Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 20:49   #421
SUNSHINE DOUBLE
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:50   #422
Moja sucut svim anti-Federovcima.

Bila vrucina, sreca na mrezi, publika bezobrazna, sponzori namestili...


Svaka cast Majstoru !
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:51   #423
Koja rutina
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:51   #424
Ajd', nek i Fedovi fanovi nakon 12 godina vide kakav je osjećaj. Čestitke.

Samo, neke su stvari na Rafinom reketu i treba vidjeti gdje je problem. Iako, prije dvije godine bi ova tri finala bila san snova, tako da, samo polako.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:51   #425
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Rafa ovo nije izgubio danas na terenu vec sinoc dok je lezao u hotelskoj sobi i buljio u pukotinu na plafonu.

Nolo je od mentalne gromade napravio patuljka.
nemoj me jebat sad da je nolo kriv, i da ima veze s mentalnim

ovak; oba dva su morala forsati, jer im je bilo jasno da neka 'regular' igra vodi u pušionu. feđa zna da će ga nadal s po kurca izvozati ako mu da, ma da ima najgori dan u karijeri, predobar je; a nadal je nakon zadnjih feđinih prezentacija znao da će feđa uzimati inicijativu i rizik, i da ga regular igra vodi u pušionu, te da mora riskirati više nego inače; obojicu veći rizik vodi i u više unforceda, jer to je logična posljedica, i na kraju je samo pitanje kakav će tko od njih dvojice imati dan...na kraju, feđin brave mod počeo mu se sve više isplatiti, nakon izjednačenog dobrog dijela prvog seta ulovio je svoju jaku igru, nadal je probao parirati no nije mu bio dan, i na kraju, bolji danas je pobijedio. na kraju je u par situacija sreća pomogla, no ta sreća je isprovocirana hrabrim tenisom, ne kukavičkim. makar je i nadal igrao hrabro. pa valjda je danas feđi bilo pisano da osvoji, da je bilo obrnuto, ne bi mogao reći da nije zasluženo hrabrošću. obadva su bila stvarno hrabra

ali iznad svega pobijedio je tenis, jer oba su igrača igrala apsolutno napadački tenis
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:53   #426
Steta al dobro,sad ide nas dio sezone.
Mozda ga neki preskoce jer se toboze pripremaju za Wimbledon

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:53   #427
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Al mi bar izadjemo na beton dok neki uzimaju pauze kad se crvena prasina ukaze.
#silentban Rođi stiže ,može se odmorit opet..dok ATP glavonje broje pare na Fedal mečevima.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:53   #428
Ma Rafa je bio loš. Je spašavao silne brejk lopte, ali zašto je uopće dolazilo do njih? Kad dopustiš toliko prilika za brejk nekad će te i brejknuti i ode sve.
Rafa sad gubi već u svlačionici. Molim Fedtarde da ne prosvjeduju na ovo jer su istu retoriku koristili kad je bila obratna situacija.

Ne zanosite se s Fedom na zemlji, ništa od toga.
Ali svaka mu čast na ovome do sada. Ipak bolje Fedtardi nego No2omani.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:54   #429
Game,set match.

Prakticki s lakocom. Nadal ostaje uklet u Miamiju.
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:55   #430
krasno komplimentiranje nadala, velik u porazu, pravi šampion bravo!
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:56   #431
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Samo, neke su stvari na Rafinom reketu i treba vidjeti gdje je problem. Iako, prije dvije godine bi ova tri finala bila san snova, tako da, samo polako.
Bekend mu agresivniji i opasniji udarac. Nema dalje.

Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
krasno komplimentiranje nadala, velik u porazu, pravi šampion bravo!
Uvijek je bio gospodin.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:57   #432
Federer takticki izdominirao Nadala.
A Nadalov forehend preslab da se izvuce kad ga Fed odvuce van crte.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:57   #433
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Ma Rafa je bio loš. Je spašavao silne brejk lopte, ali zašto je uopće dolazilo do njih? Kad dopustiš toliko prilika za brejk nekad će te i brejknuti i ode sve.
Rafa sad gubi već u svlačionici. Molim Fedtarde da ne prosvjeduju na ovo jer su istu retoriku koristili kad je bila obratna situacija.

Ne zanosite se s Fedom na zemlji, ništa od toga.
Ali svaka mu čast na ovome do sada. Ipak bolje Fedtardi nego No2omani.
ja vidim dva mentalno jaka tenisača, tako da se ne slažem. ali problem je što nekima uvijek jedan mora biti mentalno slab. pa jebote, samo jedan može pobijedit. nadal je sipao lopte jer je morao forsirati. feđa je njegovu 'klasik' igru nekoliko puta razbio, nije to smio igrati. po meni taktički je ispravno odigrao meč, ali nekad te lopta jednostavno neće

uostalom feđa nikad ne bi ovo dobio da nije odigrao bolje nego u prethodna tri susreta. a jest, digao je igru danas
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:58   #434
Quote:
"If you don't lose, you cannot enjoy the victories. So I have to accept both things." - @RafaelNadal
Micek
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:59   #435
Dominacija kao Đoković 2011. i 2015.
Zaslužili smo ovakav oproštajni ples najvećeg ikad u povijesti ove igre, neka potraje što duže
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:01   #436
fed ce igrat najmanje jedno finale na zemljanoj, kvoutat cu se ubrzo

trenutacno je puno bolji od nadala (a i svih ostalih) i to je to. cekamo nolota pa da i taj skor okrenemo
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:01   #437
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Uvijek je bio gospodin.
djelovao mi je u izjavi potpuno iskren, nikakvo isforsirano komplimentiranje i najbolje želje reda radi. osjeća se poštovanje, ali i iskreno prijateljstvo. 10/10, više od gospodina
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:10   #438
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
:atticusfinch mode on: ma nema roger šanse nikakve. sad se diže rafa, samo nema sreće. baš nema sreće. :atticusfinch mode off:
U ovom sam finalu zaozbiljno stala na Rafinu stranu.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:14   #439
Puštat ove govore budućim Čorićima prije prelaska u seniorski tenis. Dva gospodina koja su sretna što su uopće u mogućnosti igrat tenis još uvijek, al opet gladna pobjeda i tužna nakon svakog poraza. To je tenis, to je poezija, Fedal vječno
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:16   #440
Nadal ima toliko problema i briga u svojoj igri u ovom trenutku da je to nevjerojatno. Na stranu malo i sreće za Rogera u pojedinim trenucima, igra Rafe, nažalost, pati od puno boljki. Ja prvi bi htio da gledam boljeg Rafu pa makar i Roger izgubio jer ovo danas nije bilo pretjerano zanimljivo, a da o Indian Wellsu ne pričam(s Nadalove strane, Roger je odigrao strašno dobro).

Čekamo zemlju da vidimo, ali biti će brdo bombardera koji će pad u fizikalijama, slabije serviranje i sve pliće forhende kažnjavati i ubojitije od Rogera. Pumpa me samopouzdanjem to što ima dva velika finala na hardu, pa bi, valjda, na zemlji to trebalo biti i bolje. No, mnogim agresivnim igračima čak i paše više igra na zemlji gdje je vremena za reakciju više, a Rafa očito nije više spreman na neke stvari kao prije.

Vidit ćemo, jedva čekam. Nadam se i Fedal meču na zemlji i boljem Rafi, ali i Rogeru(od danas).
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.