Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 22:55   #21
Nakon mjesec dana ovakve dileme oko lika koji ti je slagao svoj status?
Zvuči obećavajuće
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 22:56   #22
Ma da, oni su ziher srodne duše i živjet će sretno do kraja života, samo se ona mora malo strpjeti dok on ne ostavi ženu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:00   #23
E da, prvo je samo setao pse, onda je zivio s bratom dok je setao pse, sad je u procesu rastave, ima malu bebu doma i dalje seta pse i sevi sa strane... ovo kao spanjolska trakavica
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 00:38   #24
Problem je ako u razvodu ostane bez pasa i stana. Kako će onda zavoditi okolo.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 00:51   #25
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Mene je sve to sokiralo jer ne bi nikad rekla da je takav tip sposoban za to,onako vise je miran i tih..hah izgleda da su stvarno svi muski isti ...Ne znam sta sad on planira jer se nismo vidjeli od proslog tjedna ali mi salje poruke tipa jel bi bila s njim ako stvarno ostavi zenu...
ne misliš valjda ovisiti o tome što -on-planira
svoje dragocijeno vrijeme možeš potrošiti na nekog pametnijeg
nego zvirkati na poruke od nekog tko traži malo sexualne zabave.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 00:55   #26
Ali ali kak ne kuzis, navukla se na to (pitam se na sto ) i previse joj se svidja
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 01:00   #27
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Ali ali kak ne kuzis, navukla se na to (pitam se na sto ) i previse joj se svidja
moš' misliti što ti se sviđa netko tko tek nakon sexa kaže da je
oženjen ili udata.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 01:20   #28
Mislim da biste ti i tvoj frajer trebali priznati njegovoj ženi da se volite i prisvojiti sebi i dijete.
Camarilo Brillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:03   #29
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Problem je ako u razvodu ostane bez pasa i stana. Kako će onda zavoditi okolo.
To nije problem. Oboje je bratovo.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:27   #30
Zagrizla si govno... ispljuni ga!
niskoprofilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:31   #31
Sto dalje od njega. Ako ti je ovo presutio, tko zna kakve kosture jos skriva u ormaru
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:34   #32
Kako je moguće u 2017 da netko popuši ovakvu priču? Bit će dobra fikcija neka iz ljubavnih romana.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:36   #33
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kako je moguće u 2017 da netko popuši ovakvu priču? Bit će dobra fikcija neka iz ljubavnih romana.
Lako joskić, frajer ima bratov samački stan i pesove s kojima bari. Nema pelena okolo ni duda.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:42   #34
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Lako joskić, frajer ima bratov samački stan i pesove s kojima bari. Nema pelena okolo ni duda.
A kaj ga nema na netu? Bi ja dozovolio da me zavede netko dok ne znam sve o njemu. Svašta!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:45   #35
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A kaj ga nema na netu? Bi ja dozovolio da me zavede netko dok ne znam sve o njemu. Svašta!
Ma moguće da ga i nema i da nije mogla saznati odmah


Autorice, kako si uopće saznala za ovo?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:58   #36
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A kaj ga nema na netu? Bi ja dozovolio da me zavede netko dok ne znam sve o njemu. Svašta!
Ma ima ti tih ljudi kaj se nemaju na netu. Ili se imaju pod neki imenom tipa "Kaj te briga" il tak nešto. Pa onda imaš ovih cura kaj budu i očarane s tim jer ak nije na fejsu sigurno nije serijski baritelj. Pa imaš i cura koje nisu sumnjičave i naivno vjeruju. A i romantika je tu. Ma svega imaš. Kužiš, mjesec dana je u igri. Nije se tu mogla kaj puno saznat u ovakvim okolnostima. Par njušenja na livadi, koji seksić u momačkom stanu. Sve izgleda na mjestu. A onda odjednom dijete u jaslicama. Puf.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:02   #37
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma ima ti tih ljudi kaj se nemaju na netu. Ili se imaju pod neki imenom tipa "Kaj te briga" il tak nešto. Pa onda imaš ovih cura kaj budu i očarane s tim jer ak nije na fejsu sigurno nije serijski baritelj. Pa imaš i cura koje nisu sumnjičave i naivno vjeruju. A i romantika je tu. Ma svega imaš. Kužiš, mjesec dana je u igri. Nije se tu mogla kaj puno saznat u ovakvim okolnostima. Par njušenja na livadi, koji seksić u momačkom stanu. Sve izgleda na mjestu. A onda odjednom dijete u jaslicama. Puf.
Ja to ne razumijem. Ok. Ajde. Pretvarat ću se da stvarno postoje takvi ljudi. Pa dobro čemu onda uopće pitanje kaj dalje? Ono lik te lagal mjesec dana.Mislim nije lagal da mu je pimpek duži za centimetar nego da ima ženu i djete. Iako i laž za pimpeka je grozna,ova mi se čini još gorom. Pa koliko tupast moraš biti da to sve prožvačeš?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:03   #38
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja to ne razumijem. Ok. Ajde. Pretvarat ću se da stvarno postoje takvi ljudi. Pa dobro čemu onda uopće pitanje kaj dalje? Ono lik te lagal mjesec dana.Mislim nije lagal da mu je pimpek duži za centimetar nego da ima ženu i djete. Iako i laž za pimpeka je grozna,ova mi se čini još gorom. Pa koliko tupast moraš biti da to sve prožvačeš?
E ok. To sam i ja pitala. Sad čekamo da nam se bijela keri javi
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:16   #39
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
E ok. To sam i ja pitala. Sad čekamo da nam se bijela keri javi
Ma briga me kaj bu se ona javila il ne bu. Jedino opravdanje joj je da ima 11 godina i sanjala je ili da se to sve odigralo na istoku grada.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:20   #40
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma ima ti tih ljudi kaj se nemaju na netu. Ili se imaju pod neki imenom tipa "Kaj te briga" il tak nešto. Pa onda imaš ovih cura kaj budu i očarane s tim jer ak nije na fejsu sigurno nije serijski baritelj. Pa imaš i cura koje nisu sumnjičave i naivno vjeruju. A i romantika je tu. Ma svega imaš. Kužiš, mjesec dana je u igri. Nije se tu mogla kaj puno saznat u ovakvim okolnostima. Par njušenja na livadi, koji seksić u momačkom stanu. Sve izgleda na mjestu. A onda odjednom dijete u jaslicama. Puf.
istina, ima svačega nečega. Ali realno, ne vidim da je ona u svemu tome nešto naročito pogriješila. Svatko te može smuljat ako hoće, skoro pa oko svega što mu padne na pamet. Što je trebala čekati ... da ju upozna s prijateljima, bližom rodbinom, starcima, kolegama s posla ... što točno?
Kako uopće provjeriti mulja li te netko koga si upoznao izvan kruga ljudi koje poznaješ?
Kreten je što joj nije rekao na vrijeme. Meni on prema priči djeluje više kao izgubljen u svemiru sa svim tim, smotan ili zatečen, nego ušljivi pokvareni manipulant.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger