Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2017., 01:00   #1001
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A jel imas decka?
Ili ima svašta, ili joj je bujna njena mašta .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 01:00   #1002
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
da
zasto je to bitno?

no....ne financira me on ako to mislis...
kupi mi nesto, ali kupim i ja njemu.
Nisam pitao radi toga.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 01:03   #1003
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nisam pitao radi toga.
nego?
misspurple is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 01:09   #1004
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ili ima svašta, ili joj je bujna njena mašta .
evo vidis da trošim na krpe i šminku i imam decka

onog drugog cemo zanemaritiii..moja tajna svi imamo fetiše

napisala sam u ranijem postu na ovoj temi da mi je jako nisko samopouzdanje i da ga na neki nacin kupujem...i ne razumijem u cemu sam mastala ili pogriješila??
misspurple is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 07:13   #1005
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
Nekako mi se cini da sam i ja tu prozvana...u vezi trošenja...
Hocu i volim dobro izgledati , a to ne mogu u potpunosti iz nekih zdrastvenih razloga...da sam zdrava sigurno bi mi ostalo puno više novaca na kartici na kraju mjeseca...jbg nemamo svi srecu da nam je majka priroda podarila neke stvari ...pa onda to nadoknadujemo stvarima koje si mozemo priustiti. zato sam se i javila na ovu temu jer me iziritiralo dijeljenje žena na lijepe i ruzne...ja ih zbog svog iskustva i onog sto vidim dijelim na sredene (koje mogu to placati) i ne sredene (koje si ne mogu priustiti nista bolje od jeftinog pudera od kojeg izgledaju jos gore..i zao mi je zbog toga) ...i naravno muskog pogleda na njih...
Nije istina da jeftiniji puderi su losi,treba samo naci pravi za sebe. Ja sam isprobala i skupe i jeftine i nasla ( al treba isprobavati vise njih) koji ima isti efekt kao i 2 puta skuplji. Gust je i meni shopingirati ali sve u moju korist a ne korist marketinga.
Sve je u sastojcima,uvijek nam prezentiraju i reklamiraju samo ambalazu al kad se nauci citati sastojci onda skuzis koliko je sve to samo marketinski trik.

Ne bi razglabala vise o intervencijama jer se vadi iz konteksta,sve sam jasno napisala.
Mogu se samo sloziti i prokomentirati da je gadno kad imas problem sa samopouzdanjem, suosjecam, uvijek si u zacaranom krugu kad navecer se nadjes pred ogledalom dok skidas zbuku s sebe.

Mogu te samo pitati da li te to cini sretnijom toliko trositi na sebe? Pusti sa strane osjecaj prihvacenosti. Imam feeling da ne jer usprkost tome sto si se fizicki poslozila psiha je tu.
Cinjenica je da ti tvoj decko i dalje kaze da si lijepa,nije li to dovoljno da se osjecamo lijepim? Kome trebas biti tip top?strancima koji prolaze i upamte te koju sekundu? Ja niti ne znam drugi dan imena osoba sa kojima pricam face to face par h a ime mi ima puno vece znacenje i odaje nesto o osobi nego neciji izgled.
Nikad neces biti svima wow neko voli plavuse,neko crnke blabla neko ovaj stil,neko onaj. Svi smo mi prosijek za nekog drugog,samo 1 osoba je bitna kome si wow a to vec imas.
Mozes biti ruzan do bola (malo karikiram ali ima i toga) ali imati mirnu dusu jer se ne opterecujes povrsnim stvarima ,nisi zarobljen.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 08:34   #1006
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
nego?
Iz znatizelje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 09:35   #1007
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
samo ti umiraj....

mene to kosta puno zivaca i snage

no da ne ispadne da radim po javnim kucama...malo sam se krivo izrazila...
u jednom velikom odvjetnickom drustvu radim.
Ma žao mi je kaj je tako. Samo ti nastavi sa ovim! Mene jako zabavlja!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 09:47   #1008
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
evo vidis da trošim na krpe i šminku i imam decka

onog drugog cemo zanemaritiii..moja tajna svi imamo fetiše

napisala sam u ranijem postu na ovoj temi da mi je jako nisko samopouzdanje i da ga na neki nacin kupujem...i ne razumijem u cemu sam mastala ili pogriješila??
Sorry ali po onim tvojim postovima koje je Lord Byron označio nisi ti ružna izvana već iznutra.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 09:50   #1009
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pa nema smisla, nikakvog. Onak, odi van, ak ti je neka zgodna, kakva god da je, uleti, zbari, poševi, budi u vezi. Jebote problema.
ali on nece zgodnu
MissDilemma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 10:01   #1010
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
evo vidis da trošim na krpe i šminku i imam decka

onog drugog cemo zanemaritiii..moja tajna svi imamo fetiše

napisala sam u ranijem postu na ovoj temi da mi je jako nisko samopouzdanje i da ga na neki nacin kupujem...i ne razumijem u cemu sam mastala ili pogriješila??
Oh baby , na duže staze ti je bolje da daš tih 500-600 eura na dobru psihoterapiju. Ne jer puno trošiš na kozmetičke preparate i njegu, nego što sa godinama ćeš morati da prihvatiš da što god radila -naše tijelo neće biti kao sa dvadeset. Zvuči možda bez veze - ali ako ne izgradiš samopouzdanje i promjenis obrasce ponašanja, nikakvi tretmani ni skupa šminka neće ti pomoći da se osjećaš dobro u svojoj koži.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 10:15   #1011
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
a gle...samo sam htjela reci kak to danas ispada...ne mislim samo na sminkerice nego opcenito na zene koje si mogu priustiti neke stvari...ne moraju se te stvari vidjeti u obliku trepavica ili nekih takvih dodataka...dovoljno je da ima pravog frizera, kozmeticarku i da moze financirati kremice, maskice za kozu...pa i pravilnu prehranu..

ja sebe ne smatram ruznom, imam lijepe crte lica i lijepo tijelo (vjezbam:klap ali imam poremecaj hormona tj. da ne idem dva-tri puta mjesecno k frizeru koji to njeguje da bi mi se kosa raspala ko i svim zenama koje vidam u cekaonici kad cekam nalaze...plus da pijem razno razne vitamine, koristim prirodne pakunge šta sve kosta...
prirodno sam jako svijetla i koza mi je takva i na njoj se vidi svaka žilica, tockica , fleka...sveee...taj ten treba jako dobro odrzavati da izgleda lijepo....tolke pare nemam pa kad potamnim izgleda dobro..
zbog zdrastvenih problema imam problem s aknama...opet da moja kozmeticarka nije tolko dobra vjerojatno bih cijelu facu imala u jednom velikom gnojnom prištu...
plus imam 27 godina i nedavno mi je zubar rekao da imam paradontozu u pocecima..s zubima problema imam oduvijek ...od lomljena zubi prilikom obicnog zvakanja, zubi su mi rasli u svim smjerovima, problem sa zubnim mesom, aparaticima i da ne zaboravim naprijed imam tri umjetna zuba jer sam ih razbila u prometnoj...
znaci ja u biti nisam ruzna zena ali bez tih nekih dodataka bila bi procelava, puna akni i oziljaka od akni, blijedo sivog tena i bez zubi...
al zato vidim dok mi u ured dođe neka jadnica...da zena uopce nije ruzna samo nema novaca da se dotjera....a s druge strane dok mi dode neka "vrhunska" na njoj vidim klempave usi, nosinu, takne usne ili filere i ljuskice po zubima...
Ovo je odličan post nisan ništa slično tu pročitala super da si to sve možeš priuštit i zašto ne ako se bolje i osjećaš i izgledaš

Ja nisan taj tip čak i da si financijski mogu priuštit sve to tlaka mi je kod fizera sidit duže od ure al iman prijateljicu iz srednje koja je bila onako meni prosječna cura al jako loše samopouzdanje uvjerena da je ružna a kasnije nakon faksa iako nije ništa operirala, isto ko ti privlači pažnju di god dođe baš je izvukla maksimum iz svog izgleda teretana, tretmani za kožu, stavlja filere u usne koje ne bi ni skužila da mi nije rekla, uvik je lipo sređena od kose do noktiju lipe robe i baš se otvorila, društvenija je i pozitivnija

Činjenica je da održavat 'sređen' izgled ženama košta neusporedivo više nego muškarcima
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 10:42   #1012
Škembica na muškarcu je navodno seksi. Trodnevna brada isto. Dlake, mmm! Bore smijalice, bore mrštilice, bore durilice, you name it. Kad zađu u godine, zovemo ih silver foxes jer su sijede na njima baš hot. Sve ono za što je industrija ženama prodala "lijek" na muškarcima je u nekom momentu proglašeno privlačnim, valjda kako bi se naglasilo razlikovanje, ženstenost jednog, odnosno muževnost drugog. A i zato što je industrija u nekom momentu dvadesetog stoljeća zaključila da je, zbog njihova položaja u obitelji i društvu, proizvod lakše izreklamirati i prodati ženama.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 11:02   #1013
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
ime mi ima puno vece znacenje i odaje nesto o osobi nego neciji izgled.
Ono kad misliš da si sve pročitao na forumu - pa se zajebeš .

Ajmo pokušati s primjerom, tek tako da vidimo dokle ova onomastička teorija doseže: netko ti priđe i kaže "Bok, jasam Berislav" - kakvo ti značenje ima i što o njegovoj osobi govori njegovo ime?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 11:35   #1014
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ono kad misliš da si sve pročitao na forumu - pa se zajebeš .

Ajmo pokušati s primjerom, tek tako da vidimo dokle ova onomastička teorija doseže: netko ti priđe i kaže "Bok, jasam Berislav" - kakvo ti značenje ima i što o njegovoj osobi govori njegovo ime?
Nemozes pohvatati vise od 3 rijeci? Nesto ti jos tu fali ispred,recenica pocinje sa Ja..
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 12:36   #1015
Rečenica fakat počinja s "ja" nakon čega slijedi confession da zaboravljaš imena već drugi dan blablabla - što je sve posve irelevantno za drugi dio rečenice koji sam quotao i u kojemu kažeš "ime mi ima puno vece znacenje i odaje nesto o osobi nego neciji izgled."

Dakle, Berislav...?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 13:06   #1016
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Gore pise i bez silikona, alo! Jer eto, ne samo da ih prepoznaju, nego i odbijaju takve. Just nature.
Pa vjerojatno misle na one očite ne zna svaki doktor napraviti dobar posao a i klijenti znaju maltretirati sa nekakvim svojim zamislima tipa donese sliku sliku nečijih sisa ili poznatog nosa i onda hoće to bez da uzme u obzir da to na njenu građu ili njeno lice ne bi baš najbolje pasalo. Pa onda još ako dođeš u priliku da i opipaš, samo potvrdiš ono kaj pretpostavljaš. Ak izgleda ko lopta i tvrda je ko lopta- unutra je lopta. 100%

Prirodne cice imaju svoj pad i ne stoje ravno u zrak kad se legneš (al treba doći do tog stadija kad se izlazi!), grudnjak puno toga prikrije. Ali ako su cice skoro do brade i ako su prevelike u razmjeru na ostatak tijela možeš komotno zaključiti da su popravljane kod doktora.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 13:59   #1017
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Rečenica fakat počinja s "ja" nakon čega slijedi confession da zaboravljaš imena već drugi dan blablabla - što je sve posve irelevantno za drugi dio rečenice koji sam quotao i u kojemu kažeš "ime mi ima puno vece znacenje i odaje nesto o osobi nego neciji izgled."

Dakle, Berislav...?
E vidis bas taj dio koji si procesuirao u blabla je kljucan u shvacenju istog
Da ti nacrtam jer nekako sumnjam da ako nije islo prvi puta da ce i 3,dakle situacija je sljedeca:
Sljed razgovora te jebe jel te?
sama cinjenica je da ces u par h razgovora (evo potrudila sam se samo za tebe naznaciti ) sa nekim stvorit neki kontakt (nece mi taj berislav ponavljat valjda samo par h ja sam berislav,ja sam berislav )doci do nekih saznanja,nacinu razmisljanja,sto god e sad da bi mogao pretvoriti ton sa slikom fali ti i njegovo ime,ne pricamo o numerologiji i inim slicnim stvarima nego o tome da svako bice treba imati svoje ime da bi se isticao od mase
Zamisli si situaciji da me dovoljno ne zaintrigiras i ne udostojim se niti zapamtiti ti ime a ti kazes nesto jako pametno i ja se sjetim tvojih pametnih izjava i kazem tamo neki mi je rekao
Sad mi je sinula vizija,jel bi ti bilo draze da sam napisala da je razlog da tu osobu mogu spijunirati na fb ?
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 16:40   #1018
pametne žene su manje lepše. imaju unutrašnju lepotu.
i kada pređu tridestu. otvara im se apetit
usled nejebice.
pa su umaste.
manje traktivne se manje kreću.
lako je naći manje atraktivne.
srećemo ih na svoakom koraku.
mene plene one koje im kurac viri uiz očiju.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:55   #1019
Ne znam svrhu traženja ružnih,ok tebi ružna sljedećem će biti dovoljno dobra.Naročito ako je već poznato da je slobodna.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 16:14   #1020
Quote:
Pischori kaže: Pogledaj post
pametne žene su manje lepše. imaju unutrašnju lepotu.
i kada pređu tridestu. otvara im se apetit
usled nejebice.
pa su umaste.
manje traktivne se manje kreću.
lako je naći manje atraktivne.
srećemo ih na svoakom koraku.
mene plene one koje im kurac viri uiz očiju.
Da ti dodam...
Mikkiko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.