Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 13:38   #221
Quote:
6969 kaže: Pogledaj post
Prije 4 dana me pocelo boliti uho,prvo me navecer pocelo svrbiti za poludit.,onda me po noci bol probudila..bol je strasna bila i uho je bolilo na dodir..
Odem dr.,dala mi klavocin tbl i maxitrol za uho..
Bol je se smanjila ali i dalje me reze nesto u uhu..kao munja..uho je i dalje zacepljeno skoro 80% slabije cujem
I desna nosnica mi se čepi..
Kad ce to proc?vec 4 dana pijem te antib

Dr mi nije rekla dali je upala vanjskog ili unutarnjeg uha
Nabavi si Fluimukan i pij ga. Smanjit ce ti pritisak u uhu zbog loseg protoka u srednjem uhu zbog kojeg najcesce i dolazi do boli. On razrijedjuje sluz pa ce tako i tekucinu u srednjem uhu. Ovo je trik koji me orl naucio i stvarno pomaze.
Isto tako kapaj nos operilom ili necim slicnim i cisti si ga fizioloskom otopinom 2× dnevno. Imas na youtube videa s demonstracijom kako se to ispravno radi.
Vjerojatno ti je krenulo od sinusa. U svakom slucaju atb.koji ti je dr dala se inace daje u ovakvim situacijama.
Ako za dan dva ne dodje do poboljsanja , odi na hitnu u bolnicu di imaju na hitnoj dezurne orl ( u Zg je to Vinogradska i Rebro).
Ibuprofen bi isto trebao pomoci da smanji bol.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 08:24   #222
Hvala na iscrpnom odgovoru
Malo mi je bolje,jucer se uho malo odcepilo,al se opet zatvorilo
6969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 01:31   #223
Prehlada pračena upalom uha?

Pozdrav ekipa
Znači več jedno 5 dana sam imao težu prehladu. Povišena temperatura,začepljen nos,bol u grlu itd. Pio sam maxflu i nekakve tablete i nisam išao doktoru. Nakon par dana je prošla temperatura ali se javio kašalj te poslije toga blaga bol u mišičima. To se sve počelo smirivati i mislio sam da ide na bolje no danas me uhvatila bol u uhu. Uho mi se začepilo i slabije čujem na njega. U početku sam osječao bolove ali sam ukapao neke kapi za uši pa su se oni malo smanjili. Ne znam što više da radim? Dali je to normalno da se uho malo upali ili trebam odmah doktoru? Hvala!
tvrtkocro28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 08:00   #224
Quote:
tvrtkocro28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa
Znači več jedno 5 dana sam imao težu prehladu. Povišena temperatura,začepljen nos,bol u grlu itd. Pio sam maxflu i nekakve tablete i nisam išao doktoru. Nakon par dana je prošla temperatura ali se javio kašalj te poslije toga blaga bol u mišičima. To se sve počelo smirivati i mislio sam da ide na bolje no danas me uhvatila bol u uhu. Uho mi se začepilo i slabije čujem na njega. U početku sam osječao bolove ali sam ukapao neke kapi za uši pa su se oni malo smanjili. Ne znam što više da radim? Dali je to normalno da se uho malo upali ili trebam odmah doktoru? Hvala!
da, otitis media nije ništa čudno nakon prehlde (iako je česšći kod djece).
Prije nego odeš doktoru, savjetovala bi ti inhalaciju sa VISCOFLU
https://www.mojaljekarna.hr/bolno-gr...lu-ampule.html
razbit će ti biofilm bakterija i sluzi koji sad imaš (kroz koji antibiotici ioanko teže prodiru)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:03   #225
Hvala ti na odgovoru! Aha, razumijem kod mene se vjerovatno radi o toj upali srednjeg uha no pošto sam več kupio nekakav sprej za nos i kapi za nos dali mogu njih koristit umjesto onog proizvoda? Hvala
tvrtkocro28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:28   #226
Kapi za odštopavanje nosa mogu samo pomoći u akutnoj fazi.
Antihistaminik također smiješ popiti, ako ti je pri ruci.

Sutra svakako do svog liječnika
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:00   #227
Quote:
tvrtkocro28 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru! Aha, razumijem kod mene se vjerovatno radi o toj upali srednjeg uha no pošto sam več kupio nekakav sprej za nos i kapi za nos dali mogu njih koristit umjesto onog proizvoda? Hvala
sprej i kapi su ti ništa u tvom slučaju
trebaju ti antibiotici + ono što sam ti preporučila da makneš biolifilm bakterija kako bi antibiotici mogli djelovati
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 12:53   #228
Koliko traje upala uha?

Danas mi je 4. dan.
Činilo mi se da je svaki dan nešto mrvicu bolje, a danas mi je pak gore.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 21:26   #229
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Koliko traje upala uha?

Danas mi je 4. dan.
Činilo mi se da je svaki dan nešto mrvicu bolje, a danas mi je pak gore.
Ovisi koji je uzročnik upale uha i na koji se način liječi.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 18:38   #230
Jel još netko prilikom upale uha ne može neko vrijeme nositi naočale?

Prije 15-ak dana točno znam kad mi je pao imunitet. Bila sam cijeli dan topla. Odjednom, iz čista mira me tako počelo boljeti iza uha da sam morala skinuti naočale. Taj dan ih uopće nisam mogla nositi duže od 10-k sekundi u komadu. Kad bih ih skinula osjetila bih olakšanje, a kad bi ih ponovno stavila bol bi se znatno pojačavala.

Sutradan sam srećom već mogla bez problema nositi naočale kao i slijedećih 15 dana. Osjećala bih povremeno i bol u uhu i imala sam cijelo vrijeme osjećaj upale tog cijelog ušnog dijela. Sjetila sam se da sam dan prije nego što me počelo boljeti ozlijedila to uho unutra sa štapićem za uho. Dr. je rekla da se vidi malo crveno unutra i dala mi maxitrol kapi. Neke dane sam kapala kapi, neke nisam. Neke dane mi je bilo bolje, neke gore. Jučer sam bila na kontroli i dr. je rekla da je sad sve unutra u zvukovodu potpuno u redu i da ne kapam više. Rekla je samo ako još osjetim kakvu bol da će to biti od vjetra.

I ja sam se nekako bolje osjećala i imala osjećaj da valjda konačno ta epizoda ide prema svome kraju.

Danas mi je opet pao imunitet kao prije 15 dana. Opet sam osjetila toplinu. Nije dugo prošlo, kad sam opet zbog iznenadne boli iza uha morala skinuti naočale. Pa od čega ta bol?

Imam fobije vezane za tu lijevu stranu jer sam prošle godine imala jaku upalu kod lijevog oka (nakon ukapavanja bezopasnih kapi tetrakain na redovnom okulističko pregledu) oko dva i po mjeseca. Još i danas osjetim posljedice, mada je po doktoriuma bilo sve u redu.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 18:27   #231
ima li netko tko se susreo sa ovakim problemom:

ja naime vodim rat sa svojim doktorom opce prakse jer on prilikom pregleda "nista ne vidi" u zvukovodu i da je moj problem "cesto normalan"...sto god mu znacilo. Meni nije.
Naime, prije cca pola godine imala sam blazu infekciju uha zbog koje sam otisla u hitnu (bila sam u inozmestvu). Terapija je bila jednostavna-neka mast na gazi koja je u uhu stajala tri dana. Doslo-proslo.
Ne sjecam se da li sam prije imala problem, ako da nije bio tako zamjetan kao sada- naime meni se pojavio tinitus, srecom nije cesto, ali najcesce je navecer kada idem spavati (mozda tada obracam paznju) i svako malo mi se uho zacepi i imam neki cudni osjecaj koji granici sa tupom boli duboko u uhu (iza bubnjica). Zacepljenost nema okidaca, znaci ne pojavljuje se SAMO kada mijenjam nadmorske visine, vec eto sjedim u autu i samo odjednom cujem sebe kako pricam. Lezim u krevetu, odjednom se zacepi i tako u kruc. Takoder trajanje je nekada 15 minuta, nekada, kao danas satima. Nista ne pomaze, niti kapi (disem normalno), niti puhanje itd, eventualno na koju minutu kada nesto jedem, ali i to je relativno. Ima tko kakav prijedog? u krajnjem slucaju na kojem lijecniku da inzistiram- odn. za koga da trazim uputnicu? otorinolaringologa?
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 18:27   #232
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Jel još netko prilikom upale uha ne može neko vrijeme nositi naočale?

Prije 15-ak dana točno znam kad mi je pao imunitet. Bila sam cijeli dan topla. Odjednom, iz čista mira me tako počelo boljeti iza uha da sam morala skinuti naočale. Taj dan ih uopće nisam mogla nositi duže od 10-k sekundi u komadu. Kad bih ih skinula osjetila bih olakšanje, a kad bi ih ponovno stavila bol bi se znatno pojačavala.

Sutradan sam srećom već mogla bez problema nositi naočale kao i slijedećih 15 dana. Osjećala bih povremeno i bol u uhu i imala sam cijelo vrijeme osjećaj upale tog cijelog ušnog dijela. Sjetila sam se da sam dan prije nego što me počelo boljeti ozlijedila to uho unutra sa štapićem za uho. Dr. je rekla da se vidi malo crveno unutra i dala mi maxitrol kapi. Neke dane sam kapala kapi, neke nisam. Neke dane mi je bilo bolje, neke gore. Jučer sam bila na kontroli i dr. je rekla da je sad sve unutra u zvukovodu potpuno u redu i da ne kapam više. Rekla je samo ako još osjetim kakvu bol da će to biti od vjetra.

I ja sam se nekako bolje osjećala i imala osjećaj da valjda konačno ta epizoda ide prema svome kraju.

Danas mi je opet pao imunitet kao prije 15 dana. Opet sam osjetila toplinu. Nije dugo prošlo, kad sam opet zbog iznenadne boli iza uha morala skinuti naočale. Pa od čega ta bol?

Imam fobije vezane za tu lijevu stranu jer sam prošle godine imala jaku upalu kod lijevog oka (nakon ukapavanja bezopasnih kapi tetrakain na redovnom okulističko pregledu) oko dva i po mjeseca. Još i danas osjetim posljedice, mada je po doktoriuma bilo sve u redu.
Mislim da mi je ta bol bila od pojačanja limfnih čvorova u tom dijelu kod pada imuniteta. Prošlo je.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 14:06   #233
Quote:
LepaMilena kaže: Pogledaj post
ima li netko tko se susreo sa ovakim problemom:

ja naime vodim rat sa svojim doktorom opce prakse jer on prilikom pregleda "nista ne vidi" u zvukovodu i da je moj problem "cesto normalan"...sto god mu znacilo. Meni nije.
Naime, prije cca pola godine imala sam blazu infekciju uha zbog koje sam otisla u hitnu (bila sam u inozmestvu). Terapija je bila jednostavna-neka mast na gazi koja je u uhu stajala tri dana. Doslo-proslo.
Ne sjecam se da li sam prije imala problem, ako da nije bio tako zamjetan kao sada- naime meni se pojavio tinitus, srecom nije cesto, ali najcesce je navecer kada idem spavati (mozda tada obracam paznju) i svako malo mi se uho zacepi i imam neki cudni osjecaj koji granici sa tupom boli duboko u uhu (iza bubnjica). Zacepljenost nema okidaca, znaci ne pojavljuje se SAMO kada mijenjam nadmorske visine, vec eto sjedim u autu i samo odjednom cujem sebe kako pricam. Lezim u krevetu, odjednom se zacepi i tako u kruc. Takoder trajanje je nekada 15 minuta, nekada, kao danas satima. Nista ne pomaze, niti kapi (disem normalno), niti puhanje itd, eventualno na koju minutu kada nesto jedem, ali i to je relativno. Ima tko kakav prijedog? u krajnjem slucaju na kojem lijecniku da inzistiram- odn. za koga da trazim uputnicu? otorinolaringologa?
Ja sam preboljela nekoliko jako teških upala uha.
Dešava mi se ista stvar. I svrbjeti me zna...

popijem tabletu za alergiju i našpricam nos nekim sprejem za alergiju ili s onim kojeg sam dobila radi lpr... i bude malo bolje...

Sumnjam da sam imala česte upale uha zbog alergije (ne znam na što), sad čim primjetim da me uši svrbe uzmem tabl. i sprej...
Ne ponovilo se! Najgora bol ikad!
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 18:02   #234
Pozdrav, molim vas pomoć. U ponedjeljak navečer me počelo bolit lijevo uho na dodir. Na kraju se tokom noći to razbuktalo i počelo jako jako bolit. Odmah sam ujutro otišla doktoru, vidio je da mi je jako otečen i zatvoren ušni kanal i prepisao mi klavocin, maxitrol i efedrin za nos.
Terapija mi je pocela pomagati tek danas, četiri dana poslije, da bi mi se sad upalilo i desno uho i boli do nepodnosljivosti. Ne jedem, ne spavam, pijem te klavocine i brufen 600mg svakih osam sati, ali mi izdrži samo 4 do max 5 sati.
Zašto tako dugo treba klavocinu da profunkcionira? Mogu li tražit doktora tramal ili nesto slično jer sam na rubu, ovi bolovi su užasni...
__________________
"To the well organized mind, death is but the next great adventure."
Hvedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2020., 19:17   #235
Prošli tjedan sam stalno češao desno uho i moja doktorica vidi danas da je malo crveno, i dala mi Toradex kapi, da stavljam 4x4 .. išao sam jer me počelo žariti i boliti u zvukovodu, malo stane pa opet, znao sam da ne smijem grebati noktom jer tako nastaju ranice, ali mislio sam da neće ništa biti , pitam je li upala, kaže da je blaga upalica, ništa strašno .. prije češanja me ništa nije bolilo ah.

Što se tiče lijevog uha, tu sam 3 puta bio kod otorinolaringologa i oni ne vidu ništa, nikakvu upalu, valjda me povremeno zaboli od temporalnog zgloba, jer to traje od 11 mjeseca, sad je dosta bolje ali isto znam osjetiti povremeno, nekakav osjećaj kao da mi je uho istegnuto u zvukovodu, i neki pokreti smetaju, na toj strani mi puno zubi fali i katastrofalan mi je zagriz, pa može od toga udarati u uho, jedino još CT napraviti, dugo se čeka, ne znam, vidjet ću, nekad sam tako radi nečeg drugog znao sve moguće pretrage napraviti i ništa se ne bi vidjelo, bol bi jednostavno sama prošla .. što se tiče ušiju nikad nisam imao problema sa time do ove godine, uglavnom sam kriv.

Prvi put kad me lijevo zabolilo nisam mogao jesti koliko bi bolilo uho unutra u zvukovodu na sredini negdje, na hitnoj ništa nisu vidjeli, a to mi se događa otkad sam izvadio očnjak na toj strani, fali mi četvroka i petica još tu, možda nekakvo opterećenje zagriza, puno je bolje nego prije, dosta se smirilo, pričekat ću još malo, mislim da će proći samo ako je od zgloba, jer već sam imao dosta puta slične probleme i prošlo bi samo od sebe, CT mi i ne žele dati kad vide na pregledu da je sve u redu, jedino inzistirati, frendica mi se upisala na ct, bit će na redu tek sredinom 5 mjeseca, za privatno nemam sad love.

https://najdoktor.com/bolovi-i-upale...og-zgloba/a336

Sad sam zaboravio koliko dugo moram ove kapi stavljat, ne znam je li tjedan ili dok ne potrošim.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2020., 18:18   #236
2 doze Tobradexa nisu pomogle, još uvijek zažari , povremeno i zasvrbi, pa ja ne mogu vjerovati što sam jednom samo noktom jače začešao, bio
malo crven zvukovod, blaga upalica i neće da prođe, bilo se povuklo na dan-dva i onda se vratilo žarenje, nisam dalje ništa dirao .. ni koristio štapiće
ni češao, da se ne širi ... znam da kad je gljivična infekcija da onda antibiotske kapi ne djeluju, ali nemam takve simptome .. nemam ni iscjedak, a
ništa opet kod svoje da mi da uputnicu za uho grlo nos pa da pogledaju, eventualno da uzmu bris, sad me očekuje 3 sata tamo čekati u čekaonici
da bi 3 min me pregledali, nikad nisam prije imao probleme sa ušima, i već mi je puna kapa, lijevo prošlo skroz, očito bilo od
krivog zagriza i puno izvađenih zubiju, a baš je jako dugo bolilo, mislio sam da je kronično, valjda se neće vratiti.

A kapi doslovno mrzim jer ih moram stalno grijati, ako stavim hladne probada me par dana i boli, osjetljiv sam .. bubnjić je uredan na pregledu.
Pitanje je hoće li mi djelovati i te kapi što mi daju na ORL .. imam doma Otosol, ni to mi ne pomaže kod žarenja, samo zamaskira problem.
Još da me lijevo nije bolilo mjesecima zbog temporalnog zgloba, i kad je to prošlo, sad se gnjaviti sa desnim, još je rekla
zadnji put kad mi je dala drugu dozu Tobradexa da nije više ni crveno kao prije, da je bolje, najradije bi to nekako prirodno izliječio, možda
s octem, ćuvarkućom, muka mi je ići u onu gužvu na uho-grlo-nos preko uputnice, od antibiotiskih kapi se svaki put prehladim, iako nisam
sklon prehladi.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2020., 00:30   #237
jel probal ko otosol kapi za usi? o cemu je rijec, antibiotik bez recepta? bolje od maxitrola?

upravo popio 400mg neofen jer me boli grlo, a desno mi uho onako zacepljeno, tj. cudan pritisak, doktor mi je jako aljkavo obavio pregled... kako si jos pomoci kod kuce osim painkillera? sta se jos moze kupiti? kapanje blagog caja od kamilice u uho s vatom?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2020., 07:58   #238
U uho se ne kapa ništa osim kapi koje prepiše doktor.
Prva pomoć je odštopati nos operilom ili nekim kapima, piti puno tekućine i odmarati.
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2020., 23:07   #239
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post

jel probal ko otosol kapi za usi? o cemu je rijec, antibiotik bez recepta? bolje od maxitrola?

upravo popio 400mg neofen jer me boli grlo, a desno mi uho onako zacepljeno, tj. cudan pritisak, doktor mi je jako aljkavo obavio pregled... kako si jos pomoci kod kuce osim painkillera? sta se jos moze kupiti? kapanje blagog caja od kamilice u uho s vatom?
Jesam ja jednom, nisu baš pomogle, nisu antibiotske kapi jer onda bi bile na recept, to tvoje se čini kao srednje uho, s time nisam nikad imao
problema,
uglavnom za upale zvukovoda su ti najbolje bez recepta jedino Otomar, čak mi je i otorinac na email rekao da imaju super sastav(ali svaki problem
se drugačije liječi) za bubnjić ne djeluju, tu radije Otosol.

http://www.ljekarnasdz.hr/nasa-ponud...al/prodid/4571

Ali onda bi imao svrbež, peckanje, pa doktor opće prakse bi ti trebao reći je li ti crven bubnjić ili zvukovod, traži uputnicu za ORL ako ne prolazi,
Otosol ti može malo ublažiti bol jer se koristi i za Otitis Media, naravno ako si siguran da nemaš rupicu na bubnjiću, možda ti je sve ok sa uhom
nego se samo refletkira bol, jednom mi je to bilo, kad sam izvadio par zubi na lijevoj strani, pa to lijevo uho me stiskalo unutra, a uredno na pregledu,
to je prošlo samo od sebe.

Ako te tješi mene desno uho boli godinu dana , bio kod puno ORL specijalista, i taman kad mi je napokon prošlo, izritirali su mi tako jako oba uha sisaljkom da sam dobio obostranu upalu zvukovoda, taman završio sa Maxitrol kapima i Acidi Borici 3% ... inače mi je nešto s kožom bilo, nikako se nije mogla regenerirati, a doktori bi uvijek nešto čačkali, čak su mi 2 puta upalu napravili, sad me strah bilo kome dati da mi takne to uho, jer mi je koža zvukovoda toliko osjetljiva, da samo taknem odma upala zvukovoda ... bubnjić mi uvijek uredan i na mikroskopskom pregledu.

Ako ti je zvukovod onda je pritisak na tragus bolan ili diranje vanjskog uha povlačenje itd. a prvo počme jaki svrbež pogotovo ako su gljivice, onda se kapaju canesten kapi, a tu može i Otomar pomoći jer acetatna(octena) kiselina je zakon .. čak su neka studija pokazala da ima skoro istu unčikovitost kao antibiotik-kortikosteroid u kapima kod upala zvukovoda ako se kanal dobro
očisti da kapi bolje djeluju, samo što kortikosteroidi odma djeluju, meni se zamalo u petak zatvorio kanal, i maxitrol je odma pomagao, opet mi se otvorio, nekima se skroz zatvori pa ORL mora staviti trakicu natopljenu kremicama, mastima itd. pa kasnije kapi opet ... nisam ni znao što su
to uhobolje sve do 33-godine kad sam slučajno oštetio kožu zvukovoda, pa se svako malo upali, u godinu dana imao jedva par dana bez boli pokušao se i ubiti par puta, a i doktori mi još više pogorošali, to jest oštetili kožu.

Meni je sad nakon terapije s kapima blagi osjećaj prigušenosti, a strah me više igdje ići .. i da za gljivice se ne smije davati maxitrol, tobradex itd.
najbolje kod nekog dobrog ORL i dobit ćeš pravu terapiju, može bit i eustahijeva cijev, to bi znao po tome da se uho odčepi kad zabaciš glavu nazad
a začepi kad se sagneš, možeš probati i valsava manevar, ali oprezno da ne povrijediš bubnjiće.

Inače ovo bi trebale biti super kapi

https://www.youtube.com/watch?v=8qqNx-HWdRs

https://biljoteka.ba/artikal/otorig-kapi-usi-10ml/ ima ih samo u BIH, ali neke stranice isporučuju i u HR

Jer meni je od Maxitrola i Tobradexa nastao nekakav ekcem i jaka suhoća i perutanje(prije nikad) jer isušuju kožu, peče me desno uho godinu dana
nikad mira nemam, odrekao se i filmova i serija, jer ovo tako smeta.

Jednom sam u 5 mjesecu lijevo uho izliječio samo sa acidi borici 3% nešto sam čačkao i slučajno se ozljedio prstom, i bolilo je, i probadalo,
i kapao acidi borici 5 dana i prošlo skroz, nisam mogao vjerovati, inače meni ni s maxitrolom ne prođe, a to lijevo uho nije toliko ozljeđena koža
pa mi uvijek brzo prođe, sad bez obzira što ne diram više unutra, osjetljivo je, desno pogotovo.

Upalu srednje uha nikad u životu nisam imao, znam da ljudi piju antibiotike, kapaju nos(to se i preventivno može raditi) zna se dobiti i temperatura,
djeca dosta od toga pate, jer nemaju eustahijevu cijev razvijenu kao odrasli itd. ja ni kao dijete to nisam nikad imao.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2020., 10:10   #240
hvala na pomoći bio sam kod drugog doktora jer je ovaj moj toliki papan da mu pokazuješ prstom šta ne valja ne bi shvatio... dobio CEFIXIM antibiotike + TOBREX kapi... nakon prvog dana korištenja, već mi je bolje i imam više snage, ništa strašno, proći će
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.