Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2017., 23:23   #2181
nece ako zivi kako je napisala u pogranicnom podrucju.
ako odabere svoju mrezu ostat ce joj na toj mrezi. kad sam u takvom podrucju zna mi se dogoditi da 15-20 km u drugoj drzavi jos uvijek hvatam svoju mrezu, ako sam je odabrao rucno, a ako nisam onda me vec na granici prebaci

problem je sto ona pita jedno, a objasnjavate nesto drugo
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:48   #2182
Pa objašnjeno joj je i za mrežu i mobilne podatke sada, u biti od početka samo treba čitat... Prva linija je za mobilne podatke, zadnja za mrežu (pozive i poruke). Sat druge zone se lako gasi i nema toliko veze s mrežom koliko s GPSom.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:12   #2183
Od kud vama da je fantasma žensko ja pojma nemam. Nije.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:18   #2184
haha paaaa... ime "joj" zavrsava na a

i duba, dosta oftopika, dobit ces karton
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 20:42   #2185
Koliko kosta zamjena baterije za edge u ovlastenom servisu?
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:37   #2186
mene i dalje odusevljava baterija na ovom mobu, od sinoc od 11h do sada (znaci vec oko 15 sati rada) je pala na 75% uz 2h sot-a
doslovno nikad ni jedan mob mi to nije mogao napraviti (uz potpuno jednako koristenje na jednakim lokacijama)

vec ga koristim svakodnevno par mjeseci, pa mi je dopizdio, valjda zato sto sve radi savrseno bez najmanje greskice.. pa gledam za sta da ga mijenjam, sta god da uzmem i probam opet se vratim na s7e.. ili je vidno sporiji/trzaviji, ili je kamera osjetno losija, ili baterija, ili je preglomazan za 5,5 ekran, ili nije vodootporan (u ovo doba mi to jako puno znaci), ili je ekran vidno losiji...itd

ovo ce valjda bit rekord da jedan uredaj toliko dugo koristim bez prekida..
i sto mi je jos neocekivano; dobijem sigurnosnu nadogradnju jednom mjesecno.. o tome se pricalo da ce raditi svi prozvodaci, ali rijetko tko to radi.. pa sam malo u soku

restart napravim jednom mjesecno, tj. samo kada mi update to sam napravi, radi bez gasenja, resetiranja 0-24, i do sada sam imao 0 smrzavanja, 0 rusenja aplikacija, 0 usporavanja, 0 resetiranja ili gasenja.. sto reci, napokon je simbioza android-samsung sazrela
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 20:39   #2187
Jel ima neka fora da se AOD ugasi nakon nelog vremena? Nokia novi smartphonei imaju foru da svijetli display i onda se nakon pola sata ugasi... nisam nasla tu opciju ovdje pa da vidim jel ima ili ne...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 22:20   #2188
Meni se drugi s7edge vec sjebo.
Opet ekran. Na prvom kao i frendu se zapekao ekran.

Al ovaj put crne linije preko ekrana vodoravno, standardna greska koja mi se dogodila i na s6 i s6e plus. Srecom sa s6 sam dobio novi s7. Al ovaj put bi mogli samo ekran mjenjat.

Samo da izdrzi do kraja sezone, jer pocinje i ljubicastit ekran al taj dio se makne. Linije su konstanta. Taj samsung bas ima problema s tim ekranima.



Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:23   #2189
moze li pomoc sta meni jede bateriju

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:11   #2190
Nista iz tog grafa ne mozes vidjeti. Gsam battery monitor, daj mu ovlasti da cita battery statse, pusti da radi 2-3 dana, odradi onda jedan ciklus i na kraju dana ces u app usage vidjeti sta bi ti moglo trositi bateriju.

Napravi wipe cache u recoveryju cisto onako (meni pomoglo, pisao jednom o tome), a ne skodi nimalo.
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 20:12   #2191
Quote:
xlr kaže: Pogledaj post
U recoveryju to radis, naravno, na svoju odgovornost i sve to...
https://youtu.be/zF9vLU65zTs
Quote:
xlr kaže: Pogledaj post

Napravi wipe cache u recoveryju cisto onako (meni pomoglo, pisao jednom o tome), a ne skodi nimalo.
Zakaj na svoju odgovornost?

Kaj se tak može nekaj zeznuti?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 20:52   #2192
Ljudi imaju tendenciju svasta cackati, a posto recovery nudi nekoliko ozbiljnijih opcija onda moram to napisati.
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 20:56   #2193
Quote:
xlr kaže: Pogledaj post

Napravi wipe cache u recoveryju .
da li je to kod ovog modela jednako tome kao da ides od aplikacije do aplikacije i svakoj brises cache?
ili napravi jos nesto?
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 23:42   #2194
Quote:
pilip88 kaže: Pogledaj post
Koliko kosta zamjena baterije za edge u ovlastenom servisu?
???
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 05:56   #2195
Zar ti nije brže nazvati servis pa pitati?
(ne znam koliko košta- iako mislim da je netko spominjao već u temi)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 06:59   #2196
Posalji mail jutros Agram servisu i dobit ces odgovor kroz pola radnog dana. Slao sam im jedno 4-5 upita, sve brzo odgovarali.

Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
da li je to kod ovog modela jednako tome kao da ides od aplikacije do aplikacije i svakoj brises cache?
ili napravi jos nesto?
Nije to isti cache. U recoveryju brises sadrzaj /cache particije (nemam pojma sto tocno mob tamo sprema), a ovo sto ti spominjes je cache aplikacija koji se sprema na /data particiju. I njega mozes brisati, iako sumnjam da nesto dobivas time (osobno to radim svako malo, cisto da oslobodim koju gigu prostora, ali nisam primjetio druge benefite).
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 12:37   #2197
Fantasma je španjolska imenica muškog roda moje je pitanje bilo kako izbjeći automatsko spajanje na drugu mrežu.. podatkovni roaming mi je ugašen no i dalje nemam opciju ručnog odabira mreže.. prije je bilo jednostavno, imao si opciju ručno i automatski i bog te veselio. A sad očito to ne funkcionira na taj način. U svakom slučaju hvala na trudu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:15   #2198
Quote:
fantasma12 kaže: Pogledaj post
Fantasma je španjolska imenica muškog roda moje je pitanje bilo kako izbjeći automatsko spajanje na drugu mrežu.. podatkovni roaming mi je ugašen no i dalje nemam opciju ručnog odabira mreže.. prije je bilo jednostavno, imao si opciju ručno i automatski i bog te veselio. A sad očito to ne funkcionira na taj način. U svakom slučaju hvala na trudu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
pa i dalje imas sve isto.. jesi procitao odgovor uopce? ocigledno nisi

ajde ponovit cu svoj odgovor opet za svu publiku:

Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
ako ne zelis da se uopce spoji na drugu mrezu onda u tim istim opcijama (za koje si slala slike) "mobilne mreze" odaberi tu zadnju opciju "mrezni operatori" i odaberi "pretrazivanje mreza", odaberi mrezu koju zelis i to je to

ispod toga ti je jos opcija "odaberi automatski" koja ti se spaja na roaming ako je ova imalo neddostupna
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:04   #2199
Ekipa pitanje vezano za prijavu na https://www.samsungpoklanja.hr/.
Naime pokušavam prijaviti svoj novi S7 ali stalno javlja da IMEI nije ispravan.
Pregledao sam sve, isti je IMEI na mobitelu, kutiji te u software-u (about phone/imei).
Jel imao netko sličan slučaj pa da je riješio ili...?
Thx
9800pro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:29   #2200
http://www.samsung.com/hr/support/#contactus
kontaktiraj podrsku, telefonom ili mailom
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.