Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2014., 14:03   #1
Koje su stranice najbolje za internet zaradu?

Relativno sam novi u svjetu internet zarade. Počeo sam ovo raditi samo zato jer mi je dosta siromaštva. Do sad sam radio preko neobuxa i sličnih stranica, preko kojih se zarade jedva centi. U zadnje vrijeme radim na White Pinsu, koji mi izgleda kao dosta dobra stranica. Još nisam počeo raditi preko Liberte Gie, jer sam trenutno s manjkom vremena, ali gledam da ću i to početi. Liberta Gia mi također izgleda kao stranica koja bi trebala biti pun pogodak.

Pitanje za ostale: preko kojih stranica radite? Koliko zarađujete? Koliko se isplati raditi preko tih stranica? Koje su najbolje stranice za "ok" zaradu, da se ne zarađuju samo centi?

Bilo bi jako lijepo ako ima koji iskusniji član, pa bi podijelio svoja iskustva.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 17:15   #2
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Relativno sam novi u svjetu internet zarade. Počeo sam ovo raditi samo zato jer mi je dosta siromaštva. Do sad sam radio preko neobuxa i sličnih stranica, preko kojih se zarade jedva centi. U zadnje vrijeme radim na White Pinsu, koji mi izgleda kao dosta dobra stranica. Još nisam počeo raditi preko Liberte Gie, jer sam trenutno s manjkom vremena, ali gledam da ću i to početi. Liberta Gia mi također izgleda kao stranica koja bi trebala biti pun pogodak.

Pitanje za ostale: preko kojih stranica radite? Koliko zarađujete? Koliko se isplati raditi preko tih stranica? Koje su najbolje stranice za "ok" zaradu, da se ne zarađuju samo centi?

Bilo bi jako lijepo ako ima koji iskusniji član, pa bi podijelio svoja iskustva.
Mislim da ti je najkorisniji savjet da kad uđeš na neki sajt da dobro istražiš sve načine zarade koji se tu nude. Jako je puno opcija na internetu. Proguglaj, raspitaj se, nemoj trošiti vrijeme na scam stranice. Ako barem malo poznješ engleski jezik nešto ćeš sigurno zaraditi.
Ja ti ne mogu ništa preporučiti, jer ja zarađujem tamo gdje se ti očigledno nisi snašao. Očigleno nisi shvatio u potpunosti kako tamo zaraditi. Ako odlučiš da se vratiš na Neobux pročitaj moj blog http://mikrozadaci.blog.hr/ javi se s pitanjima, ja ću te voditi do prve zarade. Uz uslov naravno da imaš dovoljno vremena i da poznaješ engleski jezik.
Moja zarada za novembar:
http://i62.tinypic.com/106zdwm.jpg
Supruga je zaradila malo manje. Ali zajedno smo skupili lijepu svotu ovaj mjesec.
Koj igod način da odabereš želim ti puno sreće i dobru zaradu.
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 18:14   #3
Ide tebi to jako lijepo. Lijepa svota.

Inače,mislio sam da ova tema bude kao neka baza za ostale. Prekopao sam teme na zadnjih 6-7 stranica i nisam ništa pametno našao,pa sam zato otvorio temu.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 19:17   #4
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ide tebi to jako lijepo. Lijepa svota.

Inače,mislio sam da ova tema bude kao neka baza za ostale. Prekopao sam teme na zadnjih 6-7 stranica i nisam ništa pametno našao,pa sam zato otvorio temu.
Bojim se da ne vidis sumu od drveta a to je definitivno PAIDVERTS ptc/MTV DIONICE
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:50   #5
Slažem se PaidVerts je definitivno trenutno najbolji i najsigurniji site za online zaradu.
darac112 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 00:00   #6
Odlučio sam ostati na liberti i pinsu. Ovaj neobux - kliktanje za cente. Paiverts ne kužim princip. Ima koji sajt sličan liberi gii i white pinsu? Dakle čisti MLM i kliktanje. Hvala.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 17:56   #7
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Odlučio sam ostati na liberti i pinsu. Ovaj neobux - kliktanje za cente. Paiverts ne kužim princip. Ima koji sajt sličan liberi gii i white pinsu? Dakle čisti MLM i kliktanje. Hvala.
Ako hoćeš javi mi se na PM da te naučim sve i ako se regaš preko mog ref linka i budeš aktivan 4-5 dana zaredom poslat ću ti dolar da te malo poguram.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 07:29   #8
Hvala. Ali liberta i pins su mi isto previše. Još imam i YT koji radim onako iz hobija. Ali hvala na ponudi.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 16:14   #9
Volio bih čuti što je bolje, prednosti i mane od nekog iskusnog koji je probao ove navedene

Paidwerts vs Clicksense vs Neobux

Želim čuti mišljenje nekog tko je isprobao ili upoznao prednosti i mane svih navedenih.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 00:30   #10
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Volio bih čuti što je bolje, prednosti i mane od nekog iskusnog koji je probao ove navedene

Paidwerts vs Clicksense vs Neobux

Želim čuti mišljenje nekog tko je isprobao ili upoznao prednosti i mane svih navedenih.
Pozdrav i postovanje.

Click i Neo su godinama unazad prisutni i svi smo mi malo "stariji" krenuli odatle, to su nam bile uglavnom prve neke lekcije ali uglavnom niko se leba nije najeo od toga tako da smo svi skoro i odustali jer ko zaradi $1 dnevno skidam kapu, a za ovaj Paid koliko sam video nista bez para, mora se uloziti, pa onda klikces, mozda moze fazon free da udjes ali moras da ubacis jedno 10-ak njih ispod sebe, tvog affiliate linka, ljudi koji ce se pretplatiti kako bi ti dobio commission od njih, pa se onda ti pretplatis i onda kreces da klikas svaki dan za par centi pa to raste kako se unapredjujes, sto vise pare to vise svega...

Uglavnom, kontam da nista specijalno bez para kao i svuda, retko je i dan danas pronaci dobre, kvalitetne, a pritom free sajtove, programe, kompanije koji ce i uz sve to i placati clanove, ima ali je retkost, a za ovo sto pitas, moje iskreno od srca misljenje, ako nemas para nemoj gubiti vremena za par centi dnevno, ako imas to bolje po tebe ali opet, posto sam prosao tu skolu znam da od ovoga nema leba, moze se zaraditi ali je sve to sica u odnosu na neke druge stvari koje mozes raditi...
denz88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 16:18   #11
Quote:
denz88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav i postovanje.

Click i Neo su godinama unazad prisutni i svi smo mi malo "stariji" krenuli odatle, to su nam bile uglavnom prve neke lekcije ali uglavnom niko se leba nije najeo od toga tako da smo svi skoro i odustali jer ko zaradi $1 dnevno skidam kapu, a za ovaj Paid koliko sam video nista bez para, mora se uloziti, pa onda klikces, mozda moze fazon free da udjes ali moras da ubacis jedno 10-ak njih ispod sebe, tvog affiliate linka, ljudi koji ce se pretplatiti kako bi ti dobio commission od njih, pa se onda ti pretplatis i onda kreces da klikas svaki dan za par centi pa to raste kako se unapredjujes, sto vise pare to vise svega...

Uglavnom, kontam da nista specijalno bez para kao i svuda, retko je i dan danas pronaci dobre, kvalitetne, a pritom free sajtove, programe, kompanije koji ce i uz sve to i placati clanove, ima ali je retkost, a za ovo sto pitas, moje iskreno od srca misljenje, ako nemas para nemoj gubiti vremena za par centi dnevno, ako imas to bolje po tebe ali opet, posto sam prosao tu skolu znam da od ovoga nema leba, moze se zaraditi ali je sve to sica u odnosu na neke druge stvari koje mozes raditi...
Pa nije bas da se ne moze zaraditi od ovoga sto navodis
moja isplata za decembar
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.