Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2017., 04:00   #1
Izgleda da me uzima zdravo za gotovo

Nakon skoro 10 godina imam vezu s nešto mlađim dečkom.Oboje smo u 40-ima tako da ne spada u piletinu i nije neka razlika.On je konzerva,a ja nisam ter sam ja na kraju tih cca 5 mjeseci nazvala njega pa smo se našli.On meni stalno govori da me voli što mi već lagano ide na živce.Izgleda da je on mene shvatio zdravo za gotovo i uopće se ne trudi.Misli vjerovatno da će s tim izjavama sve rješit.Vjerovatno je tu i moja krivica jer sam ga navikla na neke stvari pa bi sad htjela da ga odviknem(nakon dva mjeseca).Nismo se dugo vidjeli jer on stalno radi popodne i nema slobodne dane vikendom.Ja nemam novce za poziv,a očito nema ni on.Uglavnom kako da ga odviknem da me uzima zdravo za gotovo jer mi je stalo do njega.Pucajte i ako treba operite me jer osjećam se beskrajno glupo.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 06:25   #2
A da popricate?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 09:06   #3
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A da popricate?
kaj si ti razumio pitanje?

ček, koliko ste dugo zajedno? kakvih 5 mjeseci, što je 10 godina, pauza od zadnje veze? i najvažnije, po čemu misliš da te uzima zdravo za gotovo?

daj malo konkretnijih info, pa ćemo lakše pomoć
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 09:25   #4
Malo pojasni detaljnije!
Kazes,nasla si mladjeg,a onda kazes da imate 40g.
Pa niste bas mladi.
Koliko ste skupa?
U kom smislu te uzima za gotovo?
Ovo je presturo napisano..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:39   #5
Pojašnjenje za brzoplete.Barili smo se 5 mjeseci.Mlađi je,a ima 40 .Kad se kaže mlađi obično se misli na piletinu.Zašto mislim da me uzima zdravo za gotovo.Možda zato jer smatra da se ne treba truditi.Okej to je ustvari kod većine muških isto.Možda onaj dio da me iznenadi pa nazove i sl.Okej jednom je poslao poruku kad je otputovao doma,ali to ne znači da se iskupio.Jel mogu sad s ovim pojašnjenjem dobit odgovor ili.Jedan dio ovog sam mu dala do znanja,ali sa odgovorom "Da" ne znaći da će to realizirat.Inače ja uvijek u sebi smišljam što ću reći,takva sam.I imam to već pripremljeno ,a uvijek bude pokoji ali...jer meni su nebitne stvari bitne.Ah preveč kompliciram za forumske pojmove.
Ne bi sad o detaljima bez obzira što sam anonimna ovdje.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:49   #6
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Pojašnjenje za brzoplete.Barili smo se 5 mjeseci.Mlađi je,a ima 40 .Kad se kaže mlađi obično se misli na piletinu.Zašto mislim da me uzima zdravo za gotovo.Možda zato jer smatra da se ne treba truditi.Okej to je ustvari kod većine muških isto.Možda onaj dio da me iznenadi pa nazove i sl.Okej jednom je poslao poruku kad je otputovao doma,ali to ne znači da se iskupio.Jel mogu sad s ovim pojašnjenjem dobit odgovor ili.Jedan dio ovog sam mu dala do znanja,ali sa odgovorom "Da" ne znaći da će to realizirat.Inače ja uvijek u sebi smišljam što ću reći,takva sam.I imam to već pripremljeno ,a uvijek bude pokoji ali...jer meni su nebitne stvari bitne.Ah preveč kompliciram za forumske pojmove.
Ne bi sad o detaljima bez obzira što sam anonimna ovdje.
zasto dolazis trazit savjet od " Ah preveč kompliciram za forumske pojmove."
zbog cega podcjenjivat, a tvoj tekst je na razini napaljene 17-godisnjakinje

probaj se malo skulirat i ispricat pricu malo bolje.
jer ovako ostaje dojam da nas dozivljavas zdravo za gotovo, da se ne trebas niti malo potrudit. mislim, to je okej jer je tako " kod vecine zenskih"
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:59   #7
Evo npr nešto što me smeta.ja mu kažem da bude nježan,a on baš neće pod izgovorom da me je željan.Nismo još spavali jer valjda sam glupa kad ne želim riskirati sex bez kondoma.Tako da je to jedini dio za koji je uskraćen.Pošto smo jednom bili kod mene doma on sad bi to htio stalno.A ja ne mogu vodit nekoga doma iako ne živim s roditeljima nego s sestričnom i njenom familijom.I da bilo je jednom bez penetracije.
Zasad toliko...
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:02   #8
iznenada ga uvatis za kitu onako grubo jako. kad mu se faca promijeni, kazes mu : e tako nekako se osjecam kad nasrnes na mene. ako ne shvati, red je na tebi da shvatis
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 04:58   #9
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
zasto dolazis trazit savjet od " Ah preveč kompliciram za forumske pojmove."
zbog cega podcjenjivat, a tvoj tekst je na razini napaljene 17-godisnjakinje

probaj se malo skulirat i ispricat pricu malo bolje.
jer ovako ostaje dojam da nas dozivljavas zdravo za gotovo, da se ne trebas niti malo potrudit. mislim, to je okej jer je tako " kod vecine zenskih"
Nisam baš bila dobra u pisanju zadačnica i sl .Tnx na komplimentu.Ne sjećam se jesam li sa 17 bila napaljena. Ipak je prihvatljivije kad se crta.Ja se uopće ne slažem s tobom o napaljenoj tinejdžerki samo zato jer ne slažem rečenice po PS-u.Nismo svi fakultetski obrazovani niti smo dobri u opisivanju i pisanju.
Ko ti je kriv kad nejdeš jedno po jedno.Btw vidovita sam pa sam predvidila što ćeš reć.Jbg jel kad nosiš naočale moraš biti uber pametan?Da meni se baš sviđa pisat nerazumljivo.Ko je još vidio mislit o napisanom lakše je nabacit zdravoseljački komentar.Ovaj nisi nikad čuo za radoznalost.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 07:03   #10
I dalje nisi nista konkretno rekla..
Vidi se i po odazivu forumasa na temu..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 08:38   #11
O jbt, imas picku i cuvas ju za sjeme.
Kak je on grub ako se ne seksate?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 09:07   #12
ček, a koliko ti imaš godina?
oprosti, ali ti meni zvučiš malo agresivno
ja još uvijek ne kužim pol toga
ono što sam shvatila je da se niste seksali, al je bilo oralca?
ne razumijem u čemu je grub.
ne živiš sama. on je iz drugog grada. osnovno što mi se čini da se provlači je da te ne bari dovoljno jel? ne piše dovoljan broj poruka i ne zove te? jel to?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 09:49   #13
Ma i napaljena 17-godišnjakinja bi puno bolje sve napisala i objasnila
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 09:56   #14
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
iznenada ga uvatis za kitu onako grubo jako. kad mu se faca promijeni, kazes mu : e tako nekako se osjecam kad nasrnes na mene. ako ne shvati, red je na tebi da shvatis


Nema se sto dodati.

Autorice, imas vise od 40? Aha.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:19   #15
Mozda bi se njemu svidjelo da ga uhvati grubo za kitu.
Tako da... mozda bolje za jaja
Just sayin'
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 00:10   #16
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Pojašnjenje za brzoplete.Barili smo se 5 mjeseci.Mlađi je,a ima 40 .Kad se kaže mlađi obično se misli na piletinu.Zašto mislim da me uzima zdravo za gotovo.Možda zato jer smatra da se ne treba truditi.Okej to je ustvari kod većine muških isto.Možda onaj dio da me iznenadi pa nazove i sl.Okej jednom je poslao poruku kad je otputovao doma,ali to ne znači da se iskupio.
Ja sa ovakvon koja ovako razmislja nebi bija nikad. Nema se sta on tebi iskupljivat. Ona bi da se on trudi a di je ona, jel se ona trudi? Pojasnjenje za brzoplete? Tako se javljas nepoznatim ljudima? Ka svi te moraju odma razumit a ti ne moras nista objasnjavat? Ja bi reka da imas problema sa egom i glumis seficu...noga
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 00:20   #17
ljudi, ja ne vidim u čemu je problem
ona je preko 40, 10 godina suho, nije mu dala ništa osim jednog oralca u zadnjih 5 mjeseci od kad se znaju
ovome je to teška rezerva i tako se ponaša, ajmo iskreno tko bi se s tak starom mučio više od koji tjedan
oš neš, pa teen su ozbiljniji i jednostavniji od ovoga

frajer se javi kad mu dosadno, vjerojatno je već i u fazi,ako umoči ok,ako ne isto, ionako 99% kreše drugu
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 00:46   #18
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ljudi, ja ne vidim u čemu je problem
ona je preko 40, 10 godina suho, nije mu dala ništa osim jednog oralca u zadnjih 5 mjeseci od kad se znaju
ovome je to teška rezerva i tako se ponaša, ajmo iskreno tko bi se s tak starom mučio više od koji tjedan
oš neš, pa teen su ozbiljniji i jednostavniji od ovoga

frajer se javi kad mu dosadno, vjerojatno je već i u fazi,ako umoči ok,ako ne isto, ionako 99% kreše drugu

dobar sažetak.

ako je po ovome:
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
NNismo se dugo vidjeli jer on stalno radi popodne i nema slobodne dane vikendom.Ja nemam novce za poziv,a očito nema ni on.
, lako moguće da je i oženjen.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 20:34   #19
Znam da nije tema, ali me zanima vaše misljenje. Hvala.Da li sam puko ko kokica?
U braku sam 8.g., imamo djecu i jedna situacija mi je bila čudna od moje žene. Inače zbog obaveza ne izlazimo često van. Išli smo na kavu nas 15-ak.
Sjedamo na terasu, ja spajam stolove i ona se sjedne skroz na drugu stranu ravno face tu face s tom osobom( znaju se i povremeno surađuju poslovno). Ništa za to, nego ja odlazim s kave na 30-ak minuta i vraćam se, te su se preselili unutar kafića i kak su mali stolovi ,a nas 15, opet jedan preko puta drugog. Čak za mene nije bilo mjesta i krenem ja do toga tipa da se on izvuče sa stolicom van , a ujedno i svoje velike noge. I sad ide bitno, kako smo se smjestili, taman vidim jer mi je u vidokrugu vrh zenine cipele/prekrizenih nogu na par cm. od njegovih nogu. Sjedili smo sat vremena i meni je to bilo muka, jer je doticni , malo malo pomicao svoju desnu nogu, tako da kad ju je pomaknuo, tada se naravno nije vidjela zenina noga, i tako stalno. Ja nisam mogao piljiti, ali sa toga bio svjestan i vidio sam. Mislim da moja žena nije mogla misliti, da bas u poziciji kojoj sam sjedio, mogu vidjeti ispod stola. Mozda ne mogu to rijecima dobro opisati, ali izgledalo je tako. A sto je tek bilo dok me nije bilo, kad je potuno sjedio preko puta zene(ono bila joj noga među jajima��).
Smatram da je svaka osoba svjesna svojih nogu i diskrecijskog prostora, barem sam ja svjestan toga.

Pa me sada zanima vaše misljenje, da li sam puko ko kokica?
Alienated is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:08   #20
Ovo mi zvuči kao ispovijest neke tinejđerice, a ne osobe u 40-im
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger