Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2009., 10:53   #161
Pozdrav
Mama mi je operirala žuć u petak i izvadili su joj kamenac promjera 3 cm. Dr.je operirao laparaskopski i rekao joj je da joj je žuć bila upaljena i da ne zna kako se uopće ona kretala sa takvom žući jer kad ona ne funkcionira znaju navodno bolit kosti (ruke, noge...) Mama je imala jedan jedini napadaj u 10 mjesec i bila je u bolnici 2 tjedna. Inače prvi dan nakon što se operirala bolovi su bili strašni sutradan je bila kao nova...evo čekamo svaki dan da izađe malo se prehladila u bolnici pa je dobila temperaturu.
Inače do nje leži gospođa koja je izvadila muljavu žuć.
Šećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 02:39   #162
opet dva dana boli jos vise
imam blago povisenu temp
zvala sam tele help i rekli su mi da idem u doktora odmah
isla u doktora rekli zovi kirurga, zvala njega i pomakli su mi pregled za 6 dana
inace sam trebala ici za 3 i po sedmice
valjda to sve moze tako ici cak i ako imam probleme
ne mogu docekati utorak
totalni sam invalid, nisam navikla da ne mogu nista radit
non stop umorna, ne mogu se namjestiti u krevetu, boli non stop kad disem
nervozna jos pored svega toga
__________________
We are on the only Planet that has Chocolate, so let's look after it !
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 17:29   #163
evo bila u kirurga
operacija 14 maja
laparaskopski cijela zuc mora ici vani, jer imam dva kamena po 2 cm
dali su mi da opet vadim krv, jer on kaze da se do sada to trebalo smirit
ali nakon operacije isti dan se ide kuci
hm, tako to rade u drzavi gdje stede svaki dolar
__________________
We are on the only Planet that has Chocolate, so let's look after it !
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 17:38   #164
dva puta je izasao post
nemam pojma
komp je radio neki check pa je sve zamrzlo
__________________
We are on the only Planet that has Chocolate, so let's look after it !
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:17   #165
slucajnim ultrazvucnim pregledom pronaden mi je polip na zuci, i radiolog mi je rekao da za 6 mjeseci opet napravim pregled....mene brine sad to...sta sa tim polipom...je li to opasno...mora li operacija....iako mi je doktorica rekla da se ne brinem....hm
__________________
sve je to sranje.....
carpfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 23:09   #166
pomakli su mi operaciju za april 23
malo me strah ali bit ce dobro
koliko dugo nakon toga niste mogli raditi
moj posao ukljucuje skale
gore dole non stop, savijanje u struku i relatvno je fizicki naporan
__________________
We are on the only Planet that has Chocolate, so let's look after it !
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 14:52   #167
Dobar dan svima želim!! Evo nemojte se ljutiti na brzinu sam se ulogirao pa ne znam da li sam dobro poslao poruku,vidim da je tema kamenac u žući.Eto čitajući vaše postove vidio sam da su neki operirani neki nisu i ja sam isto tako ćekao godinama napuhavao se povraćao da bi se odlućio poslije par napadaja uzastopnih operirati da nebi došlo do upale.Eto operiran sam 15.04 a iz bolnice sam izašao nakon 4 dana, što da kažem nego da mi je operacija bila laka kao da idem vaditi zub sve je prošlo u najboljem redu,inaće operiran sam Laparaskopski te sam danas nakon tjedan dana išao na skidanje končića gdje me kirurgica pregledala te rekla da je sve u najboljem redu,naravno i ja se osjećam super al me samo malo muči jedan problem.
Molio bih one koji su operirani da mi kažu dali je normalno da se iznad reza kod pupka kad se skinu šavovi primjeti kao mala oteklina ili na dodir ruke zadebljanje.Eto to nisam primjetio dok me doktorica pogledala jer bih je pitao ovako došavši kući te kupajući se sam osjetio kažem malo zadebljanje ispod kože .U razgovoru sa doktoricom ista mi je rekla da ništa ne radim jer da nebi došlo do kile koja se koliko sam je razumio nalazi kod pupka.
Molim vas da mi kažete o kakvoj je kili riječ i di se ona nalazi gdje bi se to osjetilo da je imaš i što bi ovo moglo biti u mom slućaju.
?skorpion? is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 15:01   #168
Evo mene, prvi put na forumu. Ljudi pomagajte. Naime prije dvije godine sam laparaskopski operirala žuč. U prvoj trudnoći sam doznala da imam kamence, ali nisam imala nekih strašnih problema. Od tada povremeno kad bih pojela nešto što ne smijem malo bi me zabolilo, ali bi to dobra tableta brzo riješila i sve bi bilo OK. I tako je to trajalo 20 godina. Jednog lijepog jutra prije 2 godine dobila sam takav napadaj da nisam znala što ću. Doktorica je rekla da više nema hoću, neću, da su mi se poremetile sve vrijednosti i da pod hitno moram operirati žuč, dobro me isprepada što mi se sve može dogoditi i ja sam za par dana bila u bolnici. Operacija je prošla bez ikakvih problema, imala sam više smetnji od anastezije nego bolova. Za 3 tjedna sam otišla raditi i neko vrijeme se pridržavala djete. Pošto sam poznata gurmanka nakon nekog vremena sam polako počela sve jesti i onda su krenuli proljevi. Na sistematskom pregledu mi je internistica rekla da je to normalno i da će nakon nekog vremena to prestati jer da je sad nekontroliran dotok žuči u crijevo. Da treba vremena da se to stabilizira. Protekne eto i druga godina a problemi s probavom su polako počeli kontrolirati moj život. Nikad ne znam gdje će me i kad uhvatiti. To dođe i moraš ići, pa tako za redom 4-5 puta. Vjerujte mi kad negdje idem uvijek razmišljam šta ako me uhvati.... Molim vas ako imate slična iskustva, pomagajte te. Prije neki dan sam u biljnoj apoteci uzela nekakve kapi, ali to je dugotrajno za sada ništa ne pomažu.
Kikašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:07   #169
evo ja sam se juce operirala i isti dan kuci
laparaskopski naravno
i dobro je, malo mi je muka ali bice dobro
ne znam kako kod nas ali kikasica meni je doktor reko da sto manje masnoca kad budem pocela jesti
meni je najgore sto nemogu jesti i dosta povrca
ali sad sam jos 2 dana samo tekucine,
sto oni misle pod time
samo voda i ginger ale, pijem za sada,jer su mi to davali i u bolnici
__________________
We are on the only Planet that has Chocolate, so let's look after it !
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:09   #170
ponovo sam procitala post
vidim da su mi gramatika i pravopis jos pod narkozom
__________________
We are on the only Planet that has Chocolate, so let's look after it !
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 19:01   #171
Wink

Quote:
Kikašica kaže: Pogledaj post
Evo mene, prvi put na forumu. Ljudi pomagajte. Naime prije dvije godine sam laparaskopski operirala žuč. U prvoj trudnoći sam doznala da imam kamence, ali nisam imala nekih strašnih problema. Od tada povremeno kad bih pojela nešto što ne smijem malo bi me zabolilo, ali bi to dobra tableta brzo riješila i sve bi bilo OK. I tako je to trajalo 20 godina. Jednog lijepog jutra prije 2 godine dobila sam takav napadaj da nisam znala što ću. Doktorica je rekla da više nema hoću, neću, da su mi se poremetile sve vrijednosti i da pod hitno moram operirati žuč, dobro me isprepada što mi se sve može dogoditi i ja sam za par dana bila u bolnici. Operacija je prošla bez ikakvih problema, imala sam više smetnji od anastezije nego bolova. Za 3 tjedna sam otišla raditi i neko vrijeme se pridržavala djete. Pošto sam poznata gurmanka nakon nekog vremena sam polako počela sve jesti i onda su krenuli proljevi. Na sistematskom pregledu mi je internistica rekla da je to normalno i da će nakon nekog vremena to prestati jer da je sad nekontroliran dotok žuči u crijevo. Da treba vremena da se to stabilizira. Protekne eto i druga godina a problemi s probavom su polako počeli kontrolirati moj život. Nikad ne znam gdje će me i kad uhvatiti. To dođe i moraš ići, pa tako za redom 4-5 puta. Vjerujte mi kad negdje idem uvijek razmišljam šta ako me uhvati.... Molim vas ako imate slična iskustva, pomagajte te. Prije neki dan sam u biljnoj apoteci uzela nekakve kapi, ali to je dugotrajno za sada ništa ne pomažu.
Kikašica mislim da vam uz to možda i nisu problemi toliki što se tiće žući ne znam dali ste pogledali želudac i crijeva jel takve proljeve može izazivati colitis ili bakterija u želudcu,a moguća je i kronični gastritis.Moje savjet posavjetujte se sa gastrologom
?skorpion? is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 10:48   #172
Prijateljica mi je prije skoro dva tjedna bila na operaciji žuči, onoj klasičnoj. Bilo je malo kompliciranije, pa i oporavak duže traje. Ona još uvijek leži u bolnici i za par dana bi joj trebali skinuti kateter, al su joj rekli da će možda ići na LCP. I sad je ona mene zamolila da potražim što je to, međutim ne mogu naći, pa me zanima dal je možda netko imao takav zahvat.
simery is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 03:21   #173
[QUOTE=Kikašica;20192713] ...Da treba vremena da se to stabilizira. Protekne eto i druga godina a problemi s probavom su polako počeli kontrolirati moj život....

Po mome iskustvu, to veze nama! Imam nešto duži staž bez žučne kesice (dakle samo nam fali mali rezervoar/skladište - ništa drugo!!) i još sam u bolnici prvi dan moljakao da mi daju jesti, pa se doma svađao oko fete pršuta, pa odlučio SVE jesti dok ne vidim kako ide. Kako tada, tako i sada, osim što je trbuh narastao, ali... iz drugih razloga, a nisam žensko iako tako izgleda... (kao u 7 mjesecu...) Uživam u svemu, za Uskrs tamanim po par jaja dnevno(sa žumanjkom, naravno) bez problema. Možda nismo svi isti, ali svima bez kesice žuč dolazi prema potrebi u dovoljnoj količini i sve se odvija kako je priroda zamislila!! S tim, da ipak treba jesti polako bez halapljivosti, dati vremena da se stvori dovoljno žuči.
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 14:40   #174
Quote:
?skorpion? kaže: Pogledaj post
Dobar dan svima želim!! Evo nemojte se ljutiti na brzinu sam se ulogirao pa ne znam da li sam dobro poslao poruku,vidim da je tema kamenac u žući.Eto čitajući vaše postove vidio sam da su neki operirani neki nisu i ja sam isto tako ćekao godinama napuhavao se povraćao da bi se odlućio poslije par napadaja uzastopnih operirati da nebi došlo do upale.Eto operiran sam 15.04 a iz bolnice sam izašao nakon 4 dana, što da kažem nego da mi je operacija bila laka kao da idem vaditi zub sve je prošlo u najboljem redu,inaće operiran sam Laparaskopski te sam danas nakon tjedan dana išao na skidanje končića gdje me kirurgica pregledala te rekla da je sve u najboljem redu,naravno i ja se osjećam super al me samo malo muči jedan problem.
Molio bih one koji su operirani da mi kažu dali je normalno da se iznad reza kod pupka kad se skinu šavovi primjeti kao mala oteklina ili na dodir ruke zadebljanje.Eto to nisam primjetio dok me doktorica pogledala jer bih je pitao ovako došavši kući te kupajući se sam osjetio kažem malo zadebljanje ispod kože .U razgovoru sa doktoricom ista mi je rekla da ništa ne radim jer da nebi došlo do kile koja se koliko sam je razumio nalazi kod pupka.
Molim vas da mi kažete o kakvoj je kili riječ i di se ona nalazi gdje bi se to osjetilo da je imaš i što bi ovo moglo biti u mom slućaju.
Dragi Scorpion hvala na odgovoru na moju poruku. Ipak ću umjesto na internetu vrijeme morati provesti kod svoje doktorice. Očito za neke probleme nema čudotvornog lijeka. I meni su se dugo vidjeli grubi i ispupčeni šavovi iznad pupka. Doktor je rekao da je tu najveći šav i da je naviše rezana koža jer se kroz tu rupu izvlače kamenja, dakle što veći kamen, a moj je bio "mašala" ko osrednja šljiva, to veći rez. U početku mi je čak smetalo kad bih obukla hlače koje se kopčaju sprijeda jer točno se na tom mjestu zakopčaje botun pa dodatno iritira ranu. Sad mi je od operacije proteklo skoro dvije godine i to je sve splasnulo, skoro da se i ne vidi, ali još ponekad kad obučem traperice osjetim da me bode. Strpljenja i ne mojte raditi fizički teško, vjerujte mi iz iskustva. Malko sam uranila i imala problema i vrlo čudnih bolova koje nisam povezivala s operacijom, ali me je doktorica upozorila da se šest mjeseci, pa čak i duže pričuvam. Valjda kad klasično operiraš žuč onda i ne možeš dugo ništa raditi, a ovako se dobro osjećaš i zaboravljaš da je operacija uvijek operacija, ma kakva ona bila..
Dobro zdravlje vam želim.
Kikašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:14   #175
Quote:
Kikašica kaže: Pogledaj post
Evo mene, prvi put na forumu. Ljudi pomagajte. Naime prije dvije godine sam laparaskopski operirala žuč. U prvoj trudnoći sam doznala da imam kamence, ali nisam imala nekih strašnih problema. Od tada povremeno kad bih pojela nešto što ne smijem malo bi me zabolilo, ali bi to dobra tableta brzo riješila i sve bi bilo OK. I tako je to trajalo 20 godina. Jednog lijepog jutra prije 2 godine dobila sam takav napadaj da nisam znala što ću. Doktorica je rekla da više nema hoću, neću, da su mi se poremetile sve vrijednosti i da pod hitno moram operirati žuč, dobro me isprepada što mi se sve može dogoditi i ja sam za par dana bila u bolnici. Operacija je prošla bez ikakvih problema, imala sam više smetnji od anastezije nego bolova. Za 3 tjedna sam otišla raditi i neko vrijeme se pridržavala djete. Pošto sam poznata gurmanka nakon nekog vremena sam polako počela sve jesti i onda su krenuli proljevi. Na sistematskom pregledu mi je internistica rekla da je to normalno i da će nakon nekog vremena to prestati jer da je sad nekontroliran dotok žuči u crijevo. Da treba vremena da se to stabilizira. Protekne eto i druga godina a problemi s probavom su polako počeli kontrolirati moj život. Nikad ne znam gdje će me i kad uhvatiti. To dođe i moraš ići, pa tako za redom 4-5 puta. Vjerujte mi kad negdje idem uvijek razmišljam šta ako me uhvati.... Molim vas ako imate slična iskustva, pomagajte te. Prije neki dan sam u biljnoj apoteci uzela nekakve kapi, ali to je dugotrajno za sada ništa ne pomažu.
Pozdrav tebi i svim ostalima. Ove probleme koje si opisala imam i ja.Operacija žuči zbog žučnih kamenaca je bila prije 7 godina,prehrana mi je manje više bila "normalna".Nikada nisam ni jela masno,ljuto,slano,nikada nisam pila ni pušila,jedino sam znala pretjerati u slatkišima. Da skratim priču,od operacije imam problema sa gastritisom,kiselina mi pravi probleme,a od zimus isto grčevi i proljevi čim pojedem nešto prženo i masnije. Kuham na suncokretovom ulju,a par puta sam u gostima pojela obrok pripremljen na svinjskoj masti i umirala od grčeva i proljeva. Uglavnom,vidim da mi najbolje paše kuhano,tj.onaj način pripremanja hrane kod žučne dijete. Nisam išla potražiti pomoć i mišljenje doktora zbog tih tegoba,nekako sam sama pretpostavila da je to zbog toga što više nemam žučni mjehur. Kad me uhvati,popijem Buscol i na strogu dijetu:kuhanu rižu,krumpir,bijelo meso.Vjerojatno ti nisam puno pomogla ovim postom,ali da ti barem poručim da nisi jedina s tim tegobama nakon operacije žuči.
doty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 05:42   #176
Quote:
doty kaže: Pogledaj post
Nisam išla potražiti pomoć i mišljenje doktora zbog tih tegoba,nekako sam sama pretpostavila da je to zbog toga što više nemam žučni mjehur.
Neću sada umisliti kako sam poseban, nego izgleda da smo stvarno različito načinjeni... Već sam napisao, odmah poslije operacije sam već tamanio i što nisam smio, pa sam pomalo sve probao i do danas nikada nisam osjetio ni najmanji problem, a tamanim sve što i prije... i tvrdim da nedostatak "skladišta" nema nikakve veze s probavom, ako se proizvodi dovoljno i dovoljno brzo žučna kiselina. Samo što ide direktno bez "skladištenja". Zašto bi to uzrokovalo probleme?? Ipak - mišljenje liječnika se traži!

P.S. KRATITE quotani tekst na ono bitno, ovako se previše ponavlja isti tekst!!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 08:21   #177
Operacija žući

Naravno da svatko od nas iznosi svoja subjektivna iskustva.Baš mi je drago da ima osoba koja nakon uklanjanja žučnog mjehura nemaju više nikakvih problema.Ja poznam dosta osoba koja su imali istu operaciju iz istih razloga,i uglavnom svi imaju neke tegobe,netko povraća nakon obilnijeg i masnijeg obroka,netko dobije proljev,nekoga boli poput onih žučnih kolika prije operacije.Da ne ispadne sad nešto negativno i obeshrabrujuće,naprotiv,moja preporuka svakom tko ima žučne kamence je da ide na operaciju.Nemojte se bojati i svakako se riješite tih kamenčića (netko i malo većih kao npr.ja)! I naravno, treba ići kod doktora,i slušati ih,to nikada nisam dovodila u pitanje.
doty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 00:38   #178
Thumbs up

Mislim da je jako važno točno znati što se sa fiziološkog stajališta u nama događa. Dakle, proizvedena žuč (ostavimo sada jetru na miru!) se skladišti u žučnoj kesici i kad želudac dobije obilnu porciju recimo janjetine ispod saća, on daje nalog skladištu da mu isporuči dovoljno kiseline da sredi tu gomilu mesa i mladoga krumpira, salatu itd.

Onda se nekakav kamičak formira od... štojaznamčega, pa to vidi onaj što izvana gleda unutra preko ultrazvuka, pa kaže: vaš kamičak ima 9mm u promjeru i vi idete na odstranjivanje kamička, ali to znači i kesice, gore opisanog skladišta.

I što se promijenilo?!? U biti ništa!! Osim naravno što nema više skladišta, dakle ni rezerve, pa sve dalje zavisi od proizvođača žuči, kojom brzinom on može isporučivati kiselinu, kad ja krkam onu janjetinu?!? E pa da se razumijemo: nema žderanja i to najexpress... Valjda netko ima dobru tvornicu žuči (ja naprimjer) pa nema nikakvih problema, a iskreno ne žderem baš... "Papam" "đentilo" i pomalo, uvijek sam zadnji, dobro sažvakano, ali to je i prije bilo tako. Ne krkam ove "junk food", u što naravno ne spadaju pice, ali ne previše. I prolazi sve isto kako je i prije prolazilo, nikada ni najmanjeg traga problemu! A jasn je da se i organizam prilagođava novoj situaciji, tjerajući "tvornicu" da nekada radi brzo i prekovremeno! Posebno je pitanje kako stoji tvornica, kod alkoholičara neće biti baš tako bajno!

E pa sada stvarno me zanima kako ti kolege i kolegice "bezžučnjaci" pate i zašto?? Svakako treba pitati liječnika, ali ne padati na štos da je nedostatak žučne kesice preozbiljna i teška bolest koja izaziva sve one niže opisane probleme!! I jasno je da "krkanje" treba izvoditi rijetko, a u međuvremenu misliti o prehrani manje zahtjevnim namirnicama, u smislu potrošnje kiseline, što znači ne potamaniti za Uskrs 5-6 tvrdo kuhanih jaja dnevno!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 09:22   #179
Prije odlaska na samu operaciju između ostalih pitanja koja sam postavila liječniku,pitala sam i da li ću kasnije moći jesti sve bez ograničenja.Njegov odgovor je bio ona stroga dijeta nekoliko mjeseci nakon operacije,a kasnije isto bolje izbjegavati tešku hranu i da ću sama vidjeti što mi smeta, te da i on osobno nakon iste operacije ne jede isto kao prije.Također mi je rekao da onima bez žučnjaka kamenci se mogu napraviti u žučnim kanalima,rijetko,ali postoji teoretska mogućnost.
S fiziološke strane probave i razgradnje masti što si opisao,poznato mi je sve to.Ja osobno nikada nisam ni jela npr.janjetinu,mladi luk,sa svake šnicle prije pripreme sam skidala i najmanju mrvicu masnoće,suhu slaninu i slično.I to sam napomenula doktoru da mi nije jasno odakle meni kamenci.Odgovor je bio da nije nužno nastanak kamenaca uvjetovan prehranom,ima i drugih čimbenika,koda nas žena to može biti i trudnoća.Čak i prehrana s premalo masnoće može dovesti do kamenaca jer žučni mjehur vrši svoju funkciju rjeđe, pa kolesterol iz žuči ima više vremena da se "skameni".
Još mi je rekao da žučni mjehur ima svoju funkciju i razlog zašto se rađamo s njim,a ne bez njega,a kada ga iz opravdanih i nužnih razloga moramo ukloniti možemo živjeti bez njega sto godina.

Ti dUbO tamaniš sve i ne smeta ti(već sam ti rekla da mi je drago zbog toga),ja od hrane pripremljene na svinjskoj masti dobijem proljev,pa to izbjegavam i jedem oduvijek više nemasno,moji kolege "bezžučnjaci"(baš si to simpatično sročio)imaju određene tegobe(ne pratim da li se "prežderavaju",znam da ja ne) -nismo svi isti,to smo oboje zaključili.
E da,ja za Uskrs ne da nisam pojela 4,5 kuhana jaja,već nisam niti jedno!
Opet ponavljam moj savjet onima koji imaju kamence,ne bojte se i riješite to!
doty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 22:03   #180
Bok svima!
Evo zamolio bi korisnike da mi ako mogu daju odgovor na moj post koji sam već iznio o mom problemu nakon operacije a glasi:

Dobar dan svima želim!! Evo nemojte se ljutiti na brzinu sam se ulogirao pa ne znam da li sam dobro poslao poruku,vidim da je tema kamenac u žući.Eto čitajući vaše postove vidio sam da su neki operirani neki nisu i ja sam isto tako ćekao godinama napuhavao se povraćao da bi se odlućio poslije par napadaja uzastopnih operirati da nebi došlo do upale.Eto operiran sam 15.04 a iz bolnice sam izašao nakon 4 dana, što da kažem nego da mi je operacija bila laka kao da idem vaditi zub sve je prošlo u najboljem redu,inaće operiran sam Laparaskopski te sam danas nakon tjedan dana išao na skidanje končića gdje me kirurgica pregledala te rekla da je sve u najboljem redu,naravno i ja se osjećam super al me samo malo muči jedan problem.
Molio bih one koji su operirani da mi kažu dali je normalno da se iznad reza kod pupka kad se skinu šavovi primjeti kao mala oteklina ili na dodir ruke zadebljanje.Eto to nisam primjetio dok me doktorica pogledala jer bih je pitao ovako došavši kući te kupajući se sam osjetio kažem malo zadebljanje ispod kože .U razgovoru sa doktoricom ista mi je rekla da ništa ne radim jer da nebi došlo do kile koja se koliko sam je razumio nalazi kod pupka.
Molim vas da mi kažete o kakvoj je kili riječ i di se ona nalazi gdje bi se to osjetilo da je imaš i što bi ovo moglo biti u mom slućaju.

Eto zanima me jer iko imao takvo iskustvo da mu je bilo poslije operacije kao neko malo izbočenje,ove dane asm posjetio kirurgicu koja me je operirala te mi je sita rekla da nema brige za to da će to proći jer se radi o vanjskim i unutarnjim šavovima.Etoo ja joj vjerujem al eto u razgovorima sa nekim ljudima oni te stvari nisu imali pa me zanima vaše mišljenje

Unaprijed zahvalan
?skorpion? is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.