Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 16:45   #2301
Momak iz Zga, 87. godište, nakon nedavnog prekida veze otvoren za novo žensko poznanstvo.
Završen faks, širokih pogleda na svijeta, otvorenog uma, duhovno inkliniran ne i religiozno, dosta dobrog fizičkog izgleda, crn, bradat, zgodan, prilično visok (195 cm), vitak, sportski građen, obožavam sport, putovanja, izlete, festivale, koncerte..preferiram stranu i elektroničku glazbu, mjesta poput Alkatraza, Katrana, Jabuke no nisam ograničen na njih i ne identificiram s nijednom subkulturom.
Ne tražim apriori niš konkretno, dakle, bez ikakvog forsa glede bilo čega, treba se uživo upoznat pa vidjet kaj može bit, za početak malo tipkanja da vidimo kako dišemo tu..
Eto, svi za neko tipkanje i razmjenu fotki dobrodošli, pa ćemo vidjet
benizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:51   #2302
i evo mene opet
Neko drukciji, decko, 31 godina i Splita, koji vise voli prirodu i otvoren prostor od zadimljenih klubova trazi istu takvu curu. Savrseno nesvrsenu strebericu koja voli prirodu, dobar film, umjetnost. Nekog ko voli otic na izlet i s kime se moze smijat kako sebi tako i drugima. Sve u svemu savrseno nesavrsenu osobu sa zlicicom simpaticnosti

Ako imas 23-36g, volis more, vjetar, jedra... i prepoznajes se u oglasu cekam tvoju porukicu u inboxu
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:42   #2303
Decko 25g, 183 cm, 80 kg.. sasvim pristojnog izgleda. U svojih 25 god. radi studiranja i posla puno mjesta sam promjenio.

Nazalost, nemam puno prijatelja (narocito zenskih), iako sam drustven tip, brijem da radi toga sto sam dosta mjesta promjenio, samim time izgubio sam i kontakte sa tim ljudima.

Ako si zenska osoba iz Cakovca/Varazdina, te zelis za pocetak dopisivanje, ili povremeni izlazak na pice (cisto prijateljski), slobodno mi se javi! Sasvim sam ugodna osoba, i covjek se u mom okruzenju moze ugodno osjecati.

Volim pricati o tehnologiji, fitnessu, zdravoj hrani, sportu, drustveno-politickim situacijama, poduzetnistvu itd...

PS -> Nisam toliko zloban ko sto mi nick kaze :P
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 00:17   #2304
Imam 27 godina, iz Zagreba sam, zaposlen. Volio bih da mi se jave djevojke od 25 do 30 godina, mirnije i povucenije, jer i ja sam prilicno povucen.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:36   #2305
Dalmatinac u najboljim godinama (35), prosječnog izgleda, optimalne visine i težine, uglavnom neporočan. Rekretivni sportaš, volim slobodno vrijeme provoditi vani i aktivno.
Tražim žensku osobu svojih godina ili mlađu, prije svega za prijateljsko dopisivanje i druženje, kasnije eventualno i nešto konkretnije. Preferiram osobe otvorenog pogleda na život.
Ne pušim, i pušenje mi je eliminacijski kriterij.

do čitanja
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:52   #2306
Zg, muško, oko 180 cm visok i oko 80 kg težine, crnokos, dosta dobrog fiz. izgleda, obično mi daju 25 god. ili manje, pa neka ostane na tome, preferiram mlađe cure, niže rastom, više slatke nego zgodne. Imam završen faks, radim nešto i čekam posao u struci, situiran sam i prilično sam slobodouman.
Najbitnije mi je da sam s curom "na istoj valnoj dužini", tj. da postoji nekakva privlačnost, simpatije, povezanost...obično se bolje slažem s curama koje se vole puno smijat, iako zapravo nema pravila. Često su mi bivše i cure s kojima sam se zabavljao znale reć da sam im kao prijateljica (haha), što u prijevodu znači da smo imali super komunikaciju i da su mi dosta toga govorile što inače nisu imale običaj govorit likovima (zapravo nikad nisam niti imao prijateljicu u smislu da je druženje bilo isključivo prijateljsko).
Imam razne interese i malo mi je bezveze sad tu nabrajat sve, a u krajnjoj liniji nije toliko ni bitno.
Nisam za neka beskonačna dopisivanja, ako se nekoj učini moj oglas zanimljiv i vidi se u opisu, možemo razmijenit slike, možda par poruka i onda uživo jer se ionako uživo sve najbolje vidi.

Zadnje uređivanje Hammerstone : 16.08.2017. at 09:21.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:31   #2307
Top ponuda. Predstavljamo vam nakupinu stanica u obliku momka od 32 godine. Iz Zagreba. S njim možete pjevati, plesati, zabavljati se, smijati, čitati knjigu, razgovarati, gledati televiziju, filmove, serije ili pak samo se izležavati, ne raditi ništa i buljiti u plafon ili u nebo. Bit će vam ugodno društvo u svakoj situaciji. Odličan je za ispunjavanje slobodnog vremena. Ako se osjećate usamljeno, ako ne vidite svijetlo na kraju tunela, rado bi upoznali nekog novog na koga možete uvijek računati i koji će uvijek biti uz vas i biti vam oslonac onda je ovo prava ponuda za vas. Požurite i pohvalite se prijateljima da ste nabavili svoju nakupinu stanica. Ova ponuda je za vas potpuno besplatna. Zato požurite i budite prva koja je nabavila svoju nakupinu stanica. Ponuda je ograničena.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:46   #2308
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,37 god,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo,moguća je i ozbiljna veza.Avanture isključene ! Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:48   #2309
Horoskop obećaje puno, ljubavi jel...pa eto...ostvarilo se...da bar... (trlja ruke)

Ako mogu i smijem birati onda uvijek biram...

With a heart of gold...

A neću se ljutiti ako je i bogata, ako ima zemlje nešto...makar, ja najviše volim sve sam, kao i do sada - ostvarivati, ako ide, ako ne ide e onda...opet da me uputi pametno ili skupa sa mnom da djeluje, a ako ne niti to e ondaaa tek može bogatstvo pa da preživim i ja i da od toga nešto stvaramo...
(malo sam komplicirano-nesmisleno napisao ali ne da mi se sada uljepšavati tekst, može biti valjda i malko drugačiji raspored)

Može i kompanjonstvo, u bližo-daljoj budućnosti, to je još bolje - posao plus ljubav...
...i rekoh samo aaaaah (na tu izjavu, jel)

Opća Opasnost:
''...Ona otvara
svila je prozirna
i opet gubim dah
i rekoh samo - ah...''
http://tekstovi.net/2,936,46455.html

Baš volim horoskop...čovjek se makar može veseliti...

5 horoskopa a u svakom za svakog ponešto haha

ljubav stigla auuu vid'te ju!
ljubav će sad, iza ćoška je trenutno
samo što nije, dobro otvorite oči
eto promašili ste ju za sekundu ali budite strpljivi možda se okrene
u vezi vam malo manje štima ljubaf no to nije razlog da ne budete veseli 300%

haha promašio sam profesiju...
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:16   #2310
Ovako se ne smetamo, ni ja ni vi, muško Zagreb 33 187 cm/100 kg... Plavih očiju... Ne tražim ništa i svašta za početak malo razgovora ako to ikako moguće... U ovom svijetu... Inbox ako se neko našao zainteresiran...

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:56   #2311
Oi,

Dakle, ovdje xy jedinka nastala križanjem sijaseta gena koji svoje podrijetlo vuku s područja drevne Njemačke, Zagorja i Podravine :P. Sva ta svemirska previranja u stanici su rezultirala fenotipom koji je po definiciji jedinstven osim ako nemam neotkrivenog brata blizanca. Očitovao se zelenim očima poput irskih poljana u proljetno jutro, kosom boje dlačnog pokrova Bojkinškog španijela, oblake pokušavam taknuti visinom od 183 cm dok s druge strane zemlja privlači mojih 72 kg.


Po vokaciji sam veterinar za kojih par mjeseci i službeno, veterina je znanost prema kojoj imam poseban afinitet nakon susreta s prvim psom koji mi je pravio društvo kad sam hodao na sve četiri i brižno me čuvao od svih zala . Prema istoj gajim neizmjernu ljubav i poštovanje. Osjećaji koji te preplavljuju kad pomogneš tim krasnim višenožnim, višerožnim, pernatim te hladnokrvnim bićima te im svojim znanjem i trudom poboljšaš kvalitetu života čine odabir tog osobnog životnog poziva utoliko potpunijim.

U ono slobodno vrijeme kad treba zadovoljiti onaj središnji organ u kraniumu, da nastavi upijati što više informacija induciram lučenje dopamina i serotonina fizičkom aktivnošću. Gotovo opsesivni zaljubljenik u biciklizam, te sam tendenciju za okretanjem pedala stekao tijekom najranijih faza svoga razvoja, na opće zadovoljstvo mog krvožilnog sustava to i dalje traje . Uz to trčim,svaki dan, bila jesen ili zima, sijalo sunce ili padale sjekire, to je moja solitarna i mentalno regeneracijska aktivnost bez koje ne mogu zamisliti ...bitak . Postoji određena motivacija u izlaganju fizičkoj pa i psihičkoj patnji tijekom intenzivnog korištenja skeletnih mišića u vidu izdržljivosti s svrhom probijanja vlastitih granica i na neki način boljem upoznavanju samoga sebe. Jer za to nema boljeg učitelja od osjećaja kojeg zovemo bol iliti Master Pain.

Uz to nakon višegodišnjeg sviranja bubnjeva i posljedičnog uznemiravanja susjeda istim učim svirati gitaru, ak ništ drugo u svrhu visoko selektivne repelencije svih negativnih emocija . Glazba jest medij koji vrlo uspješno potiče lučenje onih feel good kemikalija, slušam sve od Kraftwerka pa sve do omiljenog punk-a, guštam u otkrivanju novih bendova, izlaganju notama ekperimentalne glazbe i svemu između, osim naravno glazbenog šunda.
Ljubitelj sam sarkazma, satire i ironije, volim se hiperdozirati Monty Pythonom i ostalim izvorima britanskog humora, čitanju pisanih misli Stephena Kinga, H.P.Lovecrafta pa sve do Ayn Rand.
Ateist, nisam pobornik pseudoznanosti. Iako uglavnom vjerujem u empirijski dokazive činjenice uvijek sam otvoren za nove spoznaje, um funkcionira samo ako je otvoren. Tolerancija i pozitivne vibracije über alles.

Iako težim ka stalnoj i potpunoj opuštenosti i imam averziju prema forsiranju bilo čega, uglavnom se slažem s idejom Henrya Rollinsa:

"I want a soul mate who can sit me down, shut me up, tell me ten things I don’t already know, and make me laugh. I don’t care what you look like, just turn me on.
And if you can do that, I will follow you on bloody stumps through the snow. I will nibble your mukluks with my own teeth. I will do your windows. I will care about your feelings. Just have something in there."
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:25   #2312
Zapravo nisam siguran tražim li uopće nešto, ali bilo bi okej barem nekako nabasati na neku kul žensku. Kada me prokomentiraju, da, većinom izjave da sam arogantan kreten, što je i istina, u biti. Negdje sam jednom napisao, da mi je jedno od najvećih postignuća ono kada se uspijem izdići iznad samoga sebe, a to su rijetki trenuci. Ljudima je sa mnom većinom teško i meni je većinom teško s njima, ali paradoksalno je, to sada sam sebe komentiram, da je takva jedna pomalo nekonvencionalna ličnost, koja odstupa od brojnih i ustaljenih pogleda i razmišljanja na jedan, u suštini pozitivan način, svojom arogancijom i nepromišljenošću u stanju odmaknuti sve oko sebe, pa čak i ne njihovom voljom, dok pauke i ostalu gamad iznosi na papirićima van. Da ti sada kažem da ti mogu obećati nekakva brda i doline s cvjetićima i srećom, i da se prodajem nekom jeftinom demagogijom, samo da bi mi se javila, ne - ne mogu i ne obećajem ništa. Nisam zaljubljive prirode, i trebala bi me po tom pitanju zbilja mora oboriti s nogu. Znam samo da bi volio da te mogu nasmijati do suza, to znam. E da, nisam jebo poprilično dugo, pa ti sad vidi.

Imam 29.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 13:46   #2313
Nudim uberromantičnu večeru u uberromantičnoj kućici na vrhu brda sa pogledom na zvijezde. Sportske aktivnosti nakon večere su uključene u ponudu. #jesuisdamir
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:19   #2314
Tražim djevojku za druženje, kavu te ako ona pristane i vezu.

Maštovit sam, povučen no ipak društven dečko koji se voli bavit 3D modeliranjem i grafičkim dizajnom na računalu, u slobodno vrijeme modificiram igru Grand Theft Auto, vozim bicikl, idem na bazene, u šetnju ili provodim vrijeme sa svojim prijateljima i obitelji doma i u prirodi. Vrlo sam strastven po pitanju kreativnosti i umjetnosti općenito te tražim posao u grani 3D Artista. Trenutno sam freelancer na Upwork portalu i radim kao neovisan radnik na potrepštinama svojih klijenata. Planiram se ubacit na faks ove god, informatički dizajn.

Za daljnje upoznavanje, razmjenu slika i ostalo sve kaj uz to ide javite se.

Moja dob: 24
Dob djevojke koju tražim bi trebala bit između 18 i 28 godina.
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:35   #2315
Cura od 27 god., povucenija i sramezljiva, trazi decka u kasnim dvadesetima ili tridesetima za dopisivanje za pocetak, ne planiram se nalaziti nakon tjedan dana tipkanja..

Izgled mi je srednja zalost, i u licu i u tijelu, tako da ni ne trazim nekog zgodnog, ako takvih uopce ima ovdje.
Nemam zavrsen fakultet, pa eto kome je to turn off da odmah zna na cemu je.

Ne trazim fuck buddyja, tako da se ne javljajte za to.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:58   #2316
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Cura od 27 god., povucenija i sramezljiva, trazi decka u kasnim dvadesetima ili tridesetima za dopisivanje za pocetak, ne planiram se nalaziti nakon tjedan dana tipkanja..

Izgled mi je srednja zalost, i u licu i u tijelu, tako da ni ne trazim nekog zgodnog, ako takvih uopce ima ovdje.
Nemam zavrsen fakultet, pa eto kome je to turn off da odmah zna na cemu je.

Ne trazim fuck buddyja, tako da se ne javljajte za to.
Zaboravih napisati, iz Zagreba sam pa i trazim nekoga bas iz Zagreba, nista dalje od toga.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:48   #2317
Tražim žensku osobu,do cca 35 god, isključivo iz Zagreba za vezu i zajednički život jednog dana...

Prije svega si normalna, voliš se zezati a i biti ozbiljna kada treba.Znaš što hoćeš i želiš, imaš nekakvog ljubavnog iskustva ili kao i ja, nemaš sreće u ljubavi. Iskrena si,jednostavna, ne muljaš, romantična si osoba i voliš takve stvari a ne bježiš kada su problemi u pitanju. Ne izlaziš,a gušt ti je sjest i popit kavu/cugu,otići u šetnju,kino ili kad ti se niš neda,ostat doma i gledat filmove. Tražiš neku normalnu i ok osobu. Isto tako mi tvoj izgled nije bitan, nisam ni ja neki ljepotan pa takvu i ne tražim.

Ja sam dečko iz bliže okolice ZG-a,imam 33 god,mršav, iskren,normalan,,romantičan,situiran, nosim naočale.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim životinje (imam kućnog ljubimca).
Filmove obožavam gledat, surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom. Nisam alkoholičar,manijak,luđak. Ako je nekoj curi bitno - ne radim (duga priča zašto i zbog čega) ali imam primanja tako da financijski ne ovisim o nikome, a auto ne vozim baš iako ga imam.

Pošto imam već dosta iskustva sa ovakvim upoznavanjem, i loših i dobrih, molim da mi se ne javljaju osobe koje vole vrijeđati, omalovažati, koje neznaju što žele, kojima je jedini cilj dopisivanje, koje lažu,muljaju,kojima su jedini i glavni kriteriji nečiji izgled,novac,škola itd. Ako si jedna od takvih osoba, onda ovo nije oglas za tebe.


Za početak, možeš mi se javiti na PM.
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:35   #2318
Thumbs up

34 godine, žensko, solo, Zagreb, nikad bila u nekoj duljoj ili ozbiljnoj vezi; završavam drugi faks (nije redovan), uz traženje posla u struci koji nikako da nađem unatoč prosjeku 4,6 4,7 i dobivene 4 stipendije i Dekanovom, tu i tamo dajem instrukcije za svoj faks te za srednjoškolce, neko vrijeme podučavala privatno i kineski.
Trenutno se pokušavam probiti kao freelance artist

RKT

Govorim nekoliko europskih (engleski, talijanski i španjolski), 2 azijska (kineski i korejski) te poznajem 2 mrtva jezika (latinski i starogrčki).

cca 78 kg, 177 cm, tamnosmeđa kosa sa crvenkastim odsjajem, velike oči bademastog oblika boje čokolade, kažu da sam zgodna
Voljela bih se baviti i sportom da višak oko struka maknem, ali nemam društvo + nemam para za tako nešto, ali i društvo za hodanje (dečko) ne bi bilo na odmet

Tražim muško, oko mojih godina do recimo negdje 10-ak godina stariji, koji ima što ponuditi u smisli sličnih karakteristika mojima, da mi nije dosadno, i da mogu prozboriti s njim koju pametnu. Otkuda? Ma, briga me, samo da mu nije problem putovati, meni je, zbog trenutnog financijskog stanja.
Kada se tu skužimo, može mail, a poslije i mob

Inbox

Zadnje uređivanje Rhubin : 20.08.2017. at 23:01.
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:46   #2319
Ajde da se i ovdje malo obrukam, a ne samo u RL

Ja sam muško, 36g. još uvijek sa kojim kg viška, ali radim na tome. Radim kao programer i definitivno pijem previše kave

Tražim žensku osobu od kasnih 20-tih do ranih 40-tih za dopisivanje, kave, gablece, kino i sve ostalo što poželimo.
Po mogućnosti da si iz sjeverozapadne Hrvatske, ali nije problem niti ako si iz drugih dijelova države, već ćemo naći neko rješenje

Trenutno sam na godišnjem, tako da baš i nemam drugih obaveza, pa cure navalite
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:18   #2320
Ja: muško, 36 g, Zg, zajeban, empatičan

Ti: žensko... i što već

Prekratak oglas? Eto prilike da naučiš čitati između redaka.
Kad naučiš, pošalji u inbox poruku.
Fala!

P.S.
Zanima te što želim i tražim? Evo... EVO što tražim.

Zadnje uređivanje old-soul80 : 22.08.2017. at 00:47.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.