Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 16:01   #41
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Mislim da ti godi njegovo drustvo jer si ranjiva a on je pazljiv, slusa te, podrzava i jednostavno tu je za tebe u teskim trenucima. Naravno, u stanju u kakvom jesi ne zelis to izgubiti i to je u sasvim u redu.
I ja sumnjam da je to. Ali ja se ne mogu maknut od njega i želim se družit s njim. Šta je moguće sve zbog te pažnje i nježnosti koju sam izgubila?

Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Samo to nije seksualna privlacnost. Zato osjecas neku odbojnost dok se ljubite.
Hmm, ne ljubimo se, ništa se nije dogodilo, ne znam da li bi osjećala odbojnost da se to desi. Ali sex, hmm, to mi ne zvuči odbojno
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:06   #42
O ne, opet ova tema Prošli put su letile banane

Jako je bitna fizička privlačnost
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:09   #43
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Hmm, i šta misliš, da takva veza nebi funkcionirala onda? Jer i ja tako razmišljam, pogotovo kad pomislim što bi bilo za 10 godina npr. S time da mi je na početku sav bio odbojan, onda se to malo promijenilo ipak. Možda je moguće da se još promijeni? Ili mora biti od početka tako?
ja sam misljenja da mora biti tako od pocetka.

ne pusim previse price o onom da mi moze naglo postati uber privlacna iz nicega. ali cuo sam za takve slucajeve, uglavnom kod zena, tako da ono, tko zna.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:10   #44
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
I ja sumnjam da je to. Ali ja se ne mogu maknut od njega i želim se družit s njim. Šta je moguće sve zbog te pažnje i nježnosti koju sam izgubila?



Hmm, ne ljubimo se, ništa se nije dogodilo, ne znam da li bi osjećala odbojnost da se to desi. Ali sex, hmm, to mi ne zvuči odbojno
Znaci pali te?

Ako da onda je ostalo objektivnost, a kod privlacnosti se ipak radi o subjektivnosti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:12   #45
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
O ne, opet ova tema Prošli put su letile banane

Jako je bitna fizička privlačnost
Ne, zadnji puta se pricalo o tome svodi li se privlacnost na izgled.

Kada bi se privlacnost svela na izgled, samo bi lijepi bili u vezama.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:16   #46
80 %
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:22   #47
men' se cini da se ovdje radi o necem od sljedeceg:

Cuddlebitch

Beta Orbiter

Friendzone

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:22   #48
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja sam misljenja da mora biti tako od pocetka.

ne pusim previse price o onom da mi moze naglo postati uber privlacna iz nicega. ali cuo sam za takve slucajeve, uglavnom kod zena, tako da ono, tko zna.
Pa i ja sam čula za takve priče, zato se to i pitam. Ali nikad nisam bila sigurna da li je to istina, ili je istina da su se na samo uvjeravale da im se ne sviđa. Iako, kako sam napisala, na početku mi je bio skorz ne, ne, sad više nije baš toliko.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Znaci pali te?

Ako da onda je ostalo objektivnost, a kod privlacnosti se ipak radi o subjektivnosti.
Pa, možda me pali pričom, izgledom odbija!?

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
O ne, opet ova tema Prošli put su letile banane

Jako je bitna fizička privlačnost
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne, zadnji puta se pricalo o tome svodi li se privlacnost na izgled.

Kada bi se privlacnost svela na izgled, samo bi lijepi bili u vezama.
Je to ona tema - da li devetka može bit sa peticom?
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:24   #49
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Pa i ja sam čula za takve priče, zato se to i pitam. Ali nikad nisam bila sigurna da li je to istina, ili je istina da su se na samo uvjeravale da im se ne sviđa. Iako, kako sam napisala, na početku mi je bio skorz ne, ne, sad više nije baš toliko.
ajmo ovako, da li bi zeljela nekome biti djevojka da znas da je on tako mislio o tebi?

ili - jesi li sigurna da te to nece gristi i da kada ti paznju pokloni netko tko ti uistinu napet, ovoga neces ostaviti kao iskoristeni kondom?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:33   #50
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne, zadnji puta se pricalo o tome svodi li se privlacnost na izgled.
Pa oet ti otprilike dođe na isto
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kada bi se privlacnost svela na izgled, samo bi lijepi bili u vezama.
Nije istina! Pa i ružni ljudi mogu bit u vezama, ali međusobno. Ne može ružni muškarac zbarit lijepu curu, niti će lijep muškarac barit ružnu curu Ne računam primjere ružnih muškaraca koji su teški par miliona
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:35   #51
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
men' se cini da se ovdje radi o necem od sljedeceg:

Cuddlebitch

Beta Orbiter

Friendzone

Yep. Točno to. Tješi ju, pažljiv etc. taman nakon bivšeg. Kladim se da je bivši bio puno zgodniji. Sad je i ovaj beta orbiter dobar kad je naglo sve spušila. Klasična priča. Samo što joj ovaj nije zgodan i zna da neće bit ništa kako je napisala već, jer nije na fizičkoj razini kao prošli , ali treba joj netko da je tješi dok je spušila jačeg po izgledu pa je bilo kakva pažnja dobrodošla u ovom trenutku depresije, makar i od subhumana.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:35   #52
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
presudna
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Meni je vrhunac intime kad vidim neku jebezljivu pa hodam okolo sa napetim hlacama slijedecih pola ure
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
O ne, opet ova tema Prošli put su letile banane

Jako je bitna fizička privlačnost
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
80 %
Sve samo muški, ok, vama je očito to presudno. Ima koja žena šta za reći?

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
men' se cini da se ovdje radi o necem od sljedeceg:

Cuddlebitch

Beta Orbiter

Friendzone

Ne radi, više o tome da je on strašno uporan

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ajmo ovako, da li bi zeljela nekome biti djevojka da znas da je on tako mislio o tebi?
Pa, mislim da se mišljenje može promijeniti kad upoznaš osobu malo bolje, pa tako i sexualna privlačnost.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ili - jesi li sigurna da te to nece gristi i da kada ti paznju pokloni netko tko ti uistinu napet, ovoga neces ostaviti kao iskoristeni kondom?
Ehh, taj dio mene najviše muči. Iako sam mu rekla da, i da se nešto dogodi, ja nebi ništa ozbiljno. On nebi tako, ali je rekao da je bolje i to nego ništa. Pa si tako nekako ja mislim da sam onda skinula taj teret sa sebe!?
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:37   #53
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Sve samo muški, ok, vama je očito to presudno. Ima koja žena šta za reći?
Jeremy Meeks.

/thread
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:37   #54
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Yep. Točno to. Tješi ju, pažljiv etc. taman nakon bivšeg. Kladim se da je bivši bio puno zgodniji. Sad je i ovaj beta orbiter dobar kad je naglo sve spušila. Klasična priča. Samo što joj ovaj nije zgodan i zna da neće bit ništa kako je napisala već, jer nije na fizičkoj razini kao prošli , ali treba joj netko da je tješi dok je spušila jačeg po izgledu pa je bilo kakva pažnja dobrodošla u ovom trenutku depresije, makar i od subhumana.
Ajme grozno zvuči
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:38   #55
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Sve samo muški, ok, vama je očito to presudno. Ima koja žena šta za reći?
Pa jedino mi muški ti možemo reći istinu. Sad kad dođu žene one će ti palamudit o tome kako to nije važno bla bla bla Ali naravno da to nije istina
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:40   #56
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Jel to ona tema gdje se raspravljalo da li devetka može biti sa peticom?
To je ona tema gdje se pričalo o svemu i svačemu, a stranice se štancale po 20 u sat vremena. Tema gdje su letile banane i pucala prijateljstva Zato sam rekao "o ne opet ova tema"
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:42   #57
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa jedino mi muški ti možemo reći istinu. Sad kad dođu žene one će ti palamudit o tome kako to nije važno bla bla bla Ali naravno da to nije istina
To je normalno. Žene su odgajane da bude pristojne i fine po socijalnim standardima, ne možeš ih kriviti. Iako ima i onih iskrenih s mudima, njima svaka čast.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:43   #58
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Sve samo muški, ok, vama je očito to presudno. Ima koja žena šta za reći?
i zenama je. samo definicije privlacnosti ocito variraju kod ljudi. ali siguran sam da u nijednoj iteraciji ne nalazimo opis - fizicki mi je odbojan.

Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Ne radi, više o tome da je on strašno uporan
a sta ce, kad nije LEP.

Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Pa, mislim da se mišljenje može promijeniti kad upoznaš osobu malo bolje, pa tako i sexualna privlačnost.
ako je pocetak bio negativna ocjena (a pogotovo odbojnost), nema tog upoznavanja da promijeni situaciju na suprotnu stranu..

Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Ehh, taj dio mene najviše muči. Iako sam mu rekla da, i da se nešto dogodi, ja nebi ništa ozbiljno. On nebi tako, ali je rekao da je bolje i to nego ništa. Pa si tako nekako ja mislim da sam onda skinula taj teret sa sebe!?
samo zato sto netko pristaje biti otpadak, ne znaci da mi moramo pristati da bude.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:46   #59
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
i zenama je. samo definicije privlacnosti ocito variraju kod ljudi. ali siguran sam da u nijednoj iteraciji ne nalazimo opis - fizicki mi je odbojan.
Pa da, seksualna privlačnost je vrlo bitna.
A autorici očito paše da netko titra oko nje.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:49   #60
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa jedino mi muški ti možemo reći istinu. Sad kad dođu žene one će ti palamudit o tome kako to nije važno bla bla bla Ali naravno da to nije istina
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
To je normalno. Žene su odgajane da bude pristojne i fine po socijalnim standardima, ne možeš ih kriviti. Iako ima i onih iskrenih s mudima, njima svaka čast.
Što je najgore, prije, ja bi bila prva koja bi to rekla, meni je fizička privlačnost uvijek bila bitna. A sad sam se našla u ovoj situaciji gdje se dvoumim.
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger