Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 23:57   #481
Solna,malo prcam,bar ovo o Fedu (neki ovde misle da sam hejter
a draži mi od kompanije djokovic,murray... ) Kužim da bi nekako moga doć do slama,stakleni Kei u 5 setova , polu-ozljeđeni Wawrinka i rafa na nekih 60-70 % mogućnosti(kažem kao peak).Prije je takve mečeve dosta gubio u 5 setova ,al je igra protiv igrača u više- manje peaku...
Quote:
lezerni88 kaže: Pogledaj post
očekujem brzo i strogo sankcioniranje ovakvih objeda od strane upravljačke službe međumrežnog zborišta.
Ovo je soooo(engl.) tenis podforum,izgleda da se prati
Quote:
iako bih ja volio da ostane, baš lijepa kmečarska slika i prilika licemjernih navijača propaline.

Kmečemo? minjam mišljenje,očito se ne prati dovoljno tenis podforum i određeni korisnici
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:07   #482
svaka čast rogeru ako nakon ova tri naslova ostane čiste glave. a hoš neš, moraš se pomamit za lovom na prvo mjesto nakon ovakvog kvartala
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:42   #483
najbolje je što fed sad treba najjačeg mogućeg nadala na zemlji da ne dopusti nikakve bodove ni murrayu ni đokoviću

nadal sad igra za federera
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:58   #484
Točno to,Murray i Đoković su velika nepoznanica trenutno,dok niti Nadal nije onaj stari još uvijek.Trkački je oslabio dosta i više se ne može osloniti na to da može istrčati baš svaku loptu.Zemljana sezona će biti zanimljiva po mojoj prognozi teško da će isti igrač osvojiti sva 3 zemljana mastersa prije RG-a.
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 01:23   #485
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Lijepo je znati da su i ovi na tennisexploreru Rafatardi.

BTW, broje i prijateljske. Cak i onaj mec-set u Indiji.
jel se broji battle of the surfaces? najbolja ideja za meč ikad, da nije bilo potrebe za mijenjanjem patika svaka 2 gema
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 01:31   #486
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
Na B92 je glavna teorija da Nike i ATP nameštaju finala

Iako istina je da će na ova tri finala zaradit 10 puta više nego kad su u finalima smarači tipa No2o i Ovca
Zar ne znas Srbe, ja sam odraso s puno pacijenata u Becu, Djoko im vise nije in, sada ga svi odreda napadaju, Jokic je novi narodni heroj, novi smisao zivota za prave fanove. Tenis je nebitan sport koji prate samo gej zapadnjaci i masoni ko i prije 2007.

Srbija dominise u NBA bre.
(Iako Denver nece u play off tako skoro jer je Nurkic sjebao Nuggetse kao insajder da Jokic nebi mogao dominisat)
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 03:34   #487
znaci prosla weak era! ili samo privremeno do prvog poraza od Scota ili Srbende
__________________
"Have you ever considered any real freedoms? Freedoms from the opinion of others... even from the opinions of yourself."
gradskodete is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 04:42   #488
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
jel se broji battle of the surfaces? najbolja ideja za meč ikad, da nije bilo potrebe za mijenjanjem patika svaka 2 gema
Ovo se stvarno desilo.
Gledam na jubitu i kontam da je neko iskruzio s dva meca, ne vjerujem.

A ne vjerujem ni kako me zaobislo, valjda bas tad nestalo struje u mom selu.

Mec iz nepoznatih razloga nije na spisku. Mozda jer mu nisi znali odredit podlogu.



Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 06:41   #489
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Ovo je soooo(engl.) tenis podforum,izgleda da se prati


Kmečemo? minjam mišljenje,očito se ne prati dovoljno tenis podforum i određeni korisnici
naravno da se ne prati, ima već tri godine ili koliko već otkad je nekom palo napamet raditi podforum da ima netko temu i za nalijepit sliku di se nekom vide gaćice. a i drugi razlozi.

znači, nisi rafatard, izvini, ti si samo neki random (engl.) teoretičar pizdarija. ok.

__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:17   #490
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Nesreca neg sta. Kad izgubis set u kojem si bio uvjerljivo bolji.


Bez trolanja, i na stranu neke nesuglasice..

Možeš li objasniti kako je to Nadal bio, kako ti kažeš, uvjerljivo bolji u prvom setu?

Broj aseva isti, nije bilo dvostrukih..
Federer bolji po iskorištenosti poena nakon ubačenog prvog servisa. Više poena osvojeno ukupno na svom servisu, više poena osvojeno na reternu.
Više izborenih break lopti.
Jednak broje neforsiranih grešaka - po 10 na svakoj strani.
Federer dvostruko više winnera, 18 naprema 9.
Uz manji postotak 1.servisa, osvojio više poena..
U setu sovojio i 8 poena više od Nadala.

Po čemu je to onda Nadal bio uvjerljivo bolji u 1.setu?

Za Nadala, ovo je loš set bio, imao je čak 10 neforsiranih što je za njegov nivo i ono na što nas je naviknuo, puno. U ovakvom meču i previše.
Dopustio je i više break lopti, više se mučio na svom servisu.
Nadal je samo jedan svoj servis gem dobio a da nije bilo izjednačenja i/ili break prilike za Federera. I taj gem je dobio sa 40:30..

Federer je 2 svoja servis gema sa 15 osvojio, ponudio manje break lopti.

Dakle, Nadal, više mučenja na svom servisu, manje opasan na reternu, 8 poena u setu manje sovojeno, pruženo više break lopti, jednak broj neforsiranih, dvostruko manje (9 manje) winnera od protivnika..

Kako je to onda Nadal bio uvjerljivo bolji?

Gledao sam cijeli meč, dakle, time i 1.set. I s ovim se ne mogu složiti nikako. Bez obzira što sam navijač Federera. Ali Nadal u 1.setu nije bio bolji, a kamoli uvjerljivo bolji..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:42   #491
Quote:
lezerni88 kaže: Pogledaj post
naravno da se ne prati, ima već tri godine ili koliko već otkad je nekom palo napamet raditi podforum da ima netko temu i za nalijepit sliku di se nekom vide gaćice. a i drugi razlozi.
Pozdrav veličine Velebita!!!
I da, u pravu si za podforum, GIF-ovi će uništiti Internet.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 23:58   #492
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Pozdrav veličine Velebita!!!
I da, u pravu si za podforum, GIF-ovi će uništiti Internet.
pozdrav i tebi, legendo, nadam se da si dobar!
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 23:18   #493
Ništa od konstruktive izgleda.
Ključaj topic.
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.