Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2017., 12:53   #1721
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dal postoji mogucnosti igre koje su u PS store, negdje kupiti jeftinije? Zanimaju me stvari poput Last of Us i Heavy rain za PS4.

Dal je tako nesto uopce moguce?
The lasto of us ti je sada na sniženju 150 kn
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Ima li neki dobar hack'n slash za PS4 osim Diabla?
The Incredible Adventures of Van Helsing isto sada na sniženju za 60 kn
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:34   #1722
Zdravo, imam jedno pitanje. Preselio sam se u njemacku i sa sobom naravno uzeo ps4. Danas sam kupio ps4 plus i kad sam upisao cod kaze mi sljedece :

Product voucher region does not match the account's region

This product or content is not available in your account's country/region. Please confirm the terms of use for the product or content.

Jel mozda imao ko takav problem? Mogu li kako to rijesiti?
M@T@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:06   #1723
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post

The Incredible Adventures of Van Helsing isto sada na sniženju za 60 kn
To se traži, hvala. Čuo sam već za tu igru al sam mislio da je samo za PC, super da ima i ovdje.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:07   #1724
pitanje u vezi phantom paina. zavrsio sam prvu misiju, phantom limbs i vidio da sam presao 2 od 6 misija. isao sam ispocetka ali ne kuzim kako mijenjat misije preko idroida. znaci, ne zelim prvo spasiti kaza nego nesto drugo bi isao prelazit
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:26   #1725
Nisam 100% siguran ali koliko me sjećanje služi mislim da i ta misija sa spašavanjem kaza još spada u uvodne misije koje moraš proći da bi ti se igra "otvorila" pa ćeš birati moći tek kasnije. U MGS 5 se puno toga otključava vrlo postupno, nije ko većina drugih sandboxova gdje ti je sve dostupno više/manje od početka. Ovdje treba puno igrat da bi uopće vidio šta sve igra zapravo nudi. Također te igra baš ne "vodi za ruku" nego puno toga moraš otkriti sam, po tome je igra dosta old school.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 11:26   #1726
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
The lasto of us ti je sada na sniženju 150 kn
Kao i Heavy Rain, ubo obje. Hvala!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:07   #1727
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Nisam 100% siguran ali koliko me sjećanje služi mislim da i ta misija sa spašavanjem kaza još spada u uvodne misije koje moraš proći da bi ti se igra "otvorila" pa ćeš birati moći tek kasnije. U MGS 5 se puno toga otključava vrlo postupno, nije ko većina drugih sandboxova gdje ti je sve dostupno više/manje od početka. Ovdje treba puno igrat da bi uopće vidio šta sve igra zapravo nudi. Također te igra baš ne "vodi za ruku" nego puno toga moraš otkriti sam, po tome je igra dosta old school.
mogu se i sad birat misije, ali ti sife misije moras prec prije oslobadanja kaza. ja sam isao ispocetka ali sam opet isao po kaza, stavim ga u helikopter i onda sam mislio jos ove tri misije rijesit, ali nozes jer moras uc u helikopter. pa cu opet ispocetka, proc side misije, pozvat helikopter i to je to. mislio sam da mozes te side misije oznait kao glavnu misiju, ali nigdje mi ne dopusta
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:21   #1728
bok ljudi imam kratko jedno pitanjce di je najjeftinije kupiti ps4 konzolu (ps4 slim ili fat nije bitno jer ne vidim razliku osim u dizajnu) ?
naime razmišljao sam kupiti korištenu konzolu za oko 1300-1600kn preko njuškala jer ionako sumnjam da ću imati puno vremena je igrati možda 2 puta tjedno (vikend jer nemrem zbog posla) znam da sam vidio da je bila akcija u nekom poznatom gameshopu za 1700kn 500gb ps4 slim ali eto fulo sam priliku pa sada pitam ako netko zna

p.s. isplati li se iz neke druge zemlje u europi kupiti ps4 i ako da od kuda, slobodno PM šaljite ili ovdje odgovorite
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:16   #1729
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
bok ljudi imam kratko jedno pitanjce di je najjeftinije kupiti ps4 konzolu (ps4 slim ili fat nije bitno jer ne vidim razliku osim u dizajnu) ?
naime razmišljao sam kupiti korištenu konzolu za oko 1300-1600kn preko njuškala jer ionako sumnjam da ću imati puno vremena je igrati možda 2 puta tjedno (vikend jer nemrem zbog posla) znam da sam vidio da je bila akcija u nekom poznatom gameshopu za 1700kn 500gb ps4 slim ali eto fulo sam priliku pa sada pitam ako netko zna

p.s. isplati li se iz neke druge zemlje u europi kupiti ps4 i ako da od kuda, slobodno PM šaljite ili ovdje odgovorite
Amazan najjeftinije po meni ali dali salju za hr je pitanje

Gesendet von meinem ALE-L21 mit Tapatalk
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 23:56   #1730
Izgledaju li igre bolje na ps4 slim na 4k tv naspram full hd tv? Taman si uzeo ps4 slim i xbox 360 sve skupa sa nekih 50 igri Nažalost, tv mi se razbio pa naručio lg 4k. Nadam se da ima barem male razlike.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:25   #1731
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Izgledaju li igre bolje na ps4 slim na 4k tv naspram full hd tv? Taman si uzeo ps4 slim i xbox 360 sve skupa sa nekih 50 igri Nažalost, tv mi se razbio pa naručio lg 4k. Nadam se da ima barem male razlike.
Izgledaju odlicno ako su bas 4k napravljene i osjetna je razlika.


@gajo, ekipa - ps4 pro mi je spojen na lan, imam 100/100 optiku. Svi kompovi uredno pokazuju 100 mbit download, plejka samu sebe throttla na 30 mbit.

Ideje?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 01:42   #1732
phibs koji ti je psn id?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:46   #1733
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
phibs koji ti je psn id?
UncleMati.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:42   #1734
ekipa se isplati uzimat me andromedu? gledam da je igrica dosta dugacka i da je prica solidna. dvoumim se izmedu wildlandsa i andromede
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:35   #1735
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
UncleMati.
Budem te dodao kad nađem vremena (DokiCRO).

Pocinjem nocnu danas pa se bas ne igram nesto previse.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:58   #1736
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
ekipa se isplati uzimat me andromedu? gledam da je igrica dosta dugacka i da je prica solidna. dvoumim se izmedu wildlandsa i andromede
Prije bih ti preporučio Mass Effect: Andromeda. Igrao sam je nedavno, meni jako dobra i solidna.
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:47   #1737
Quote:
snico kaže: Pogledaj post
Prije bih ti preporučio Mass Effect: Andromeda. Igrao sam je nedavno, meni jako dobra i solidna.
tnx
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 23:41   #1738
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Izgledaju odlicno ako su bas 4k napravljene i osjetna je razlika.
Hvala Nadam se da sutra stiže novi tv. Bio sam se zabrinuo da neće raditi kako treba ps4 slim na 4k tv.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:51   #1739
Pozdrav svim gejmerima pa tako i casual gejmerima ��
Jedno pitanje,imam problema s Bluetooth uparivanjem ps4 i Androida...ima ko kakvu ideju-aplikaciju? Također mogu li na ps4 slušati muziku s memory carda s Androida ako su upareni ili su programi kad se upare samo prilagođeni za igranje igara?
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:53   #1740
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
bok ljudi imam kratko jedno pitanjce di je najjeftinije kupiti ps4 konzolu (ps4 slim ili fat nije bitno jer ne vidim razliku osim u dizajnu) ?
naime razmišljao sam kupiti korištenu konzolu za oko 1300-1600kn preko njuškala jer ionako sumnjam da ću imati puno vremena je igrati možda 2 puta tjedno (vikend jer nemrem zbog posla) znam da sam vidio da je bila akcija u nekom poznatom gameshopu za 1700kn 500gb ps4 slim ali eto fulo sam priliku pa sada pitam ako netko zna

p.s. isplati li se iz neke druge zemlje u europi kupiti ps4 i ako da od kuda, slobodno PM šaljite ili ovdje odgovorite
Isplati ti se ps4 kupiti u njemačkoj i Holandiji posebno.
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.