Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 09:27   #1
Trazim kalupe za izradu suvenira od gipsa

Trebam nekog ko izradjuje kvalitetne kalupe za izradu 3D suvenira. Suvenire radim od gipsa, a kalupi se, pretpostavljam rade od silikonske gume. Ukoliko neko izradjuje kalupe nek mi se javi!
TAkodje, da li znate proceduru za izradu suvenira od kamene prasine?
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 17:16   #2
mozes sam izradit kalup....od gipsa
ako si zainteresiran mogu ti objasnit...da se ne trudim bezveze
__________________
I want to be rich and famous
bobo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:07   #3
Quote:
bobo23 kaže: Pogledaj post
mozes sam izradit kalup....od gipsa
ako si zainteresiran mogu ti objasnit...da se ne trudim bezveze
jesam ja...ako te volja
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 18:25   #4
pa ja sam vidla prošle godine kad sam bila u zg-u da ima za kupiti te kalupe u hobby artu chemaco..možda ih još ima...
Tomkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:11   #5
ima ovdje silikonskih kalupa

http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal...&lang=hrvatski
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 13:45   #6
Hobby art Chemaco
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:55   #7
Quote:
niknet kaže: Pogledaj post
TAkodje, da li znate proceduru za izradu suvenira od kamene prasine?
isto kao i sadra samo koristiti kamenu prašinu (bolje više gradacija) i bijeli cement 3:1 - dok ne stisne cca 3 tjedna držati u vodi ili zaljevati istom

umjesto cementa moze i poliester (onda ne drzati u vodi i ne zaljevati istom)
__________________
isn't that gun a little big for a girl?! c'mon use my .45
LoveJoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 18:41   #8
Kalupi, kalupi

Ima ih u gradu i u http://www.lumos.hr/kalupi.htm i u http://www.nb-net.hr/maloprodaja/index.html a u Rijeci postoji firma koja radi kalupe za sve materijale - mislim da je 500 eura po kalupu, a to je samo za velike proizvodjace!
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 15:25   #9
Quote:
niknet kaže: Pogledaj post
Trebam nekog ko izradjuje kvalitetne kalupe za izradu 3D suvenira. Suvenire radim od gipsa, a kalupi se, pretpostavljam rade od silikonske gume. Ukoliko neko izradjuje kalupe nek mi se javi!
TAkodje, da li znate proceduru za izradu suvenira od kamene prasine?
PAŽNJA, PAŽNJA, i meni bi trebao netko ko izrađuje kalupe za izradu suvenira, za Chemaco, Lumos... znam, tamo sam i kupila neke ali mi treba netko ko mi može izrditi kalup po želji pa ako netko zna koga, može i na pp
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 15:59   #10
Quote:
libetoži kaže: Pogledaj post
PAŽNJA, PAŽNJA, i meni bi trebao netko ko izrađuje kalupe za izradu suvenira, za Chemaco, Lumos... znam, tamo sam i kupila neke ali mi treba netko ko mi može izrditi kalup po želji pa ako netko zna koga, može i na pp
javi se na pp
glenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 11:35   #11
zanimalo bi me ako itko zna idealan omjer kamene prašine gradacije 0 i bijelog cimenta za izljevanje figurica u kalupe?
johnny perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 22:54   #12
Smile kalupi za Gospe od gipsa

Zanima me da li tko prodaje kalupe za izradu Gospinih kipova od gipsa?
anamišić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 13:04   #13
PROIZVODNJA SUVENIRA VJERSKE TEMATIKE

Quote:
anamišić kaže: Pogledaj post
Zanima me da li tko prodaje kalupe za izradu Gospinih kipova od gipsa?
Poštovani u svom proizvodnom programu posjedujemo više od 100 (sto) različitih Gospinih modela sa motivima svih Marijanskih svetišta različitih veličina.
Ukoliko ste zainteresirani javite nam se na mail [email protected] i mi ćemo vam poslati slike modela i kalupa. Radujemo se suradnji. Pozdrav.
gdinivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 13:00   #14
IZRAĐUJEM KALUPE OD GUME

Quote:
libe2404 kaže: Pogledaj post
PAŽNJA, PAŽNJA, i meni bi trebao netko ko izrađuje kalupe za izradu suvenira, za Chemaco, Lumos... znam, tamo sam i kupila neke ali mi treba netko ko mi može izrditi kalup po želji pa ako netko zna koga, može i na pp
Poštovani, ukoliko ste zainteresirani za bilo kakve kalupe bilo kakvih modela suvenira slobodno nam se obratite na mail [email protected]
Vrlo povoljno izrađujemo gumene kalupe za sve moguće modele , uz kalupe dobivate uputstvo za uporabu. Obratite se za sve što vas zanima: kvaliteta, cjena, upotreba... Radujemo se suradnji.
gdinivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 15:58   #15
Quote:
niknet kaže: Pogledaj post
Trebam nekog ko izradjuje kvalitetne kalupe za izradu 3D suvenira. Suvenire radim od gipsa, a kalupi se, pretpostavljam rade od silikonske gume. Ukoliko neko izradjuje kalupe nek mi se javi!
TAkodje, da li znate proceduru za izradu suvenira od kamene prasine?
postoji nekoliko vrsta kalupa za 3D proizvode- na svlačenje, od više djelova, od gume od silikona raznih vrsta- ovisno o tome koje materijale misliš lijevati...
Također postoje i kalupi od gipsa koji se više-manje koriste za lijevanje keramike.

Sve navedene kalupe, osim gipsanih možemo ti napraviti... javi se na pp.
glenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 14:04   #16
Quote:
glenda kaže: Pogledaj post
postoji nekoliko vrsta kalupa za 3D proizvode- na svlačenje, od više djelova, od gume od silikona raznih vrsta- ovisno o tome koje materijale misliš lijevati...
Također postoje i kalupi od gipsa koji se više-manje koriste za lijevanje keramike.

Sve navedene kalupe, osim gipsanih možemo ti napraviti... javi se na pp.
Ja sam proizvođač suvenira modela i kalupa, za različite materijale od kojih se izrađuju suveniri.Ako vas zanima nešto od toga možete mi se obratiti .
sloba_dj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:02   #17
kalup ponarudžbi

Quote:
sloba_dj kaže: Pogledaj post
Ja sam proizvođač suvenira modela i kalupa, za različite materijale od kojih se izrađuju suveniri.Ako vas zanima nešto od toga možete mi se obratiti .
ddobar dan . ovako, mene zanima konkretan kalup maksimalne visine deset do petnaest centimetara , širine isto toliko. to bi trebao biti motorist kros motora na nekom kamenu ili na zadnjem kotaču sa nekim postoljem može to biti i neki brežuljak i na njemu motorist ali samo na kros motoru ne na sportaku.Koliko bi to koštalo, kako doći do vas, i ako se taj kalup napravi koliko duga ga mogu koristiti odnosno koliko primjeraka mogu napraviti? hvala van unaprijed oprostite ako sam zahtijevan
moj mail je [email protected] pa ako se šta mogne napraviti javite
albertmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 15:35   #18
pozz

Quote:
sloba_dj kaže: Pogledaj post
Ja sam proizvođač suvenira modela i kalupa, za različite materijale od kojih se izrađuju suveniri.Ako vas zanima nešto od toga možete mi se obratiti .
Dobar vam dan mene zanimaju 3D kalupi gdje vam se mogu javiti
stella30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 12:16   #19
ako neko treba izradu kalupa imam iskustvo i materijal pa nek se javi na pm.
mogu mu napraviti i prototip ako nije premali ili s previše sitnih detalja (mada se i to more rešiti).
__________________
if it's raining and you are running don't slip in mud because if you do you'll slip in blood {O-O}
spiral stair is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 18:31   #20
gipsani kalup

Quote:
spiral stair kaže: Pogledaj post
ako neko treba izradu kalupa imam iskustvo i materijal pa nek se javi na pm.
mogu mu napraviti i prototip ako nije premali ili s previše sitnih detalja (mada se i to more rešiti).
ja bih trebao pomoć oko kalupa ne bavim se tom vrstom posla ali prilikom kupnje kuće ostali su kalupi za izradu kasice prasice gipsani jedno 30 kom te još neki recimo Hrvatski grb vatrogasni aparat itd pa bih vas zamolio kolika bi bila cijena jednog takvog kalup što se tiće za izradu kasice prasice mogu vam i poslati koju sliku možete me kontaktirati na mail [email protected]
Puno hvala na odgovoru
majstor Iva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.