Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Android

Android Mobiteli pokretani Android OS-om
Podforum: Android aplikacije

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 13:01   #2261
ipak sam morala mobitel slati na servis jer nije se opet punio i stalno se javljalo da je otkrivena vlaga u usb kabelu ili portu.
tako da sam bez moba narednih cca 3 tjedna. znam da je nije tema, ali samo kratki osvrt na prodajno mjesto...užas i katastrofa. nisam dobila zamjenski jer to nije njihova obveza i da se snađem jer zašto bi mi bio problem biti bez mobitela toliko vremena. tek toliko o poslovanju i brigi o korisnicima
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:19   #2262
Samsung S7 edge

Ekipa pomoć! S7 edge mi je pao na pod od kamenčića i doslovno je cijelo staklo popucalo, s tim da na mjestima gdje je vidljiv udar pojedinog kamenčića, ostale su crne točke na ekranu kao da je na tim mjestima izgubljen kontakt sa ekranom. Dakle, on i dalje radi, s tim da cijelo vrijeme blago blica onak kao disko kugla, ali i dalje može obavljati funkcije. Star je cca 2 mj. Svjesna sam da će me bilo koji servis oderati do j, ali pokušala bi sa zamjenom stakla/ekrana/što god bude potrebno. Molila bih vas za savjet gdje bi ipak financijski najmanje stradala, ili je isplativije kupiti novi obzirom na težinu ozljeda ovoga (pogotovo me muče ove crne točke i to što neprestano jače-slabije svijetli). Zahvaljujem unaprijed.
Sanmar is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 10:30   #2263
bojim se da zamjenom stakla (sto se u pravilu ne radi) ne bi rijesila priblem tih crnih tockica i blicanja. morat ces zamijenit cijeli ekran. to je jos uvijek isplativije nego kupovina novog mobitela

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 10:36   #2264
Mislim da je zamjena ekrana oko 2000kn. Tako da je to ipak manji trošak nego novi mob koji je između 4000 i 5000kn.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.