Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2009., 20:57   #81
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
jeeei za haljinicu ja imam roza i plavu a isto sam htjela crnu ali eto...
javi kad kupis story majicu pliz na slici mi je ljepa i nigdje ne pise ime kreatora (ne volim kad pise) ali ko zna kakva je uzivo i kakve su velicine tj jel jedna ili vise
teo perić -majica 13.8

imas u joyu na str 122



ja bi još rozu haljinicu, još ću sutra pitat na jedina 2 mjesta na kojima nisam bila jer nisu radila,valjda imaju,rađe dam 60kn na časopise i 2 haljine nego 150kn za običnu haljinicu za plažu

teen ili ok dijele nanogvicu i znojnik,seka je kupila
sjećam se kak sam do prije 4 godine i ja to kupovala ,pogotovo kad su bili darovi
a i sad nedavno sam znala kupiti kad su poklanjali manhattan sjajila,i sjenila.ne znam pred kolko je to bilo
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 21:27   #82
znam da je teo p. ali kazem da mi se bas to svijdja sta ne pise na majici samo neznam kakav je model, da nije neka mini i uska sva ili pak presiroko i dal opce ima razlicitih brojeva
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 23:52   #83
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
znam da je teo p. ali kazem da mi se bas to svijdja sta ne pise na majici samo neznam kakav je model, da nije neka mini i uska sva ili pak presiroko i dal opce ima razlicitih brojeva
e ne znam, ako je to ono što je moja teta danas vidjela,bilo je L.
rekla mi je da mi je htjela kupit i neki časopis s majicom al je bila L,pa valjda je story,ne znam gdje još dijele majice
pa ako je tako onda je po veličinama
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 17:46   #84
refresh

eto opet uz story poklon
nekakav dvd i pasmina koja je zapravo sal jer je pravokutna (uska, dugacka) by r. sever
ja kupila tj dobila tamno tamno zelena, u mracnije siva sa crnim uzorkom, nije losa ali malo kratka mozda
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 14:26   #85
Zanima me pareo Roberta Severa u novom broju Storya. Je li tko uzimao? Je li dužine ko na slici?
__________________
Ever since I found out about Damon I have unrealistic and kinky expectations
Shoelover Lady is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:57   #86
idemo dići temu...

curke, kupujete li časpise??? koji (kakvi) su pokloni???
klasična-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 15:43   #87
ja zadnje "dobila" uz elle malu kremicu sa spf mislim da lancaster - nisam ju probala jos
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:33   #88
Quote:
klasična-budala kaže: Pogledaj post
idemo dići temu...

curke, kupujete li časpise??? koji (kakvi) su pokloni???
Ja sam nedavno kupila Gloriu Glam i dobila sam OPI losion za ruke i tijelo od 30ml.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 20:53   #89
Kupila danas Cosmo i dobila narukvicu iz Acessorisea, pošto nisam baš narukvice tip mislim da ću je proslijediti prijateljici.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 21:37   #90
kakva narukvica? iako mi je cosmo totalni pa mislim da necu kupit kakva god da je
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 22:10   #91
Ja sam prije par dana kupila Cosmo i dobila neku orglicu od bijelih ''bisera''...mislim bijele perle obične al ko biserčići izgledaju..

kakva je to narukvica iz Acessorisea?? šmrcc
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 22:33   #92
Ja sam dobila neke lejm naušnice koje su odmah zajedno sa celofanom išle u smeće
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:44   #93
Na kiosku su bila samo 2 Cosma, oba s narukvicama, nisam gledala ako su iste ili nisu, uzela sam prvi i otišla.

Evo slikice
Klik!
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:31   #94
U novom story-u piše da uskoro počinje dizajnerski mjesec, zapamtila sam dvije od četiri stvari, možda se sjetim preostalih kasnije Uglavnom, biti će nekakve gumene peep-toe balerinkice, crne sa zelenom mašnom su na slici i zapamtila sam još od Tea P. nekakve sunčane naočale na cvjetiće, uglavnom skopirali su srpski story sa te dvije stvari (a možda i sa ostatkom)
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:51   #95
gumene pep toe balerinke
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 02:27   #96
Quote:
Viki29 kaže: Pogledaj post
U novom story-u piše da uskoro počinje dizajnerski mjesec, zapamtila sam dvije od četiri stvari, možda se sjetim preostalih kasnije Uglavnom, biti će nekakve gumene peep-toe balerinkice, crne sa zelenom mašnom su na slici i zapamtila sam još od Tea P. nekakve sunčane naočale na cvjetiće, uglavnom skopirali su srpski story sa te dvije stvari (a možda i sa ostatkom)
inače ne kupujem story... pa me zanima kada kreću pokločnići (balerinkice i naočale) ????
klasična-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 23:42   #97
Quote:
Viki29 kaže: Pogledaj post
U novom story-u piše da uskoro počinje dizajnerski mjesec, zapamtila sam dvije od četiri stvari, možda se sjetim preostalih kasnije Uglavnom, biti će nekakve gumene peep-toe balerinkice, crne sa zelenom mašnom su na slici i zapamtila sam još od Tea P. nekakve sunčane naočale na cvjetiće, uglavnom skopirali su srpski story sa te dvije stvari (a možda i sa ostatkom)
Naočale su isto fora Samo će ih onda imati svako druga cura.
Čini mi se da ide neka marama za plažu i neka majica, zaboravila sam čije su.

Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
gumene pep toe balerinke
Od A marie čini mi se, izgledaju fora. Pitaj boga kakve će biti uživo.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 23:50   #98
od sljedeceg tjedna krece
ako se ne varam prvo majica pa naocale pa balerinke pa marama tako nekako ali nisam ziher
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 10:00   #99
uz novi broj sense na dar knjiga sretni dnevnik
ivanav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 10:59   #100
Uz Story koji će biti 45 kn su redom pokloni:

20.7. sunčane naočale by Robert Sever
27.7. sandale by A'marie
3.8. tunika za plažu by Ivica Klarić
10.8. majica sa printom by Teo Perić

Meni ne izgledaju loše ove balerinkice,al mi se ne sviđa boja.Neke puderaste su.Ne znam hoće li biti više boja.
Fora mi je i majica s printom.
Tunika bezveze.
Naočale su slatke,al nisu moj stil.Jedne su sa bijelim okvirom sa cvjetićima,a jedne smeđe kao neki tigrasti uzorak,model kao Ray ban-ke.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.