Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 20:29   #1181
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Kruskha, uzivao sam citajuci te, molim te pocasti sa jos kojom zgodom. Radi cega je Šeki Turković zavrsio u zatvoru uopce?

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Zbog kriminalno loseg ukusa

Ma kaj ja znam...svercanja auta...zena...djece...Albanaca...
Ko bi njega pratio.
Kruskha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:30   #1182
Nije kronoloski, pisem kako mi nadode.

U svezi glede gospode sa placa on je bio odusevljen sa svime. Stovise toliko odusevljen da mi je pricao svaku sitnicu iz njihove veze

Znate ono kad sa frendicom na kavi sjedite i pisete kako vas decko/cura taaaaako jebeno srce juhu da Afrodita place od zavisti....Coco Chanel odlaze svoju znacku zene stila ...Chuck Norris tiho jeca.

Ma znate...e pa znam i ja... pricao mi decko

Tako sam ja slusala kako ma jooooj njezino dijete tinejder oce nekakvi pirsing, a ona nije sigurna da li je to pametno dozvoliti mu.
Pa joj je on strucno objasnio kako treba malom dozvoliti da se busi jer je to dio odrastanja i kaj kurac njemu fali. On je bas zbog toga jer je sve probao i smio izraso u inteligentnog, srcu ugodnog muskarca.
Pif...normalno da je ova zbusila malog...pa jel mi zajedno odlucujemo kaj cemo s njima ili kaj...

Znam da sam tada razmisljala ko je tu kome scenarij za Dinastiju pokro, ali sam to odbacila... de bi on po Dinastiji se ravnao i koja sam ja uloga

Zadnje uređivanje Kruskha : 25.07.2017. at 20:54.
Kruskha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:34   #1183
Nije da sam ga uzdizala, a bogme nije i da sam kosmodisk zaljepila.
Onak, sjedis ... slusas... sutis naravno... ako bi i nesto prokementirala ... kaj ja znam, u stilu Jamesa Bonda
- Budale
- VI STE budale.
Juh...di ces sestro slatka, sta se ti imas javljat. Jel imas djecu molim lijepo?
Touche my love...touche.

U tim vremenima zivjela sam na relaciji doma i doma doma.
Pa smo znali kao vikendom do majke mu i tak.
Da se razumije odmah sad (ovo pisem ako netko skuzi i prepozna ko sam sta sam de se kupam i de skoljke skupljam) nemam ja nista protiv zene. A ne ne ne.
I ja si volim cugnut.
Doduse neidem zakuhati kavu na rakiji mjesto na vodi, ali cugnem. True Story.

No ne vazno. Ona meni savjete davala kako da ja sacuvam tu ljubav. Iskrenu i cistu.
Od ostani trudna do smirit ce se on.

Uglavnom taj vikend ako se dobro sjecam cak nje nije ni bilo u stanu.
I idemo se mi pofackati. Ajde... krenemo...kako krenuli tako krenuo i on sa prigovorima.
Zamislite si...
U biti nemojte zamisljat
Zdravo seljacki cu napisat.

Jebe on mene i usput prigovara kaj meni treba da tak dugo svrsim? Kad (jbg zaboravila kako se zvala..pa cu napisat Ljubica) Ljubicu dotaknem ta svrsi odma...a onda jos ohoho puta tokom koitusa.

Sve lezim...gledam...mislim si kaj nije u redu s menom..vidis ti to.
Zavrsili..spavanje...ujutro on na posal, a ja....ja se digla i sad meni tek dode u glavu sta je to sinoc bilo.

Malo sam previse ocito lupala glavom o rub kreveta...oce to.
Uglavnom a jebote Kruskho....odi ti doma doma.

Zovem ja njega da se ja vracam svojima.
Cujem samo siktanje s druge strane zice.

- Sad bi ti najradije kurac preko slusalice poslo. Samo na to reagiras.
. Aha...aj bok. tu tu tu tu

Kak reagiram samo na to kad ni ne svrsavam po tebi ki na traci u Dukatu. Al da si me to vece dvaput jesi. I u glavu i u sirotu.
Kruskha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 11:09   #1184
Hahaha, bome priče dostojne ovog threada!
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 07:59   #1185
@ Krushka: Ajme koje priče, koje je to ludilo bilo.Ali što se tiče samog storytellinga, tu si najbolja a pogotovo sa imenima cajkaških glazbenika, iako to ne slušam neke sam prepoznao.Svaka čast!

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 01:07   #1186
Dugo nisam pisao a to što jesam je bilo par puta, uglavnom ova moja ima bolove u trbuhu i nakon tri dana dozvoli da ju odpeljam i to samo zato jer sam joj rekao da ako nema potrebu ići doktoru da joj onda i nije neki bend.tu sam morao slušati monolog kako se ona muči i blabla,bajdvej ustane u 1 doručkujem i onda malo zajebava kao ona uvijek opere suđe za sobom- 2šalice onda se umori i spava do 5, uglavnom će joj kaže da je to gastritis da joj tablete protiv kiseline i smijalice za mozak i veli joj da je to od živciranja, . Sad se živcira jer se živcira i ja sam kriv jer se razbolila
sabahudin treći is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:13   #1187
Ležimo na plaži. Hlad ispod drveta gledam krošnju i pticu.ova moja drobi kako je njoj najteže na svijetu. Kako sam u fazi kad su sve žene bolje od nje u mojim očima i kako ću ju izgubiti i ostat sam i neka joj kažem šta mislim o tome. A ja mislim kriterij za bolju je imati povremeno zatvorena usta, ostati sam je jedna jako dobra i neostvariva želja, i zadnje što sam mislio prije nego sam ju pozvao u more je bilo: ako se ptica posere hoće li me pogodit ili fulat.
sabahudin treći is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 07:30   #1188
@Krushka, ni u knjigama nisam u posljednje vrijeme vidjela ovako zanimljivog (za mene osobno) stila pisanja. Ne tra-la-la nego sve višeznačno, svaku rečenicu treba pročitati dva puta. Reference na ljude/događaje samo frcaju. Užitak mi je čitati.

@Sabahudine, jel se ti ovo već druge godine patiš na moru? Čitajući onaj prvi dio mislila sam da je uzgajanje kičme pri kraju . Ja se svako popodne smijem na humorističnu seriju "Milostiva prije svega" ali život onog muža je tragedija. Na TV. A ona žena je bar domaćica. Koliko se sjećam u tvojoj vezi ti bedinaš djecu i domaćica si a ona se ustaje okio podne i ostatak dana kuka.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:49   #1189
Moj stil nije tako izdrušen kao kod nekih nego mi je ovo terapija i evo ova dva dana sam dosta ok,uglavnom na moru voli pojesti krafnu za doručak,ovdje peku nekakve sa puno ćokolade i ja joj kupim dvije a ona me opere kako zbog gastritisa više jednine krafnu i da sam joj trebao donijeti integralno pecivo, odem ja po pecivo, jede ga ona i priča kako je masna krafna za nju prošlost, jelte gastritis. Popodne po6dere krafnu a danas za doručak margo i marmeladu, jebemtedoktoreitvojudijetuzagastritis btw ima malo više godina da se zajebavam na moru,a i na kopnu
sabahudin treći is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:51   #1190
Moj stil nije tako izdrušen kao kod nekih nego mi je ovo terapija i evo ova dva dana sam dosta ok,uglavnom na moru voli pojesti krafnu za doručak,ovdje peku nekakve sa puno ćokolade i ja joj kupim dvije a ona me opere kako zbog gastritisa više jednine krafnu i da sam joj trebao donijeti integralno pecivo, odem ja po pecivo, jede ga ona i priča kako je masna krafna za nju prošlost, jelte gastritis. Popodne po6dere krafnu a danas za doručak margo i marmeladu, jebemtedoktoreitvojudijetuzagastritis btw ima malo više godina da se zajebavam na moru,a i na kopnu
sabahudin treći is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 22:15   #1191
Samo pisi, nadoknadjujes stil drugim talentima, pricaj jos o njoj

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 07:49   #1192
-došla mi iza leđa i ja ju slučajno udarim (ak se malo udari ima šljivu dva tjedna- od ovoga ništa)i pomalo kreće priče o zlostavljanju a završava da sam ja kriv što je ona debela jer je izgubila volju za životom i zbog toga je umorna pa mora spavati
-radim neke stvari na kompu da ubrzam njen posao, ona me pita jesam li otvarao nekakav paket ja kažem da jesam, poslije vidim da nisam i to joj kažem a ona počne srat kako ju ne slušam, kako nema komunikacije i tako 14 minuta i ja joj kažem da priča 14 minuta kako ju ne slušam i da ju od 5 munute poslušam tek toliko da se uvjerim govori li još uvijek o tome kako ju ne slušam a ona meni, pazi sad, kaže "o tome ti govorim, ne slušaš me"- odem prošetat
sabahudin treći is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 11:18   #1193
Kad si jadna šupendara (priče iz prošlosti) Volume 2!

Iscenirala je situaciju da bi završila s nekim tipom. Uglavnom prekinuli smo na dva tjedna. U to vrijeme zabavljala se s tim tipom. Ja sam je cijelo vrijeme nazivao i slao poruke. Nakon 2 tjedna ponovno smo se našli, priznala je da je bila s tim tipom. Ja sam joj sve oprostio i molio je da budemo opet zajedno . Poslije toga bili smo u vezi još 4 godine. Katastrofalne 4 godine. Samopouzdanje na nuli. Danas znam da to nikad nisam smio dopustiti samome sebi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
brendonlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 12:35   #1194
Quote:
brendonlee kaže: Pogledaj post
Iscenirala je situaciju da bi završila s nekim tipom. Uglavnom prekinuli smo na dva tjedna. U to vrijeme zabavljala se s tim tipom. Ja sam je cijelo vrijeme nazivao i slao poruke. Nakon 2 tjedna ponovno smo se našli, priznala je da je bila s tim tipom. Ja sam joj sve oprostio i molio je da budemo opet zajedno . Poslije toga bili smo u vezi još 4 godine. Katastrofalne 4 godine. Samopouzdanje na nuli. Danas znam da to nikad nisam smio dopustiti samome sebi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vratit ce se njoj to, zivot te nauci da se lose stvari reflektiraju onima koji ih pocine. Ali naravno tebi to nece koristit, niti vratiti izgubljeno vrijeme.
BlueGrass is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:03   #1195
Svoje supendarske price nemam namjeru prepricavat jer me jebeno sram, ali ono sto mi je ostalo urezano i ono sto je valjda "most shupendara thing that ever happened to me" je bio jedan od nasih zadnjih razgovora.

Pitao me hocu pisat ovdje i ja sam rekla da necu. Prozreo je polu-odgovor, pa me pitao jel imam materijala... Progutala sam strah i sram i iskreno rekla da imam. Ne samo da imam pricu-dvije nego materijala za cijelu knjigu naziva "I was an idiot for a whole year".
Uvrijedjeno je frknuo nosom i pitao me zasto sam si to dopustila. Zasto sam si dopustila da me povrijede stvari koje je govorio/radio i da sam trebala biti jaca i ne dopustit da me to dira.

Nije mu bilo krivo zbog nacina na koji me tretirao, stvari koje mi je govorio, vec zato sto sam se ja usudila biti uvrijedjena/povrijedjena time.
How dare I .
Sve je moja krivica.
Da sam "jebi se" shvatila kao sladak nacin za probudit nekog nebi danas bili tu di jesmo.
Sve sam pokvarila .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:32   #1196
Iščitala sam ovu temu uzduž i poprijeko. Ohrabrila se opisati svoj šupendarski period. Dva put sam ga pročitala i zaključila da sam se lansirala u sam vrh Šupendara. Priča je imala previše teksta, pa sam smanjivala i na kraju obrisala. I nakon 13 godina mi je neugodno

No nevr majnd, molim ljutuVilijamovku za nastavak priče, na fen frizuri sam se zagrcnula kavom i gušila po ure od smijeha i kave
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:23   #1197
Evo da ja podjelim svoja supendarska iskustva.


1. Dejt.

Zvao me na dejt.
Lep ko greh, vrijedan, dobrica, specijalna policija, tijelo san snova.

Stalno radi, stalno je zaposlen, uhvati sat vremena pa ajde iskoristimo to.

Ja se sredim, gospodin me odvede u lokalnu birtiju.
Ajd nema veze, tamo mu je ekipa, ljudi koje zna, puno radi, pa ono da iskoristi slobodno vrijeme i spoji si mene i prijatelje.

Dogovorili se nac u gradu i ajde nademo se, do te birtije idemo njegovim autom.
Ubiti smo se dogovorili za ic na vecaru ali on je vec pojeo pa ajde ipak cemo na pice, nema veze prezivjet cu taj sat-dva.
Dosli tamo, mrak, ljepljivo muzika koma, polumrak, samo muska ekipa.
On se krenuo javljati ekipi od stola do stola i tako po 10 minuta prica s njima. Ja si mislim super, ima frendova dosta.
Napokon sjedemo, narucim sok jer eto me pije mi se.
Kazem, moram vozit doma poslje, tek sam položila necu ugrozavat nikog u prometu.
Kaze on ma daj ja sam policajac nemoze ti niko nista, opusti se.

Eto pride on preko tog sto pijem sok.
Sjedimo i dalje.

Razgovor ipak bude ugodan al nikako doma, nagovaram ga da me odveze do mog auta, molim, kumom, nikako, uz to mu srend sjedne s nama, pocme me ignorirati, nema veze, idalje hocu doma a on nema teorije.

Epilog zvala sam brata da dode do mene jer sam gladna to te mjere da me boli drob, peku oci od dima (a pusim i ja inače), umorna sam i Neda mi se slusat debile.

Brat dode u rekordnom roku. Napravi 50km u jednom smjeru ali napokon me izbavi.

Koji mi je kurac bio da ostanem s tom osobom i dalje se pitam.


I scena dva koja je bila prekid.

2. Ja u bolnici, on jadan nemoze dobit slobodne dane da dode, meni se bore za život, teska sepsa.
Njega nema, kaze srce mu se cjepa jer nije uz mene u tom trenutku.

Subota navecer zove brat da se pred njenim ocima bari s nekom zenskom, ja ne vjerujem, zovem njega, kaze buka idu u raciju. Kaze nista ne brini, spavaj da brze ozdravis,
Brata su inače zvali njegovi prijatelji i moja prija koja nije htjela da mi govori ona nego da ipak brat jer eto zna dijagnozu.


Brat pizdi.

Zove stari i kaze, traze ovog, hoce mu noge polomit. Znam da nece proc lako. Zovem bracu molim da ga ne ubiju, da puste, zao mi ga, ne vjerujem u to, to je zabuna, ljubav moja nije takva.

Ujutro se osvjestim sto se dogodilo. Saspem mu sve. Ostavim ga.

Nisu ga prebili.

3. Nakon izlaska iz bolnice i oporavka dodem po ostatak stvari, umjesto da sam poslala nekog, računam ja da je normalan.
Krenemo se prepirati, osamari me.

I tu se osvjestim, umolim prijatelje da ipak poduzmu radnje iz prošle price.
I jesu.


Ima jos tog između ali još si ne zelim priznat veličinu svoje supendarnosti.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:28   #1198
ježi ga, meni ova priča više nasilnička nego šupendarska.

sorry, al ovo je meni izrazito primitivno ponašanje.
od tvoje obitelji koja želi nekome polomit noge zbog preljuba, do seljačine koja je u stanju udarit ženu, pa i tvog umoljavanja drugih da "istjeruju pravdu" na ovaj način.

nadam se da si promjenila okolinu.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:47   #1199
Sorry, meni ovo bas i nema veze sa supendarstvom.
Citava prica odise ne-konstruktivnim rjesavanjem osobnog sukoba u kakav uvukla si jos i prijatelje i rodbinu. Situacije koje eskaliraju do premlacivanja i tvoje molecive postede od ubojstva ga (aaaawwww kako romanticno), odlicna su slika&prilika bliskog vam primitivnog miljea. Samo, u tom i takvom okruzenju, bolje ti je drzati jezik za zubima, jer ovi kojima saka lako poleti, ko zna koliko- s kompletom policijskih "supermoci"- laki i na obaracu su. Doduse, osvetit ce tebe provjerena tvoja ekipa utjerivaca lomova u kosti
Ha ja
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:55   #1200
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
....

I tu se osvjestim, umolim prijatelje da ipak poduzmu radnje iz prošle price.
I jesu.


...

Jadna mala povrijedjena supendarica.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.