Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 13:59   #2001
Imaš orginal ili piratsku verziju?
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 14:02   #2002
Orginal
MaLa TeIcA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 15:06   #2003
Onda ponovo instaliraj igru, možda je došlo do greške.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:27   #2004
Ponovo sam ju instalirala al isto je ko prije.Ništa nije pomoglo.
MaLa TeIcA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:57   #2005
Ja imam pitanje za sims 3


namjeravam kupiti sims 3 ali neznam dali ga moze podrzati moj racunar..

evo mog sistema:

Your System

Operating system- Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (Build 2600)
System Memory -1015.4
Processor Speed -2992.7
DirectX Version-9.0c
Display Device-Intel(R) 82945G Express Chipset Family
Display Memory-128.0
Display Driver-6.14.10.4847
Sound Device-Realtek HD Audio output
Sound Driver-5.10.00.5273

Ako mozete prvo da pogledate sta zahtijeva sims 3,ja sam gledala ali se ne razumijem u to,..

Unaprijed hvala
*ajla* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:05   #2006
Pokrene li ti launcher ili se zacrni vec kada pokrene njega?

Zadnje uređivanje Spectre : 02.11.2010. at 19:21.
Kikica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:19   #2007
Pokrene launcher.Zacrni se tek kad pokušam uč u obitelj.
MaLa TeIcA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:33   #2008
Quote:
MaLa TeIcA kaže: Pogledaj post
Ponovo sam ju instalirala al isto je ko prije.Ništa nije pomoglo.
Držiš li dvd igre u računalu. Svaki put kad uljučiš igru DVD ti mora bit unutra ( ako imaš orginal ), inače nećeš moć ući u igru.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:40   #2009
Imas li najnovije drivere? Mene je izbacivalo iz igre dok nisam instalirala najnovije drivere za graficku.
Kikica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 01:45   #2010
a jesi updatala igru?
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:02   #2011
Quote:
*ajla* kaže: Pogledaj post
Ja imam pitanje za sims 3


namjeravam kupiti sims 3 ali neznam dali ga moze podrzati moj racunar..

evo mog sistema:

Your System

Operating system- Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (Build 2600)
System Memory -1015.4
Processor Speed -2992.7
DirectX Version-9.0c
Display Device-Intel(R) 82945G Express Chipset Family
Display Memory-128.0
Display Driver-6.14.10.4847
Sound Device-Realtek HD Audio output
Sound Driver-5.10.00.5273

Ako mozete prvo da pogledate sta zahtijeva sims 3,ja sam gledala ali se ne razumijem u to,..

Unaprijed hvala
Možda će ti radit samo The Sims 3 bez dodataka, ali s dodacima će vjerojatno kočit jako, a možda će i bez njih kočit.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:00   #2012
ja imam pitanje igram simse vec duze vrime i imam original i dva dodatka,problem je kad otvorim launcher imam par stvari u ponudi sims 3 stranice,i te sam stvari skidala bez problema,međutim ako zelim preko launchera ici na tzv "excange" ili zamjenu (gdje je veca ponuda tih stvari) otvori mi internet explorer (iako koristim mozillu),i taj explorer otvori jos jedan launcher,drugim rijecima,ne mogu downloadati te stvari. a ako uđem na stranicu prvo,mogu je skinuti bez problema al onda je nema u launcheru! jel itko zna o cemu se radi? nadam se da je jasno pitanje!
opera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:47   #2013
To sto ti otvori IE iz launchera je OK, tako je kod njih podeseno i nema veze koji ti je default browser (i meni je Firefox). To sto ti se nesto sto si skinula ne nalazi u launcheru moze biti iz vise razloga - nemas nastavak s tom stvari, nemas objekt iz store-a koji je osnova za tu stvar .. Objekti i ostalo u excange koristi predlozak koji se nalazi u igri i ako ga nemas onda ne mozes ni instalirati.
Sada se ja nadam da sam bila jasna.
Ima nacina da se to zaobide, ali ne legalnih, a meni se ne petlja s tim jer nikada ne znam sto ce mi onda zbrljati ako ne s trenutno instaliranim onda sa drugim nastavcima i dodacima.
Kikica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 05:01   #2014
Quote:
opera kaže: Pogledaj post
ja imam pitanje igram simse vec duze vrime i imam original i dva dodatka,problem je kad otvorim launcher imam par stvari u ponudi sims 3 stranice,i te sam stvari skidala bez problema,međutim ako zelim preko launchera ici na tzv "excange" ili zamjenu (gdje je veca ponuda tih stvari) otvori mi internet explorer (iako koristim mozillu),i taj explorer otvori jos jedan launcher,drugim rijecima,ne mogu downloadati te stvari. a ako uđem na stranicu prvo,mogu je skinuti bez problema al onda je nema u launcheru! jel itko zna o cemu se radi? nadam se da je jasno pitanje!
Pa puno ti je jednostavnije poći na http://www.thesims3.com/, tu se registrirati i preko excange skidati simse i slično.
ulazit u excange preko launchera zna bit komplicirano.
Ako imaš orginalnu igricu, registriraj ju na toj stranici i dobit ćeš 1000 bodova za kupnju stvari za Simse 3 u storeu.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 12:04   #2015
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Pa puno ti je jednostavnije poći na http://www.thesims3.com/, tu se registrirati i preko excange skidati simse i slično.
ulazit u excange preko launchera zna bit komplicirano.
Ako imaš orginalnu igricu, registriraj ju na toj stranici i dobit ćeš 1000 bodova za kupnju stvari za Simse 3 u storeu.
pa sa te stranice i skidam,i onda kad skinem,ne mogu nac u launcheru to su obicne gluposti tipa simsi,frizure ili odjeca! nije mi jasno jer kad skidam sa launhera koji se otvori kad idem u igru sve skine i intalira ok! imam cak i one simpointse koje sam dobila kad sam kupila igrice,a ne trosim ih (jer kad skinem on mi oduzme simpointse a ja to sta sam skinula nigdje ne mogu nac). by the way imam 3000 simpointsa i registrirana sam na toj stranici!

Zadnje uređivanje opera : 06.11.2010. at 12:10.
opera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 12:14   #2016
Quote:
Kikica1111 kaže: Pogledaj post
To sto ti otvori IE iz launchera je OK, tako je kod njih podeseno i nema veze koji ti je default browser (i meni je Firefox). To sto ti se nesto sto si skinula ne nalazi u launcheru moze biti iz vise razloga - nemas nastavak s tom stvari, nemas objekt iz store-a koji je osnova za tu stvar .. Objekti i ostalo u excange koristi predlozak koji se nalazi u igri i ako ga nemas onda ne mozes ni instalirati.
Sada se ja nadam da sam bila jasna.
Ima nacina da se to zaobide, ali ne legalnih, a meni se ne petlja s tim jer nikada ne znam sto ce mi onda zbrljati ako ne s trenutno instaliranim onda sa drugim nastavcima i dodacima.
kuzim te sta hoces rec,ja sam vec skidala stvari za koje moram imat nastavak, i njih nađem u launcheru (ali mi pise da je potreban nastavak za to instalirat). ali skidat mogu jedino sa onog launchera koji mi se prvi otvori kad stavim cd! to sam htjela rec,svejedno hvala na odgovoru ,pokusat cu rijesit to s nekim "uzivo" :-))))))
opera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 19:10   #2017
Quote:
opera kaže: Pogledaj post
pa sa te stranice i skidam,i onda kad skinem,ne mogu nac u launcheru to su obicne gluposti tipa simsi,frizure ili odjeca! nije mi jasno jer kad skidam sa launhera koji se otvori kad idem u igru sve skine i intalira ok! imam cak i one simpointse koje sam dobila kad sam kupila igrice,a ne trosim ih (jer kad skinem on mi oduzme simpointse a ja to sta sam skinula nigdje ne mogu nac). by the way imam 3000 simpointsa i registrirana sam na toj stranici!
Ako nešto kupiš u storeu, to ti ta stranica zapamti. Onda lijepo otiđeš na Purchase History i onda sve što si kupila možeš besplatno instalirati koliko god želiš puta.

Ali ono što ti želim reći nemoj preko launchera ulazit na te stranice, jer se tako launcher često zna zablokirati.
Već jednostavno otiđi normalno na tu web stranicu, izaberi nešto, zatim pritisni da ti se skine, launcher će se sam uključiti.

Isto tako ako preko ''The Exchange'', skidaš neku odjeću ili stvari koje ne posjeduješ, odnosno koje prije nisi kupila one ti se neće pojaviti u igri. ( naime igrači kupuju stvari u storeu, zatim te stvari, recimo odjeću drugačije obojaju i stave na exchange, normalno da takve stvari nećeš moći skinuti, dok istu tu stvar normalno ne kupiš u storeu ).
Isto tako neki simsi u Exchangeu na sebi imaju frizure i odjeću koja je iz storea, ili raznih ekspanzija i stuff packove, ni te simse nećeš moći skinuti ako već nisi kupila te predmete u storeu, ili ako ne posjeduješ i te ekspanzije i stuff packove.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 12:09   #2018
Smile

Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Ako nešto kupiš u storeu, to ti ta stranica zapamti. Onda lijepo otiđeš na Purchase History i onda sve što si kupila možeš besplatno instalirati koliko god želiš puta.

Ali ono što ti želim reći nemoj preko launchera ulazit na te stranice, jer se tako launcher često zna zablokirati.
Već jednostavno otiđi normalno na tu web stranicu, izaberi nešto, zatim pritisni da ti se skine, launcher će se sam uključiti.

Isto tako ako preko ''The Exchange'', skidaš neku odjeću ili stvari koje ne posjeduješ, odnosno koje prije nisi kupila one ti se neće pojaviti u igri. ( naime igrači kupuju stvari u storeu, zatim te stvari, recimo odjeću drugačije obojaju i stave na exchange, normalno da takve stvari nećeš moći skinuti, dok istu tu stvar normalno ne kupiš u storeu ).
Isto tako neki simsi u Exchangeu na sebi imaju frizure i odjeću koja je iz storea, ili raznih ekspanzija i stuff packove, ni te simse nećeš moći skinuti ako već nisi kupila te predmete u storeu, ili ako ne posjeduješ i te ekspanzije i stuff packove.
hvala ti,inace launcher mi je u zadnje vrijeme dosta blokavao ,sad znam od cega je to,hvala na savjetu!
opera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 16:43   #2019
Ajmo kakvi su dojmovi od Late Night dodatka
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:56   #2020
Ja sam ga kupila ali ga jos nisam stigla igrati. Mislila sam da ce biti nesto slicno Nightlife-u iz dvojke, ali ovdje se mora bas grad izgraditi kao Late Night tip. Ima novosti i u "starim" gradovima (ne mogu se sjetiti kako su ih nazvali), ali za sve opcije mora biti taj tip grada.
Vise dojmova kada stignem igrati.
Kikica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.