Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 11:12   #61
E i kod mene je ista stvar.Kupila ja sims,igrala i jako mi se svidjela igrica tako da nije mogao proči dan a da je ne odigrricaam i znate što se desi.Prvi cd mi se slomi.Zvala ja algoritam da kupim taj cd ali šipak.Moram kupit cijelu igricu i sada sam bez simsa.Žao mi dati ponovo lovu za dvojku i zato čekam da dođe trojka ali sada sam se zbunila kada su neko rekao da to nije kao dvojka i da je to zamalo druga igrica.Kako god ja ću si je kupiti pa bilo kako bilo.
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 11:21   #62
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
1300 kn za igru.


pardon, za simse.
Nerazumijem da li je ovaj post provokacija,ali ako jest neznam zašto.Zar mi svi koji igramo igrice neigramo zato što uživamo u njima.A kada se uzmu nečiji užici ovi su još i jeftini.Ja uzmem igricu i igram je mjesecima i ja i cijela moja obitelj.Nas je četvoro i zamislite da svi pušimo za koliko ispušimo tih 1300 kn.
A sada ako si mislio na to da je to loša i nezanimljiva igrica to nebih komentirala,jer komentirati nečije ukuse je
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:55   #63
stoji sve to, al 1300 kn jebote. kupiš si zdravlje i sreću za to.

objektivno je igra ok, ali meni su sve do sad iz serijala bile pre trivijalne da me zabave na duže vrijeme.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:55   #64
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Netko ja gore u postu napisao da će za sims 3 trebati najmanje 4 giga rama.
ma netko ne zna što priča. trebat će 2 GB rama. i cijena od 500 kuna je previše. pogotovo što se s interneta može skinuti za 250 kuna. zapravo ne može još al kad izađe...
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 23:39   #65
može se i besplatno skinut s interneta
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 08:14   #66
Quote:
M_and_M kaže: Pogledaj post
može se i besplatno skinut s interneta
što potičeš na kriminal? ja govorim o legalnom downloadu.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 09:51   #67
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
što potičeš na kriminal? ja govorim o legalnom downloadu.
Jel legalni download sa EA downloadera? Ne preporucam nikako. Naslusao sam se tolko horor prica zbog tog EA downloadera (i osobno dozivio da mi Spore creature creator ne radi zbog njega) da mu se vise ni na kilometar nebi priblizio
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 10:37   #68
Kaj vi pričate da neće biti starenja?! Pa koji je onda smisao igre?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 10:50   #69
sve ti je to "rekla-kazala"
Odi na sism3.com i procitaj sve kaj tam pise, ak nepise cekaj da bude potvrdjeno tamo
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 21:04   #70
opvrgnut je izlazak simsa 3 tek u prosincu sljedeće godine!!!!
edoksil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 10:21   #71
Quote:
edoksil kaže: Pogledaj post
opvrgnut je izlazak simsa 3 tek u prosincu sljedeće godine!!!!
Ah, kako EA vole da radi hype
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 00:44   #72
ma kaj vam je 19.2.2009. izlazi jedva ga cekam
samo se nadam da cu moc igrat na svom kompu, jer mi tomb raider demo cak steka malo, kak ce tek simsi
a dvojka mi je savrseno radila bez ikakvih usporavanja
valjda ce i trojka, bar 1. glavni dio
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 15:46   #73
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
ma kaj vam je 19.2.2009. izlazi jedva ga cekam
samo se nadam da cu moc igrat na svom kompu, jer mi tomb raider demo cak steka malo, kak ce tek simsi
a dvojka mi je savrseno radila bez ikakvih usporavanja
valjda ce i trojka, bar 1. glavni dio
koju graficku karticu imas i ostalo.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 21:24   #74
ispričavam se zbog pogreške neki me blog zeznuo...
edoksil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 22:17   #75
Quote:
IvanAnubis kaže: Pogledaj post
Ja si neću kupiti Sims 3 jer imam sve expansion packove i stuffove za Sims 2 i tome nikad kraja. Sims 3 će biti sličniji Spores-u jer su vlasnici nešto izmjenjivali. Sims 3 će biti jako različit od Sims 1 & 2, skoro pa nova igra!
pa da, to im i treba
nova igra! novi engine
dosta nam je sims dvojke
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:14   #76
zna li neko može li možda biti više životinja,ne samo psi i mačke,nego možda i neke divlje životinje??? Mislim da bi bilo genijalno ono pripitomit medvjeda il tigra il zmiju...
sandravanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:23   #77
jel zna netko,ako se kupi original sims 3 mogu li se "ilegalno" skinuti nastavci spojit na original,il neće radit????? I može li se i na njih onda skidat stvarčice koje ljudi rade sami,objects,clothes,...hoće li radit???
sandravanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:32   #78
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
E i kod mene je ista stvar.Kupila ja sims,igrala i jako mi se svidjela igrica tako da nije mogao proči dan a da je ne odigrricaam i znate što se desi.Prvi cd mi se slomi.Zvala ja algoritam da kupim taj cd ali šipak.Moram kupit cijelu igricu i sada sam bez simsa.Žao mi dati ponovo lovu za dvojku i zato čekam da dođe trojka ali sada sam se zbunila kada su neko rekao da to nije kao dvojka i da je to zamalo druga igrica.Kako god ja ću si je kupiti pa bilo kako bilo.
hej,ako možda znaš nekog tko bi kupio original the sims 2 + nightlife,open for busines,university,pets,glamur stuff i fun stuff ja prodajem jer mi hitno treba lova,tak da bi dala to za 500-600kn.
sandravanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:35   #79
Quote:
sandravanja kaže: Pogledaj post
jel zna netko,ako se kupi original sims 3 mogu li se "ilegalno" skinuti nastavci spojit na original,il neće radit????? I može li se i na njih onda skidat stvarčice koje ljudi rade sami,objects,clothes,...hoće li radit???
može bez problema.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 20:38   #80
Thumbs down

još jedno pitanje-- dok sam igrala sims 2 što sam više clothes,objects i ostalih stvari downloadala,tak su se neke stvari jednostavno micale u igrici,kao da je nova stvar zamijenila neku staru. zanima me ima li neki određeni broj koliko se stvari može skinut i importat u igru???
ako ne,zašto onda neke stvari nestaju???
sandravanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.