Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 16:35   #6341
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
što su to bondage haljine?
a čuj, razlika je između onog što ti ne stoji idealno i onog u čem izgledaš grozno
ja sam grozna u crnom recimo, ali stvarno izgledam bolesno
to si ti one uske elesticne haljine koje je herve leger lansirao. sad sam primjertila da sam umjesto bandaza (bandage, napisala bondage) eto di su meni misli danas...

http://www.herveleger.com/dresses
tip haljina od elasticnih "trakica" koje su jako uske i naglase figuru. mislim da su bile kopirane do besvjesti.
(npr http://www.herveleger.com/HLT60L12-6...sz=36&start=64 )
luca is offline  
Old 25.05.2017., 16:37   #6342
Kaj vam je s bijelim hlačama?
Mislim ima hlača i hlača.
E viš to me jedino bode kod mode :rima:
Isključivost. Kao da postoje jedne bijele hlače, prozirne...koje nosi celulitasta guzičava žena i ima crne tange i vidi joj se uložak.
Hilda is offline  
Old 25.05.2017., 16:38   #6343
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
ja nosim sve sto mi se svidja, cak i ako mi ne stoji idealno. prekratak mi je zivot da sve zivo optimiziram po svakom kljucu...
da nosim samo sto mi dobro stoji bila bih osudjena na 1950s strukirane haljine ili bondage haljine ili bikinije/donji ves ili gola. sve ostalo mi stoji gore od toga. najgore mi stoji ono sto mi se najvise svidja :jebemuhourglass:
jebi ga, sta je tu je


edit:
danas
kratka boxy svilena kosulja, crvena sa bijelim cvijecem i metalnim gumbima (ova: http://www.thekooples.co.uk/red-silk...t-1240283.html)
isprane boyfriend jeans odrezenih neporubljenih rubova (i sa manjim ostecenima na dzepu)- jeftine i ugodne i igledaju kao da je ok ako odlucim ici orati u njima (sve ostale traperice su mi i skupe i lijepe i fine i koristim ih umjeto odijela tako da nista od oranja u tome)
bijele visoke starke
rep i crvena kopca da mi drzi siske na stranu
no makeup
dobila sam kompliment od kolege da mi je super odjeca danas. mislim da nije primjetio hlace, samo bluzu.
za oranje

slažem se, sigurno nekome ne paše nešto u mom oblačenju/ukrašavanju, a šta da ja sad radim? pa nisam tu da bi drugima bilo ugodno.
nek ne gledaju ako im toliko smeta.


Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
mene sad tu zanima tko to procjenjuje što nekom stoji, a nekome ne?
recimo da pitaš moju mamu, ja nikako ne bi smjela nosit skini hlače jer imam šire bokove a uske normalne listove i njoj to izgleda bedasto. ako pitaš mog dečka, ne bi smjela nosit široke hlače jer ne. ali zato skinice mi stoje odlično jer se vidi da imam šire bokove.
tko je u pravu od njih dvoje? ja nosim oboje, a oni nek se slikaju.

isto tako i s bojama. meni se sviđa kako mi stoje tamne boje, njemu se sviđa kako mi stoji bordo i kraljevsko plava, nekom trećem se možda sviđa kako mi stoji neka četvrta.
dodala bih još, ja sama mijenjam stav o bojama/kombinaciji boja i oblika, i ono za što sam prije 5 godina mislila da nikad ne budem obukla, danas nosim.
ostajem dosljedna po pitanju prirodnih materijala (nevezano sad za sportsku garderobu) i po pitanju donjeg rublja koje se na meni ne treba vidjeti.

zamorna mi je ideja da cijeli život nosim ono što se sugerira mom spolu, mojim godinama, obliku mog tijela, mojoj ulozi u ovom društvu, mojim kilama, mojim bojama etc.

po tome bih stalno isticala vitke noge kojima bih izgledala, valjda, viša, a pokrivala trbuh koji nije vitak i nosila nešto preko njega da izduži figuru. sve je to lijepo za čitati, ali, zaista, živjeti i svaki dan slijepo pratiti nečije smjernice nije zabavno.
nisam tu da svima bude milo što sam iskombinirala.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.05.2017., 16:39   #6344
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
to si ti one uske elesticne haljine koje je herve leger lansirao. sad sam primjertila da sam umjesto bandaza (bandage, napisala bondage) eto di su meni misli danas...

http://www.herveleger.com/dresses
tip haljina od elasticnih "trakica" koje su jako uske i naglase figuru. mislim da su bile kopirane do besvjesti.
(npr http://www.herveleger.com/HLT60L12-6...sz=36&start=64 )
Aha! Znam, vidjela sam to.
E u tom baš ne bih izgledala nešto.

Quote:
po tome bih stalno isticala vitke noge kojima bih izgledala, valjda, viša, a pokrivala trbuh koji nije vitak i nosila nešto preko njega da izduži figuru. sve je to lijepo za čitati, ali, zaista, živjeti i svaki dan slijepo pratiti nečije smjernice nije zabavno.
ma nisu to ničije smjernice, nego pogled u ogledalo
tu i tamo, onak iz fore, uzmem probat neke recimo sandale s petom
jao, skidam brže bolje, izgledam kao da će mi se gležnjevi potrgati
mantisa is online now  
Old 25.05.2017., 16:41   #6345
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Ja mantisu kužim.Stvar je u tome da se sakriju nedostaci i istaknu prednosti.Svaka žena koja voli lijepo izgledati i sebi i drugima to zna riješiti mali trikovima.I ne zahtjeva napor.
ali ja mislim da izgledam lijepo u mojim BF odrezanim trapericama i seljavoj bluzi na cvjetice.
ne oblacim se da si izgledam ruzno. po potrebi se sredim tako da istaknem svoje "klasicne" vrline, i onda nosim i usko i kratko i dekoltirano (ne sve odjednom, barem ne na ozbiljna desavanja) i elegantno i gowns i sav arsenal. ali volim i druge stvari i ne zelim svaki dan biti "optimizirana" po kljucu sto mi najbolje odgovara gradji ili boji kose/tena/ociju itd.
nekad zelim biti neoptimizirana i takva sam si bas lijepa
luca is offline  
Old 25.05.2017., 16:42   #6346
Valjda zato što se sama nelagodno osjećam u bijelim hlačama pa su mi zato no.

Nego jel netko kupovao s one nekakve stranice HD Bazaar webshop? Vidjela zgodne haljine za ljeto.
pipi21 is offline  
Old 25.05.2017., 16:43   #6347
Ja jako volim duge kapute i velike torbe.Problem je što sam jako niska.Izgledam ko beskućnik u tome.Ne,ne i ne.
Dammy is offline  
Old 25.05.2017., 16:44   #6348
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Kaj vam je s bijelim hlačama?
Mislim ima hlača i hlača.
E viš to me jedino bode kod mode :rima:
Isključivost. Kao da postoje jedne bijele hlače, prozirne...koje nosi celulitasta guzičava žena i ima crne tange i vidi joj se uložak.
točno ovo.

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Aha! Znam, vidjela sam to.
E u tom baš ne bih izgledala nešto.


ma nisu to ničije smjernice, nego pogled u ogledalo
tu i tamo, onak iz fore, uzmem probat neke recimo sandale s petom
jao, skidam brže bolje, izgledam kao da če mi se gležnjevi potrgati
aniston je poznata po nošenju tih haljina.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.05.2017., 16:47   #6350
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
točno ovo.



aniston je poznata po nošenju tih haljina.
zašto me quotaš dok nisam ispravila pravopisne greške??
mantisa is online now  
Old 25.05.2017., 16:47   #6351
Treća, ova koja je pala i poderala koljeno, mi je ok

imam išju s volanima

strašno koliko zvučim ko konzerva na ovoj temi
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.05.2017., 16:49   #6352
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
E viš to me jedino bode kod mode :rima:
moda je zapravo vrlo toleratna, fleksibilna i mjesovita, vec desetljecima. ali ljudi nisu
luca is offline  
Old 25.05.2017., 16:49   #6353
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
ali ja mislim da izgledam lijepo u mojim BF odrezanim trapericama i seljavoj bluzi na cvjetice.
ne oblacim se da si izgledam ruzno. po potrebi se sredim tako da istaknem svoje "klasicne" vrline, i onda nosim i usko i kratko i dekoltirano (ne sve odjednom, barem ne na ozbiljna desavanja) i elegantno i gowns i sav arsenal. ali volim i druge stvari i ne zelim svaki dan biti "optimizirana" po kljucu sto mi najbolje odgovara gradji ili boji kose/tena/ociju itd.
nekad zelim biti neoptimizirana i takva sam si bas lijepa
E,to.Sebi si lijepa.
Mantisa sebi nije u bijelim uskim hlačama.Ako sam dobro polovila
Ok,ima drugih u kojima će si zasjati.Eto
Dammy is offline  
Old 25.05.2017., 16:52   #6354
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
E,to.Sebi si lijepa.
Mantisa sebi nije u bijelim uskim hlačama.Ako sam dobro polovila
Ok,ima drugih u kojima će si zasjati.Eto
u nekim drugim stvarima nisam, ali nema veze
mantisa is online now  
Old 25.05.2017., 16:53   #6355
Koliko se često sređujete, ali ono baš tip top? Da li vas određeni poslovi sputavaju da se oblačite kako želite?
tirkizno is offline  
Old 25.05.2017., 16:54   #6356
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Ja jako volim duge kapute i velike torbe.Problem je što sam jako niska.Izgledam ko beskućnik u tome.Ne,ne i ne.


poznato.

ipak nosim velike torbe, kaputi su do iznad koljena.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.05.2017., 16:56   #6357
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Koliko se često sređujete, ali ono baš tip top? Da li vas određeni poslovi sputavaju da se oblačite kako želite?
nikad
to bi mi bio prevelik stres, a i ne pristaje mi više
nije mi zapravo nikad ni pristajalo
a ni kosa mi se ne da sredit tip top, ni približno

posao - ne
mogu obuć što hoću, a li sam sama sebi odredila da ne nosim ništa goloždravo; ne kratke haljine i suknje, dekoltirano, ne majice bez rukava, izbjegavam čak i kratke rukave ako nije jako vruće
oblačim se pretpostavljam predjetinjasto za svoje godine
mantisa is online now  
Old 25.05.2017., 16:56   #6358
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Koliko se često sređujete, ali ono baš tip top? Da li vas određeni poslovi sputavaju da se oblačite kako želite?
što je za tebe tip top?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.05.2017., 16:58   #6359
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Treća, ova koja je pala i poderala koljeno, mi je ok

imam išju s volanima

strašno koliko zvučim ko konzerva na ovoj temi

ja isto ne volim volane ni ove majice na lastik koje se s vrata spuste na ramena. jednom je frendica obukla tu majicu pa sam ju nenamjerno popljuvala (vrlo blago) i više nikad nije obukla tu majicu.
Ne mogu si pomoć, takvu majicu imam za masku ciganke kad idemo u maškare i to mi je prva i jedina asocijacija.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 25.05.2017., 17:00   #6360
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Koliko se često sređujete, ali ono baš tip top? Da li vas određeni poslovi sputavaju da se oblačite kako želite?
Tip top? Za vjenčanja.
Sve ostalo sam u običnoj prosječnoj odjeći, s frizurm kakva ispadne nakon pranja i prirodnog sušenja i bez šminke.
Ok tu i tamo za izlazak obučem ljepši komad robe i nabacim malo šminke. Ali to opet nije tip top. To je tek razina kako se neke srede za u šoping.

Dapače, moj je posao odličan po tom pitanju da mogu doć obučena kako god hoću. Oš tenisice, oš japanke, oš gole noge, gornji dio trenerke, može i donji dio trenerke, nitko me ne bi čudno gledao...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.