Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2007., 23:58   #1
METAN / CNG / SPP

Eto dragi moji forumaši, tu sm tek 2 dana, ali eto osjećam se pozvanim otvoriti novu temu, jer pokoja informacija koja se i može pronaći na ovom forumu,sve je onako više usputna, pa nek sve stavimo na jedno mjesto !

METAN ili

CNG ( compressed natural gas ) ili

SPP ( smjesa prirodnog plina ) ili

prirodni plin

GDJE SERVISIRATI ?

GDJE UGRADIRI ?

PROBLEMI !

i ono najvažnije, HOĆEMO JOŠ PUNIONICA !!


i za kraj, ZAŠTO JE EKOLOŠKO GORIVO BUDUČNOSTI NEPRAVEDNO ZANEMARENO ? a ima ga u gotovo neograničenim količinama, pogotovo kod nas !?
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 02:50   #2
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
i za kraj, ZAŠTO JE EKOLOŠKO GORIVO BUDUČNOSTI NEPRAVEDNO ZANEMARENO ? a ima ga u gotovo neograničenim količinama, pogotovo kod nas !?
Jer ima malo punionica. INA nece otvarati punionice jer nema dovoljan broj auta, a gradjani nece ugradjivati CNG jer ga nemaju gdje puniti. Mrtva petlja, koju onda raspetljava drzava poticajnim mjerama, ali u HR taj film neces gledati.

Pored toga INA nije bas zainteresirana za CNG jer im je profit bitno manji. Kod LPG-a je stvar drugacija. On nastaje destilacijom sirove nafte. Prvo LPG, pa benzin, pa kerozin, pa diesel,... Ako hoces napraviti benzin, htio - ne htio nekih 5% sirove nafte se pretvori u LPG. I sta s njim? Ili ga spalit ili prodat. INA je u jednom trenutku zakljucila da prodaju tek 30% LPG-a kojeg dobivaju pri destilaciji nafte, pa je otvorila Proplin, da malo popularizira LPG jer bi za najveci profit bilo najbolje da 5% auta bude na LPG.

Kod CNG-a to nije tako. On nije nusproizvod i njegova proizvodnja se moze regulirati, a pri tome jos daje bitno manji profit.

Kad bi svi presli na CNG, smanjili bi zagadjenje nekih 5-6 puta (oni EU planovi o 20% smanjenja do 2012 izgledaju smijesno), ali bi i trosili manje 4 puta kuna, a to bi znacilo 4 puta manji promet INI, a to bi dovelo da vrijednost INA dionice padne sa 2800 na 800 kuna, a vjeruj mi to imateljima dionice (a drzava je najveci dionicar) nebi bilo drago. Ekologija je divna stvar, ali ne kao dividenda. Kuzis?
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 03:03   #3
INA sad prodaje prirodni plin Petrokemiji po 0,71kn, s upitnom naplatom, vjerujem da bi im se mnogo vise isplatilo prodavati prirodni plin u maloprodaji po 2,30kn.
cartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:02   #4
Računaj da nema još niti cijeli Zagreb plin već postoji velik dio ljudi u Zagrebu koji imaju plinske boce.
Uz to postoji problem da zasada možeš naknadno ugraditi samo cilindričnu bocu kojq poždere veliki dio gepeka, a sadrži manje plina u usporedbi s LPG bocom istog kapaciteta. To je općenito slučaj s CNGom.

No određeni proizviđači koji nude aute s duplim pogonom ( Volvo, FIAT, VW) ugrađuju boce ispod poda vozila. Opet u HR neisplativo jer nema punionica. A neznam niti da li sve plinare u HR distribuiraju prirodni plin ili još uvijek neke distribuiraju tkzv. gradski plin ( LPG).
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:30   #5
Quote:
Isus kaže: Pogledaj post
Računaj da nema još niti cijeli Zagreb plin već postoji velik dio ljudi u Zagrebu koji imaju plinske boce.
Uz to postoji problem da zasada možeš naknadno ugraditi samo cilindričnu bocu kojq poždere veliki dio gepeka, a sadrži manje plina u usporedbi s LPG bocom istog kapaciteta. To je općenito slučaj s CNGom.

No određeni proizviđači koji nude aute s duplim pogonom ( Volvo, FIAT, VW) ugrađuju boce ispod poda vozila. Opet u HR neisplativo jer nema punionica. A neznam niti da li sve plinare u HR distribuiraju prirodni plin ili još uvijek neke distribuiraju tkzv. gradski plin ( LPG).
Koliko znam 90% iz distribuira zemni plin, tek njih par "mjesani plin". Slazem se da je neisplativo jer razlika u cijeni nije velika (2kn vs. 3kn), ali jos nisam skuzio zasto proizvodjaci forsiraju CNG umjesto LPG-a. Jer sam uvjeren da bi bila velika potraznja za LPG orig automobilima (koji nemaju benzin vec su 100% prilagodjeni za plin), osnovna cijena takvog automobila ne bi smjela biti znacajnije visa od benz. inacice, a isplativiji su od dizela.
cartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:32   #6
Za razliku od npr. Njemačke, Italije ili Poljske kod nas se još metan ne isplati ugrađivati, jer je (več prije navedeno) samo jedna stanica za tankanje. Postoje vani za kupiti (Poljska, USA, Francuska) uređaji za kučno punjenje koji se priključe na kućnu plinsku instalaciju ali koštaju cca 4000E, u razvijenom svijetu država ti oprosti pola te cijene kroz povrat poreza (ekologija, energetska neovisnost, itd, itd) kod nas bi ta ugradnja bila vjerojatno ilegalna. Još je jedan problem kod vozila na meran, veličina i težina boca (obično su u kombinacije 2, 3 ili 4), a autonomija kod nijednog vozila nije preko 350 do 400 km, ima vani za kupiti polovnih npr. Fiat Multipla tvornički sređena za metan i to mi se čini sasvim OK, uz uvjet da živiš u Zagrebu i češto prođeš Radničkom ulicom i uglavnom se voziš Zagrebom, inače zaboravi sve. Cijena vožnje je cca slobodni proračun 40% jeftinija od LPG-a.
vanjal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:32   #7
Quote:
xvx1 kaže: Pogledaj post
Jer ima malo punionica. INA nece otvarati punionice jer nema dovoljan broj auta, a gradjani nece ugradjivati CNG jer ga nemaju gdje puniti. Mrtva petlja, koju onda raspetljava drzava poticajnim mjerama, ali u HR taj film neces gledati.

Pored toga INA nije bas zainteresirana za CNG jer im je

OD NEKUDA SA MORA KRENUTI !!
TO ŠTO POSTOJI I JEDNA PUNIONICA VEC JE PUNO !

Trenutno je kampanja za plinifikaciju hrvatske ( prirodnim plinom ),
i teoretski, gdje god postoji plinovod, moze postojati i punionica plina
( plinovod + pumpa visokog pritiska + rezervar stlacenog plina = PUNIONICA

pounionice metana sa Inom nemaju bas nikakve veze
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:45   #8
za primjetit ja da se na ovim stranicama nalazi puno instalatera / servisera plina, da li neko i ugarađuje, ili barem servisira metan/CNG?
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 22:42   #9
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
za primjetit ja da se na ovim stranicama nalazi puno instalatera / servisera plina, da li neko i ugarađuje, ili barem servisira metan/CNG?
Možeš pitati u Gradskoj plinari Zagreb tko je njima ugradio (i servisira) na 70-tak njihovih vozila. Kad saznaš podijeli to i s nama.
PS. Nisam plino-instalater/serviser. Just an user and ..
Wesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 01:51   #10
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 02:42   #11
u biti, ovak je to bilo ;
pitao sam ja njih u punionici proslo ljeto, kada sam dosao u posjed svog vozila na metan, ko im je instalirao bombice,
rekli su mi da je to bila firma thomgas, ili tongas ( zvuči vrlo slično, a to su dvije različite firme, .
..1. je sada zastupnik BRC-a, isklučivo LPG i više se ne bave ugradnjom/servisom,
...a 2. sada radi BRC LPG, a ja imam Landi

a za za održavanje svog voznog parka nisu mi rekli niš konkretno, nešto kao oni sami, a nešto onaj ko im je i ugradio, a u biti kao nema se tu šta puno održavati
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 15:32   #12
Quote:
cartmann kaže: Pogledaj post
Koliko znam 90% iz distribuira zemni plin, tek njih par "mjesani plin". Slazem se da je neisplativo jer razlika u cijeni nije velika (2kn vs. 3kn), ali jos nisam skuzio zasto proizvodjaci forsiraju CNG umjesto LPG-a. Jer sam uvjeren da bi bila velika potraznja za LPG orig automobilima (koji nemaju benzin vec su 100% prilagodjeni za plin), osnovna cijena takvog automobila ne bi smjela biti znacajnije visa od benz. inacice, a isplativiji su od dizela.
ovo si vec pitao.
svaki auto koji hoce koristiti plin kao pogonsko gorivo, mora biti osposobljen za voznju na benzin.
na benzin mora upaliti (osim onih na karburator) dok se ugrije motor dovoljno da se prebaci na plin. jer, kao sto znas, plin treba toplinu od motora da bi se mogao upotrijebiti kao gorivo.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:02   #13
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ovo si vec pitao.
svaki auto koji hoce koristiti plin kao pogonsko gorivo, mora biti osposobljen za voznju na benzin.
na benzin mora upaliti (osim onih na karburator) dok se ugrije motor dovoljno da se prebaci na plin. jer, kao sto znas, plin treba toplinu od motora da bi se mogao upotrijebiti kao gorivo.
Jesam, ali nisam dobio odgovor.

Pretpostavljam da se to s paljenjem moze usavrsiti, tj. vjerujem da bi se poprilično brzo usavršilo kad bi značajniji broj auta vozio na plin.
cartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:21   #14
Quote:
cartmann kaže: Pogledaj post
Jesam, ali nisam dobio odgovor.

Pretpostavljam da se to s paljenjem moze usavrsiti, tj. vjerujem da bi se poprilično brzo usavršilo kad bi značajniji broj auta vozio na plin.
Ne bi to trebao biti tehnički problem. Moguće bi bilo inicijalno grijanje isparivača osigurati i električnim putem. Osim toga u smjesi UNP-a je 30-tak % Propana koji isparava na -42 'C te je praktički uvijek u plinovitom stanju. Zimi bi udio propana treba biti i do 50% (tako je bar kod industijske upotrebu UNP-a). To bi još dodatno poboljšalo upaljivost UNP-a "na hladno" tj. na nedovoljno toplo.
Mišljenja sam da su razlozi masovnije proizvodnje auta stvorničkim UNP-om neki drugi. A koji ...
Wesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:21   #15
meni moj auto, ponekad, ako ne prođe puno vremena, pali odmah na plin ( CNG landirenzo )
jel to normalno ?
kad je jako hladno, prebaci odmah na plin, jedino, ak je bas -10 °C, koda malo voziš kroz tjesto prvih 300-400 metara

Zadnje uređivanje METAN RUNNER : 13.02.2007. at 17:15.
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 16:49   #16
ej ljudi, jel se bavi neko na ovim stranicam metanom ili ne !?
ili barem pozna nekog, ili je čuo da neko radi ?!
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 16:34   #17
tongas?
Vaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 02:32   #18
Quote:
Wesper kaže: Pogledaj post
Moguće bi bilo inicijalno grijanje isparivača osigurati i električnim putem. Osim toga u smjesi UNP-a je 30-tak % Propana koji isparava na -42 'C te je praktički uvijek u plinovitom stanju.
Nema ti to bas previse veze sa temp. isparavanja. Stvar je da pri ekspanziji plina (koji je u boci na cca. 6 bar i 20C) njegova temp. pada tako da u isparivac ne ulazi sa 20C, vec -20C, a to bas i nije dobro za paljenje ionako hladnog motora, pa sve i da je cisti propan, koji je i pri -20 plinovit.

Ovo -20C je samo zbog reda velicina (mozda je -10, a mozda i -30).


Quote:
Wesper kaže: Pogledaj post
Zimi bi udio propana treba biti i do 50%
Koliko ja znam kod nas je onjer propana butana 50:50. Bar je tako pisalo na Proplinovim stranicama.
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 02:38   #19
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
meni moj auto, ponekad, ako ne prođe puno vremena, pali odmah na plin ( CNG landirenzo )
jel to normalno ?
Je, motor ti se jos nije ohladio i temp. (mislim vode) mu vrlo brzo dodje na 40C, kad landi renzo prebacuje na plin.

Za potpuno hladjenje motora (naravno ovisno o temperaturi okoline), treba nekoliko sati.
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:17   #20
Quote:
xvx1 kaže: Pogledaj post
Je, motor ti se jos nije ohladio i temp. (mislim vode) mu vrlo brzo dodje na 40C, kad landi renzo prebacuje na plin.

Za potpuno hladjenje motora (naravno ovisno o temperaturi okoline), treba nekoliko sati.
i kada auto stoji cijelu noć, i vani je -10°C,, i nakon par sekundi, čim pređem 2300 okretaj, on odmah prebaci bez ikakavih problema !
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.