Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2011., 21:54   #581
cure nije li tocno da ustvari sve to za izbjeljivanje jako ostecuje zube ,da se time zubi samo unistavaju,skida se zubna caklina i na kraju mogu zubi propasti?ja setoga ful bojim a rado bi izbijelila.
__________________
tri problema skup zasiti pa ce jedan problem biti. tonkica palonkica frrrrrrr
Dorja79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 00:20   #582
evo ja dosla napisati svoje iskustvo jer znam koliko je to onima koji se tek odlucuju na narucivanje potrebno.imala sam srednje zuckaste zube,ne prezute,al bome od bjeline ni b!jos imam 3 trakice za iskoristiti do kraja i mogu reci da se promjena zaista vidi-nisu onako holivudski bolesno nenormalno bijeli,ali imaju neku lijepu bjelkastu prirodnu boju i ne izgleda zuto na slikama.
prije su mi samo prednja dva zuba koji su mi najizboceniji bili bjelji od ostalih, a sada su svi iste nijanse i to mi je odlicno.
dalje,nemam ravne zube(nisam nikad nosila aparatic jer ne smijem), vec zube tipa nives celzijus (prva dva naprijed malo,ostali donekle ravni i donji ravni) i unatoc tome trakice sam uspjela oblijepiti oko svih zuba jer su jako tanke i jako dobro prijanjaju na zube tako da se nista nece samo odlijepiti.izgledaju kao ona prozirna folija na koju je navucen sloj tog sredstva za izbjeljivanje..
obicno sam ih nosila pola sata navecer..za vrijeme nosenja usta se malo osuse (il se to meni samo cini) i cudan je okus u ustima,ali nista strasno i neizdrzivo.prvi put je malo neugodno,ali kada svaki dan to nosis onda se naviknes..jedan dan sam takodjer zaspala s njima slucajno i ujutro se probudila sa svim zubima na mjestu pa eto ako vam se i to dogodi..
nazalost,nemam sliku prije i poslije jer sam bila prelijena kad je trebalo napraviti onu prije zubi mi nisu preosjetljivi na hladno/toplo za vrijeme koristenja..da,koristila sam advanced vivid i u svakom slucaju preporucam narucivanje s ebaya jer me tamo izaslo 180 kn za tih 14 trakica,a ovdje bi me izaslo duplo vise..ako ne znate sami narucivati,zamolite nekoga tko vec je narucivao i amen..
a sad dal steti ne znam..sumnjam da bi bile toliko rasprostranjene da bas toliko steti,pogotovo jer se koristi jednom (ili dvaput,nisam sigurna) godisnje.a u svakom slucaju,ako vec nemam ravne zube barem nek budu bijeli
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:15   #583
http://www.velforma.com/wlight/hr/?src=fb&ad=49
Cure, dali je netko probao prema linku navedeno za izbjeljivanje zubi, ako da, please mišljenje, rekaciju...zove se white light...........hvala
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 15:46   #584
kaj se advanced vivid ne smiju koristit 2put ja taman krenula na drugu kutiju
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 19:06   #585
da,pise dva puta godisnje moja bjelina jos drzi i ljudi su je poceli primjecivati i svi hvale kako su mi zubi bijeli!
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 19:39   #586
a koje ste tocno te crest koristili?
__________________
Show me a man with a tattoo and I'll show you a man with an interesting past.
MiaMao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 19:41   #587
frendica je nedavno bila na izbjeljivanju, nije izdržala ni par min prvog tretmana..namazali su joj zube nečim i stavili pod lampu..taj dan i sljedeći je bila na najjačim tabletama protiv bolova
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 21:40   #588
Quote:
MiaMao kaže: Pogledaj post
a koje ste tocno te crest koristili?
advanced vivid
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 06:56   #589
Crestovih proizvoda nema u nijednom HR dućanu?
uParamparčadIde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:02   #590
mislim da ne.ja sam preko e-baya narucila.ako nisi nikad narucivao/la pitaj nekog frenda da ti naruci.dodje kroz 3 tjedna i super.niposto nemoj kupovat od ovih preprodavaca jer su preskupi(barem ono sto sam vidjela kad sam ja narucivala) osim ako imas para i neda ti se cekati dok ne stigne..
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 01:18   #591
Quote:
cabo kaže: Pogledaj post
mislim da ne.ja sam preko e-baya narucila.ako nisi nikad narucivao/la pitaj nekog frenda da ti naruci.dodje kroz 3 tjedna i super.niposto nemoj kupovat od ovih preprodavaca jer su preskupi(barem ono sto sam vidjela kad sam ja narucivala) osim ako imas para i neda ti se cekati dok ne stigne..
koliko dodje preko ebaya?
vidjela sam da na forumu netko prodaje,ali cini mi se dosta skupo.
__________________
Show me a man with a tattoo and I'll show you a man with an interesting past.
MiaMao is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:28   #592
35 dolara.evo ti link s kojeg sam ja narucivala http://cgi.ebay.com/SEALED-CREST-3D-...c5a652b67#shId
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 11:51   #593
hvala
uzela bi to iduci mj onda.
da li postoji mogucnost da kontaktiram tebe i da mi narucis?
ako ne zelis,nema problema.
jer imam karticu,ali ne paypal itd...pa mi je malo problem,uvijek moram nekoga gnjaviti
__________________
Show me a man with a tattoo and I'll show you a man with an interesting past.
MiaMao is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 15:54   #594
moze..al mene ti nema doma iduca 2 mjeseca tako da bi se morala strpiti da ljeto prodje da ti ja mogu naruciti.jer racunaj da ti treba nekih mjesec dana da stigne-tako je bilo u mom slucaju..pa ako ne nadjes nikoga do tada onda cu ti ja narucit,nema frke
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:27   #595
hvala ti,cujemo se onda mozda..
u slucaju da se odlucim uzeti ranije,a ti ne mozes,onda cu se snaci.
__________________
Show me a man with a tattoo and I'll show you a man with an interesting past.
MiaMao is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 21:45   #596
Trebam pomoć, planiram izbjeliti zube, ali od silnih informacija više ne znam ni za koju metodu da se odlučim ni gdje da to napravim..
Moj stomatolog mi je preporučio udlage i gel koji ja sama stavljam svaki dan dok ne postignem nijansu koju želim.
Kontaktirala sam neke druge stomatologe, od tih mi se svidjela ponuda jednog stomatologa nekakvim boost gelom koja se provodi u 2 posjeta pa se još dobiju i udlage i materijali za izbjeljivanje doma.. tu čitam da pričate o nekom uv svjetlu/lampi, a neki o laseru? šta je najbolje od svega toga, za zube, za moju psihu dok sjedim tamo na stolici )))).. iskreno voljela bih to od jednom riješiti, eventualno u dva navrata pa mi to stavljanje gela doma zvuči kao tlaka, ali ako je to bolje za moje zube onda nema frke.. može odgovori tu ili na pvt, bit ću vam svima zahvalna, i moji zubi također
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 21:52   #597
Cest 3D trakice za izbjeljivanje zubi (advanced vivid)

Pozdrav žene..

Jel itko koristio trakice da mi kaže iskustva?

U principu muči me to što mi je drugi dan da ih koristim,a danas su me počeli boljet zubi...malo popusti pa za minutu me opet počne i to traje već dobroih 5 sati.. to pretpostavljam nije normalno ??

Pls..neki dobronamjerni savjet..
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 01:50   #598
ja imam 3d vivid i danas mi je 3. dan kako ih stavljam, isto su me tek danas počeli boljeti zubi..koliko sam čitala to je u početku normalna reakcija
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 09:26   #599
Quote:
girly22 kaže: Pogledaj post
frendica je nedavno bila na izbjeljivanju, nije izdržala ni par min prvog tretmana..namazali su joj zube nečim i stavili pod lampu..taj dan i sljedeći je bila na najjačim tabletama protiv bolova
bila ja pred tjedan dana na takvom izbijeljivanju... 5 minuta pod lampom super... zatim me počelo nenormalno boljeti s tim da su mi dali tablete za bolove... nenormalno je boljelo.... doktorica mi anestezirala cijelu čeljust i nastavila izbijeljivati... 15 min lampa + pola sata bez

sljedeću noć nisam spavla od bolova unatoč voltarenima... sljedća dva dana me užasno boljelo... nisam jela ništa vočno što ima ikakve kiseline, samo voda i meka neutralna hrana, hladno nikako, ni toplo, jer su zubi jako osjetljivi..

to je zbog dehidracije... upozirla me doktorica...

nisam smijela crno vino, cocacolu, sok od borovnice... itd jer se dobiju tamne crte po zubima os toga.. nekoliko dana samo se to ne smije...

ali sad imam hollywoodski bijele zubiće...

weeeeeeeeeeeeee

isplatilo se
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 09:32   #600
i više nisu osjetljivi, tj inače imam osjetljive zube jako, ali nije se pojačala njihova osjetljivost. iako sam to očekivala...

preporučujem... i.... zatražite unaprijed anesteziju
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.