Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2017., 00:51   #9001
Nadam se da kad zora pukne da i ova priča pukne na duplerici jutarnjeg
My Name Is... is offline  
Old 08.02.2017., 09:45   #9002
ne znam da li je bilo ovo po našim estradnim emisijama i web portalima

toni cetinski
https://www.youtube.com/watch?v=Lkj_v43jfwM
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 08.02.2017., 11:48   #9003
i sledeći video sa seferinom
https://www.youtube.com/watch?v=0qQ7IFB40H0

eto, mogla je ispljuvat milančeta uzduž i popreko, ali ipak bre, nije
Gzena is offline  
Old 08.02.2017., 11:59   #9004
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
ne znam da li je bilo ovo po našim estradnim emisijama i web portalima

toni cetinski
https://www.youtube.com/watch?v=Lkj_v43jfwM
ja ovo ponoviti moram

http://www.sibenik.in/upload/novosti...oni_gibo_1.jpg
Dlapek is offline  
Old 08.02.2017., 12:00   #9005
toni, što je stariji, sve više sliči ocu...
Gzena is offline  
Old 08.02.2017., 12:33   #9006
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
to sam samo napisala kako Ana misli. Ja se salmonele bojim ko đavla
ogadila si mi jelo jučer kozo

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a ono, čuj...kud anči prođe tud trava ne raste.

kad je ova raširila noge i tutnula vilončelo između, ispala mu je krunica iz džepa i doživio je instant-prosvjetljenje. a i htio je vidjet o čem gospar niko govori da je vrijedilo svake kune.
ona mi fakat zgleda ko transić i nije mi jasno da je napeta HDZ-ovcima.. mislim oni su oduvijek slovili kao momci koji vole rasne komade.. šta se dogodilo? di je ošlo krivo?
jebate, pa di će s njom u Ljubuški?

Quote:
kem kaže: Pogledaj post
moja bivša šefica je znala reći kako je zluradost najveća radost.
slažem se sa šeficom
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 08.02.2017., 12:50   #9007
dakle što se tiče Kopirke - imam od jedne vjerodostojne osobe, provjerene info

kaže da nam Kopirka vara zenu od početka i da ona uglavnom zna, ubija ju nedostatak samopouzdanja u tolikoj mjeri da je stavila silikonske cice jer ih je njegova tadašnja ljubavnica imala....
nikad ga nije bilo doma, ženska usamljena i krene joj uletati neki lik - sve finjak, sve romantika i nakon par mjeseci se nađe s njim i padne seksić....a Kopirka isti dan dobije filmić i slike...zbog toga ga je ono i stresla čuka i zavrsio je u bolnici kad ga je Kartjeovka njegovala.
kažu da se, kad je dosao sebi, razveo doslovno u 10 dana, preselio u stan u novoj galeriji i krenuo šetati curice. ne zna se koliko je ovo sa Transićkom ozbiljno, ali prije mjesec-dva je šetao neku drugu.

izvor kaže da navodno da mu je bivsi sef, Mutavi, namjestio ženi jebača jer su se tad njih dvojica vec razišli


eto, sirota žena
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 08.02.2017., 13:40   #9008
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
dakle što se tiče Kopirke - imam od jedne vjerodostojne osobe, provjerene info

kaže da nam Kopirka vara zenu od početka i da ona uglavnom zna, ubija ju nedostatak samopouzdanja u tolikoj mjeri da je stavila silikonske cice jer ih je njegova tadašnja ljubavnica imala....
nikad ga nije bilo doma, ženska usamljena i krene joj uletati neki lik - sve finjak, sve romantika i nakon par mjeseci se nađe s njim i padne seksić....a Kopirka isti dan dobije filmić i slike...zbog toga ga je ono i stresla čuka i zavrsio je u bolnici kad ga je Kartjeovka njegovala.
kažu da se, kad je dosao sebi, razveo doslovno u 10 dana, preselio u stan u novoj galeriji i krenuo šetati curice. ne zna se koliko je ovo sa Transićkom ozbiljno, ali prije mjesec-dva je šetao neku drugu.

izvor kaže da navodno da mu je bivsi sef, Mutavi, namjestio ženi jebača jer su se tad njih dvojica vec razišli


eto, sirota žena
ja ne znam koliko trebaš imati ili nemati mozga, samopoštovanja ili čega već da se s njim "šetaš".
Dlapek is offline  
Old 08.02.2017., 14:05   #9009
toni izgleda bolje sad nego kad je bio mlađi jel to u uniformi?
arenx is offline  
Old 08.02.2017., 14:11   #9010
Kakav joj je to ožiljak kod uha? Lifting lica?
http://www.faceliftmexico.com/wp-con...9996112667.jpg

Ispričavam se ako ste to već "obradili" kao temu. Nisam u toku.
Anastasia15 is offline  
Old 08.02.2017., 14:15   #9011
ja ne vidim ožiljak, samo dlake od kose..
Gzena is offline  
Old 08.02.2017., 14:18   #9012
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
toni izgleda bolje sad nego kad je bio mlađi jel to u uniformi?
Da bi netko izgledao bolje, morao je izgledati "dobro". Kod njega to nije moguće.
Možda izgleda "manje loše".
Dlapek is offline  
Old 08.02.2017., 14:23   #9013
Sent from my iPhone using Tapatalk
vayaone is offline  
Old 08.02.2017., 14:30   #9014
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
i sledeći video sa seferinom
https://www.youtube.com/watch?v=0qQ7IFB40H0

eto, mogla je ispljuvat milančeta uzduž i popreko, ali ipak bre, nije
Mda, Sefka je profinjena. Nać će ona već način da ga ispljuje na finjaka kao do sada.

Par opaski na video:

Super mi je kako oni nju zovu "regionalna pevačica". Ne mogu je svojatati, ali rado bi. Pa kad nije srpska, nek je barem regionalna.

Nego, jel to mali Kojić upario krzno na jakni sa Severininom taškicom ili to nosa okolo njenu jaknu?

Po prvi puta čujem ovu njenu pjesmu (ili dvije?) koje se vrte u pozadini. Dno dna, od riječi, preko muzike. Spominje nekakve slike, Viber, šta ti ja znam. I još te seljačke trube u pozadini. A voljela sam Sevku kad sam bila klinka!
lyrabelacqua is offline  
Old 08.02.2017., 14:56   #9015
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
ja ne znam koliko trebaš imati ili nemati mozga, samopoštovanja ili čega već da se s njim "šetaš".
pa ako misliš na izgled... ono što sam vidla na starim fotkama, nije baš bio gadan

ali brate mili di ovu tranđu
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 08.02.2017., 15:02   #9016
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ja ne vidim ožiljak, samo dlake od kose..
Ušna resica joj izgleda potpuno drugačije nego prije i sad je, na svim slikama, ta "dlaka od kose" odvaja od ostatka lica. Vidljiva je na svim novijim slikama veće kvalitete, kao i na filmićima.
Anastasia15 is offline  
Old 08.02.2017., 15:30   #9017
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
dakle što se tiče Kopirke - imam od jedne vjerodostojne osobe, provjerene info

kaže da nam Kopirka vara zenu od početka i da ona uglavnom zna, ubija ju nedostatak samopouzdanja u tolikoj mjeri da je stavila silikonske cice jer ih je njegova tadašnja ljubavnica imala....
nikad ga nije bilo doma, ženska usamljena i krene joj uletati neki lik - sve finjak, sve romantika i nakon par mjeseci se nađe s njim i padne seksić....a Kopirka isti dan dobije filmić i slike...zbog toga ga je ono i stresla čuka i zavrsio je u bolnici kad ga je Kartjeovka njegovala.
kažu da se, kad je dosao sebi, razveo doslovno u 10 dana, preselio u stan u novoj galeriji i krenuo šetati curice. ne zna se koliko je ovo sa Transićkom ozbiljno, ali prije mjesec-dva je šetao neku drugu.

izvor kaže da navodno da mu je bivsi sef, Mutavi, namjestio ženi jebača jer su se tad njih dvojica vec razišli


eto, sirota žena
jaoj!!!

a znaš da je to savim vjerojatna varijanta. on i crni su se fakat pokefali i dosta mi je vjerojatno da je došlo do 'obračuna' na taj način... jer kako ubit u pojam patrijarhalca koji misli da ga žena smjerno i vjerno doma čeka dok on izigrava jebača okolo?

jedino ovo da je bio u bolnici, to mi nekako promaklo, kad je to bilo? kaj ga je čuka strefila?'

P.S: a našla (i sjetila se); krajem kolovoza 2015.

ali piše da je tad bio sa suprugom i djecom na ljetovanju kad je završio u bolnici. to bi bilo predugo vremena od tada pa do rastave, ako se rastao prije 4 mj. a i ne bi išao sa ženom na ljetovanje da je to bilo nakon 'otkrića', pretpostavljam.
provjeri ti to, kisačo!

Zadnje uređivanje aryna : 08.02.2017. at 16:04.
aryna is offline  
Old 08.02.2017., 15:56   #9018
prošlo ljeto kad mu je u posjete dolazila ona kaj je sat naslijedila od babe
Gzena is offline  
Old 08.02.2017., 16:03   #9019
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
prošlo ljeto kad mu je u posjete dolazila ona kaj je sat naslijedila od babe
pretprošlo? 2015.
aryna is offline  
Old 08.02.2017., 16:12   #9020
da, da
meni vrijeme letiiiii
Gzena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.