Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2014., 15:09   #21
Mastercard ne radi... ne podrzava Paypal...

Samo Visa i Visa electron (kreditne, debitni, ziro i devisni sa VISA logom)

I ja sam u ZABI, pustam isplatu na Žiro
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 15:20   #22
Nemam VISA, samo MasterCard i Maestro. Al cuj, problemi samo oko uplate, a kad treba platiti sve sljaka kak treba hvala na inf!


ios / tt
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:55   #23
Misli li taj Paypal prebacit pare na banku? Šta se dešava?
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:22   #24
Hello


We're letting you know that payments you receive no longer go to your pending balance. Instead they go directly to your available balance, and you can withdraw payments within minutes of receiving them.

In the future, we may need to delay availability of payments in certain situations, including these:
- If a customer files a dispute, chargeback, claim, return, or reversal.
- If we require you to have a reserve.


In most cases, you'll be able to withdraw your payments shortly after you receive a payment.
Thanks,
PayPal


Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click the Help link in the top right corner of any PayPal page.

Copyright © 1999-2014 PayPal. All rights reserved.

Consumer advisory- PayPal Pte. Ltd., the holder of PayPal’s stored value
facility, does not require the approval of the Monetary Authority of Singapore.
Users are advised to read the terms and conditions carefully.

PPID PP1531 - NotSet
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 19:39   #25
If we require you to have a reserve.

Nista nisu trazili a moze bit samo to...i sta sad radit?
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 21:43   #26
Od 8.10. nema više automatic tranasfera za Hrvatsku te novac možete povući obicnim "withdraw" i platiti $5 naknade.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 23:56   #27
Ček ček, šta morat će se uvijek plaćati tih 5 dolara?
d0mag0j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 07:03   #28
Upravo tako... svaki puta kada želiš isplatiti lovu sa Paypala na karticu platit ćeš $5. Povlačio ti $6 ili $2500 koliko je novi dnevni limit (umjesto $500)
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 07:08   #29
a jebemu led,pa sto sam pravio u Hrvatskoj,jel ce to bit i u Bosni tako uskoro ako netko mozda zna? ako nece ja cu prebacit paypal ovdje u Hypo,jos bolje jer mi je tekuci zajedno i žiro račun
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 14:31   #30
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Upravo tako... svaki puta kada želiš isplatiti lovu sa Paypala na karticu platit ćeš $5. Povlačio ti $6 ili $2500 koliko je novi dnevni limit (umjesto $500)

Posto si upucen, i dalje ne moze preko Mastercarda (Zaba) preko kojega ja sve placam. Paypal uplate idu, a isplate?
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 15:29   #31
Odi na stranicu Zabe i upisi Paypal u trazilicu pa ce ti izbacit sto moze a sto ne pa si usporedis
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:03   #32
automatski svakog 1 u mjesecu je bilo bolje bar nismo ništa plaćali,sad za sve 5$.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:23   #33
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Upravo tako... svaki puta kada želiš isplatiti lovu sa Paypala na karticu platit ćeš $5. Povlačio ti $6 ili $2500 koliko je novi dnevni limit (umjesto $500)
Ne znam što ste se svi uhvatili tog limita od $500. Ja nikad nisam imao nikakav limit, a povlačio sam i po $2-3000 odjednom već godinama. To nije vezano za HR i valjda zavisi od nekih samo njima znanih faktora.

Ovaj pending su imali svi i više nemaju. A nema više ni automatskog povlačenja, sad treba platiti $5.

I mislim kako (možda) se sad može povući i na bilo koju karticu? Prije je bilo "Withdraw funds to your Visa card issued in Croatia", sad stoji samo "Withdraw funds to your card". Jel netko probao povući na Master ili American ili nešto drugo?
__________________
bashd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 19:06   #34
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Upravo tako... svaki puta kada želiš isplatiti lovu sa Paypala na karticu platit ćeš $5. Povlačio ti $6 ili $2500 koliko je novi dnevni limit (umjesto $500)
A jbt.. sva sreća da postoje Fiverr i oDesk jer ljudima koji zarađuju samo preko PTC stranica ovo može bit veliki problem...
d0mag0j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 19:09   #35
šteta nema više automatskog to nisam znao grr
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 20:21   #36
ja čuo da ako je preko 160$ da nema fee od 5$ nego je free...jel to istina?
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 20:41   #37
Nije... jedan jučer ppvukao 2500$ i platio petaka uredno...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 19:20   #38
ovako placa mi jedan lik iz brazila 1100 eura na moj paypal racun..mene sad zanima cim mi te pare sjednu mogu li ja taj novac odmah proslijediti na neciji tudji paypal racun koristeci njegovu mail adresu, jer pare nisu moje meni ide samo provizija,da ne bi bilo da mi te pare odmah s balanca povuku na moj bankovni racun...
fer86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 09:33   #39
Prije 5 dana mi je prijateljica uplatila lovu na paypall ali do danas ja tu lovu ne vidim. Zna li mi tko reći u čemu je problem??
__________________
opća opasnost <3<3<3
the-akila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 04:54   #40
Quote:
the-akila kaže: Pogledaj post
Prije 5 dana mi je prijateljica uplatila lovu na paypall ali do danas ja tu lovu ne vidim. Zna li mi tko reći u čemu je problem??
Uplata na PayPal je vidljiva par minuta nakon izvršenja, dakle nije ti uplatila. Možda je uplatila na pogrešnu PayPal adresu.

Još jedna mogućnost je da moraš prihvatiti uplatu, pa pogledaj da li je imaš tu uplatu u popisu transakcija i klikni na "accept" ako imaš.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.