Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 16:41   #101
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
O kakvom jebenom "uključivanju u raspravu" bulazniš?

Ako oneliner u kojem se ničim izazvana i niotkuda ispovracas na nekoga ozbiljno smatraš "uključivanjem u rasoravu", onda fakat nema smisla bilo što dalje pisati.
Sam si napisao, da opet ne citiram, da nepozvana ulijecem na topic. Nemoj sada izvrtati moje izjave sebi u korist. Ajde samo pogledaj rjecnik i nacin na koji razgovaras sa mnom pa mi onda reci da nisam u pravu oko negative i naskakanja.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 16:47   #102
Rječnik koji koristim primjerena je reakcija na tvoje povraćanje. Ako na svoje bljuvanje očekuješ poeziju i slatkiše, negdje si se za jebala.

Po pitanju naskakivanja, jebe te redoslijed. Ni tebi ni kolegi nisam napisao niti slova. Odgovorio jesam, s puno slova.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 16:49   #103
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Rječnik koji koristim primjerena je reakcija na tvoje povraćanje. Ako na svoje bljuvanje očekuješ poeziju i slatkiše, negdje si se za jebala.
Imas pravo, nista bolje nije ni za ocekivati, ne znam zasto me to uopce iznenadilo.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 18:46   #104
Bajro, ne sekiraj se
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:04   #105
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Savjetovati nekome da bude simpatičan i duhovit ima smisla koliko i savjetovati mu da ima plave oči, bude Bik u horoskopu ili da ima kurac od 25 cm.
Je ali ako uspiju to isfurati nekako....





~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:36   #106
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Bajro, ne sekiraj se
Opet mi se motaš pod nogama, i sad bih ja, kao, trebao paziti da te ne zgazim.

Ma kurac ću pazit' .

Zapravo (mi) je fora gledati kako osjećaj pripadanja grupi ulijeva ljudima samopouzdanje i potiče ih na ispisivanje sve blesavijih tvrdnji, kakve - nada umire posljednja - možda i ne bi ispisali bez pobočnika. Sva ova dijagnostika, na primjer, u ozbiljnome je sukobu sa zdravim razumom: onaj tamo mi dijagnosticira tanke živce i umišlja nekakve tinder-seanse, ti nekakvo sekiranje...

Glupo vam je to. Jednostavno, glupo. Upoznaju vas ljudi preko portala, agencija, novina, sms-a itd., a vi se sramotite.

Negdje sam spominjao "Arenu" i slične tiskovine koje su u oglasima redovito imale rubriku "Usamljena srca". Uz te je oglase uvijek negdje bio i horoskop koji je ljudima najavljivao što ih čeka po pitanju nekoliko osnovnih, uvijek istih, kategorija.

Kao i specificiranje onih poprilično ispunjenih čaša na temi o postignućima, bezveze mi je podastirati trenutno stanje tih horoskopskih kategorija - ali, nakon ovoliko komprimirane dijagnostičke blesavoće možda ima smisla prevenirati daljnje samosramoćenje dijagnostičara napomenom da su mi apsolutno sve te horoskopske kategorije temeljito i dobro posložene - onako, sve je kako treba biti .

U to ime, nema ni tankih živaca ni sekiracije ni tindera... Ove naplavine samosramoćenja dođu kao nekakva usputna zvučna kulisa - onako, k'o sirota trbušna plesačica koja za male novce cijelu večer pokušava privući malo pozornosti dok uživaš u svakojakim jestvinama i pratećim enološkim pripravcima.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:44   #107
Ne mogu vjerovat da si ti meni odgovorio, jel mi vjeruješ!?

Ozbiljno te pitam sada; koji je razlog tvoje frustracije? Kako si postao ovakav? Šta pišeš ti, čovječe?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:52   #108
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

U to ime, nema ni tankih živaca ni sekiracije ni tindera... Ove naplavine samosramoćenja dođu kao nekakva usputna zvučna kulisa - onako, k'o sirota trbušna plesačica koja za male novce cijelu večer pokušava privući malo pozornosti dok uživaš u svakojakim jestvinama i pratećim enološkim pripravcima.

"Tales of Mystery and Imagination
Edgar Allan Poe" (Narration Orson Welles)


For my own part, I have never had a thought
Which I could not set down in words
With even more distinctness that which I conceived it.
There is however a class of fancies of exquisite delicacy
Which are not thoughts and to which as yet
I have found it absolutely impossible to adapt to language.
These fancies arise in the soul,
Alas how rarely, only at epochs
Of most intense tranquillity
When the bodily and mental health are in perfection.
And those mere points of time
When the confines of the waking world
Blend with the world of dreams.
And so I captured this fancy
Where all that we see or seem
Is but a dream within a dream.

https://www.youtube.com/watch?v=VZyN...nel=marinaofer
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:09   #109
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
... da su mi apsolutno sve te horoskopske kategorije temeljito i dobro posložene - onako, sve je kako treba biti .

U to ime, nema ni tankih živaca ni sekiracije ni tindera... Ove naplavine samosramoćenja dođu kao nekakva usputna zvučna kulisa - onako, k'o sirota trbušna plesačica koja za male novce cijelu večer pokušava privući malo pozornosti dok uživaš u svakojakim jestvinama i pratećim enološkim pripravcima.

Eh moj Bajrone, da si tako super ekstra zadovoljan sobom ne bi se uopce trudio opravdavati se ovdje na neke naplavine samosramocenja.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:13   #110


The clock struck midnight
And through my sleeping
I heard a tap-ping...at...my...door
I looked but nothing
Lay in the darkness
And so I turned...in-side..,.once...more

Alan Parsons Project The Raven

lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 06:53   #111
Tooo Bajrone. Razvali.


__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:31   #112
Ne moze ,ova gore mu se ne skida sa njeznika pa je jadnice umoran .
Daj mu malo odmora da dodje sebi ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 20:49   #113
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Eh moj Bajrone, da si tako super ekstra zadovoljan sobom ne bi se uopce trudio opravdavati se ovdje na neke naplavine samosramocenja.
da je super extra zadovoljan sobom ne bi se nazvao po nekom olinjalom klošaru već bi se zvao pinokio.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 14:21   #114
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
da je super extra zadovoljan sobom ne bi se nazvao po nekom olinjalom klošaru već bi se zvao pinokio.
I ne bi mu nos rastao na svaku laz .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 15:09   #115
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
I ne bi mu nos rastao na svaku laz .
il ti raste pa si aktivan ili naskakuješ na kog stigneš po forumu jer negdje treba ispucati frustracije.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:32   #116
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
il ti raste pa si aktivan ili naskakuješ na kog stigneš po forumu jer negdje treba ispucati frustracije.
Nista se ne brini njemu raste aktivno a njegovo naskakivanje je izprogramirano i razmisljeno .
Poznam ga 10 godina , mislim zbilja da nije frustriran . Ne da izigravam njegovog advokata , sposoban je jako .
Prije bih kazao da su drugi frustrirani .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:39   #117
nema kruha na tim portalima, puno vremena se izgubi a dobije se šipak, dobijem glavobolju od toliko puno dopisivanja.
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:43   #118
Pojma ti ja nemam sta su ti portali . Nisam nikada ni ukucao stranicu na kompjuteru . Mislim , ako zelim nekoga upoznati upoznati cu ljude vani .
Ok licno sam star i ne trazim nista ,mozda da sam mlad , da bih se ponasao kao vecina mladih ljudi aktualno .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 10:25   #119
Svakakvih živina ima na tim sajtovima. Poput jednog Damira koji operira na badoo i twoo. Dotični svakako prednjači. Tip je za početak stariji nego se predstavlja, ulijeće u inbox pristojnim pitanjem tipa „Hoćemo li tipkati da se upoznamo“, iza toga slijedi pitanje u kojem si kvartu jer ste možda susjedi .. razveden je, živi sam, ima dvije kćeri koje ne žive s njim, ne očekuje više ništa ali nema ništa protiv ako se dogodi, da mu je samo do seksa skrenuo bi razgovor u tom smjeru... razmjenu brojeva predlaže nakon par poruka. Zvuči super, šarmantan je i zabavan. Pristaneš na kavu i postaneš centar njegovog svijeta. Opasno se potrudi, večerica, vino, zvijezde,romantična kuća iz bajke na vrhu brda i u trenu se osjećaš kao kraljica. Bajkovita priča traje do trenutka dok gospodin ne dobije što želi, poslije toga nestane. Pitaš ga porukom (jer se na poziv ne javlja) o čemu se radi, dobiješ ignor. Probaš opet, opet ignor. Onda shvatiš pa priču ispričaš frendici, ona ispriča svojoj frendici, ova svojoj i dođeš do zanimljive brojke istih glupača. Sve su istih godina i odrađene po istom obrascu. Tu u priču po dogovoru ulazi nova frendica , napominje mu da jednu zna i da se ne želi miješati. Ali ipak bi se on upoznavao. Zapale se vragovi, malo se raspitate pa saznate i da lik ipak ima jednu stalnu. Proguglaš, prostalkaš po fejsu i pitaš se zašto bi tako zgodna žena trpila takvog kretena. Upozoriš nju jer si žensko pa smatraš da žena ženi treba pomoći, a tek onda ostaneš u čudu. Ona to zna a tebi tko je kriv što si naivna kokoš.
Pa drage moje naivne kokoši, pripazite se.
Intuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 10:42   #120
Ajme, ovakva tema treba! S upozorenjima djevojkama / zenama na takve igrace I muskarcima na sponzoruse, zicarosice bonova I sl.
Uvijek sam govorila da na takve sajtove treba uvesti recenzije, kao na Amazonu recimo, ispod svakog profila
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.