Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2014., 19:11   #161
Pomoć znalci ! Planiram pokrenuti Adwords kampanju (trenutno sam se pogubila u proučavanju ključnih riječi), račun sam otvorila. Kako mogu do gratis kupona? Pročitala sam na prethodnoj stranici nešto o uplati od 100 kn, ali molila bih malo detaljnije upute. Da se učim sa gratis novcima .Hvala!
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 19:55   #162
Treba ti netko dati/poslati kod i trebas potrositi vise od 100 kuna u prvih mjesec dana da bi mogla dobiti jos 400 kuna. I racun mora biti mladji od 2 tjedna. Ak zelis,posalji mi mail u pm pa dobijes od mene kod
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 10:35   #163
Ekipa, trebao bi mi jedan Google AdWords promotivni kod. Ako bi se pronašla neka dobra duša da mi ga pošalje na PM, bio bih joj jako zahvalan... :-)
d1nam0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 17:27   #164
Ima li tko dobrog iskustva sa AdWordsom.. Ja koristio ali sada imam jedan mali problem pa ne znam kako to riješiti.. Ako ima netko iskusan nek se javi na PM.
Hvala
marek0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 01:17   #165
Quote:
marek0007 kaže: Pogledaj post
Ima li tko dobrog iskustva sa AdWordsom.. Ja koristio ali sada imam jedan mali problem pa ne znam kako to riješiti.. Ako ima netko iskusan nek se javi na PM.
Hvala
ako opises problem sigurno ce ti netko dati rijesenje
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 10:59   #166
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
ako opises problem sigurno ce ti netko dati rijesenje
Blokirani account... I što sad ?
marek0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 17:32   #167
Quote:
marek0007 kaže: Pogledaj post
Blokirani account... I što sad ?
i kojeg je razlog blokiran ?

dali zbog sadrzaja na webu, ili zbog krsenja adwords pravila ?
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 18:33   #168
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
i kojeg je razlog blokiran ?

dali zbog sadrzaja na webu, ili zbog krsenja adwords pravila ?
Pravila.. promo kodovi..
marek0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 19:12   #169
onda vise neces u adwordse s tim imenom i tom karticom

jbg nemozes skroz koristiti kupone, nekad trebas i platiti nešto google-u
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:51   #170
Quote:
bernard1234 kaže: Pogledaj post
Moje postovanje!
Cjenjeni forumasi molim za pomoc!!!!!!!
Pomoc mi je potrebita za Google AdWords tjst. oglasavanje stranice na google-u.
registrirao se jesam ali problem mi je nacin plaćanja.Naime htio bi plaćanje izvršiti internet bankarstvom (RBA token -nikako kreditnim karticama,skeptik sam) ali na njihov navedeni broj racuna nikako mi ne prolazi.Inace to bi mi bio prvi puta da se tako oglasavam , pa Vas stoga pitam i molim ak ima netko iskustva stim da mi odgovori i pomogne.
I postupak kak ide to (upute od googla su siroke i nikad docekat-imam sporu vezu)

pozdravljam Vas
Po meni nemaš brige i ne moraš biti skeptičan što se tiče placanja karticom. Naime, ukoliko si bas toliko skeptican, nakon što uplatiš pričekaj 24h te nakon toga makni karticu kao sredstvo plaćanja. isto tako savjetujem te da za početak koristiš manualno plaćanje kako ti se ne bi dogodilo da u kratkom vremenu prekoračiš budžet ii nešto slično.
adwords-kampanj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:58   #171
Quote:
ivanah kaže: Pogledaj post
Pomoć znalci ! Planiram pokrenuti Adwords kampanju (trenutno sam se pogubila u proučavanju ključnih riječi), račun sam otvorila. Kako mogu do gratis kupona? Pročitala sam na prethodnoj stranici nešto o uplati od 100 kn, ali molila bih malo detaljnije upute. Da se učim sa gratis novcima .Hvala!
Kada koristiš kupone moraš pazit kada ćeš počet trošit novac koji si uplatila. Naime, ako si potrošila recimo 20kn i nako ntoga aktivirala kod (kod si dobila na mail kada si napravila Google AdWords račun) tih 20kn ti se neće pribrojiti na svotu koja je potrebna za ostvarivanje Google AdWords bonusa. Nadalje, moraš računati da će ti Google uzeti dio novca na porez. Situacija je nešto drugačija ako se registriraš kao tvrtka, tada se i onih 20kn koje si potrošila prije nego što si aktivirala kod pribraja na svotu koja je potrebna za ostvarivanje Google AdWords bonusa.
adwords-kampanj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 18:06   #172
Zar za privatne google obracunava porez/pdv? Ne bi reko... moras ga sam obracunat (tj. Tvoje racunovodstvo)
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 14:05   #173
Quote:
semmy kaže: Pogledaj post
Hmm...prostor za redeem kupona bi trebao biti u billingu. Samo je pitanje da li možeš taj kredit iskoristiti na postojećem accountu, jer često se takvi promotivni kuponi odnose na novootovorene račune...
Najbolje ti se obratiti za pomoc u Google Help centru. Na taj način ćeš biti siguran što i kako napraviti i neće ti se dogoditi da ne iskoristiš taj bonus.
adwords-kampanj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 15:16   #174
Quote:
technorocker1 kaže: Pogledaj post
Zar za privatne google obracunava porez/pdv? Ne bi reko... moras ga sam obracunat (tj. Tvoje racunovodstvo)
da, naravno...ali to treba uzeti u obzir
adwords-kampanj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 17:22   #175
Novi awdords account

Pozdrav svima,

Otvorio sam adwords account prije nekih 2 mjeseca jer sam mislio napravit kampanju ali odusto sam i zaboravio na to. Sad imam jednu stranicu...na engleskom...koju bih htio promovirat preko adwordsa. Htio bi iskoristit bonus ako ga negdje uspijem nabavit pa bi otvorio novi adwords account. Htio sam pitati jel se to smije?...otvoriti novi account...pošto već imam otvoren jedan.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 19:07   #176
S obzirom da nisi ni pokrenuo na starom acc kampanju, mozes. Btw, ti u principu mozes iskoristit bon za 2 razlicite web stranice sa razlicitim mailovima. To se tretira kao 2 klijenta.
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 11:10   #177
Quote:
technorocker1 kaže: Pogledaj post
S obzirom da nisi ni pokrenuo na starom acc kampanju, mozes. Btw, ti u principu mozes iskoristit bon za 2 razlicite web stranice sa razlicitim mailovima. To se tretira kao 2 klijenta.
Thanks. A jel možda znaš gdje bi mogo nabavit bon? I kolki je iznos kaj dobijem sa bonom i koji su uvjeti da se bon primjeni?
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 11:54   #178
Bon mozes zatraziti od nekog tko ima google partners. Mora bit acc mladji od 14 dana, 100 kuna potroseno u prvih mjesec dana i dobijes 400 kn free. Bon unosis prije potrosnje 100 kn da se aplicira.
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 19:50   #179
Quote:
technorocker1 kaže: Pogledaj post
Bon mozes zatraziti od nekog tko ima google partners. Mora bit acc mladji od 14 dana, 100 kuna potroseno u prvih mjesec dana i dobijes 400 kn free. Bon unosis prije potrosnje 100 kn da se aplicira.
Thanks @technorocker1...car si . Vidim na prošloj stranici da si @ivanah ponudio da ćeš joj poklonit kod(bon jel?). Možeš li i meni poklonit bon ako nije problem? Otvorio bih novi account. Ak nemreš...jel to neki kupon za adwords? koji se može nać preko neta? Di ću sad nać nekog preko neta ko je google partner. Jel se možda da kupit na fiverr ili na pph?
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 10:11   #180
Kupila bi Google Adwords kupon, molim ako netko ima, neka mi se javi. Hvala
malipavijan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.