Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 11:20   #41
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Tvoj dečko očito razmišlja o braku i djeci,a ti ne još pa prema tome...
I koji će ti vrag uopće dečko ako se želiš iživit i zabavljat?
Zasto bi imanje decka automatski znacilo 'zelim brak, zelim djecu?'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 11:49   #42
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
MUŠKARCI POZOR!
Najviše me zanima vaše mišljenje.
zašto?
ako ti svi ovdje kažu da je taj tvoj u pravu, oćeš se udati do 30 ili ćeš svejedno napraviti po svom?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 11:51   #43
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
i tako... nitko još nije odgovorio od koje godine postajes stara cura... i mene isto zanima. hahah


Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Kad te prestanu gledati na ulici, gotovo je.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 11:59   #44
Sve ima svoje vrijeme i mjesto.
.......
Kažeš plodna si, a nemaš djece, kako znaš onda?
......................
Mislim da mi tu ništ nemožemo puno birati...Moji su se oženili/rodili sa 18/19. Prerano po mom mišljenju. Ako si u takvoj situaciji da nakon 18 počneš raditi imaš svoj dom, desit će se dijete ili neće i eto to sa 40 sa dvoje troje ili koliko već djece koja su sada odrasla i ako mogu drugi sa 40 dobro izgledat i partijat i dalje zašto nebi mogao bilo tko. Muškarcima još i lakše, malo teretane i plivanja, malo sunčanja i obleke i na konju smo. Žene, kao što je netko rekao, jednostavno stare...nisu ko vino. Pa je muško sa 40 prisiljen na mlađe cure. Priroda. Kerum.
Sa druge strane, godine prolaze, sam sebe tješiš pa malo forsiraš izlaske i opijanje i ševe ko god pristojno izgleda,,,da se kao ispucaš, provodiš...naživiš...i onda hladan tuš, tih 10-15 godina jebeno proleti, masa toga trijezneći se i plaćajući cehove na noćni život i onda, kaj onda? Sad je malo kasno za djecu i obitelj. Zamisli, dovedeš sa 44 dijete od 2 g u vrtić. Jel deda ili tata. Paaa..malo je prestar za tatu, sigurno je deda. Kak je tek u srednjoj....hmh. Sin, kćer 18 a ti 62! isusa ti!! Tak da, nema vremena, vrijeme za sve postoji i bilo je. Ali, neke stvari se mogu nadoknadit.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:01   #45
većina muškaraca nisu spremni za brak i djecu prije 30 godine
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:02   #46
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto bi imanje decka automatski znacilo 'zelim brak, zelim djecu?'

Ne znači.

Ali "Udati ću se za deset godina, ili tebe ili nekog drugog" vjerojatno zvuči kao fix ideja toj drugoj strani para i kao nešto di si ti nešto prolazno a tvoje mišljenje i želje neki nebitan faktor.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:20   #47
kao što bi naši starci rekli to je "zabavljanje"
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:55   #48
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto bi imanje decka automatski znacilo 'zelim brak, zelim djecu?'
Zato kaj njen dečko to želi.Ili sam ja nekaj propustila?
Nek se zabavlja s frendicama i izlazi sa dečkima svojih godina koje isto zanima zabava,a ne s ovim koji bi se skrasio.
Ne kažem da je lik baš prestar za nju,ali veća je vjerojatnost da će nekog od 27 zanimat brak i djeca,nego nekog od 20-21.
Tak da si nađe društvo svojih godina i uživa u životu.
A ne da se nagovori na brak i djecu kaj nije spremna i bude nesretna poslje bezveze.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:58   #49
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Zato kaj njen dečko to želi.Ili sam ja nekaj propustila?
Nek se zabavlja s frendicama i izlazi sa dečkima svojih godina koje isto zanima zabava,a ne s ovim koji bi se skrasio.
Ne kažem da je lik baš prestar za nju,ali veća je vjerojatnost da će nekog od 27 zanimat brak i djeca,nego nekog od 20-21.
Tak da si nađe društvo svojih godina i uživa u životu.
A ne da se nagovori na brak i djecu kaj nije spremna i bude nesretna poslje bezveze.
a šta si je on našao tako mladu ako mu je do ženidbe
kako uvijek se okrene da je žena kriva za sve
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:06   #50
autorice mene brine da takve izjave uopce uzimas ozbiljno. kuzim da si zaljubljena mlada i pod njegovim utjecajem al momak ti je ono ograničena konzerva. ne bih s njim ni travu sadio a kamoli lijegao.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:15   #51
ma ne mora uopće biti pod njegovim utjecajem, očito se našla zatecena takvom izjavom...

svojevremeno se i meni isto dogodilo....

imala sam 28, dečko 27... i u neobaveznom razgovoru se dotakli godina... pa mi je rekao da su žene najbolje sa 22,23... poslije izgledaju sve lošije i losije... ja ono gledam u njega i ne vjerujem šta govori.

pa zašto onda nisi sa nekom koja ima 22 ili 23? pitam ja njega...

tek je tad skuzio što je rekao, pa kao:ma neeee, ne odnosi se to na tebe, ti si posebna kategorija žene, ali one koje se udaju i rode...

ja opet izbuljila oči, a on valjda misleći da će se izvući kaze: pa ti si malo starija cura, ali nikad nebi na prvu rekauper izgledaš...

bivši, da-bivši...

zato bi najrađe svima ubuduće dala nekakav teat da riješe, tj. odgovore na sva takva glupa pitanja, tako da u startu znam na čemu sam... ali jebat ga život ne funkcionira na takav način...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:16   #52
ne kužim zašto je ženama tako teško prihvatiti da su muškarcima najprivlačnije žene do 25 godina
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:18   #53
Sa 30+ godina ćeš ovdje postaviti temu "Pa gdje su nestali normalni muškarci".Odgovor će ti biti već su se odavno oženili i imaju obitelj ,a za većinu koji se u to vrijeme budu ženili će puno zanimljivije potencijalne partnerice biti one od 25 nego od 30+.Sa 30 + ćeš biti zanimljiva jedino za neku avanturu nabrzaka pa ćeš se čuditi kako ja uvijek naletim na kretena. Puno kvalitetnije se može živjeti kao obitelj nego što ti to zamišljaš.Ali svako ima svoj izbor.
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:19   #54
zar jesu?

pa meni nije logicno da je izgled uvjetovan godinama? mislim netko izgleda bolje sa 35nego je izgledao sa 25...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:20   #55
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
a šta si je on našao tako mladu ako mu je do ženidbe
kako uvijek se okrene da je žena kriva za sve
Krivu si našla za takav komentar.Ovdje su me ne jednom proglasili za feministicu.
Ja autorici govorim za njeno dobro da se makne od tog lika i da se ne nagovori na nekaj kaj ne želi.Jer bi mogla kasnije požalit.
Od lika koji ima takvo razmišljanje,nemreš očekivat ni neku suradnju kasnije u braku.
Ona bude stara cura sa 27,dok je on eto pastuh u pravim godinama sad sa isto tolko.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:25   #56
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
zar jesu?

pa meni nije logicno da je izgled uvjetovan godinama? mislim netko izgleda bolje sa 35nego je izgledao sa 25...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
da, jesu
izgled nije uvjetovan godinama naravno, zato imaš stefani seymor koja sa 50 izgleda jebeno, a imaš i gabi iz onih što skidaju kile koja sa 20ineku izgleda loše.
no ako gledamo objektivno, mladost je većinom ljepša. tijelo je utegnutije, fleksibilnije, mladost zrači.
nadalje mlade cure su lepršave, zaigrane, vesele, što je muškima opet veći plus od ovih starijih koje su ozbiljnije i ajmo reći manje zaigrane.
plus istina je da su žene najplodnije do tamo 25 i neke. poslije toga dolazi do opadanja plodnosti kroz godine.
i kad to sve zbrojiš logično je da je žena najprivlačnija do 25 i onda polako njezina privlačnost opada. uz veće-manje oscilacije.
nekima opada rapidno,a neke su bombe do 60te.
ja planiram biti u ovoj drugoj skupini
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:26   #57
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Krivu si našla za takav komentar.Ovdje su me ne jednom proglasili za feministicu.
Ja autorici govorim za njeno dobro da se makne od tog lika i da se ne nagovori na nekaj kaj ne želi.Jer bi mogla kasnije požalit.
Od lika koji ima takvo razmišljanje,nemreš očekivat ni neku suradnju kasnije u braku.
Ona bude stara cura sa 27,dok je on eto pastuh u pravim godinama sad sa isto tolko.
može se ona udati i sa 35 pa požalit
bitnije od toga da se makne od lika je to da se drži svojih stavova ako već vjeruje u njih.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:28   #58
Ne razumijem zašto si s dečkom prema kojem osjećaš blagi prezir. Ne razumijem ni zašto on želi brak i djecu s tobom (gleda li on tebe kao tebe ili kao simbol ostvarenja?), pogotovo nakon izjave da ćeš se udati za 10 godina ili za njega ili nekog drugog. Opet bih rekla- ti si simbol za njega. Što je on za tebe je već pitanje. Možda isto simbol?
Razgovor koji ste imali je sasvim normalan, ozbiljan, logičan i realan- tko što želi u vezi? Nema tko je u pravu a tko je u krivu- ima sukob interesa.

Ali to nije tema.
Tko su stare cure? Općenito asocijativno, to su one cure koje su izgubile životni elan, živost, pokretljivost. Takva možeš biti i s 21. godinom kao i s 41.

Osobno, možda sam prepuna predrasuda ali da sam muškarac i da upoznam ženu preko 30te koja nikada nije bila u dužoj, ozbiljnijoj vezi, kojoj je cilj života bio "ispražnjavanje"...ne bih je niti uzela za razmatranje jer bih znala da me želi samo da se skrasi a to onda nema veze sa mnom. S druge strane, postoje žene koje su prešle preko 30te i tada im se raspala veza/brak, planovi. Ovo prvo bih nazvala starom curom,ovo drugo bih nazvala ženom.
Jer i taj (prvi) princip je jednako proračunat kao i princip "sad je vrijeme za brak i djecu", samo na obrnuti način.

Čini mi se da većina zaboravlja da se neke stvari u životu osjećaju i ne mogu se isplanirati, jednako tako, čini mi se da većina nije sposobna sagledati dualnost svega, obično se ograniči ili na jedno ili na drugo.
Pa je tako jednu osobu strah od manjka samo-ostvarenja (što to dođe uopće, što bi tebi značilo samo-ostvarenje?) u egocentrično-individualnom smislu a drugu muči isto egocentrični strah ali u "pravimo bebe" smislu. Oboje je samo-dokazivanje i nijedno nije temelj za imati djecu.
Genetika nije nikakva utjeha. Samo-ostvarenje ima svoje posljedice. Nije "baza" otići i napraviti što želiš jer si sigurna da neće biti posljedica nego moguće posljedice uzeti u obzir i unaprijed se pripremiti na njih. Onda kad shit happens nema iznenađenja, bacanja na pod, figurativnog umiranja od razočaranja.

Dakle, za mene su stare cure nezrele žene. Zrele žene koje su prevalile 30tu bez djece, mirne u duši, kojima ne gori pod petama, koje ne traže simbole nego "drugu polovicu", te žene će pronaći svoj par. Takve žene neće propasti ako shvate da su predugo čekale, prihvatit će tu posljedicu i uzeti kompromis od života, upravo zato jer su "nekoć" uzimale sve.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:32   #59
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
može se ona udati i sa 35 pa požalit
bitnije od toga da se makne od lika je to da se drži svojih stavova ako već vjeruje u njih.
Pa njeni stavovi i od njenog dečka se bitno razlikuju.
Teško će se moć držat svojih stavova uz njega.
Jedino ak se on predomisli...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:36   #60
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
kao što bi naši starci rekli to je "zabavljanje"
Da, samo neka istraživanja pokazuju da su mlađe generacije danas konzervativnije od njihovih roditelja.
Možda ne bi bilo loše malo se osvrnuti okolo i poslušati tuđe komentare da vidiš kako ljudi oko tebe dišu a ne brijati samo na tuđu priču (makar su ti to roditelji) koja je bila aktualna prije dva desetljeća ili tri desetljeća. U svakom slučaju, mogla bi se cura još koji put iznenaditi.

Iako mislim da je bolje da je iskrena nego da dečku muljavi i brljavi oko svojih planova jer misli da ce se on primiriti ili promijeniti mišljenje.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger