Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 09:04   #281
Quote:
Infidele kaže: Pogledaj post
Ja sam uspjela spojiti Payoner MasterCard i PayPal, ali bank account mi ne dopušta dodati pa sam im sad pisala. Javim se kad dobijem odgovor
Stigao mi odgovor. Moram ih zvati jer, zbog sigurnosnih razloga, ne mogu na sva pitanja odgovoriti mailom
Infidele is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:49   #282
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Da li mozes postati screen sto si im tocbo poslao?
Napisao sam par postova iznad. ALi im ne mozes to slati na mail ili bilo kamo, nego ti covjek da link kamo ces to poslat.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 21:24   #283
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Napisao sam par postova iznad. ALi im ne mozes to slati na mail ili bilo kamo, nego ti covjek da link kamo ces to poslat.
Jel ono sto sam ja prilozio na slici par postova iznad?
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 00:07   #284
Da, bas to. Napravis screenshot od us payment service i posaljes presliku (scan) osobne i to je to.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 02:45   #285
Ja sam NOVA na forumu! NE snalazim se dobro...imam pitanje...potrebna mi je POMOC HITNO!Preko Payoneer sam podnela ZAHTEV za isplatu moje zarade Americke Kompanije GDI...ta kompanija zahteva od mene podatke od Payoneer SWIFT i ADRESU! ja NE ZNAM kako da dobijem te podatke?!Da li moze neko pomoci?! Na koji nacin se dobija isplata zarade na Payoneer NE preko pay pal!
HVALA SVIMA unapred na POMOCI!
ildisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 02:52   #286
Smile PAYONEER POMOC!

Ja sam NOVA na forumu i NE snalazim se dobro!Potrebna mi je pomoc HITNO!
Preko Payoneer sam podnela zahtev za isplatu GDI Americke kompanije...ta kompanija trazi od mene adresu banke i swift od Payoneer?! ja ne znam kako to da njim dostavim?!
Da li mi moze neko pomoci?!
Hvala unapred!
ildisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 09:06   #287
Kad podizete novac na bankomatima, koju opciju odabirete? Sa ponudenim tecajem?
U kojoj banci se najvise isplati podizati novac?
Orchide is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 13:33   #288
Quote:
Infidele kaže: Pogledaj post
Stigao mi odgovor. Moram ih zvati jer, zbog sigurnosnih razloga, ne mogu na sva pitanja odgovoriti mailom
Nazvala sam ih i dodali su mi bank account na PayPal. Uopće nisu pitali čija je kartica.
Infidele is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 11:37   #289
Quote:
Infidele kaže: Pogledaj post
Nazvala sam ih i dodali su mi bank account na PayPal. Uopće nisu pitali čija je kartica.
Ima li mogućnost da ih se ne zove, da se sve riješi mailom?
Pošto sam ja dobila odgovor iz korisničke službe da ih trebam nazvati... Sigurno imaju ugovor sa telekompanijom da i tu zarade na nama

@dr.mrgood je čini mi se napisao da je riješio sve mailom..
Izgleda da to sve ovisi ko vam se javi, neki dozvoljavaju mailom neki ne
Toliko sam bila ljuta da sam htjela zatvoriti Paypal account ali mi nisu dozvolili jer nemam dovoljno sredstava da zatvorim isti (valjda 5$ a ja trenutno imam samo novac od verifikacije)...Znači ne daju mi da povežem račun, da mi legne novac na njega i još im trebam platiti što me maltretiraju danima
tvile is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 12:05   #290
Ja sam sve rijesio mailom. Imas iznad vise o tome.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 17:14   #291
Quote:
tvile kaže: Pogledaj post
Ima li mogućnost da ih se ne zove, da se sve riješi mailom?
Pošto sam ja dobila odgovor iz korisničke službe da ih trebam nazvati... Sigurno imaju ugovor sa telekompanijom da i tu zarade na nama

@dr.mrgood je čini mi se napisao da je riješio sve mailom..
Izgleda da to sve ovisi ko vam se javi, neki dozvoljavaju mailom neki ne
Toliko sam bila ljuta da sam htjela zatvoriti Paypal account ali mi nisu dozvolili jer nemam dovoljno sredstava da zatvorim isti (valjda 5$ a ja trenutno imam samo novac od verifikacije)...Znači ne daju mi da povežem račun, da mi legne novac na njega i još im trebam platiti što me maltretiraju danima
Ja sam im prvo poslala mail, ali tražili su da ih nazovem. Izgleda da stvarno ovisi od slučaja do slučaja.
Infidele is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 22:24   #292
dali paypall dopušta dva paralelna računa?
znači na jedno jedna kartia na drugom druga?
gloginjaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 13:22   #293
Bok, nadam se da nisam na krvioj temi. Već tjedan dana pokušavam odlučiti kako primati uplate na račun, to su sitni iznosi ali se nakupe. Privatnost je naravno bitna zbog porezne jer barem zasada nije opcija otvaranje nikakvih j.d.o.o.-a i ostalog. Opcije su mi skrill, paypall i payoneer pa bi trebala par informacija u vezi istih ako netko može odvojiti par minuta.
Zanima me da li druga osoba može na bilo koju od tih opcija uplatiti recimo putem internet bankarstva, kartice meni fizičkoj osobi i na koji način to funkcionira točno jer su svuda neke poluinformacije. Kako izgleda taj nalog koji se ispuni, npr. poziv na broj i ostalo. Negdje se uplaćuje putem email adrese.
Kod paypalla se dvoumim samo zbog onog zamrzavanja novca na 30 dana ako je tako kako ljudi pišu, jer ja s istim novcem kupujem i hvatam proviziju.Pa čekanje nije rješenje. Da li se može unatoč zamrzavanju isplate kupovati preko njih s tim iznosom, nije mi nužna isplata na karticu. Da li se novac može povući na Zaba Visa poklon karticu? Čitala sam i o neugodnim iskustvima s njima pa sam dosta suzdržana što se njih tiče.
Skrill mi je ok, sad me muči to uplaćivanje druge osobe recimo putem banke internet bankarstva, s obzirom da sam fizička osoba, što upisati na nalog, kolike su provizije kod uplate?

Nabitnija od svega mi je privatnost što se tiče mojih osobnih podataka tj. da se moji osobni podaci ne povlače po tuđim nalozima za uplatu i ostavljaju trag jer mi je to onda isto kao i kod uplate na tekući i naravno bitno je da je drugim ljudima jednostavno uplatiti s kartica, internet bankarstvom ili iz banke.
Unaprijed hvala
mala-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 21:38   #294
Zamolio bih vas korisnike payoneer kartice za malu pomoc

Posto dize novce na svim bankomatima kolika je provizija na kojemu ili je na svima ista otprilike?

Npr. imam zarađeno 100 $ (500 i nesto kuna) stavim karticu u bankomat (koji automatski preracuna u nasu hrvatsku valutu) i znam da na miru mogu podici 500 kn.

dakle odaberem isplatu 500 kn i koliko mi jos skine za proviziju?

Hvala ?

Ukoliko su neke informacije netocne molim vas da me ispravite.Hvala
freedom100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 22:11   #295
Netocna je recimo informacija da je 100 dolara 500 i nesto kuna, jer je dolar 7.2, pa je prema tome 100 dolara 720 kuna.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 22:19   #296
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Netocna je recimo informacija da je 100 dolara 500 i nesto kuna, jer je dolar 7.2, pa je prema tome 100 dolara 720 kuna.
Istina da stalno to zaboravljam,dosao sam i do ostalih informacija

Hvala puno
freedom100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 18:43   #297
pozdrav,

i mene zanima ta provizija i konvertiranje...

znaci na bankomatu od zagrebacke mi pise tipa:
naknada 1,40% i koji je tecaj i iznos... to je sve ok... ali dolje pise terecenje u HRK ili terecenje u USD??? to nisam bas shvatio...

a ak idem na pbz banomatu mi pise nes skrou drugo?! ne znam vise sta tocno, budem pogledao sljedeci put, al valjda tipa proviziju il konverziju dal da strana banka radi il domaca?!

uglavnom pitam se sto je povoljnije? predpostavljam da je na zabi i pbz bankomatu isto pitanje? znaci bolje bi bilo terecenje u hrk, odnosno da hrvatska banka pretvara novac? da je to povoljnije?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 20:35   #298
Evo išao sam sad na PBZ -ov bankomat vidjeti koji je fee, jer fee nikad nije isti, također ovisi od banke do banke i od države do države, a mogu reći da sam bio u mnogim državama i fee varira od 1-3 $ uglavnom, i uvijek s time računajte, u to je uračunata i konverzija i sve ostale gluposti, dakle na iznos u kunama koji dižete dodajte 3$ i to je to, što se tiče kupovanja u dućanima fee ne postoji, te se račun tereti samo za onoliko koliko košta ono što kupujete.

Evo vam slika kako to izgleda u praksi kada se diže lova klikni tu.

Evo vam slike da vidite kad se nešto kupuje klikni tu.

Nadam se da su sad sve dileme i polemike riješene oko toga, sad sam vam iz prve ruke sve prikazao i rekao i to je to i tako je to u praksi

EDIT:

Samo bih napomenuo da vam neki bankomati znaju ponuditi da vam automatski uzmu fee i onda na listi transakcija (korisnički račun na payoneer stranici) ne postoji fee jer je skinuto toliko novaca više od upisanog (za fee), dakle na isto vam dođe, možda možete koju kunu ostaviti u džepu da preračunavate konverzije od bankomata do bankomata, ali neisplativo se zezati s time zbog par kuna (na to stvarno mislim na par kuna maksimalno 5kn po mojem), te mislim da nitko to ne radi.

Zadnje uređivanje keisuke : 25.03.2015. at 20:45. Reason: Dopuna
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 20:50   #299
ok, a mislim da nece doc za tipa mjesec dana neka naplata, odnosno provizija?

jer nije mi jasno sta znaci onda provizija 1,40% na zaba bankomatu?! pogledaj:

http://s16.postimg.org/7nda1ajn9/zabatecaj.jpg
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:00   #300
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
ok, a mislim da nece doc za tipa mjesec dana neka naplata, odnosno provizija?

jer nije mi jasno sta znaci onda provizija 1,40% na zaba bankomatu?! pogledaj:

http://s16.postimg.org/7nda1ajn9/zabatecaj.jpg
Neće doći nikakva naknada jer ne funkcionira tako sustav jer bi po takvome mogao u minus kada bi ti dolazila naknada nakon određenog vremena. Ovo na slici "naknada = fee" odnosno onih 3$ o kojima smo pričali, a i piše ti ispod koju će ti cifru uzeti s računa i to je kranja cifra ukoliko ti na licu mjesta bankomat to uzima, ukoliko ne želiš uzet će ti payoneer automatski, odnosno kao što sam rekao na isto ti dođe.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.