Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 21:54   #41
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Nakon toga će se pojaviti normalna nelagoda koja postoji kod svih ljudi koji nemaju jako puno iskustva, vrlo veliku razinu komunikativnosti itd., a koji hoće prilaziti nepoznatim ženama na cesti s ciljem ulaska u vezu ili seksa, s obzirom na to da ih ne poznaju i da prema tome niti nemaju opravdan razlog da im prilaze i da pokreću razgovor, tj. da ne znaju o čemu bi konkretno uopće i pričali, a da sve skupa ima nekakvog smisla, osim onog očitog "gledaj sad ovog krpelja, sigurno je jako očajan i fali mu seksa kad tako hvata i dosađuje ženama po cesti".
Ma gdje sad nadje prilazenje na cesti nismo o tome pricali Autor je pricao o izlasku u grad, pubovima i sl. znaci neki vecernji izlazak i prilazak tad curama, ne na cesti. Ja sam ga samo savjetovao da se ne opterecuje odmah nekim krajnjim ciljem, kako ce impresionirati / zavesti curu, nego samo nek progovori bilo sta, i to je napredak, zato sto nema iskustva i sto ga je strah.

Sto se tice prilaska po cesti, i tu je moguce imati uspjeha, ali je teze ( vjerovatno najteza lokacija za prilazak )
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 00:35   #42
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ma gdje sad nadje prilazenje na cesti nismo o tome pricali Autor je pricao o izlasku u grad, pubovima i sl. znaci neki vecernji izlazak i prilazak tad curama, ne na cesti. Ja sam ga samo savjetovao da se ne opterecuje odmah nekim krajnjim ciljem, kako ce impresionirati / zavesti curu, nego samo nek progovori bilo sta, i to je napredak, zato sto nema iskustva i sto ga je strah.

Sto se tice prilaska po cesti, i tu je moguce imati uspjeha, ali je teze ( vjerovatno najteza lokacija za prilazak )
Aha, da, vidim sad, spomenuo je izlazak u grad i u odgovoru na poruku da je prišao nekim curama na ulici, pa sam zabrijao.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 07:14   #43
Quote:
Zdenko Hozntreger kaže: Pogledaj post
Samo ću ti nešto reći (ne bih želio da se ovo shvatio kao trollanje)...
Uvijek treba biti iskren, uvijek.
Direktan ili ne, ovisi o tebi, ali iskren trebaš biti uvijek.
Jednom kada to jesi, nastavi biti iskren.
Jer.....
U drustvu zasnovanom na lazima (i to ne mislim samo na HR) biti uvijek iskren je jednako pucanju u koljeno. Krasno ga putis... OT Mislim da je danas puno opustenija situacija sto se toga tice nego npr. prije 10-15 god.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 07:20   #44
Kad si me vec citirao.
Iskrenost je na cijeni.
Pusti lazi, od lazi se nikada nije nista lijepoga dogodilo.
Stojim pri tome da je istina/iskrenost nesto predivno.
Druga je stvar biti direktan/indirektan u njegovom slucaju.
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:14   #45
Iako bi sve ovo trebalo da ide spontano iz mog iskustva to samo dugorocno da rezultate ako si atraktivan u protivnom zakon velikih brojeva ce pomoci tj sto vise prilazak to vise iskustva a samim tim povecavas sanse da upoznas nekog...Plus nastojim da popravim svoj fizicki izgled tako da sam treningom i dijetom u 20 dana izgubio 5 kilograma....uglavnom idem polako samo ne zelim jos jedan vikend doci kuci potisten jer nikad nisam imao hrabrosti da pridjem curi.....Veceras idem na more mozda bude kakva ljetna avanturica Xd...
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:26   #46
Što reći curi? https://www.youtube.com/watch?v=kNvIhQ38Znw
Na može da omane!
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:29   #47
Ja glasam za stari provjereni ulet:

Gde ste cure, opral sam se?!
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 05:29   #48
Quote:
Zdenko Hozntreger kaže: Pogledaj post
Pusti lazi, od lazi se nikada nije nista lijepoga dogodilo.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 10:29   #49
Quote:
Zdenko Hozntreger kaže: Pogledaj post
Kad si me vec citirao.
Iskrenost je na cijeni.
Pusti lazi, od lazi se nikada nije nista lijepoga dogodilo.
Stojim pri tome da je istina/iskrenost nesto predivno.
Druga je stvar biti direktan/indirektan u njegovom slucaju.
Jesi tu cuo za pojam bijele laze ? Stvarno mislis da je bolje npr. kada te djevojka pita izglada li debelo u nekoj haljini ili slicno reci "da izgledas draga, skidaj to odmah"
Ili recimo dobijes za rodjendan poklon koji ti se ne svidja, ti ces reci onome koji ti je kupio poklon "E izvini ali fulio si totalno, ovaj poklon ti nista ne valja, ne svidja mi se nimalo"

Ili recimo bilo kakav izgovor je ustvari laz u vecini slucajeva. Mislis da ljudi ne bi trebali nikada da koriste izgovore ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 10:38   #50
Odgovorit ću da me se ne tretira trollom.

Nisam mislio na laž/istinu kojom ćeš uvrijediti drugu stranu.
Osim toga kad nekoga voliš, onda ti je druga strana lijepa iznutra, što je kudikamo bitnije od vanjštine.
Poklon kojeg dobiješ, ti je drag jer se druga strana potrudila da te razveseli, a ne jer je "iskeširala".

Čitati između redaka.
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 15:06   #51
Quote:
Zdenko Hozntreger kaže: Pogledaj post
Odgovorit ću da me se ne tretira trollom.

Nisam mislio na laž/istinu kojom ćeš uvrijediti drugu stranu.
Osim toga kad nekoga voliš, onda ti je druga strana lijepa iznutra, što je kudikamo bitnije od vanjštine.
Poklon kojeg dobiješ, ti je drag jer se druga strana potrudila da te razveseli, a ne jer je "iskeširala".

Čitati između redaka.


Jedna od največih laži je da je bitnije kakav si iznutra a ne vanjski izgled.
Vanjski izgled je bitan,premda je najbolja opcija dobar izgled i dobar čovjek iznutra ali te kombinacije su rijetke.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 15:20   #52
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Ja glasam za stari provjereni ulet:

Gde ste cure, opral sam se?!
i prodal sam drva.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 15:49   #53
Nakon par zanimljivih situacija u gužvama prilikom čekanja na Wc došao sam do zaključka da bi puno lakše nam svima bilo prilaziti suprotnom spolu kada bi svi WC-e bili unisex! Uvijek dok se čeka red možeš razmjeniti pokoji dobar ulet. Razmjeniti sapun. Prepustit prednost dami. Toliko dobrih prilika stoji neiskorišteno samo zato kaj nas djele tamo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 16:07   #54
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Jedna od največih laži je da je bitnije kakav si iznutra a ne vanjski izgled.
Vanjski izgled je bitan,premda je najbolja opcija dobar izgled i dobar čovjek iznutra ali te kombinacije su rijetke.
Unutarnji izgled (karakter osobe) kad te osvoji, onda znaš da se radi o posebnoj osobi.
Vanjski izgled može biti i jest samo dodatni čimbenik u svemu.

Dosta sam offtopicario, povlacim se s ovog topica.
Autoru i ostalima, zelim srecu.
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 17:17   #55
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nakon par zanimljivih situacija u gužvama prilikom čekanja na Wc došao sam do zaključka da bi puno lakše nam svima bilo prilaziti suprotnom spolu kada bi svi WC-e bili unisex! Uvijek dok se čeka red možeš razmjeniti pokoji dobar ulet. Razmjeniti sapun. Prepustit prednost dami. Toliko dobrih prilika stoji neiskorišteno samo zato kaj nas djele tamo.
A i odmah vidiš s kim se želiš rukovat, a s kim ne

Tko hoće, nađe razlog za razgovor gdje god.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 21:19   #56
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A i odmah vidiš s kim se želiš rukovat, a s kim ne

Tko hoće, nađe razlog za razgovor gdje god.
Pa da. Neki dan me lijepa djevojka pitala da li je to wc i za žene dok sam čekal u redu za Toi-toi(jedan od najomiljnijih i najmirisnijih meni wc-a). Idealna prilika za lijep razgovor.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:11   #57
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa da. Neki dan me lijepa djevojka pitala da li je to wc i za žene dok sam čekal u redu za Toi-toi(jedan od najomiljnijih i najmirisnijih meni wc-a). Idealna prilika za lijep razgovor.
I? Jesi lijepo razgovarao?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:14   #58
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Koji je ispravan pristup..?
Ne znam dal je bilo ali probaj sa "Mala, imas zigice?"
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:25   #59
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I? Jesi lijepo razgovarao?
Naravno.Ja sam pristojan čovjek. Rekao sam da ja samo mogu garantirati da se muškarci mogu popišat ali da bi možda bilo bolje da priupita neku ženu. Otkanto sam je lakoćom. Dobila je odjeb samo takav dok je čekala u redu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:30   #60
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno.Ja sam pristojan čovjek. Rekao sam da ja samo mogu garantirati da se muškarci mogu popišat ali da bi možda bilo bolje da priupita neku ženu. Otkanto sam je lakoćom. Dobila je odjeb samo takav dok je čekala u redu.
Male sise jel?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.