Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2006., 01:50   #41
Quote:
imago2007 kaže:
Ja u Marks i Spenceru nikad ništa tako veliko nisam našla, ....
ima sto posto u M&S jer znam da si moja mama tamo kupuje big stvari.. mislim, ona nije ne znam kolko velika al svejedno je ima..
aa.mm. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 03:36   #42
Manje papati i rješen problem!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 11:09   #43
Quote:
Piggy kaže:
Manje papati i rješen problem!

Ako Piggy to kaže...
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 16:44   #44
Taj butik Elena Miro je navodno super, da ima modernih stvari, ali znam da su se nešto seljakali pa ja na kraju nikako da ih uhvatim...kaj su stvarno u Ilici,gdje?
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 08:01   #45
Quote:
enny01 kaže:
"Ulla Popken"- potrazi po internetu. oni imaju modernu i lijepu odjecu i za mlade od 42 pa nadalje. ne znam da li ima vec i u zg, ali u gotovo svim vecim europskim gradovima. moja seka ima isti problem kao i ti. i s ullom je skroz zadovoljna...
Hm...
Ulla Popkin
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 11:53   #46
Tak je, Elena Miro ima dobru ponudu za punije žene. U H&M-u imaju odličnu ponudu većih brojeva, od 46 do 52 čini mi se, i to prilično moderne i lijepe stvari.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 18:08   #47
Quote:
dafloydian kaže:
Tak je, Elena Miro ima dobru ponudu za punije žene. U H&M-u imaju odličnu ponudu većih brojeva, od 46 do 52 čini mi se, i to prilično moderne i lijepe stvari.
Elena Miro ima stvarno prekrasnih komada, ali je nenormalno skupa u odnosu na kvalitetu.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 19:07   #48
Ja u Top Shopu znam naći super stvari u veličini 16 (naš 44-46)
__________________
Nasmiješi se, sutra će biti gore! :-)
nancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 15:45   #49
Thumbs up MANA

Moj izbor-MANA. Bila prošli tjedan u potrazi za trapericama i pogodak. Inače stanem u br. 44-46 al sam tamo doslovno plivala u 44. Na kraju završila u 42. Kupila odmah i košulju- probala sam br. 44 i bila je za 3 put veće od mene (a nisam ni ja sitna ) Vrijedi probat
nanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 18:54   #50
kaj je to MANA. i gdje je?
nikad čula.

ja zadnje dvije godine odjeću u najvećem broju slučajeva kupujem u H&M-u. imaju onu B&B liniju (da, da, big is beautiful ), ali i normalni modeli su dosta veliki. super izgledaju i muške veste i košulje, ali ja volim taj malo strogi stil.

i sasvim solidno je opremljen H&M u mariboru.

prije toga... nemam pojma gdje sam se oblačila. znalo se naći sasvim solidnih stvari u NAMI. i mercatone. nekvalitetno do zla boga, ali bar stanem u to i pristojno izgleda.
mayy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 19:06   #51
Quote:
mayy kaže:
kaj je to MANA. i gdje je?
nikad čula.
.
baš sam zvadila letak iz kaslića
u Zgb - Ilica 23, Centar Vrbani - bivša nama na čošku Rudeške, na katu superkonzuma u španskom, nama dubrava
ima i u drugim gradovima; rijeka,karlovac, šibenik,.....
nisam bila pa ne znam kakva je roba, po letku povoljna

H&M mi je zadnje dvije god uglavnom bezvezan
kad već dođeš do maribora malo dalje ti je Graz a tu su već mogućnosti puno veće
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 19:28   #52
Mercatone. Velikih stvari ko u priči. Većina se istina treba prati na ruke da se ne raspadne (prebrzo), ali barem na nešto liči.
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 20:21   #53
Nosim 42-44 (ovisi o modelu) i uvijek nađem nešto za sebe - svugdje. I u Mangu, kako je Martinka rekla (imam 4 para sjajnih hlača njihovih, jaknice, suknjice, majice...), X-nation (oni bar imaju velikih brojeva!), Magma, Naf naf, H&M, Zara (sad listam u glavi gdje najčešće kupujem; ispada da najviše hlača imam iz Manga, suknjica iz X-nationa, a majica iz Zare ).
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 11:12   #54
XXL pomoć!

Dolazi mi ubrzo frendica iz Klokanlenda (ima 40 godina)...kaže da je natukla dosta kila ali da bi rado u Zagrebu pogledala dućane sa odjećom.

Sad me zanima gdje ima u našem gradu trgovine za punije cure (ne za babce od šezdeset i više)???

Hvala
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 12:31   #55
hah, zavisi koliko je zaista nabacila kila...

Mislim, u Top Shopu se zaista nađu veći brojevi, a i pun je grad tunikica, i tih lanenih hlača, pa možda da je kroz Ilicu provedeš...Zaista se može naći brojeva.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:45   #56
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
hah, zavisi koliko je zaista nabacila kila...

Mislim, u Top Shopu se zaista nađu veći brojevi, a i pun je grad tunikica, i tih lanenih hlača, pa možda da je kroz Ilicu provedeš...Zaista se može naći brojeva.
Veli da je natukla stotku

Ja sam mislila da postoji neki Đuro XXXXXXL za žene i da to sve obavimo u istom dućanu...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 16:14   #57
ima u ilici u jednom od dvorista ducan za vece zemske (preko konf.48)
ali ne mogu se sjetiti kako se tocno zove, negdje je na potezu izmedju frankopanske i trga na sjevernoj strani ulice
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 16:24   #58
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Veli da je natukla stotku

Ja sam mislila da postoji neki Đuro XXXXXXL za žene i da to sve obavimo u istom dućanu...
hm, ima u Preradovicevoj nesto, ali meni to izgleda fakat veliko...provjeri prije nego sto ju odvedes tamo, da ju ne uvrijedis nenamjerno, jer meni se ta odjeca cini fakat huge ducan ti je nakon krizanja sa berislavicevom na desnoj strani (ako ides prema glavnom) i nemozes ga fulati...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 16:41   #59
pa realno za osobu od 100 kila pa makar i bila jako visoka, treba huge odjeca,

ja sam imala jako puno kila (necu priznat koliko, ali manje od 100) pa sam nosila odjecu do velicine 46 i jedne hlace 48 (koje su mi uvijek bile malo velike, ali to sam uzela u trenutku frustracije jer mi je dosadilo 'prerastati' odjecu) i vec to mi je izgledalo ogromno
ali mislim da ce i sama moci procijeniti koliko velika odjjeca joj bude trebala kad ju vidi, a u medjuvremenu nek baci oko na neke od ovih ducana (za svaki slucaj)

inace ima i jedan ducancic u zgradi kod tresnjevacke trznice, mislim da se bas zove nesto sa xxl (mozda marija xxl, ali ne garantiram)
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 16:52   #60
ne znam gdje je kod vas u zg, al kod nas ima gerry weber i još jedna ne znam sad ime u županijskoj ulici! tamo znam da kupuje jedna mamina legica malo jača i mama si je tam uzela jedan divan sakojić....
malo je skuplje, ali neće bit problem za legicu iz klokangrada
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.