Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2013., 22:49   #21
Quote:
4member kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam se prijavio i zanima me par pitanja:

1. Ovo je sigurno koliko vidim? Slobodno ostavim adresu i sve prave podatke?

2. Prijavio sam 40 taskova, 28 ih je ocijenjeno i sad nemogu radit više taskova, jel trebam čekat sve da se ocijeni? Mislim brzo ce to za jedan dan jer piše 6 days ago za zadnjih par taskova. To sam jedan dan obavio 20 i drugi 20. Neke sam morao čekat da istekne onaj limit od 7 dana jer nisu ocjenjivali i sad mi ih je isto ostalo tako par. Znači kad istekne i tih par i sve bude ocijenjeno mogu ponovno radit taskove? I ako mogu jel opet ide 40 pa stanka ili onda koliko oću?

3. Jel bi se dalo zaradit za neki đeparac, oko 400-500 kn mjesečno? Nakon šta lova počne stizat kasnije normalno nakon tog koda?
1.da
2.ovisi ti sve o postotku izvršenih taskova, ako imaš jako puno pozitivnih taskova tj. ocjenjenih kao obavljeno više taskova možeš raditi bez čekanja a što više negativnih to manje
3.zavisi koliko radiš, ako baš upreš mogao bi zaraditi nekih 2$ dnevno tj. oko 10 kuna-->300 kuna mjesečno
da, samo prvi put malo drkanja oko isplate
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 01:29   #22
Hvala na odgovorima. Evo ostala zadnja 2, imam 4,22$ a radio sam 2,2ipo dana. Samo sam čekao 7 dana za potvrdu za neke taskove. Idem sad na spavanac pa ćemo ujutro pogledat za ta 2. Ovo mi se jako sviđa zasad, jel ima još kakvih sličnih stranica da ne trebam imat neke skillove u programiranju i photoshopu. U PS sam zadnji put radio prije 6+ godina valjda, Taman je izlazio CS4 a ja sam koristio CS3.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 17:37   #23
Quote:
4member kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima. Evo ostala zadnja 2, imam 4,22$ a radio sam 2,2ipo dana. Samo sam čekao 7 dana za potvrdu za neke taskove. Idem sad na spavanac pa ćemo ujutro pogledat za ta 2. Ovo mi se jako sviđa zasad, jel ima još kakvih sličnih stranica da ne trebam imat neke skillove u programiranju i photoshopu. U PS sam zadnji put radio prije 6+ godina valjda, Taman je izlazio CS4 a ja sam koristio CS3.
čuo sam još za minuteworkers ali je navodno scam
bolje ne moj trošiti vrijeme na njih
googlaj, sigurno ćeš pronaći bar 1 stranicu sličnu koja plaća, bilo koju stranicu nađeš, ponovno progooglaj da vidiš je li stranica scam ili je legit
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:43   #24
Evo istekao rok i tim dva, obavio sam još 20 taskova danas i ocjenilo ih je jedno 3 i sad sam na 4,68$. Sam da malo brže ocjenjuju ove taskove, a ne da moram za većinu čekat 7 dana da istekne rok. A i najviše je onih sumbit e-mail i sign up ova. Čak su i zamarni sa svim fake podacima i mailovima kojih ostavljam. Jedino sam prave stavio na Microwrokers. Što se tiče minuteworkersa i za microworkers me je bilo strah a ne za njih. Jedino sam još provjereni sajt za zaradu novca bez ikakvog znanja programiranja i PS i slično vidio Postloop. Samo treba imat baš odlično znanje engelskog i perfektnu gramatiku, vjerujte i ja sam mislio da imam perfektnu gramatiku pa isto nisam prošao onaj njihov test. Inače bih vjerovatno i tamo već piskarao za koji dolarčić.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 18:02   #25
Quote:
4member kaže: Pogledaj post
Evo istekao rok i tim dva, obavio sam još 20 taskova danas i ocjenilo ih je jedno 3 i sad sam na 4,68$. Sam da malo brže ocjenjuju ove taskove, a ne da moram za većinu čekat 7 dana da istekne rok. A i najviše je onih sumbit e-mail i sign up ova. Čak su i zamarni sa svim fake podacima i mailovima kojih ostavljam. Jedino sam prave stavio na Microwrokers. Što se tiče minuteworkersa i za microworkers me je bilo strah a ne za njih. Jedino sam još provjereni sajt za zaradu novca bez ikakvog znanja programiranja i PS i slično vidio Postloop. Samo treba imat baš odlično znanje engelskog i perfektnu gramatiku, vjerujte i ja sam mislio da imam perfektnu gramatiku pa isto nisam prošao onaj njihov test. Inače bih vjerovatno i tamo već piskarao za koji dolarčić.
pa ne moraš čekati, dobiješ svaki dan koliko možeš zaraditi dnevno jer ćeš ovaj ponedjeljak dobivati lovu od prošlog ponedjeljka a u utorak lovu od prošlog utorka itd. tako da stalno imaš normalnu zaradu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 17:33   #26
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
nije nego si napravio temu kako bi ispalo da si dobra duša koja nije tu zbog referrala
neka, svi to rade
mogao si nešto i napisati o sajtu, tipa min.payout je 9$ preko paypal/payza/moneybookers, tvrtka se nalazi u sloveniji (nažalost ), Celje mislim..
prva isplata se čeka dugo jer vam šalju pismo kući sa potvrdnim kodom (do 30 dana) ali zato ćete sve ostale isplate dobivati dosta brže,
za početnike u internet biznisu dobra opcija, da se zaraditi par dolara dnevno bez puno znanja, jedino što trebate je znati upaliti komp i imati
solidno znanje engleskog jezika
Taskovi se plaćaju od 0.1$ pa nadalje a ima ih i od 5$ no ti su obično za one koji imaju stranicu sa visokim pagerankom, najbolje vam je birati ove taskove od 0.1$
jer su najjednostavniji i najbrži.
Nakon izvršenja zadatka (i slanja dokaza) poslodavac ima 7 dana da odobri da ste dobro izvršili zadatak, ako to ne učini, nakon 7 dana automatski vam se dodjeljuje
iznos za koji ste radili
Danas možete izvršiti 100 taskova ali tek za 7 dana ćete imati lovu na accountu
Sve u svemu za početak dobra stranica, ja sam tu svojih prvih 9$ zaradio
Quote:
Sandinho kaže: Pogledaj post
Eto, krenuo i ja prije tjedan dana s Microworkersima. Mogu reći da je stranica odlična, pričao sam i s dosta ljudi koji su primili isplatu, tražio dokaze i slično, i sve je ok, stranica redovito isplaćuje. Na početku je finta u tome da ne možete napraviti više od 20 poslova tamo, i kad ih napravite, čekate da davatelji posla daju ocjenu jeste li napravili ok posao ili niste. Taj početak zna biti dosadan, ja sam 20 poslova obavio u dan i pol, i onda morao čekati 7 dana dok svi kvalificiraju moj uradak jer se na temelju tih 20 poslova napravi moja uspješnost. U biti 7 dana je max kolko to može trajati, jer osmi dan sjeda lova, pa makar poslodavac nije dao nikakvu ocjenu. Uzimam posliće do 40 centi, traju par minuta, neki su presmiješni (lajkanje slika na fejsu, komentiranje videa na youtubea, učlanjenje u grupe i sl.). U biti, ima dnevno barem 100 poslova za obaviti, i barem 20-tak ovih najjeftinijih koje možete obaviti za 2-3 minute. Najbitnije je da pažljivo čitate što se traži u poslu (znanje engleskog obavezno, i snalaženje na netu i s registracijama), morate uvijek držati visok nivo uspješnosti, a mene su zato već i neki poslodavci prepoznali pa me stave u grupu odabranih za neki posao jer znaju da ću ga brzo i kvalitetno obaviti. Može se bez problema do 2 dolara dnevno, pa i više.

Toliko za sad...
a na ovoj stranici se zaradi 2$ dnevno samo klikajuci na reklame ima reklama od 0,12$ a dnevno bude 50 reklama
http://dollarsincome.com/-313018.htm
aldin33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 18:02   #27
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
pa ne moraš čekati, dobiješ svaki dan koliko možeš zaraditi dnevno jer ćeš ovaj ponedjeljak dobivati lovu od prošlog ponedjeljka a u utorak lovu od prošlog utorka itd. tako da stalno imaš normalnu zaradu
Da, al evo sad trenutno imam na računu, 5,07$ i ne ocijenjenih imam 14 na basic tasks i na hire group 11. Succes rate mi je 96%, a temporary 74% i sad čim temporary naraste do 75% i preko mogu opet obavljat, al je problem šta mi tih 11 već 2 dana nije ocijenjeno u hire group tasks, i od ovih 14 na basic njih 10 već 2 dana stoji ne ocijenjeno i vjerovatno ću za njih morat čekat da rok od 7 dana istekne, a kako mi je tako puno taskova ne ocijenjeno uvijek mi je temporary rate ispod 75% pa nemogu obavaljat ili kad se neko sjeti ocijenit onda malo poraste pa onda stigenm obavit neka 2 taska i onda opet padne ispod 75%, znači sad zadnja 2 dana sam prijavo svega 4-5 taskova radi toga.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 14:58   #28
Quote:
4member kaže: Pogledaj post
Da, al evo sad trenutno imam na računu, 5,07$ i ne ocijenjenih imam 14 na basic tasks i na hire group 11. Succes rate mi je 96%, a temporary 74% i sad čim temporary naraste do 75% i preko mogu opet obavljat, al je problem šta mi tih 11 već 2 dana nije ocijenjeno u hire group tasks, i od ovih 14 na basic njih 10 već 2 dana stoji ne ocijenjeno i vjerovatno ću za njih morat čekat da rok od 7 dana istekne, a kako mi je tako puno taskova ne ocijenjeno uvijek mi je temporary rate ispod 75% pa nemogu obavaljat ili kad se neko sjeti ocijenit onda malo poraste pa onda stigenm obavit neka 2 taska i onda opet padne ispod 75%, znači sad zadnja 2 dana sam prijavo svega 4-5 taskova radi toga.
moraš pazit da te ne ocjene negativno
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 16:37   #29
Pa jesam samo sam u početku falio 2 al to nije toliko bitno jer sad imam oko 70 taskova prijavljeno i ta 2 loše rejtana što sam radi moje brzopletosti falio, inače mi je onaj sveukupni rating 97%, a temporary bude uvijek blizu 75% ili ispod što mi većina tih poslodavaca tek plati nakon 4-5 dana ili čekam onaj rok od 7 dana da istekne da se automatski plati. Tako da mi puno taskova stoji neocijenjeno (ne negativno) i onda mi i zbog toga temporary cijelo vrijeme stoji ispod 75% dok se neko ne sjeti ocjenit ili dok ne istekne rok. Shvaćaš? Inače je stranica super jer su taskovi stvarno laki, samo ih eto nema previše.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 08:50   #30
Evo ja dobio pin neki dan, utipkao ga kao sve uredu, correct. zatražio payment od $9.28 gq stalo tako 3 dana da danas dobijem obavijest od njih da mi je paypal odbio primit payment, a prije 2 dana uredno nesto kupio preko ebaya.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 14:40   #31
Quote:
4member kaže: Pogledaj post
Evo ja dobio pin neki dan, utipkao ga kao sve uredu, correct. zatražio payment od $9.28 gq stalo tako 3 dana da danas dobijem obavijest od njih da mi je paypal odbio primit payment, a prije 2 dana uredno nesto kupio preko ebaya.
možeš kupovati ali ne možeš primati lovu na paypal, imao sam i ja taj problem
mislim da moraš nadograditi račun ili tako nešto, progooglaj temu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 21:33   #32
A neznam jedino sam našao neke neodgvorene postove ili bi bila drugačija situacija. Meni je poslano da je paypal odbio prihaviti kao payment declined. Neznam dosad sam jedino plaćao nikad primao preko paypala, tako da neznam jel treba nešto naštimat itd. Ako se sjetiš kako si to rješio slobodno reci

E i da accoun type na Paypal mi je premier ako ti išta znači.

Zadnje uređivanje 4member : 01.09.2013. at 21:42.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 23:22   #33
@4member
Nisam nikada primao payment preko paypala ( tj. podizao novce ), ali ako imas mozda onu prepaid karticu od hypa, s njom se ne moze trazit isplata. Mozes jedino sa kreditnom i sad se ne mogu sjetit tocno kako se zove ali mislim da je visa prepaid ili tako nesto ( zute boje ), pitat cu frenda sto ju koristi. Inace moras dodatno namjestit racun na paypalu za isplatu isto kao sto si ga namjesto za placanje. Imas pod opcijama Withdraw money ili tako nesto, pa ces tamo imat sav info sta trebas napravit.
Slez is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 21:51   #34
Mi moze netko rec kad oni isplate one pare sto poslodavci nisu rejtali ( i isplatili ). Vec je proslo 7 dana.
thx
Slez is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 23:37   #35
Quote:
Slez kaže: Pogledaj post
Mi moze netko rec kad oni isplate one pare sto poslodavci nisu rejtali ( i isplatili ). Vec je proslo 7 dana.
thx
ako je prošlo 7 dana onda si dobio lovu na račun, ako nije onda nisi
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 23:45   #36
Pise mi pod tasks I finished: 7 days ago
Problem je sto ih imam preko 20 sto mi nisu rejtali ( djubrad )
Pa mi je onaj temp success rate nizak pa ne mogu radit :/
Slez is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 23:52   #37
Quote:
Slez kaže: Pogledaj post
Pise mi pod tasks I finished: 7 days ago
Problem je sto ih imam preko 20 sto mi nisu rejtali ( djubrad )
Pa mi je onaj temp success rate nizak pa ne mogu radit :/
valjda će onda do kraja dana biti ocjenjeni
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 20:50   #38
evo da se javim uspio sam sve naštimat sad i početkom ovog mjeseca dobiao isplatu od $17 , evo sad imam opet zarađenih $17 i ne ocijenjenih 60 zadatka, neki su po $0.10, neki po $0.20/0.25 imaju i dva od $2.00 i tako ok stranica, mislim da se u mjesec dana bez problema da zaradit 200-300kn da se malo jače upre. Ja sam ovako bio i neaktivan a zaradio sam neku 100tku malo više, tek sam zadnjih 10-tak dana uprio jače i skucao nešto novčića. Zanima me jel ko još ovo radi, kakav savjet? I dali je moguće napravit 2 akaunta radit uduplo (npr. preko drugog člana familije) pa tako skucat još više para?
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 00:21   #39
Sad me ova tema podsjetila da sam nedavno bio poslodavac tamo. U kampanji mi 10% radnika nije napravilo ono što sam tražio. Ne mogu vjerovat kakvih budala ima. Nije bilo ništa komplicirano, i trebalo je maksimalno minutu posla, ali oni su slali lažne "proofs". Od njih 10 možda je 1 napravio što sam zaista tražio. Ostalima sam davao negativnu ocjenu dok mi nije dosadilo. I sada se spojim i vidim da su svi koje nisam ocijenio plaćeni, a nisu napravili što sam tražio Ja mislim da više neću tamo tražit radnike
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 14:18   #40
Quote:
Bizdo kaže: Pogledaj post
Sad me ova tema podsjetila da sam nedavno bio poslodavac tamo. U kampanji mi 10% radnika nije napravilo ono što sam tražio. Ne mogu vjerovat kakvih budala ima. Nije bilo ništa komplicirano, i trebalo je maksimalno minutu posla, ali oni su slali lažne "proofs". Od njih 10 možda je 1 napravio što sam zaista tražio. Ostalima sam davao negativnu ocjenu dok mi nije dosadilo. I sada se spojim i vidim da su svi koje nisam ocijenio plaćeni, a nisu napravili što sam tražio Ja mislim da više neću tamo tražit radnike
Pa trebao si ih sve ocijeniti. U pravilima piše da se poslovi koji u roku tjedan dana ne budu ocjenjeni od poslodavca plaćaju bez obzira na točnost. Time se nas radnike zaštiti od poslodavaca.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.