Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2017., 21:35   #2241
Da se zamijeniti. Nosi ga na popravak dok je pod garancijom.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 22:37   #2242
Mozes probati drugi (noviji) kabel, ocistiti ako imas smeca u utoru i isprati slatkom vodom ako ti je mob bio u kontaktu sa slanom vodom. U suprotnom ti je usb utor dobio po repu (mozda si zapinjala za kabel ili sl) i onda bi tu isla zamjena usb slota (servis, otvaranje moba itd).
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:30   #2243
Pa ljudi koristite zaštitu. Ja imam Spigen i sto puta mi je već pao na pod.. nema ni crtice na mobu

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 15:21   #2244
Quote:
fantasma12 kaže: Pogledaj post
Pa ljudi koristite zaštitu. Ja imam Spigen i sto puta mi je već pao na pod.. nema ni crtice na mobu

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Koji spigen? Ja sam uzeo u svijetu medija prozirni mislim za 100kn, pao mi je iz djepa na asfalt dok sam izlazio iz automobila i imam dvije crtice iznad ekrana (istina teško vidljive).
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 01:04   #2245
I ja imam Spigen Rugged Armor. Odličan, nemam zamjerke.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 08:29   #2246
+1 spigen
Tough armor.
Preživio sve i svašta, i nema ni ogrebotine, što se za oklop ne može reći
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:24   #2247
imam s7 edge cca 10mj. i sve je do sinoć bilo i više nego zadovoljavajuće..međutim kad sam ga stavila na punjenje javilo se upozorenje da je vlaga u kabelu ili u utoru. niti mobitel niti kabel nisu bili u doticaju s vodom. zvala sam službu za korisnike pa su mi rekli da je to problem do softvera????? i da pričekam cca 4-6h pa probam ga staviti na punjač. u međuvremenu sam ga vratila na tvorničke postavke i jutros stavila na punjenje i sad sve radi. sad mene zanima jel se ovo ikome javljalo od vas (nisam išla čitati sve stranice, pa možda je netko i imao tu situaciju) i jel pametno ga slati na servis za ovo ili čekati da se opet javi upozorenje?
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:34   #2248
pricekaj za sad. bar bi ja pricekso sa slanjem na servis

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:43   #2249
Ne sekiraj se, vjerojatno je softver krivo nesto ocitao. Dosta da ti se znoj zavukao u utor, moras pricekati malo i osusiti utore prije koristenja. Problem ce biti ako ti se to cesto krene javljati, a znas da mob nije vidio vlage. Jednom bi mu to cak i tolerirao. Prati situaciju i ako imas dovoljno vremena garancije cekaj prije slanja. Nema garancije da ce se problem lako reproducirati u servisu i samo ce ti ga vratiti.
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:32   #2250
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Koji spigen? Ja sam uzeo u svijetu medija prozirni mislim za 100kn, pao mi je iz djepa na asfalt dok sam izlazio iz automobila i imam dvije crtice iznad ekrana (istina teško vidljive).
Kod mene je malo skuplji, uzeo ga preko gizzma, oko 250 kn. Imam S7.
I uvjerio sam se da je za edge nemoguća zaštita ovom vrstom maske. Burazu je ispao iz gaća dok je sjedio, znači 30 cm visine i staklo je napuklo svakim dijelom površine. Jednostavno, kad imaš edge jedina ti je nada da ti nikad ne ispadne.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:57   #2251
Ja imam edge sa gore navedenim spigen tough armorom, i ispao mi je nebrojeno puta. Sa raznih visina I na razne površine I ništa.
Doduše imam I zaštitnu foliju nanstaklu
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 09:58   #2252
Da li je kome puklo staklo na leći kamere? Kako su to riješili? Gdje? Cijena?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
PRKYS is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 10:57   #2253
Neznam jel vec tko pisao o tome, nisam listao sve stranice..zanima me sto je dobro imati ukljuceno u opcijama razvoja na S7? Ista ili nista ne dirati? Trenutno je iskljuceno ono gore sve na pocetku da ni ne mogu stisnuti na nista dok ne prebacim na ukljuceno. Hvala!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
DinoA3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:38   #2254
isplati li se kupit obični s7 u 2017?
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:02   #2255
Quote:
alphonso kaže: Pogledaj post
isplati li se kupit obični s7 u 2017?
Kupio ga curi i sebi + 64gb kartice. Prvo uzeo sebi novog nakon nexusa 6p i ajfona 7 (tu sam se tako zajebo). Trazio sam primarno odlicnu kameru u rangu 6p, bolju bateriju i 5" ekran i to sam dobio. Curi se isto svidio pa uzeo i njoj polovnog.

Ne znam isplati li se uzimati novog u trgovini, vjerojatno i ne bas. Svog sam uzeo uz 2 god jamstva na lom ekrana i uz putni paket koji se tada poklanjao. Polovni se po mom misljenju isplati jer mu je pala cijena. S8 mi nikad nije bio opcija.
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:26   #2256
Ovisi koliko para misliš potrošiti. Ako imaš veći budget i hoćeš flagship koji ces jos dugo držati, radije S8. A ako nemas toliko para a hoćeš dobar mobitel, onda zašto ne? Mislim da nije neka velika razlika, S7 je i dalje odličan mob. Ja uvijek tupim da bi stoput radije kupio makar i 2 godine star flagship nego neki novi model u srednjem rangu za iste pare. Doduše, prestane podrška nakon nekog vremena ali ako je trenutni OS ispoliran i radi kako spada, ne vidim problem. Držat ćeš ga vjerojatno nešto kraće nego da si uzeo novi flagship (jer će doci zastarjeli, osim ako ti to ne smeta, znam ljude koji i dalje furaju smartfone iz 2010) ali zato i je jeftinije.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:12   #2257
S7/S7E je i dalje i te kako isplativ ako se može naći po nekoj razumnoj cijeni.
Samo kad će više pobogu izaći zadnji Nougat 7.1.2 ili barem neki 7.1. Kod Samsunga se nadogradnja čeka i čeka... Tada se može govoriti o nekoj ispoliranosti, mada i sada pod 7.0 starim skoro godinu dana (izašao 22.08.2016.) radi jako dobro. Sa 7.1.x bi bio nekakav zalog da se ne žuri sa kupovanjem S8 još neko duže vrijeme.
__________________
Kom opanci, tom i jerry
Vortex1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:10   #2258
Home tipka na S7e mi se počela čudno ponašat, radi ok, ali kao da je ispod nešto upalo, tipa šećer ili nešto smrvljeno pa klik nije fin kao kad sam ga tek uzeo. Nisam pametan da li ga dat na servis da ga tamo raskopavaju (što znači ode waterproof) i vjerojatno budem par tjedana bez mobitela ili da pokušam zanemarit?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:18   #2259
Quote:
Vortex1970 kaže: Pogledaj post
S7/S7E je i dalje i te kako isplativ ako se može naći po nekoj razumnoj cijeni.
Samo kad će više pobogu izaći zadnji Nougat 7.1.2 ili barem neki 7.1. Kod Samsunga se nadogradnja čeka i čeka... Tada se može govoriti o nekoj ispoliranosti, mada i sada pod 7.0 starim skoro godinu dana (izašao 22.08.2016.) radi jako dobro. Sa 7.1.x bi bio nekakav zalog da se ne žuri sa kupovanjem S8 još neko duže vrijeme.
koliko novaca je isplativo?
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 13:22   #2260
Quote:
Vortex1970 kaže: Pogledaj post
S7/S7E je i dalje i te kako isplativ ako se može naći po nekoj razumnoj cijeni.
Samo kad će više pobogu izaći zadnji Nougat 7.1.2 ili barem neki 7.1. Kod Samsunga se nadogradnja čeka i čeka... Tada se može govoriti o nekoj ispoliranosti, mada i sada pod 7.0 starim skoro godinu dana (izašao 22.08.2016.) radi jako dobro. Sa 7.1.x bi bio nekakav zalog da se ne žuri sa kupovanjem S8 još neko duže vrijeme.
vjerojatno ce ici odmah na 8.0, kao i do sada sto su radili, kao i lg i ekipa koja je daleko od stock-a, ne zanimaju ih previse meduverzije..
te meduverzije uglavom budu stvari vezane direktno za nexus/pixel ili neke stvari koje su drugi proizvodaci vec ranije ubacili, ili pokrpali ili nesto tako..

http://www.androidpolice.com/2016/10...usive-changes/

eto, nista ne bi dobili sa 7.1
taj bluefilter samsung ima i na 7.0 npr.

nije da nebi bilo dobro ili da nebi volio da se azuriraju najnovije meduverzije, ali proizvodaci koji nisu blizu stock androida nemaju od tog gotovo nista, jer vecinu toga imaju vec na neki nacin ubaceno (ako se radi o featursima) ili pokrpano (ako se radi o battery drainovima i memory leakovima), a sigurnosne zakrpe vidimo da azuriraju redovno
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.