukao i sve joj rekao, i pogodi, ona se u medjuvrimenu zaljubila u mene, i nikad mi nebi rekla da nisam prvi krenio.

nije usporediva situacija ali sta zelim rec, uvik ima nade, samo naprid
sampjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:40   #62
Quote:
sampjera kaže: Pogledaj post
a nemas sta onda, druzi se sa njom i tako to. jebiga. ja sam tako bio zaljubljen godinu dana, druzili se stalno i upoznali se, u medjuvrimenu je zavolio do bola, samo sta ja nisam imao nikakvu namjeru niti ikakve nade jer smo dosta stariji i ona je bila u dugoj i ozbiljnoj vezi, ali smo se morali vidjat svaki dan i bio mi je gust sa njom se druzit. i onda jednog dana kad sam dobio jedan mali znak s njene strane, pukao i sve joj rekao, i pogodi, ona se u medjuvrimenu zaljubila u mene, i nikad mi nebi rekla da nisam prvi krenio.

nije usporediva situacija ali sta zelim rec, uvik ima nade, samo naprid
ali ja sam sjebo na pocetku sto sam joj prizno sve osjecaje, sad neznam dal ce se htjet druzit samnom jer zna da sam zaljubljen u nju a ona ima decka, nznm nista,aaaaaaaaaa
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:41   #63
nisam znala da imaju 17 godina
to onda mora znat da nebude zadugo ni njegova
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:44   #64
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
ali ja sam sjebo na pocetku sto sam joj prizno sve osjecaje, sad neznam dal ce se htjet druzit samnom jer zna da sam zaljubljen u nju a ona ima decka, nznm nista,aaaaaaaaaa
ma sta si joj priznao, kada, kako, ne izmisljaj sada
sampjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:46   #65
Quote:
sampjera kaže: Pogledaj post
ma sta si joj priznao, kada, kako, ne izmisljaj sada
jesam, nisam mogo izdrzat :S
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:48   #66
aj ne zajebaji

i sta je rekla. to bi bio bitniji odatak od svega sta si dosad napisa.
sampjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:50   #67
Quote:
sampjera kaže: Pogledaj post
aj ne zajebaji

i sta je rekla. to bi bio bitniji odatak od svega sta si dosad napisa.


ono sta pise, da oce bit samo frendica, da nemam 1%sanse, al ne kuzim potrebu za mojim brojem onda :S
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:56   #68
e jebiga nigdi nisi napisa da si jon reka to. nista, zajebi njene price, ne zna ona ni sama sta oce a na tebi je da joj razbistris misli i kreni u akciju ali polako. nemas sta izgubit

ni jedna zenska sa 17 ne zeli bit samo frendica, ako i zeli nece ti to rec, mislim, koji vrag, ja u srednjoj nisam imao ni jednu frendicu a sve su zelile bit samo frendice
sampjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:00   #69
Quote:
sampjera kaže: Pogledaj post
e jebiga nigdi nisi napisa da si jon reka to. nista, zajebi njene price, ne zna ona ni sama sta oce a na tebi je da joj razbistris misli i kreni u akciju ali polako. nemas sta izgubit

ni jedna zenska sa 17 ne zeli bit samo frendica, ako i zeli nece ti to rec, mislim, koji vrag, ja u srednjoj nisam imao ni jednu frendicu a sve su zelile bit samo frendice


hahah,sampjera ajde molim te dodaj me na msn: [email protected]
moras mi objasnit neke detalje,plss
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:07   #70
kakav msn, ne koristin ja te pizdarije. veceras san dobre volje pa san se malo raspisa al neman bas volje crtat ti tu. mislin da imas dosta materijala. i viruj mi, sta vise savjeta dobijes i detalja bit ce ti teze nesto poduzet jer ces se izgubit u sumi svega sta procitas. moras zadrzat i nesto svoje osobnosti, meni nikad niko nije reka kako cu pric curi, kako cu je zadivit ili sta cu napravit na prvon spoju. uvik san bio svoj i manje vise uvik uspio. pa i da ti se zaplete digod jezik, sta ima veze, bolje nego da radis po nekim sablonama.
sampjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:10   #71
ovo mi odgovori samo, sta ako nece pristat na pice,sta cu onda??
i ako pristane na pice i da se nademo i sjednemo kako da pocnem pricat o tome?? a da ne odjuri i kaze ja imam decka
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:18   #72
opet si fulao futbal. pusti pice i birtije. zovi je u prirodu, na badminton, kosarku, u zoo, akvarij, pomorski muzej, na more, na takvim mistima puno lakse se raspricate, i zabavite, u kaficu nemas sta nego sidit i pricat. a ne zna svako pricat sa zenama. i tu se zajebe. ostani bez ideje jedan tren i jebo si jeza.

moras bit zabavan, zanimljiv, to cure vole, sta je zabavno u sidenju i ispijanju kave u nekoj zadimljenoj rupi?

pa jebemu ali danas vise niko ne zna izvest curu nigdi osim u birtiju??
sampjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 06:03   #73
To što si ti predložio je super, ali za neku koja je slobodna. Što misliš, da će tek tako izlaziti s njim? Znajući što želi on od nje i plus to što ona već ima dečka.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 06:59   #74
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
To što si ti predložio je super, ali za neku koja je slobodna. Što misliš, da će tek tako izlaziti s njim? Znajući što želi on od nje i plus to što ona već ima dečka.
+1

to i je najveci problem, nznm jednostavno kako da ja pozovem ni ista, dajte neki dobar prijedlog
jer nisam siguran ako je pozovem na setnju da ce htjet ic
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 07:16   #75
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
+1

to i je najveci problem, nznm jednostavno kako da ja pozovem ni ista, dajte neki dobar prijedlog
jer nisam siguran ako je pozovem na setnju da ce htjet ic
ne radi od 2+2 veliku znanost.

Idem tamo i tamo, dođi sa mnom.

i ne zovi je pobogu odmah prvi dan čim je došla doma nakon 10 dana i nije vidjela dečka, najbliže prijatelje itd.
Nećeš krepat ako sačekaš dan-dva.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 07:20   #76
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
ne radi od 2+2 veliku znanost.

Idem tamo i tamo, dođi sa mnom.

i ne zovi je pobogu odmah prvi dan čim je došla doma nakon 10 dana i nije vidjela dečka, najbliže prijatelje itd.
Nećeš krepat ako sačekaš dan-dva.
kako si siguran da ce htjet ic samnom??
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 07:31   #77
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
kako si siguran da ce htjet ic samnom??
nisam siguran. Ali ni ne mogu biti. kao ni ti. kao ni nitko. Možeš samo pitat i saznat.
ne traži 100%-tni algoritam za takve situacije, ne postoji.

samo znam da nije naročiti problem osvojit cure. Kao ni cure u vezi.
A može se i ako kažu da nemaš 1 % šanse.


Problem radi kojeg nećeš uspjet nije radi formuliranja poziva na kavu/šetnju/event, nego u tome što si needy as hell, nestrpljiv, hoćeš rješenje preko noći, ne znaš se postavit i zaljubljen preko ušiju.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 08:23   #78
e pa ako ja nju pitam i za 3 dana dal ce ic samnom van, ako ona kaze da nece, badava sve
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 08:34   #79
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
e pa ako ja nju pitam i za 3 dana dal ce ic samnom van, ako ona kaze da nece, badava sve
u pravu si. ubi se odmah, nema druge. to je jedino logično rješenje.
grow a pair. i kloni se žena dok ne budeš u stanju prestat se ponašat kao djevojčica.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 08:42   #80
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
e pa ako ja nju pitam i za 3 dana dal ce ic samnom van, ako ona kaze da nece, badava sve
A šta ako kaže da hoće????

PANIKA!!!!!!!
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger