Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 15:09   #21
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
nabrijani pastuh = zdrav muškarac


Tako je to u svijetu pastuha
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 15:16   #22
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Dobro ti onda odi u H&M i C&A i CCC majici pa buš zakaral sve najbolše ćuće
Za tvoje zdravlje se jos uvijek nadam da si trol
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 15:18   #23
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Tako je to u svijetu pastuha
Pa ni ti ne bi takvom odoljela.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 15:22   #24
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Pa ni ti ne bi takvom odoljela.

utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 15:48   #25
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Ah, osmijeh uvijek znači potvrdan odgovor.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 16:02   #26
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ah, osmijeh uvijek znači potvrdan odgovor.


Hehe

Da taj pastuh je jos i sarmantan, inteligentan i neprimitivan, ne bih mu odolila nikako
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 16:33   #27
Quote:
Znatizeljan1234 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,trebao bi neke savjete i objasnjena,ako tema vec postoji unaprijed se ispricavam.
Dakle,imam 18 godina i drustveni/ljubavni zivot mi zadnjih godinu dana stvarno nejde
Prije sam uvijek bio u top drustvu, ali nekako su svi kroz vrijeme otisli/nasli nova drustva.
Curu nisam imao 2 godine.
Zapravo moje glavno pitanje je zasto svima smetam i zasto se nikom ne svidam? Visok sam,dobre građe,treniram povremeno,bio sam najzgodniji u razredu(ne hvalim se,sebe nikad nisam takvog smatrao ali takvi su bili komentari)
Odrasli ste kompa, u tome je stvar. Nakon srednje, imat ćeš takvih slučajeva još i više nakon 20-te i dalje, jer će mnogi od vas krenuti svojim putem. Neki momci će se već ženiti, neke djevojke udavati...S jednima ćeš vjerojatno ostati u kontaktu, dok s drugima ne, ali to ti je život. Ne znači da i ti nećeš stjecati nova poznanstva i ne upoznati neku djevojku s kojom ćeš se zvijerski poševiti.

To što nisi curu našao 2 godine, ne znači da ju nećeš naći nakon 18. , ponajviše nakon srednje, jer tek onda ti počinje onaj pravi život, vrijeme za akciju. Kažeš da treniraš povremeno i dobro izgledaš, to je dobro, na dobrom si putu. Moj savjet ti je da nastaviš s time. Izlazi što češće van u društva, nemoj dozvoliti da ti život prođe u patnji za prošlim svršenim vremenima. Ponajviše od svega nemoj se zapustiti. Vidjet ćeš i sam koliko će ti se to isplatiti nakon nekog vremena. Djevojke će se samo lijepiti za tebe.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 16:55   #28
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Hehe

Da taj pastuh je jos i sarmantan, inteligentan i neprimitivan, ne bih mu odolila nikako
Naravno da je takav. Kao stari Kirk Douglas.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 16:58   #29
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Naravno da je takav. Kao stari Kirk Douglas.
uh!
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:10   #30
Quote:
Znatizeljan1234 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,trebao bi neke savjete i objasnjena,ako tema vec postoji unaprijed se ispricavam.
Dakle,imam 18 godina i drustveni/ljubavni zivot mi zadnjih godinu dana stvarno nejde
Prije sam uvijek bio u top drustvu, ali nekako su svi kroz vrijeme otisli/nasli nova drustva.
Curu nisam imao 2 godine.
Zapravo moje glavno pitanje je zasto svima smetam i zasto se nikom ne svidam? Visok sam,dobre građe,treniram povremeno,bio sam najzgodniji u razredu(ne hvalim se,sebe nikad nisam takvog smatrao ali takvi su bili komentari)
Ako misliš da ti za sreću treba partner nikada nećeš biti sretan. Ako misliš da trebaš imati para i dobar auto da bi upecao ribu, da upecat ćeš ribu ali onu laku koja će te za mj , dva prevariti. Pametna i normalna cura ne gleda na stvari, nego si joj bitan samo ti, i bitni ste joj ona i ti.
Prvo kreni od sebe, jer vidim da si se gadno izgubio. Sreća se nalazi u tebi. Prvo sredi sebe, a onda će te i ta suđena zamijetiti.. ovi koji su zauzeti očito imaju cijeli paket, a vi koji ste slobodni nemate.

Možda si ograničen, pa možeš pričati samo o nekim svojima temama, možda se lako uvrijediš ako čuješ drugačije mišljenje od svojeg, možda nemaš znanja u nekim temama u kojima ona ima, možda gledaš djevojke samo prema van, a ne i unutra, možda očekuješ previše od djevojke, a ona ti može dati samo svoj neki maksimum. Možda tražiš savršenstvo koje ne postoji, pa ostaneš razočaran, a kada pogledaš takvi koji tako traže su i sami daleko od savršenstva. Možda tražiš neku da upotpuni tvoje komplekse, strahove i nedostatke.

Djevojke ti to sve vide i osjete i od takvih bježe ili imaju vrlo malo kontakta jer misle da su to obični idioti, misli nisu puno ni pogriješile, pa ako se možda pronalaziš u opisu, pod hitno mijenjaj to, jer ćeš još dugo biti riba na suhom.
Devil-Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:51   #31
jedan moj frend ima 35 i nikad nije ima curu. i njegov frend isto.
ne izlaze vanka. ne druze se sa zenama i smotani su.
sami su krivi.
samopouzdanje je bitno. izadji. pitaj za vanka. imas jebeni tunder ili kako se zove. nadji po profilu pa se skompaj. svaka ce izas stebon jedan put. sve iza je kakav budes.
zenske vole da nisi dosadan. da nisi naporan. izgled je nama najvazniji, njima nije. i operi se.
ima krkana sta smrde na dejtu. jebote.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:17   #32
Quote:
Znatizeljan1234 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,trebao bi neke savjete i objasnjena,ako tema vec postoji unaprijed se ispricavam.
Dakle,imam 18 godina i drustveni/ljubavni zivot mi zadnjih godinu dana stvarno nejde
Prije sam uvijek bio u top drustvu, ali nekako su svi kroz vrijeme otisli/nasli nova drustva.
Curu nisam imao 2 godine.
Zapravo moje glavno pitanje je zasto svima smetam i zasto se nikom ne svidam? Visok sam,dobre građe,treniram povremeno,bio sam najzgodniji u razredu(ne hvalim se,sebe nikad nisam takvog smatrao ali takvi su bili komentari)
ode imas dobrih razvratnih polovnjaca.posalji jin sliju u inbox i reci dab tija popit kafu,da ti tribaju poduke iskusnijih vorumasica i dab se ti njima na adekvatni nacin zafalijo. prvo zatvori oti placljivi nik nejm i otvori drugi i provaj , u roku od misec dana imas 2-3
nema na cemu, molin i drugi put
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:32   #33
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
ima krkana sta smrde na dejtu. jebote.
nekin pickami je to fetish , ne volu sve sergio takini i pino bljuvestre
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:32   #34
I ja sam visok, dobre građe, kulturan....

Ali nemam mnogo love, unatoč nicku i nikako do pravog posla

A cure znam dojmit i brzo je nađem - na poslu....

Bitno je slušati ih! I pokazati poštovanje čak i kad bi se svađale...naći zajednički jezik. A ti bi više onako da ju "imaš"
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:01   #35
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
ode imas dobrih razvratnih polovnjaca.posalji jin sliju u inbox i reci dab tija popit kafu,da ti tribaju poduke iskusnijih vorumasica i dab se ti njima na adekvatni nacin zafalijo. prvo zatvori oti placljivi nik nejm i otvori drugi i provaj , u roku od misec dana imas 2-3
nema na cemu, molin i drugi put
Ovo je sigurno najbolji savjet koji moze dobiti. No u slucaju da to ne upali postoje dns badoo,okcupid i tinder pa navali, vecina ce ih doci na prvu kavu, sad za drugu ipak se mora imati nesto u glavi.
__________________
My heart is cold so I've been told...
Dr.Q1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:51   #36
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post

To što nisi curu našao 2 godine, ne znači da ju nećeš naći nakon 18. , ponajviše nakon srednje, jer tek onda ti počinje onaj pravi život, vrijeme za akciju. Kažeš da treniraš povremeno i dobro izgledaš, to je dobro, na dobrom si putu. Moj savjet ti je da nastaviš s time. Izlazi što češće van u društva, nemoj dozvoliti da ti život prođe u patnji za prošlim svršenim vremenima. Ponajviše od svega nemoj se zapustiti. Vidjet ćeš i sam koliko će ti se to isplatiti nakon nekog vremena. Djevojke će se samo lijepiti za tebe.
+1
Došlo vrijeme da te pohvalim za dobar savjet na forumu.


Autore, zabavljaj se i uživaj u životu jer sigurno imaš puno razloga za to: zdravlje, mladost, izgled,...sve ostalo za čime sad čezneš će doći onda kad se najmanje nadaš. Stvori novi krug prijatelja, za početak, druži se, živi.

Sreća s drugom osobom ima početak u tvojoj osobnoj sreći i zadovoljstvu: Kad jednom počneš živjeti super ispunjen život i istinski uživati u stvarima koje te vesele i kad to zadovoljstvo bude vidljivo na tebi postat ćeš pravi magnet, kako za muške koji će se željeti družiti s tobom tako i za djevojke. Ljudi žele da se i na njih zalijepi sreća i dobra vibra, kužiš?
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 20:21   #37
Kad jednom počneš živjeti super ispunjen život i istinski uživati u stvarima koje te vesele i kad to zadovoljstvo bude vidljivo na tebi postat ćeš pravi magnet, kako za muške koji će se željeti družiti s tobom tako i za djevojke. Ljudi žele da se i na njih zalijepi sreća i dobra vibra, kužiš? [/QUOTE]

All said!
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 01:37   #38
napravi od tog In. otvori grupu istomisljenika, bacaj na youtube (tvoja cjev) video kad ides pisat, pit kavu i unovci to. znas da kazu da je nikol tesla bio najveci drkazdija na svijetu.

zena ima jako puno. ti moras naucit kako se postavit, malo prakse i izlasci na pravim mjestima. zene se hvataju na udicu inace. sto se tice izlazaka moram rec nesto mrtvije od hrvatske nisam vidio. ne da nema ljudi, nego scena.. gubljenje vremena. pripremi se za ljeto. trgni se malo ako mozes. fokusiraj se sad da zaradis koju kunu pa na more. koje price ja slusam od igraca.. ozbiljno moras ic tamo di su hot mjesta. tamo di ima svjetla tamo se one kupe. ne znam odakle si ali ako si tu vec stvorio cep, nemas sto tu radit vise. skiper, konobar, dj, host.. su ti sve perfekta mjesta za.. nadi lokaciju di one same dolaze. mozda si mlad. probaj jedno putovanje po party hostelima. tamo mozes brbljat koliko hoces i nikom neces bit dosadan. ili se druzi s lokalcima na moru. oni samo cekaju kao lesinari i sve uberu sto dode u grad.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger