Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2004., 12:42   #1
Bronzeri

kaj je to? čem to služi? skužila sam da je to neka vrsta pudera, al po čemu se razlikuje od svih ostalih pudera (osim po imenu)?
feeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:47   #2
meni je super shiseidov u narancastoj okrugloj kutijici ...ima spuzvicu i onak je to dosta masno..neznam kak da objansim..i nisam dobila pristice od tog ..super je
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:48   #3
moja frendica tamnoputa Turkinja koristi to cijele godine, osjenca joj lice, blago naglasi konture, naglasi krasnu boju puti i upije visak masnoce s T-zone.

Bronzer - za preplanulu boju putu. Za ostale je tretaman. Ona s ekune da je najbolji od Shiseida.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:49   #4
Hana pisale smo u isto vrijeme, ta frendica ima neki u svijetlo plavoj kutiji na refil, samo kupi ( jeftinije ) ulozak i zamjeni kad potrosi.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 15:27   #5
Evo ja sam svijetle puti i koristim bronzer vec godinama.Zadnji sam kupila od Artdeco u kistu koji kad se potrosi samo kupis prah i napunis.Ima tamnija i svjetlija nijansa.Ja imam svijetliju i koristim to umjesto rumenila .Meni je to super stvar
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 16:31   #6
Ej, Rhea ja sam nedavno kupila taj isti od art decoa i činilo mi se skroz super kad sam probala u parfumeriji....žena je imala jedan tester i pokazala mi kak to funkcionira....i činilo se mraq....
..ali...ona je u parfumeriji imala skroz 'razrađen' kist, onak već proširen...ma - razrađen...

A moj doma je nov, novcati, uski i još je po defaultu( kao radi zaštite i čuvanja) stisnut u onu plastiku....i sad svaki put kad stisnem taj se prah spusti u četkicu, al je četkica (dlake) kruta, stisnuta i uska, prah je koncentriran na jednom mjestu i kad potegnem po licu dobijem malo širu crtu boje po faci koju onda moram prstima razmazivati....
...sad ga više ne čepim s onom plastikom i ne stavljam poklopac...al niš bolje...
Kak to tebi funkcionira???

Btw, boja, sastav, finoća i količina šljokica u puderu su savršeni....ali, ne preporučujem jerbo sam nakon kupnje shvatila da sam se zeznula....nije baš jeftin (200 kuna), a ima od Bourjois ista stvar potpuno, samo jeftinija....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 16:40   #7
[QUOTE]goldberry kaže:
[B]

A moj doma je nov, novcati, uski i još je po defaultu( kao radi zaštite i čuvanja) stisnut u onu plastiku....i sad svaki put kad stisnem taj se prah spusti u četkicu, al je četkica (dlake) kruta, stisnuta i uska, prah je koncentriran na jednom mjestu i kad potegnem po licu dobijem malo širu crtu boje po faci koju onda moram prstima razmazivati....
...sad ga više ne čepim s onom plastikom i ne stavljam poklopac...al niš bolje...
Kak to tebi funkcionira???


Da,i ja sam skuzila da se prah zadrzi na jednom mjestu pa sam svaki put prije nanosenja na lice napravila jedan potez po ruci kako bi se prah jednomjerno rasporedio.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 16:57   #8
Ja godinama koristin Guerlainov teracotta moisturizing bronzing puder umjesto rouge. Super je, taman mi pase taj boja uz ten i oci.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 17:28   #9
Quote:
Rhea kaže:
Evo ja sam svijetle puti i koristim bronzer vec godinama.Zadnji sam kupila od Artdeco u kistu koji kad se potrosi samo kupis prah i napunis.Ima tamnija i svjetlija nijansa.Ja imam svijetliju i koristim to umjesto rumenila .Meni je to super stvar
daj objasni kako to funkcionira ?

Iz drske se prah pumpa na cetku ? Ili kako ?

Quote:
Da,i ja sam skuzila da se prah zadrzi na jednom mjestu pa sam svaki put prije nanosenja na lice napravila jedan potez po ruci kako bi se prah jednomjerno rasporedio.
to mi savjetovala frendica, radi kao vizasistica

Quote:
Guerlainov teracotta moisturizing bronzing puder
e da bas sam taj kupila ovo ljeto, ali meni pase samo ljeti, imam jako svijetlu put ostatak godine, ne znam koliko nijansi ima ja imam broj dva
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 17:31   #10
To je sve jedna velika 'četkica' napunjena prahom....(super je taj prah,zaista genijalan!)...plastična s normalnom četkicom od dlake na vrhu.....s druge strane je gumbić koji kad pristisneš pušta prah iz drške u dlačice....
jaoj, kak sam sad zakomplicirala....a valjda kužiš....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 17:38   #11
hvala tak sam si otprilike zamisljala....hvala , da se ne cudim pretjerano kad na to naletim u ducanu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 18:40   #12
Vidim da je Winona vec dobila odgovor.Danas sam bas bila u Müller-uposto mi je trebao novi ruz(artdeco )pa sam usput pogledala i bronzere. Ja imam trojku i meni je ok.Ima svijetlijih i tamnijih nijansi.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 18:42   #13
[QUOTE]Winona kaže:
[B

to mi savjetovala frendica, radi kao vizasistica




Pa ja sam genijalka


Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 18:58   #14
Ja sam kupila ovo ljeto od Estee Lauder Instant Sun...dvi boje.

Dok ne pocrnim koristim onu svjetiju,poslije predjem na tamnu.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 19:36   #15
imam trenutno od Artdeco bronzing pearls

prije sam imala od Lancaster bronzer,ali mi je bio pretaman
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 21:37   #16
Ako kist ne stima, kupite drugi. Ja imam dva, jedan bas jako siroki za puder u prahu (kojeg upotrijebim jednom godisnje ) i jedan mrvicu uzi koji je za rumenilo koje je u onim malim kuglicama.

Inace, obavezno stresite visak praha s kista, a dobra je fora i to s prelazenjem kista preko ruke.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 22:24   #17
gle obavezno nabaviti VERSACE bronzer. predivan je, traje sto godina. za nanosenje je fenomenalan ysl kist za puder u prahu, nesto je skuplji al isplatise. savrseno nanese sve a u krajnju ruku moze koristiti i za rumenilo.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 22:44   #18
bronzer je kao rumenilo ali tipicne ten boje,njime dobivas isteniranu facu..najbolji su svakako od iman-zlatno/smedi,od elizabeth arden-bronzer1/bronzer2,od too faced-carribean in the compact-taj je najbolji!!!,i jeftini od wet-n-wild-za samo 2$u svakom drug storu...a daje onu ljepu preplanulu zutu boju.
kad je bronzer na narandu tj daje ti narancasti ten-onda ne vredi..ovi nabrojeni svakako daju boju sunca.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 22:45   #19
eh da i nanosi se iskljucivo velikim flat kistom...da se postigne efekt osuncanosti.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 00:02   #20
Quote:
lahor kaže:
Ako kist ne stima, kupite drugi.
Ma, bronzer je već 'upakiran' u kist...nemreš sam tak kupit drugi....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:38.