Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2011., 09:06   #61
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Uspio sam instalirat i natjerat igru da radi s onim kineskim khm...jos nema scene release al ozbiljno razmisljam da kupim original kada izadje patch sa dx11 support. Igra ima nekih bugova, nista gamebreaking za sada nisam vidio. Kako stvari stoje mogla bi ovo bit jebena igra a da ne govorim kad modovi pocnu izlazit.
aha...ma neznam, nisam vidio nikakvi cr**k, za to pa nisam ni skidao, uostalom, mislim da ću neki rip pričekati, neda mi se skidati multi11 od kojih 13 gb, adl da ću ju isprobati to sigurno hoću...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 13:01   #62
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Kako stvari stoje mogla bi ovo bit jebena igra a da ne govorim kad modovi pocnu izlazit.
hoce li biti isto kao u slucaju Empire?
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 13:08   #63
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
hoce li biti isto kao u slucaju Empire?
Ne jer su Shogun fileovi sada u binarnom kodu. Trebat ce vremena da se to desifrira.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 18:16   #64
jel' neko prova nCORE verziju? da ne skidan bezveze ako ne valja
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 15:58   #65
kaje ovo, igra tolko nevalja da nitko ne igra???
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 16:10   #66
Ne nege ljudi cekaju nesto kaj se zove žablji ...k
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 17:05   #67
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
kaje ovo, igra tolko nevalja da nitko ne igra???
Igra valja al igra ima i ingame zastitu zato treba dugo da izađe scene release.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 18:59   #68
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
kaje ovo, igra tolko nevalja da nitko ne igra???
igra je dobra, al sve iza RTW-a je po meni njesra!!!
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 11:34   #69
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
kaje ovo, igra tolko nevalja da nitko ne igra???
igra je izašla prije koji dan, međutim nema nekog normalnog cracka ili ripa, pa ljudi ne igraju, a niko ne kupuje, recesija je jbg...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 13:54   #70
Igra nabavljena jučer. Ta radost koštala me 300 zelenih živina.
Total war serijalu vraćam se po prvi puta od Rome izdanja pa to imajte na umu dok čitate sljedeće retke.
Prva stvar koja mi je pokvarila raspoloženje je ta da se igra instalira pomoću prokletoga steam-a.Igra zauzima cca. 15.7 Gb i instalacija traje 30 minuta. Naravno odmah poslije instalacije ja piknuo Play i PUF: Steam vas obavještava da je moguće skinuti patch. Rekoh aj dobro, da i to obavimo -> kliknem next i odem na čenifu...
10 min kasnije ja se vratih i vidjeh da do kraja skidanja patcha ima još 15 min (patch ima cca. 580 Mb), rekoh ništa idem malo prošvrljati po Total war forumu da vidim kaj ima. I tako jedna od najposjećenijih tema je bila ta kako novi patch donosi poboljšanja (ravno 5 njih) ali i više nedopušta pokretanje igre, pa da bi ju pokrenul moraš skinuti i fix koji sve vraća na 1.00 verziju.
I tako ja nakon sat i pol konačno uđem u igru, piknem tutorial i ostanem zapanjen.Nažalost ne na dobar način.
Nakon ni manje ni više 30 sek. oči me počeše boljeti od vizualnih efekata. Pod vizualnim efektima mislim na kontast i vrlo čudan lightning jedinica i terena.
Rekoh ne budi lijen, promijenim postavke na high, isključim onaj HDR i PAF; ništa se nije promijenilo. E, da igra trenutno ne podržava AA tako da oni avatari advisora, generala pa i pojedine jedinice izgledaju zrnasto.
Drugi problem koji sam primjetio u svome kratkome gameplayu je teško razaznavanje jedinica kada odzumirate pogled. Jedini način da ih razaznam od protivničkih je taj da il selektiram jedinicu ili da maximalno zumiram pogled.

Tolko od mene zasada... Priložiti ću link na total war forum da možete vidjeti in game grafiku.
Link
__________________
Razbijte mi dobre i pametne
ZeroOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 16:06   #71
Igra i bez AA izgleda preyebeno, i ovo je stvarno najbolji Total War do sad.

BTW vidim da imaš profil na Total War centru, i ja sam tam (Praetorian121)
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 16:22   #72
Žabac FairLight ima novi krak, no očekujem Proper jer im je instalacija dosta... zbrljana.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 17:51   #73
Evo sad sam pogledao neke SS-ove od ove igre, i mogu rec da me grafika iznenadila, vrhunska je
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 18:08   #74
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Žabac FairLight ima novi krak, no očekujem Proper jer im je instalacija dosta... zbrljana.
Ane jebate, jos ak imas clonedvd ko ja...javim ako uspijem sloziti
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 18:18   #75
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Ane jebate, jos ak imas clonedvd ko ja...javim ako uspijem sloziti
tu verziju i ja trenutno "nabavljam",

kakvi su problemi?


koji zablji krak treba ic?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 18:26   #76
Igrao jucer sa klanom Oda na very hard, postao shogun, igra je genijalna 9,5/10.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:32   #77
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
tu verziju i ja trenutno "nabavljam",

kakvi su problemi?


koji zablji krak treba ic?
Ma slozio sam, ali toliko muke ...ugh (mix fairlight cracka i onih kineskih sranja prekomplicirano za objasniti ali ima objasnjenja na netu puno pa mi se neda pisati)....igra mi se cini super makar ja nisam bas obozavatelj strategija takve vrste...ima ko kakve dobre taktike za masovne kopnene bitke?
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 23:01   #78
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Ma slozio sam, ali toliko muke ...ugh (mix fairlight cracka i onih kineskih sranja prekomplicirano za objasniti ali ima objasnjenja na netu puno pa mi se neda pisati)....igra mi se cini super makar ja nisam bas obozavatelj strategija takve vrste...ima ko kakve dobre taktike za masovne kopnene bitke?
Vrlo je jednostavno, Bow > Katana > Yari/Naginata > Cavalry > Bow/Katana. Drzis se toga za pocetak. Moja taktika je ova: 3 glavne grupe i grupa archera + 2 utility slota koja cine ili Yari Samuraj (Spearmen) ili 2 siege unita ili konjica. Sad formacija. 3 bloka: lijevi, srednji i desni. Lijevi i desni se sastoje svaki od 2 Naginata samuraja i 2 katana samuraja. Njihova formacija je da su 2 naginate ispred 2 katane. Srednji blok su 3 no dachi samurai ili katana samuraji, formacija im je 1 unit malo istureniji 2 iza njega. Ispred ta 3 bloka je grupa od 6 archera. General iza srednjeg bloka. Uglavnom ja napadam direktno, rijetko napadam po boku al ako imam konjicu onda s njima. Kada jedna grupa potjera protivnika s njima napadnem ostatak po boku. Budem postao i sliku formacije kasnije ako treba. Ako imas kakava pitanja reci.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 01:08   #79
Igram ja, osvajam, nemam nekih problema i digne mi se clan renown na max i shogunat je poslao SVE klanove na mene, formirali su jednu veeeliku alijansu i napali me sa svih strana, kaj sad? Napadnem shogunat prije nego mi se to digne na max ubuduce ili kaj? Mislim malo mi glupo da ima 20 klanova koji se međusobno ne podnašaju i sad najednom svi se udruze samo tak...

Ai mi se ne cini nesto pametan...pogotovo dok mu osvajam grad..stavim da ga starva i mulac me slijedeci turn uvijek napadne tako da izađe van iz zidina..jos dosad nisam videl nijednu opsadu grada osim mojih di prilicno lagano pobijem jacu vojsku...masa archera + samurai da drze zidine i gg skoro uvijek...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 07:31   #80
Nakon pocetnog dojma, AI je sjeban al ne i pokvaren, nema to veze sa Sun Tzu kao sto je onaj papak toliko kenjao po intervjuima. Razlike među klanovima nema neke. Bonusi koje nacije imaju na unitima su jedva primjetljivi i sto je najgore izgleda da AI ne gradi vojske po tim bonusima. Igram na very hard. Campaign AI je glup i nacin na koji AI dobiva bonuse je retardiran. AI doslovno dobiva vojsku izvan vidnog polja igraca, nemam problema da AI dobiva ekonomske bonuse al ovo je ravno varanju. Po meni AI moze dobiti dodatnu vojsku samo u slucaju da izgubi nekoliko provincija i da mu ostane samo 1. Onda dolazimo do problema da igra pocinje da 99% klanova ima samo 1 provinciju. AI stalno nesto osvaja i preagresivan je te vrlo rijetko brani utvrde tako da nastaje kaos, klanovi izumiru svaki potez. Nisam neki posebni poznavatelj tog perioda Japana al ovo nema veze sa povijesti. Znam da je Oda Nobunaga bio odlican general ali u Shogun 2 TW, klan Oda pocinje u gotovo nemogucoj situaciji i izumire u prvih 4 poteza 90% igara koje sam igrao. Archeri su prejaki i preprecizni, nacin na koji funkcioniraju nisu trebali mjenjati. Uz sve ovo, igra je i dalje igriva i sa modovima ce bit odlicna.

@Sycho, vec je izasao mod koji popravalj Realm divide, link
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 22.03.2011. at 07:48.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.