Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 16:49   #61
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
To je normalno. Žene su odgajane da bude pristojne i fine po socijalnim standardima, ne možeš ih kriviti. Iako ima i onih iskrenih s mudima, njima svaka čast.
To što je neko iskren, ne znači da nije fin (barem meni) Žene vole lijepe i zgodne muškarce, isto kako muškarci vole lijepe i zgodne cure ENDE
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:50   #62
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Jeremy Meeks.

/thread
Chad i Chad s naočalama.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:52   #63
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Što je najgore, prije, ja bi bila prva koja bi to rekla, meni je fizička privlačnost uvijek bila bitna. A sad sam se našla u ovoj situaciji gdje se dvoumim.
Da, tvoj uvodni post mi je neshvatljiv Sviđa ti se, a neprivlačan ti je Ovo je izazov za skužit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:55   #64
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Što je najgore, prije, ja bi bila prva koja bi to rekla, meni je fizička privlačnost uvijek bila bitna. A sad sam se našla u ovoj situaciji gdje se dvoumim.
Naravno da je bitna, svima nam je.

Našla si se u ovoj situaciji jer si prekinula sa bivšim vjerojatno i fali ti nešto. Nisi sigurna što ćeš s ovim likom jer ti razum i genetski radar blinka i govori da ne zadovoljava osnovne fizičke kriterije privlačnosti, a s druge strane ti godi bar nekakva pažnja nakon prekida.

Neće ti se ništa desit, poševi ga, bože moj. Usreći i jednog manje lijepog, samo mu daj do znaja da neće bit ništa više od toga da se jadnik ne zaleti jer je ionako već orbiter.

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
To što je neko iskren, ne znači da nije fin (barem meni) Žene vole lijepe i zgodne muškarce, isto kako muškarci vole lijepe i zgodne cure ENDE
Apsolutno, nisam to ni tvrdio. Finiji su mi ljudi koji su iskreni u glavu i lice odma nego čuvanje nekog socijalnog standarda pristojnosti. Nemamo mi kaj više pričat, sve si u onoj zadnjoj temi koju si spominjao dobro napisao, i slažem se sa svim. Možemo se samo ponavljat sad kad upadnu klasični padobranci sa "just lift, just take a shower, just get a haircut" teorijama

Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Chad i Chad s naočalama.
hahaha
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:59   #65
"Ružan je, ali meni je najljepši", to se za dijete, psa il mačku može reć, ali ne i za partnera ahahah

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
"just lift, just take a shower, just get a haircut"
Personality bro
Confidence bro
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:00   #66
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
"Ružan je, ali meni je najljepši", to se za dijete, psa il mačku može reć, ali ne i za partnera ahahah
shitstorm incoming in ...

5

4


3



2


.
.


.

.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:04   #67
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
i zenama je. samo definicije privlacnosti ocito variraju kod ljudi. ali siguran sam da u nijednoj iteraciji ne nalazimo opis - fizicki mi je odbojan.






ako je pocetak bio negativna ocjena (a pogotovo odbojnost), nema tog upoznavanja da promijeni situaciju na suprotnu stranu..



samo zato sto netko pristaje biti otpadak, ne znaci da mi moramo pristati da bude.
Ajme cijeli post je brutalnan.
Ne, da ga moram opisat, nebi nikad izvukla to - fizički mi je odbojan. Samo mi nije onoliko privlačan koliko bi htjela. I tih par sitnica koje bi voljela da nisu takve. Na početku sam još jako patila za bivšim, mislim da to ima puno veze, svi su mi bili odbojni. Ovo zadnje, da, slažem se. Puno puta sam ga htjela maknut od sebe, rekla mu to, ali uvijek se nekako nastavi sve.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a sta ce, kad nije LEP.
Ovo ti je grozno
Nije on ružan!

Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa da, seksualna privlačnost je vrlo bitna.
A autorici očito paše da netko titra oko nje.
Ne mogu tu ništa reći u svoju obranu
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:05   #68
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Ajme cijeli post je brutalnan.
Ne, da ga moram opisat, nebi nikad izvukla to - fizički mi je odbojan. Samo mi nije onoliko privlačan koliko bi htjela. I tih par sitnica koje bi voljela da nisu takve. Na početku sam još jako patila za bivšim, mislim da to ima puno veze, svi su mi bili odbojni. Ovo zadnje, da, slažem se. Puno puta sam ga htjela maknut od sebe, rekla mu to, ali uvijek se nekako nastavi sve.
nije govno nego se pas posr'o
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:14   #69
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Da, tvoj uvodni post mi je neshvatljiv Sviđa ti se, a neprivlačan ti je Ovo je izazov za skužit
I meni je, vjeruj mi

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Naravno da je bitna, svima nam je.

Našla si se u ovoj situaciji jer si prekinula sa bivšim vjerojatno i fali ti nešto. Nisi sigurna što ćeš s ovim likom jer ti razum i genetski radar blinka i govori da ne zadovoljava osnovne fizičke kriterije privlačnosti, a s druge strane ti godi bar nekakva pažnja nakon prekida.

Neće ti se ništa desit, poševi ga, bože moj. Usreći i jednog manje lijepog, samo mu daj do znaja da neće bit ništa više od toga da se jadnik ne zaleti jer je ionako već orbiter.
Jao, ovo boldano je grozno, jer je otprilike tako.
Eee, ali vidim ja da se tu stekao dojam da je on neki gabor. Nije tako! Mogla bi ja nabacit neki broj, ali da ne dobijem po pičci, neću!
Ima on šta jebat, zbog mene je prestao.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nije govno nego se pas posr'o
Zločesti!!
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:15   #70
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Ima on šta jebat, zbog mene je prestao.
naravno.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:21   #71
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
naravno.
Grozan si! Ne želim iznosit detalje, ali sa sigurnošću mogu to tvrdit.
Edit: ne da je zbog mene prestao zato što to meni smeta. Ne mogu više od toga reć
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:30   #72
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Grozan si! Ne želim iznosit detalje, ali sa sigurnošću mogu to tvrdit.
Edit: ne da je zbog mene prestao zato što to meni smeta. Ne mogu više od toga reć
"prestao" je jer misli da ti to trebas cuti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:36   #73
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
"prestao" je jer misli da ti to trebas cuti.
Ima on svoje razloge zašto želi prestat. Ali, kad malo bolje razmislim, postoji dobra šansa da me slagao što je skroz bespotrebno jer ima pravo radit šta želi. Laž je tu gora stvar
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:38   #74
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Ima on svoje razloge zašto želi prestat. Ali, kad malo bolje razmislim, postoji dobra šansa da me slagao što je skroz bespotrebno jer ima pravo radit šta želi. Laž je tu gora stvar
a razmisli. uporan i ru.... neprivlacan tip koji ti ga zeli staviti pod cijenu da zna da ce biti odjeban prije ili kasnije. prestao je jebati (ako je uopce jebao)ono sto ima samo zato da ima vece sanse sa tobom. a zna da su sanse da ga tebi spkira male.

how yes no.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:46   #75
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a razmisli. uporan i ru.... neprivlacan tip
Prestani!
Nije ružan

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
...koji ti ga zeli staviti pod cijenu da zna da ce biti odjeban prije ili kasnije. prestao je jebati (ako je uopce jebao)ono sto ima samo zato da ima vece sanse sa tobom. a zna da su sanse da ga tebi spkira male.

how yes no.
Nije to razlog zašto je prestao. I ne misli on da nema šanse.

Ali ipak, sad zapravo više ne vjerujem da je prestao. Ispitat ću ja to, dobro lažete dok se ne krene kopat
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:52   #76
Sa mnom je radila jedna predivna cura. U firmi su tada bila dva decka, jedan plav, zgodan, danas uspjesan poslovni covjek. A drugi, onako, mali, ptocelavi, nizi deckic, izrazito simpatican, i danas jos uvijek radimo zajedno...
Oboje su se nabacivali maloj i oba su bila dobar izbor.
Tada mi je bilo nepojmljivo da ne bi izabrala vidokog pre pre zgodnog i ambicioznog plavusana. Sjecam se da je patila za njim, njegoa mama mi je rekla da su jednu noc izmijenili 700 poruka. Ali ovaj mali pikavac je imao ono nesto, nasmijavao ju je do bola, nije joj dao mira, bio je ko us i uspio ju je smotati. Danas imaju tri predivne curice, on ju jos uvijek nasmijava, ali ona je glavna u kuci.
On je isti kao i prije desetak godina, nema ulaska u firmu a da nema smijeha na svakom koraku.
Ocito je da nije savrsen izgledom, ali sve drugo je. I nije previse dlakav sto je najvaznije
Salim se naravno, ali bitno je koliko te cini sretnom i sto ti trazis u decku.
Ako nisi sigurna da preko necega ne mozes preci, nemoj ni ulaziti u to. Trenutno si u losoj fazi zbog bivseg, nemoj kroz neko vrijeme opet doci ovdje s istom pricom i povrijediti i sebe i njega zbog par dlaka viska ili zbog straha sto ce selo reci...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:53   #77
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
"Ružan je, ali meni je najljepši", to se za dijete, psa il mačku može reć, ali ne i za partnera ahahah
rekt

Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Jao, ovo boldano je grozno, jer je otprilike tako.
Zašto bi to bilo grozno? To je upravo suprotno, potpuno normalno slušanje svog mozga. Grozno je što se danas na to kad nekom daš kritiku gleda kao na nekakvo maltretiranje. Da manje lijepi znaju da su manje lijepi, svijet bi bio puno bolje i iskrenije mjesto. Ovako imamo još uvijek zablude.

Nema šta bit grozno, to je normalno ponašanje. Grozno je ovo laganje gdje se svima nameće da se debelima ne smije reć da su debeli, niskima niski, deformiranima etc. you get the point, a da se pritom misli samo na osobno mišljenje a ne na nikakvo vrijeđanje niti bullying, no javnost takvo što odmah osuđuje. To je grozno, što se svi skupa lažemo u globalu, čast iznimkama koji su iskreni ljudi.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:58   #78
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post

Zašto bi to bilo grozno? To je upravo suprotno, potpuno normalno slušanje svog mozga. Grozno je što se danas na to kad nekom daš kritiku gleda kao na nekakvo maltretiranje. Da manje lijepi znaju da su manje lijepi, svijet bi bio puno bolje i iskrenije mjesto. Ovako imamo još uvijek zablude.

Nema šta bit grozno, to je normalno ponašanje. Grozno je ovo laganje gdje se svima nameće da se debelima ne smije reć da su debeli, niskima niski, deformiranima etc. you get the point, a da se pritom misli samo na osobno mišljenje a ne na nikakvo vrijeđanje niti bullying, no javnost takvo što odmah osuđuje. To je grozno, što se svi skupa lažemo u globalu, čast iznimkama koji su iskreni ljudi.
A kakav bi tek bio kad bi glupi bili svjesni svoje gluposti.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:02   #79
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
A kakav bi tek bio kad bi glupi bili svjesni svoje gluposti.
Apsolutno da ovako ispada glupo kad vadiš iz konteksta rečenicu.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:13   #80
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sa mnom je radila jedna predivna cura. U firmi su tada bila dva decka, jedan plav, zgodan, danas uspjesan poslovni covjek. A drugi, onako, mali, ptocelavi, nizi deckic, izrazito simpatican, i danas jos uvijek radimo zajedno...
Oboje su se nabacivali maloj i oba su bila dobar izbor.
Tada mi je bilo nepojmljivo da ne bi izabrala vidokog pre pre zgodnog i ambicioznog plavusana. Sjecam se da je patila za njim, njegoa mama mi je rekla da su jednu noc izmijenili 700 poruka. Ali ovaj mali pikavac je imao ono nesto, nasmijavao ju je do bola, nije joj dao mira, bio je ko us i uspio ju je smotati. Danas imaju tri predivne curice, on ju jos uvijek nasmijava, ali ona je glavna u kuci.
On je isti kao i prije desetak godina, nema ulaska u firmu a da nema smijeha na svakom koraku.
Ocito je da nije savrsen izgledom, ali sve drugo je. I nije previse dlakav sto je najvaznije
Salim se naravno, ali bitno je koliko te cini sretnom i sto ti trazis u decku.
Ako nisi sigurna da preko necega ne mozes preci, nemoj ni ulaziti u to. Trenutno si u losoj fazi zbog bivseg, nemoj kroz neko vrijeme opet doci ovdje s istom pricom i povrijediti i sebe i njega zbog par dlaka viska ili zbog straha sto ce selo reci...
Baš lijepa pričica.
On je super lik, barem koliko ga znam, zato se ovoliko i razmišljam. Ne znam ni sama preko čega mogu ili ne mogu prijeći, nisam se našla u ovakvoj situaciji. Ne želim ga povrijediti, postao mi je jako jako drag, ali ne želim se niti maknuti od njega. Nemam pojma šta da radim

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
rekt



Zašto bi to bilo grozno? To je upravo suprotno, potpuno normalno slušanje svog mozga. Grozno je što se danas na to kad nekom daš kritiku gleda kao na nekakvo maltretiranje. Da manje lijepi znaju da su manje lijepi, svijet bi bio puno bolje i iskrenije mjesto. Ovako imamo još uvijek zablude.

Nema šta bit grozno, to je normalno ponašanje. Grozno je ovo laganje gdje se svima nameće da se debelima ne smije reć da su debeli, niskima niski, deformiranima etc. you get the point, a da se pritom misli samo na osobno mišljenje a ne na nikakvo vrijeđanje niti bullying, no javnost takvo što odmah osuđuje. To je grozno, što se svi skupa lažemo u globalu, čast iznimkama koji su iskreni ljudi.
Ehh, da svi znamo i možemo slušati svoje instinkte, bilo bi puno manje bolnih situacija. Ja znam šta bi trebala ako gledam dugoročno, ali ako gledam trenutnu situaciju, ako napravim suprotno instinktima, to je dobro i za njega i za mene.
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger