Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 00:52   #1
Lažni profil i muljator

Trebam napraviti lažni profil na faceu da uhodim dečka. On me uvjerava da postojim samo ja ali imam razloga sumnjati da mu upravo facebook služi za barenje i nalaženje novih djevojaka i da je veliki muljator.

Ja vidim da je po cijele dane online a on me uvjerava da mu to kompjuter ostane upaljen na face-u a da on radi po kući. Ali puno puta sam vidjela naprimjer kad kaže idem van nešto napraviti ili navečer kad kaže idem spavati, on je još dosta dugo online i aktivan, kad ga pitam kako je to moguće on se nasmije i kaže da je to tako ostalo kao neka greška na chatu i da idući put stisnem da se stranica osvježi (ja sam to stiskala, on misli da sam malo glupa u vezi elektronike i interneta ali nisam, samo se tako napravim da ga lakše uhvatim, tako kod svih). Meni kod njegovog imena piše da je bio aktivan prije 6 minuta, pa prije 1 min, onda opet prije 12 minuta i tako se mijenja vrijeme, to znači da on gasi face i ponovo ga pali kad mu netko odgovori na poruku. Svaki put kad tako slaže da mi više ne može pisati ja mislim da onda piše nekoj drugoj, jednom sam na njegovom faceu vidjela chat listu i to su sve ženska imena, moje je bilo na pola liste.

Ima puno cura kojima lajka svaku objavu i komentira statuse. Za jednu takvu sam ga pitala tko je ta a on jer rekao da se ne sjeća baš točno, da ju je dodao jako davno i da se ne sjeća jel mu je ona još uvijek među prijateljima, ali on njoj komentira skoro sve statuse i slike i javno ju ispituje kakve poklone voli, kad će se vidjeti u gradu i tako neke stvari u kojima izgleda kao da se nabacuje.

Takvih cura ima par i ako krenem ispitivati i za ostale znam da će se on povući ili će početi sakrivati svoj face od mene, a to ne želim. Ne želim ni otići i obrisati ga jer mi se sviđa i jer mi je lijepo s njim. Htjela bih znati istinu, ali ne mogu njega pitati jer će opet lagati.
Zbog toga sam došla tu da pitam za savjete, ako imate? Kako napraviti profil da izgleda uvjerljivo, koga dodati? Koje ime izabrati?

Je li neka od vas ili možda neka prijateljica bila u sličnoj situaciji? Dali imate savjete u vezi slika koje bi objavljivala? Nije mi pametno koristiti slike sa interneta jer se tome uđe u trag, trebaju mi slike normalnih običnih cura, čak sam spremna i platiti nekoj da mi pošalje par slika.

Plan koji zasad imam nije razrađen, počet ću sa gradnjom profila i izmisliti da sam napravila novi profil jer mi je na starom sva moja rodbina i susjedi i ljudi s posla. I tako ću staviti u status da imam novi face za zezanje, staviti par slika, staviti info i onda dodavati ljude. Kad skupim oko 100-200 prijatelja onda sam mislila početi dodavati njegove prijatelje. Najprije one koji imaju puno prijatelja jer oni me neće odbiti. Onda ću im komentirati objave koje je i on komentirao i nadam se nekako ga namamiti.

Jesam li luda?
JenaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 00:55   #2
Prejebena mi je količina teksta za ovakav djetinji proser, predobro! Sorry.

Al netko bu ti sigurno odgovorio za ozbač.
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 01:02   #3
Sad neće nitko kad si me
JenaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 11:12   #4
Quote:
JenaMala kaže: Pogledaj post
Trebam napraviti lažni profil na faceu da uhodim dečka. On me uvjerava da postojim samo ja ali imam razloga sumnjati da mu upravo facebook služi za barenje i nalaženje novih djevojaka i da je veliki muljator.
: sherlok-mode-on: Skrati si muke sa izgradnjom profila, jer to može trajati godinama, a do tad on može, a vjerojatno i hoće, otperjati u suton sa nekom fejsušom. Zamoli neku frendicu koju on nezna, a liči na nešto da mu pošalje poruku, pa vidi kako će reagirati : sherlok-mode-off:

p.s Je** vas fejs.
p.p.s Zlatno pravilo za sve romantične veze: When in doubt, cut.

Quote:
JenaMala kaže: Pogledaj post
Jesam li luda?
Ništa manje od mene koja ti dajem ovakve savjete.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 11:21   #5
Jeno moja Mala :ninanunaninanuna: zamoli mamu i tatu da te vole. Njihova ljubav pomoći će ti da upoznaš sebe.
bezzbeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 11:53   #6
Gdje su ona stara dobra vremena kad si nekom mogao face-u razbit
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 12:34   #7
Ostavi ga

A s obzirom da definitivno imas i problem s nesigurnoscu, poradi na tome

Manje fejsa, vise ucenja, citanja knjiga, gledanja filmova, druzenja
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 12:41   #8
Sjajno

Ma ne slusaj doasadne babe koje ce ti govoriti da je to glupo i da ne radis to, zvuci kao dobra zabava - samo naprijed

A nemos mu provalit u fejs pa vidit poruke?
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 13:33   #9
Nakon što sam prespavala i pročitala odgovore odustala sam od toga. Hvala svima.

Bit ću odrasla i cool
JenaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 13:56   #10
Ako se predomislis, ja mu mogu poslat rikvest i poruku pa ti slikat dopisivanja i poslat da ga testiras eto zenska solidarnost na dijelu. Iako moj savjet ti je da to ne radis jer ces se naljutit ako on krene flertat, a mozda covjeku to nista ne znaci, samo zezancija i nista vise...a nece ti bit ugodno citat
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:19   #11
Quote:
JenaMala kaže: Pogledaj post
Nakon što sam prespavala i pročitala odgovore odustala sam od toga. Hvala svima.

Bit ću odrasla i cool
Bzvz
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:56   #12
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Ako se predomislis, ja mu mogu poslat rikvest i poruku pa ti slikat dopisivanja i poslat da ga testiras eto zenska solidarnost na dijelu. Iako moj savjet ti je da to ne radis jer ces se naljutit ako on krene flertat, a mozda covjeku to nista ne znaci, samo zezancija i nista vise...a nece ti bit ugodno citat
To je jako lijepo od tebe a sigurno si u pravu.
JenaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:46   #13
Quote:
JenaMala kaže: Pogledaj post
Trebam napraviti lažni profil na faceu da uhodim dečka. On me uvjerava da postojim samo ja ali imam razloga sumnjati da mu upravo facebook služi za barenje i nalaženje novih djevojaka i da je veliki muljator.

Ja vidim da je po cijele dane online a on me uvjerava da mu to kompjuter ostane upaljen na face-u a da on radi po kući. Ali puno puta sam vidjela naprimjer kad kaže idem van nešto napraviti ili navečer kad kaže idem spavati, on je još dosta dugo online i aktivan, kad ga pitam kako je to moguće on se nasmije i kaže da je to tako ostalo kao neka greška na chatu i da idući put stisnem da se stranica osvježi (ja sam to stiskala, on misli da sam malo glupa u vezi elektronike i interneta ali nisam, samo se tako napravim da ga lakše uhvatim, tako kod svih). Meni kod njegovog imena piše da je bio aktivan prije 6 minuta, pa prije 1 min, onda opet prije 12 minuta i tako se mijenja vrijeme, to znači da on gasi face i ponovo ga pali kad mu netko odgovori na poruku. Svaki put kad tako slaže da mi više ne može pisati ja mislim da onda piše nekoj drugoj, jednom sam na njegovom faceu vidjela chat listu i to su sve ženska imena, moje je bilo na pola liste.

Ima puno cura kojima lajka svaku objavu i komentira statuse. Za jednu takvu sam ga pitala tko je ta a on jer rekao da se ne sjeća baš točno, da ju je dodao jako davno i da se ne sjeća jel mu je ona još uvijek među prijateljima, ali on njoj komentira skoro sve statuse i slike i javno ju ispituje kakve poklone voli, kad će se vidjeti u gradu i tako neke stvari u kojima izgleda kao da se nabacuje.

Takvih cura ima par i ako krenem ispitivati i za ostale znam da će se on povući ili će početi sakrivati svoj face od mene, a to ne želim. Ne želim ni otići i obrisati ga jer mi se sviđa i jer mi je lijepo s njim. Htjela bih znati istinu, ali ne mogu njega pitati jer će opet lagati.
Zbog toga sam došla tu da pitam za savjete, ako imate? Kako napraviti profil da izgleda uvjerljivo, koga dodati? Koje ime izabrati?

Je li neka od vas ili možda neka prijateljica bila u sličnoj situaciji? Dali imate savjete u vezi slika koje bi objavljivala? Nije mi pametno koristiti slike sa interneta jer se tome uđe u trag, trebaju mi slike normalnih običnih cura, čak sam spremna i platiti nekoj da mi pošalje par slika.

Plan koji zasad imam nije razrađen, počet ću sa gradnjom profila i izmisliti da sam napravila novi profil jer mi je na starom sva moja rodbina i susjedi i ljudi s posla. I tako ću staviti u status da imam novi face za zezanje, staviti par slika, staviti info i onda dodavati ljude. Kad skupim oko 100-200 prijatelja onda sam mislila početi dodavati njegove prijatelje. Najprije one koji imaju puno prijatelja jer oni me neće odbiti. Onda ću im komentirati objave koje je i on komentirao i nadam se nekako ga namamiti.

Jesam li luda?
Ja mislim da jedno i drugo imate psihičke probleme

Sent from my D2303 using Tapatalk
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:51   #14
Quote:
JenaMala kaže: Pogledaj post
Trebam napraviti lažni profil na faceu da uhodim dečka. On me uvjerava da postojim samo ja ali imam razloga sumnjati da mu upravo facebook služi za barenje i nalaženje novih djevojaka i da je veliki muljator.

Ja vidim da je po cijele dane online a on me uvjerava da mu to kompjuter ostane upaljen na face-u a da on radi po kući. Ali puno puta sam vidjela naprimjer kad kaže idem van nešto napraviti ili navečer kad kaže idem spavati, on je još dosta dugo online i aktivan, kad ga pitam kako je to moguće on se nasmije i kaže da je to tako ostalo kao neka greška na chatu i da idući put stisnem da se stranica osvježi (ja sam to stiskala, on misli da sam malo glupa u vezi elektronike i interneta ali nisam, samo se tako napravim da ga lakše uhvatim, tako kod svih). Meni kod njegovog imena piše da je bio aktivan prije 6 minuta, pa prije 1 min, onda opet prije 12 minuta i tako se mijenja vrijeme, to znači da on gasi face i ponovo ga pali kad mu netko odgovori na poruku. Svaki put kad tako slaže da mi više ne može pisati ja mislim da onda piše nekoj drugoj, jednom sam na njegovom faceu vidjela chat listu i to su sve ženska imena, moje je bilo na pola liste.

Ima puno cura kojima lajka svaku objavu i komentira statuse. Za jednu takvu sam ga pitala tko je ta a on jer rekao da se ne sjeća baš točno, da ju je dodao jako davno i da se ne sjeća jel mu je ona još uvijek među prijateljima, ali on njoj komentira skoro sve statuse i slike i javno ju ispituje kakve poklone voli, kad će se vidjeti u gradu i tako neke stvari u kojima izgleda kao da se nabacuje.

Takvih cura ima par i ako krenem ispitivati i za ostale znam da će se on povući ili će početi sakrivati svoj face od mene, a to ne želim. Ne želim ni otići i obrisati ga jer mi se sviđa i jer mi je lijepo s njim. Htjela bih znati istinu, ali ne mogu njega pitati jer će opet lagati.
Zbog toga sam došla tu da pitam za savjete, ako imate? Kako napraviti profil da izgleda uvjerljivo, koga dodati? Koje ime izabrati?

Je li neka od vas ili možda neka prijateljica bila u sličnoj situaciji? Dali imate savjete u vezi slika koje bi objavljivala? Nije mi pametno koristiti slike sa interneta jer se tome uđe u trag, trebaju mi slike normalnih običnih cura, čak sam spremna i platiti nekoj da mi pošalje par slika.

Plan koji zasad imam nije razrađen, počet ću sa gradnjom profila i izmisliti da sam napravila novi profil jer mi je na starom sva moja rodbina i susjedi i ljudi s posla. I tako ću staviti u status da imam novi face za zezanje, staviti par slika, staviti info i onda dodavati ljude. Kad skupim oko 100-200 prijatelja onda sam mislila početi dodavati njegove prijatelje. Najprije one koji imaju puno prijatelja jer oni me neće odbiti. Onda ću im komentirati objave koje je i on komentirao i nadam se nekako ga namamiti.

Jesam li luda?


omg
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 22:07   #15
Joj ajde sta se cudite, jer tako nesto nije nikada nikome palo na pamet.
Cura ima posla s muljatorom samo je ocito mlada i neiskusna inace bi to drukcije rijesila.
Imam posebnu averziju na lazne profile, ali razumijem ju, najgore je kada te osoba u koju si zaljubljen pravi budalom.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 22:35   #16
Ideja ti je super, čak ni vrijeme realizacije nije toliki problem, broj prijatelja na fejsu raste kao gljive poslije kiše, samo treba početi...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 19:01   #17
Jebo vas fejs.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 15:19   #18
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Ako se predomislis, ja mu mogu poslat rikvest i poruku pa ti slikat dopisivanja i poslat da ga testiras eto zenska solidarnost na dijelu.
eto, da forum bar nečem korisnom služi!

a mogla bi početi i naplaćivati takve usluge... pa onda s vremenom možda i otvoriti detektivsku agenciju. eto ti biznisa!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 11:13   #19
Ja mislim da ti je jednostavnije provaliti u njegov fejs nego sve ovo raditi...
(ovo nije savjet, ne radi to)
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:19   #20
Kad sam imala 15god provalila sam dečku u fejs, pogodila šifru iz prvog pokušaja

Ali nisam ništa zanimljivo otkrila, nije ga baš ni koristio, niti je išta lajkao, niti je se s kim dopisivao. Doduše tada je Facebook još nije bio popularan. Ili je možda poduzeo mjere opreza i obrisao sve poruke, hmm S obzirom da je imao šifru koju se dalo pogodit iz prve sumnjam
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.