Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 16:19   #201
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ovak,
ja sam jedan netipični vodenjak
Primjetila sam da se ova fraza često koristi. Možeš li napisati što je "netipični vodenjak"?
Quote:
kod kojeg je velika koncentracija jaraca koji ne dolaze do izražaja jer se dosta trudim 'poraditi' na sebi, dok je moj dečkinjo lav s koncentracijom blizanaca, pa sad vam poklanjam naše planete, a vi me savjetujte
Ovakvo je stanje:
ja
sunce-vodenjak
mjesec-ribe
ascendent-bik
venera-jarac
mars-strijelac
on
sunce-lav
mjesec-strijelac
ascendent-blizanac
venera-blizanac
mars-blizanac
Iz ovih podataka što si stavila se ne vidi "velika koncentracija jarca". Od osobnih planeta jedino je Venera u tom znaku.
Quote:
Iskreno mislim da ako osobe porade jedna na drugoj sve je moguće
Kako to misliš jedna na drugoj?
Quote:
kak se ovo moje može protumačiti?
Trebaš napisati konkretno pitanje jer ovo nije topic analize.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 17:12   #202
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Primjetila sam da se ova fraza često koristi. Možeš li napisati što je "netipični vodenjak"?

Iz ovih podataka što si stavila se ne vidi "velika koncentracija jarca". Od osobnih planeta jedino je Venera u tom znaku.

Kako to misliš jedna na drugoj?

Trebaš napisati konkretno pitanje jer ovo nije topic analize.
Ne znam ni sama,zapravo sam tek krenula na nekakav net-tečaj,a pošto sam ranije bila na konzultacijama kod jedne astrologinje,od nje sam saznala za fraze tipa:netipičanxxx

Krivo sam se izrazila, mislila sam ako porade na svojim "zategnutim" aspektima, na koje svaki profi astrić upozori

OK,čim malo dublje uđem u svijet astrologije postaviti ću smislenije pitanje

Emo
sampinjon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 12:40   #203
Quote:
iluminata kaže: Pogledaj post
hvala
Molim.
Quote:
jesam
Ok.
Evo onda:
Quote:
iluminata kaže: Pogledaj post
- egzaktna konjukcija hirona osobe A s jupiterom osobe B u 7.kući osobe B (a uzmimo u obzir da je osoba B u braku ), hm?
Hiron ima dvojni status, asteroid/komet, a otkriven je u drugoj polovici 70.-tih godina. Nazvan je po kentauru iz grčke mitologije.
Hiron je suvladar strijelca, odnosno 9. kuće. Jupiter je vladar strijelca.
Pa kod ovog aspekta najprije upada u oči povezanost između Hirona i Jupitera....znak strijelca.

Hiron ima ljudski gornji dio tijela, dok je druga polovica životinjska. Time simbolizira dvojnu ljudsku prirodu i ukazuje na čovjekovu povezanost s divljom prirodom, najdubljim iskonskim i temeljnim nagonima.
U astrologiji on predstavlja osjetljivu točku natalne karte koja privlači iskustvo boli i odbacivanja i to onog duševnog tipa.

Konjukcija Jupitera i Hirona pokazuje da osobe u zajedništvu imaju jaku vjeru, sposobne su širiti optimizam, mudrost, plemenitost, potaknuti i inspirirati druge. Dok tu istu sposobnost nisu u mogućnosti primjeniti na sebe ili svoju vezu….tj. suočiti se s vlastitim "ranama".

Nemaju ista mjerila za sebe i druge.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 13:09   #204
7. polje

U sinastriji se posebna pažnja poklanja 7. polju. Ono simbolizira kvalitete koje su kod sebe zanemarene ili ih osobe ne posjeduju u dovoljnoj mjeri, pa ih traže u drugima.

Upravo zbog toga individue najčešće biraju partnerske odnose koji utjelovljuju njihove nedostatke, ne bi li ih na neki način nadomjestili. To je način na koji žele postati cjelovita bića.

Budući da 7. polje predstavlja i sve ono što "mi nismo", predstavlja i otvorene neprijatelje, tj. osobe koji se ne libe gađanja u naše najslabije točke.
Baš kao i partneri.

Dakle, ukoliko nas zanimaju partnerstva potrebno je s dodatnom pažnjom promotriti upravo 7. polje. Planeta koja se u njemu nalazi ima poseban značaj za to područje života.

Sunce

Sunce je centar naše galaksije. U astrologiji ima simboliku Ega.

Ego je nužan za preživljavanje u svakodnevnom životu jer kontrolira, uspoređuje, ograničava i usmjeruje individuu prema napredku. Razlikuje realnost od fikcije, zna planirati i odgađati kako bi ostvario promjenu, štiti od opasnosti i govori što je najbolje za individuu u datom trenutku.
Međutim iako je Ego nužan za preživljavanje u svakodnevnom životu, upravo je Ego osnova za većinu emocionalnih i duhovnih problema pojedinaca. Zbog njega individua živi u dualnom svijetu, on spriječava individuu da ima direktan kontakt sa "svojim istinskim bićem".
Zboga toga su sve tehnike samospoznaje usmjerene na zaobilaženje upravo njega.


Sunce u 7. polju:

Kada se u natalnoj karti Sunce nalazi u polju partnerstva (7. polje) individua je svoje Ja stavila na suprotnu stranu klackalice. Stavila ga je partneru na raspolaganje. To ima svojih prednosti, ali i nedostataka.

Prednosti su to što osoba dobro funkcionira kroz partnerske odnose, dobro surađuje i zna djelovati "u dvoje". Popularna je i omiljena u društvu. Prednost bi mogla biti i to što ne ulazi u ozbiljnu vezu rano i nepromišljeno. Čeka pravu partiju.
Shalim se, ali ovakva pozicija Sunca želi partnera koji bi bio uspješna i "važna osoba", netko kome se divi, netko tko ima utjecajnu ulogu u postojećem društvu.
Zbog toga bračna veza može biti zasnovana zbog prestiža ili društvenog statusa. Zbog odgađanja i traženja pogodne osobe, brak često nastupa nešto kasnije.

A sada negativnosti.
Negativne strane ovakvog položaja Sunašca su te da osoba nesvijesno sebe prepušta partneru. Teško izražava svoju pravu prirodu, prirodnija joj je reakcija, nega akcija. Lakše joj je kada je partner vodi i usmjerava. Kaže se da traži u partneru "očinsku figuru".

Ukoliko je Sunce aspektirano skladnim aspektima partner je iskren i pouzdan. Ako je Sunce aspektitano kvadratima i opozicijama partner može biti egoističan i okrenut sebi.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 22:40   #205
Evo, konačno imam konstruktivno pitanje[jeeej)..
Sada, aspekti su nam relativno dobri(par njih se ka javlja kod bračnih drugova i sl), imamo dosta dobre progresije, vremena nam se poklapaju, osobni horoskop "veze" nosi ascendent u škorpionu..
E sad, u kombinacijskom horoskopu ,odnosno mjesec nam unutar horoskopa odnosa ne radi nikakav aspekt, pa me zanima:
Pošto je mjesec dosta važan u kombinacijskom horoskopu, postoji li kakav način da stvorimo aspekt ili pak izbjegnemo tu "negativnost" zbog nepostojećeg aspekta?
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 23:26   #206
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Evo, konačno imam konstruktivno pitanje[jeeej)..
Konačno?

Prošlo je dva dana od tvog posljednjeg posta na ovom topicu.
Quote:
E sad, u kombinacijskom horoskopu ,odnosno mjesec nam unutar horoskopa odnosa ne radi nikakav aspekt, pa me zanima:
Da li pod izrazom "kombinacijski horoskop" misliš na kompozit?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 23:48   #207
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Konačno?

Prošlo je dva dana od tvog posljednjeg posta na ovom topicu.

Da li pod izrazom "kombinacijski horoskop" misliš na kompozit?
Ne znam
Mislim na onaj horoskop odnosa, kombinacijski horoskop koji govori o sudbini jedne veze..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 23:56   #208
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ne znam
Mislim na onaj horoskop odnosa, kombinacijski horoskop koji govori o sudbini jedne veze..
Ok.
Onda predlažem da pročitaš ovo.

Kako se promatra i što predstavlja kompozitna karta pisala sam opširno tu i tu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 00:32   #209
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ok.
Onda predlažem da pročitaš ovo.

Kako se promatra i što predstavlja kompozitna karta pisala sam opširno tu i tu.
Ma sve mi je to jasno, ali mene zanima pitanje vezano uz Mjesec..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 10:41   #210
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ma sve mi je to jasno, ali mene zanima pitanje vezano uz Mjesec..
Gle,
tvoja pitanja imaju dosta nelogičnosti i nerazumljivosti, a također tvrdnji koje nemaju nikakvo uporište. Ako si pročitala kao što kažeš, mogla si vidjeti da je kompozit tek na trećem mjestu i da postoji specifični način na koji se on analizira.
Ali, evo što si navela:
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Evo, konačno imam konstruktivno pitanje[jeeej)..
Sada, aspekti su nam relativno dobri(par njih se ka javlja kod bračnih drugova i sl), imamo dosta dobre progresije, vremena nam se poklapaju, osobni horoskop "veze" nosi ascendent u škorpionu..
Što ti znači dosta dobre progresije? Za koliko godina si analizirala progresije?
Quote:
E sad, u kombinacijskom horoskopu ,odnosno mjesec nam unutar horoskopa odnosa ne radi nikakav aspekt, pa me zanima:
Pošto je mjesec dosta važan u kombinacijskom horoskopu, postoji li kakav način da stvorimo aspekt ili pak izbjegnemo tu "negativnost" zbog nepostojećeg aspekta?
Pretpostaviti ću da je "kombinacijski horoskop" - kompozit.

1. Odakle to da je Mjesec dosta važan u kompozitu? I na koji način?

2. Što smatraš pod "negativnost" usljed nedostatka aspekata Mjeseca u kompozitu?

3. Aspekt je specifičan položaj dviju planeta, izražen u stupnjevima. On postoji ili ne. Dakle, što si mislila pod izrazom "stvorimo aspekt"?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 18:36   #211
Joj,dosada sam se baš trudila, a nikako mi nije polazilo za rukom postaviti neko valjda normalno pitanje..
Muči me jako jedna stvar i zanima me kako na njoj poraditi, nadam se da ću ovaj puta uspjeti složiti pitanje..
Naime, malo kratki uvod:
Imamo:
sunce opozicija sunce=vodenjak/lav
sunce vlada mojom 5.kućom
sunce konjukcija mjesec(6 stupnjeva)=vodenjak/strijelac
njegov mjesec u mojoj 7.kući
sunce trigon mars=vodenjak/blizanci
sunce kvadrat uran=vodenjak/škorpija
sunce u poz aspektu s plutonom(ma što god to značilo)=vodenjak/vaga mislim da je konjukcija u pitanju jer je sunce na otprilike 9 stupnjeva, a pluto na 11
pluton:vaga(5.kuća)
Njegovo sunce u moju 4., moje u njegovu 9.kuću
moj mjesec u njegovoj 10.kući
Moj merkur u napetom aspektu s njegovim plutonom=jarac/vaga
njegov merkur u mojoj 5.kući
njegov merkur dobar aspekt s mojim marsom
njegova venera u moju 2.kuću

E sad..
moja venera je koma, u jarcu je gdje se ne osjeća dobro, pa trebam poraditi na njoj..
Nalazi se u njegovoj 8.kući
i ne radi nikakav aspekt osim inkonjukcije,kao što ni njegova ne radi -II-
Moj Mars pada u njegovu 7.kuću, a njegov u moju 1.
Moj mars radi opoziciju s njegovom venerom,ali dosta slabo/razdaljina 8 stupnjeva/
Znači,ovo što sam pohvatala, zanima me:
Je li velika katastrofa ako moja i njegova venera ne rade nikakve značajnije aspekte osim inkonjukcije kod koje su potrebna prilagođavanja i kako to riješiti,točnije poboljšati?
Tu su sad još nekakvi aspekti,ali mislim da nema potrebe sve pisat,ionako nije vezano uz veneru/mars..

Zadnje uređivanje Emo§ion:D : 10.02.2007. at 19:39.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 11:45   #212
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Joj,dosada sam se baš trudila, a nikako mi nije polazilo za rukom postaviti neko valjda normalno pitanje..
Većinu stvari koje pitaš možeš zaključiti ukoliko pažljivije pročitaš djelove ovog topica gdje je napisano na koji način se gleda sinastrija.
Quote:
Je li velika katastrofa ako moja i njegova venera ne rade nikakve značajnije aspekte osim inkonjukcije kod koje su potrebna prilagođavanja
Nije.
Vaše Venere su smještene u nekomplementarnim znacima (jarac i blizanac), ali niti su u sukobu (kvadrat), niti suprostavljene (opozicija). Dakle, funkcioniranje traži malo prilagodbe (inkonjukcija).

Usporedni aspekti Venera više ukazuju na simpatiju, privlačnost i prirodnu naklonost, nego na dubinu emocija. Venera predstavlja ženski princip, pa daje toplinu vezi, nježnost, ukus, ali ne i strast. Strast je opisana odnosom Marsa i Venere.
Quote:
i kako to riješiti,točnije poboljšati?
Jaračeva Venera može staviti pažnju na češće i slobodnije izražavanje osjećaja kroz razgovor i humor. Općenito povećati komunikaciju i druženje. Ali i flert.

Venera u znaku blizanca može smanjiti intelektualni pristup emocijama, a staviti koncentaciju na samog partnera. Jednostavnim pohvalama ohrabriti i primjetiti trud i odgovornost koju ulaže druga strana. I slušati.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 11:54   #213
Joj,konačno..
Ma meni ide malo teže komunikacija s ljudima jer baš i ne znam postaviti pitanje koje me zanima, pa nabrajam ili pak uletim u novu sferu, pa smo svi zbunjeni, al nadam se da ne zamjeraš

Zanima me još:
Što to znači da je moje sunce u Vodenjaku radi sekstil sa njegovim mjesecom u Strijelcima ,ali razdaljina je 7 stupnjeva?
I što to znači da je njegov mjesec u mojoj 7.kući?

Fala puno na odgovoru..

Zadnje uređivanje Emo§ion:D : 11.02.2007. at 13:13.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 08:24   #214
Mislila sam pitati da li bi se to moglo tolerirati jer mi je već par astrologa reklo kako po Duporu sigurno da jer je on imao teoriju kako je do 7 polovičan, a nakon 12 ili čak 14 ga potpuno nema, pa da se ovo moje tretira kao sekstil So/Mo..
Netko?
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 10:56   #215
Vidim da si nestrpljiva, pa da se požurim.
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Zanima me još:
Što to znači da je moje sunce u Vodenjaku radi sekstil sa njegovim mjesecom u Strijelcima ,ali razdaljina je 7 stupnjeva?
Probaj ovako gledati:
Sunce i Mjesec nemaju retrogradnosti, a Mjesec je brz, pa je ovaj aspekt aplikacioni.
Njegova dinamika je takva da Mjesec "ulazi" u aspekt prema Suncu.
Dakle, iako je 7º nekakav granični orbis što umanjuje jačinu ovog aspekta, ne treba ga zanemariti.

Aspekt je skladan, a bolja kombinacija je ukoliko se radi o muškom Suncu, a ženskom Mjesecu. Ukazuje na dobru suradnju i razumijevanje.
Iako je aspekt konstruktivan (sekstil), on je kombinacija zraka i vatre, dakle entuzijazma & idealizma pa se može reći da aspektu nedostaje zrnce praktičnog pristupa i mrvicu logike.
Quote:
I što to znači da je njegov mjesec u mojoj 7.kući?
Budući da je 7. polje važno u sinastriji ovakav položaj muškog Mjeseca pokazuje da svoju partnericu doživljava ravnopravnom. Ali pokazuje i osjetljivost na svoja prava u odnosu.

Svrha ovakvog položaja Mjeseca bi bila da osoba koja je vlasnik Sunca postane svjesnija, a time i povede više brige o osjećajima druge strane. Na taj način uči da svaka suradnja traži usklađivanje i izlaženje u susret drugoj strani....barem na polovicu puta.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 11:15   #216
Joj hvala,puuno!
Ja ima toliko pitanja....
Baš sam razmišljala oko nečega što me vrlo zbunjuje, naime:
to sam i ovdje,ali i na drugim mjestima pročitala-važnost ascendenta!
E sada, moje sunce je u vodenjaku, njegov ascendent u blizancima, sve super jer si bliz/vod pašu, no problem je u tome što nam ne radi nikakav aspekat, točnije, orbis je 10 stupnjeva,pa me zanima da li ipak te dva skladna znaka mogu imati nekakav utjecaj ?
Isto tako što to znači ako je MC u trigonu s marsom,sekstilu s mjesecom i opozicijom sa suncem?


Također,baš sam stala u čitanju ovoga topica gdje lijepo piše značenje Vertexa..njegov vertex u mojoj 5.kući,a moj u njegovoj 6...
Naime njegov vertex je u trigonu sa mojim mjesecom, kvadratom sa suncem,sekstilom sa neptunom..
Moj vertex je u trigonu s njegovom venerom jupiterom AC
i MC..Isto tako [crni mjesec)chiron je u trigonu sa suncem(mojim),a moj chiron je u konjukciji sa uranom
Išta pozitivno?

Zadnje uređivanje Emo§ion:D : 14.02.2007. at 13:02.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:59   #217
http://www.astromagicraven.com/astro...kop/index.html
eyeZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 13:14   #218
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Joj hvala,puuno!
Ja ima toliko pitanja....
Joj vidim. Ali mlada si…to je normalno.

Moliti ću te samo da u jednom postu staviš manje materijala. Ovako kako si napisala trebaš private astrologa, a ne forum.
Quote:
Baš sam razmišljala oko nečega što me vrlo zbunjuje, naime:
to sam i ovdje,ali i na drugim mjestima pročitala-važnost ascendenta!
E sada, moje sunce je u vodenjaku, njegov ascendent u blizancima, sve super jer si bliz/vod pašu, no problem je u tome što nam ne radi nikakav aspekat, točnije, orbis je 10 stupnjeva,
Puno toga te zbunjuje, jer nemaš sistematike i temelja.
Quote:
pa me zanima da li ipak te dva skladna znaka mogu imati nekakav utjecaj ?
Natalna karta je cjelina, pa pripadnost dvjema skladnim znacima ukazuje na sklad.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 13:59   #219
MC i Sunce su u znaku vodenjaka. A kako je ASC u znaku bika ovakva fiksna pozicija uglova pokazuje kako su osobi ugled i pozicija u društvu temelji na kojima gradi sve ostale veze u životu...od prijateljstva do partnerstva.

Odgovara joj rad u većim organizacijama i dobrotvorni rad. Ali bez obzira na izbor profesije, koja ako nije uobičajena onda će se potruditi da to bude….osoba će uvijek naći načina da se nametne.
Podjednako joj je važno i da pri tome može istaknuti svoju individualnost.

Provokaciju koristi da bi izazvala divljenje. Ali jako dobro zna što i zašto to radi, jer to što se trudi i usuđuje "biti drugačija" ne znači da će zanemariti svoj status. Ili ne učiniti ono što je najbolje za vlastitu…sebe.

Navela si tri aspekta partnera na svoj MC. To nije malo, što znači da on može imati aktivnu ulogu i značajno utjecati na tvoj profesionalni uspjeh i ugled u društvu.

Šteta što si mlada. Ali dobar je ovaj forum… možeš po ovoj shemi onda tražiti buduće.

Quote:
Emo§ion kaže:
Isto tako što to znači ako je MC u trigonu s marsom,sekstilu s mjesecom i opozicijom sa suncem?
Dakle, dva aspekta su skladna, a jedan napet.

A) MC u zračnom trigonu s Marsom

Trigon je aspekt koji u sebi sadrži dva ista elementa. Protok imeđu dva planeta u trigonu skladan, kroz uhodane i uobičajene kanale izražavanja.
A uhodani i uobičajeni zračni kanali su mentalni…kroz nove i svježe ideje, te uvijek aktivnu komunikaciju.

Tvoj MC aspektira njegov Mars koji se nalazi u tvom 1. polju. Vlasnik Marsa izaziva partnera da bude neprestano u stanju pripravnosti. Ohrabruje ga.
A kroz svježe ideje/poznanstva omogućuje i osigurava partneru neovisnost.
Kako je u pitanju zračni Mars, on za to rabi uvjerljivost.


B) MC u sekstilu s Mjesecom u strijelcu

Ovaj aspekt se nadovezuje na gore napisano u vezi Mjeseca u tvom 7. polju.
Vlasnik Mjeseca ima razumjevanja za profesionalni odabir partnera koji se pak s lakoćom oslanja na njegovu intuiciju i procjenu. Instiktivno mu skreće pažnju na tradiciju, istinske i temeljne vrijednosti. Ukazuje na propuste u prošlosti koje bi ona previdjela i na taj način pomaže u razvijanju osobina kojima vlasnik MC-a profesionalno teži.

Ovo je dobra kombinacija za poslovnu suradnju. Vlasnik lune intuitivno i posve prirodno pomaže dovodeći vlasnika MC-a u kontakte s ljudima koji omogućuju njen poslovni prosperitet.

Dakle, dragi ima dobre konekšne.


C) MC u opoziciji s Suncem u lavu

Vlasnik Sunca je sklon usvajanju uloge roditelja i pretjeranoj brizi oko profesije partnera i ponašanja u društvu , a sve zbog toga što se osjeća zanemarenim.

Tu nastaje nesklad, jer vlasnik MC- a želi raditi po svome. Pri tome ni jedna strana ne želi napraviti kompromis i ne obraća pažnju na partnera/njegove potrebe.
Istovremeno vlasnik MC-a smatra važnim da dobije bezuvjetno odobravanje od partnera u svemu što radi.
U to ulaže veliki napor, ali unatoč tome ova pozicija aktivira izbor: "Ili ja ili karijera".

Dakle, zaključak:

Tvoj partner je obziran, trudi se i pomaže ti da bi uspjela. Em svojim vezama i poznanstvima, em osobnim i emotivnim zalaganjem. Podržava i brine, ali zbog želje za isticanjem obje strane su rijetko zadovoljne postignutim.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 14:00   #220
Quote:
Emo§ion kaže:
Također,baš sam stala u čitanju ovoga topica gdje lijepo piše značenje Vertexa..njegov vertex u mojoj 5.kući,a moj u njegovoj 6...
Naime njegov vertex je u trigonu sa mojim mjesecom, kvadratom sa suncem,sekstilom sa neptunom..
Moj vertex je u trigonu s njegovom venerom jupiterom AC
i MC..Isto tako [crni mjesec)chiron je u trigonu sa suncem(mojim),a moj chiron je u konjukciji sa uranom
Išta pozitivno?
...uletila u novu sferu?

Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.