Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2012., 20:56   #1
Što ona zapravo želi?

Prekinuo sam sa curom vezu koja je trajala dvije godine iz razloga što je u zadnje vrijeme bila stalno živčana, ne raspoložena za razgovor, stalne svađice....Svaki put kad bi nešta bilo, ona bi samo an to odgovorila sve je uredu ili slično. Nakon prekida smo se par puta našli, popričali, imali odnos. Ona bi htjela da smo kao prijatelji s povlasticama, ja to ne želim iz razloga što će neko na kraju patiti. Ja želim vezu, ona isto želi vezu ali... odugovlači vezu. Kaže mi da se moram prvo promjeniti, pa kao da bi onda htjela u vezu samnom. Sada je u nekom novom društvu, skroz se promjenila. Danas smo se trebali nać, ja sam htio doć do nje, takav je i dogovor bio da bi mi ona rekla da je na kavi.

Što da radim? Da se trudim oko toga, da se napravim hladan pa da vidim šta će biti ili da jednostavno odem od toga kolko god mi bilo teško?
monoton is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:00   #2
Ma čekaj.

Šta ona hoće da ti promijeniš?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:04   #3
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ma čekaj.

Šta ona hoće da ti promijeniš?
Hoće da joj posvetim više pažnje jer istina u tom zadnjem razdoblju nisam baš posvetio dovoljno pažnje oko nje i oko veze.
monoton is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:08   #4
pun joj je k**** a ne zeli te povrijedit
dsalek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:25   #5
Quote:
monoton kaže: Pogledaj post
Hoće da joj posvetim više pažnje jer istina u tom zadnjem razdoblju nisam baš posvetio dovoljno pažnje oko nje i oko veze.
Pa eto znaš što želi ili se dvoumiš da je još nešto u pitanju? Po ovome što je rekla želi te još uvijek, samo se i ona umorila i htjela bi vodjet o tebe neke promjene u aspektu pažnje. Ako je još uvijek želiš znaš što trebaš činit, kako točno i na koji način na tebi je da smisliš. Nema ovdje neke velike engime, odluči što zapravo želiš i djeluj.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:31   #6
Čim ona tebe hoče za prijatelja s povlasticama ona ima neke druge planove sa sobom.I ti isto tako.Ako ti neznaš razlog zašto je ona živčana i loše volje, a tko ga drugi zna?Ako znaš razlog, zašto joj ne pomogneš?
Možda je vidjela da u tebi ne nalazi dovoljno razumnu osobu za svoje probleme a trenutno nema nikoga boljega, pa te odlučila smjestiti tamo gdje njoj odgovara.Na mjesto prijatelja s povlasticama.Možda ona dečka za vezu zamišlja skroz drugačijega.Nisi ispunio njezina očekivanja.Ima žena koje unaprijed znaju što od kojeg muškarca očekuju i ovisi koliko to dobe, tada ih smjeste...negdje.Ima žena koje dok ne nađu dečka za vezu, drže nekog za zabavu.To su naučile od vas muškaraca.Razdvojit fizičko od em
ocionalnoga.Što se sad čudite?
To je vaša škola!
Možda sutra nidje neki bezvenjaković koji joj poklonit tulipan i otići će sa njime samo tako, a ti niti tada nečeš znati zašto je to napravila.
Ima muškaraca koji neznaju sa ženama.Nisu to naučili jer nisu imali gdje i od koga i nisu imali potrebe.Takvi muškarci ne zaslužuju dobre i kvalitetne žene!
Ti svoje mjesto znaš!
Titula: Prijatelj s povlasticama!
red_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:57   #7
Quote:
monoton kaže: Pogledaj post
Hoće da joj posvetim više pažnje jer istina u tom zadnjem razdoblju nisam baš posvetio dovoljno pažnje oko nje i oko veze.
A gdje si bio pritom?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 22:08   #8
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
A gdje si bio pritom?
Posvetio sam se više sebi, školi, treninzima...Mislio sam ako ću biti gori da ću bolje proć.
monoton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 00:06   #9
Mislio si ako ćeš bit gori prema njoj, da ćeš bolje proć?

Stvarno?

Pa onda ti se dogodilo očekivano.
Cura te prokužila.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 08:38   #10
Quote:
monoton kaže: Pogledaj post
Ja želim vezu, ona isto želi vezu ali... odugovlači vezu.
Ona ne želi vezu.

Quote:
monoton kaže: Pogledaj post
Kaže mi da se moram prvo promjeniti, pa kao da bi onda htjela u vezu samnom.
Prekid s njom je najbolje što si mogao napraviti.

Quote:
monoton kaže: Pogledaj post
Što da radim? Da se trudim oko toga, da se napravim hladan pa da vidim šta će biti ili da jednostavno odem od toga kolko god mi bilo teško?
Ovo boldano.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 08:57   #11
Quote:
monoton kaže: Pogledaj post
Ona bi htjela da smo kao prijatelji s povlasticama, ja to ne želim iz razloga što će neko na kraju patiti.

ne patite li i ovako nerjesene situacacije??


Quote:
monoton kaže: Pogledaj post
Kaže mi da se moram prvo promjeniti, pa kao da bi onda htjela u vezu samnom.
ti bi po tome mogao mjenjat se iz korjena u svakoj vezi i svejedno biti napusten...

neka ti naglasi sta joj to konkretno smeta koja tocno karakteristika,pa ces ti onda znati jel to za mjenjanje ili nije...i da li je uopće dostojna tog mjenjanja
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 08:57   #12
to je tak kad je lanac predugačak hehehe xD šalim se , koliko kužim ideš u školu, mlad si, odjebi ju naći ćeš drugu, bolju,zgodniju,pametniju tko znam možda će biti nekakav model hm ili ćeš do kraja života ostati sam i imati Desanku Šakić xD
fali_peti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger