Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2010., 17:53   #1441
Ja sam se danas prefarbala u Garnijer Naturals Capuchino i mnogo mi se svidja boja.Imala sam plavu kosu,sa svjetlijim pramenovima i boja je ispala kao na slici.Prezadovoljna sam.Da li se jos neko farbao tom bojom i zna li neko kako ce izgledati kada se bude izapirala jer je podloga bila blansirana
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 10:19   #1442
Nije moguce da niko ne zna?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 10:40   #1443
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Nije moguce da niko ne zna?
nisam se bojala,al isto sam bila izblajhana i sad sam se obojala u smeđe.ispirat ce se boja.a ne znam kakvi ce ti ton0ovi
ivana.2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 11:51   #1444
Ista stvar kao i kod mene, muku sam mučila sa ispiranjem.

I sad se na vrhovima jos uvijek ispire, 1 god poslije. Vrhovi su mi vječito svjetliji nego ostatak kose, pogotovo tamo di nisam imala blajh.

A radila sam i onu predpigmentaciju il kak se već zove, sa crvenom bojom.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 12:20   #1445
Quote:
ivana.2302 kaže: Pogledaj post
nisam se bojala,al isto sam bila izblajhana i sad sam se obojala u smeđe.ispirat ce se boja.a ne znam kakvi ce ti ton0ovi
Ok,ispiracde se ali recimo za koliko nijansi svjetlije?Ova boja koju sada imam je fantasticna samo me zanima za koliko tonova svjetlije ce doci i hoce li kada ponovim vise farbanja opet da se ispira na svjetlije
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 20:30   #1446
Red face

Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Ok,ispiracde se ali recimo za koliko nijansi svjetlije?Ova boja koju sada imam je fantasticna samo me zanima za koliko tonova svjetlije ce doci i hoce li kada ponovim vise farbanja opet da se ispira na svjetlije
evo meni je nakon prvog pranja sigurno za 2 nijanse svjetlije.
mucit cmeo se dok ne postane ''prave'' brinete :/
ivana.2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 00:38   #1447
Ima li tko preporuke kako doći do ovoga? http://img44.imageshack.us/img44/7626/jbs.jpg
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 15:37   #1448
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Ima li tko preporuke kako doći do ovoga? http://img44.imageshack.us/img44/7626/jbs.jpg
Takvu boju i kosu imam ja..možda ne baš tako savršeno sjajnu ali tako nekako je.
Šišanje svaki mjesec, ne farbam se, svi mogući tretmani iz avona ili dm-a,
pa tu i tamo nekakva prirodna maskica i eto ti lijepe kose..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari...
mali-anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 15:53   #1449
Quote:
ivana.2302 kaže: Pogledaj post
evo meni je nakon prvog pranja sigurno za 2 nijanse svjetlije.
mucit cmeo se dok ne postane ''prave'' brinete :/
I meni je nakon prvog pranja svjetlije za nijansu otprilike.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 15:53   #1450
pozdrav
ovako,koju biste mi boju preporučili za prijelaz iz tamnije smeđe s rijetkim i gotovo nevidljivim plavim pramenovima u svijetlosmeđu?
želim ovako nešto
http://www.celebrity-pictures.ca/viewpicture/?id=32188
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 19:21   #1451
Ako ti je tamno smedja farbana-nista bez blansa
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 21:27   #1452
Možda prvo sa skidačem?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 10:16   #1453
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Možda prvo sa skidačem?
Moze i skidAC ali skidac ce da skine na neku crveno narandzastu.I ja sam stavcljala skidac ali nista nisam postigla bez blansa
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 14:00   #1454
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Ja sam se danas prefarbala u Garnijer Naturals Capuchino i mnogo mi se svidja boja.Imala sam plavu kosu,sa svjetlijim pramenovima i boja je ispala kao na slici.Prezadovoljna sam.Da li se jos neko farbao tom bojom i zna li neko kako ce izgledati kada se bude izapirala jer je podloga bila blansirana
Nemogu da vjerujem da niko ne znaBas niko nije stavljao ovu farbu?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 15:07   #1455
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Nemogu da vjerujem da niko ne znaBas niko nije stavljao ovu farbu?
Pa sve zavisi, zavisi od kose do kose.. Mojoj frendici je ista farba povukla na crnu, tamno tamno smeđu a meni je baš bila smeđa. Njoj se samo malo isprala, a meni skroz. Nitko ti nemože rec i garantirat kakva ce ti ispast.

Evo meni se ispire, i to za neka 2-3 tona, skroz na vrhovima, gore nista. Stavlja sam masu farba, keune, garnier, wella, subrina, palete.. i sve su mi se isprale, pretpostavljam da je zbog blajha..

I wella mi je do sada najnajbolja farba, ispere se taman koliko zelim (gore, ne dolje, dolje je propali slučaj, to sve treba ošišat) i ne ispadne mi crvena. Već odavno sam se zbog tog ispiranja pozdravila od tamno tamno smeđe

wella
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 19:14   #1456
Mislis na welaton farbe?Ja ih nisam koristila.Danas sam drugi put oprala kosu(ili treci)od farbanja i mogu ti reci da mi je kosa posvjetlila vec za 3 tona.Ondje gdje su bili pramenovi gotovo je pa svjetlo svjetlo smedja.Ali ok mi je i sada izgleda kao neka smedja sa svjetlije smedjim pramenovima.Ne znam koliko ce sunce da utice na to ali sada mi se svidja.Mada imam osjecaj kako je pocelo da cxu za mjesec biti svjetlo smedja sa one divne boje capucino kafe
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 17:16   #1457
Da li ce smedja kosa na suncu posvjetliti?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 17:54   #1458
a moguće da će ti posvjetliti tamo gdje su pramenovi
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 10:37   #1459
Bok, nova sam ovdje, ali nadam se da ce mi netko odgovoriti. Naime,imam tamnosmedju kosu, a zelim postici bar nijansu dvije svjetliju. Mislila sam uzeti Keune zlatnotamnoplavu (6.3.), ali ne znam koliko postotni razvijac. 6% ili 9%, zna li netko?
Leni86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 14:21   #1460
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
a moguće da će ti posvjetliti tamo gdje su pramenovi
Da,tako je i posvijetlila.Na povrsini gdje je bilo plavih pramenova sada je svijetlo svijetlo smedja,gotovo opet plava.A ispod neka smedja mnogfo svjetlija od one koja je bila prvim farbanjem.Opet se vracam u plavo a tako je malo proslo od farbanja.Prvim farbanjem boja je bila odlicna.....


Uploaded with ImageShack.us
Eto kako je izgledala dan poslije farbanja.Sada mislim pustiti kosu da se odmori i da je ne farbam do kraja ljeta kada cu promjeniti i frizuru a do tada cu opet biti plava kako se ova smedja brzo ispira....

Zadnje uređivanje Neuhvatljivaa : 14.06.2010. at 15:24.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.