Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 10:10   #4381
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Ti si mi jednom rekla : Zapamti si, bez obzira što ti tko rekao, da nema jače karte u cijelom horoskopu od Marsa u Škorpionu
Da, od Marsa u Skorpionu, ali on nema veze sa 8. kucom u tom kontekstu.

Mars u Skorpionu je najsnaznija planeta u celom horoskopu, pogotovo na prvih 10° jer tu ima sva moguca dostojanstva koja jedna planeta moze da ima. Mada je jak u celom znaku. Mene on uvek asocira na samuraja, nekog usamljenog ratnika koji bije svoje bitke, izdrzljiv, lukav, mudar, prefrigan, magnetne privlacnosti, poseduje harizmu kojom privlaci ljude a koja nije ni veselost ni sarm vec neka hladna privlacnost koja fascinira ljude oko njega. Ljudi od njega I zaziru I pomalo ga se plase, cesto je osobenjak, kao I sve u Skorpiji, bavi se nekim zanimanjima koja su tajna, tajne sluzbe, fasciniraju ga teorije zavere, ekstremi, nesto nesvakidasnje, misticno, oko njega je vecito neka magla, nesto nejasno. Muzevan ali nema previse milosti ni sazaljenja, temperament mu je kolericno/flegmaticni, vatra I voda, naoko nezainteresovan a iznutra vulkan strasti I snage.
Mnogi ga se klone jer sa njegovom snagom ne.umeju da se nose.
Devojke, ako vas odabere Mars u Skorpiji budite sigurne da cete biti njegove kad-tad. On kad vas markira, u stanju je da vas godinama polako uvlaci u svoju mrezu, I ta njegova stalozenost I strpljenje kojim on ostvaruje svoje ciljeve je naprosto fascinantna.

Sto se tice 8.kuce, ona pripada Saturnu.

Zadnje uređivanje MiSterium : 15.08.2017. at 10:30.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:05   #4382
8. kuća je Plutonova, ili po trad. astrologiji Marsova kuća, jer pripada škorpionu.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:33   #4383
Quote:
noliđ kaže: Pogledaj post
8. kuća je Plutonova, ili po trad. astrologiji Marsova kuća, jer pripada škorpionu.
U Modernoj astrologiji se tako tumaci.
U Astrologiji Ptolomeja, Lilija, Valensa I ostalih drevnih astrologa, 8. kuca pripada Saturnu, kao 1.
Saturn je u tom smislu alfa (pocetak) I omega (kraj), sa njim zivot pocinje I zavrsava se.
On cini I odredjuje nase telo, kosti I kozu zato vlada 1.poljem, ali I odredjuje kraj naseg zivota I smrt fizickog tela, pa vlada 8.
Takodje ova podela je u skladu sa Hajdejskim poretkom planeta o cemu sam vec pisala, pa koga zanima moze da pronadje na stranicama ranije.

Ova kuca je vrlo maleficna I komplikovana za razumevanje, kao I sve kadetne kuce nad kojima nemamo kontrolu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:15   #4384
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Da, od Marsa u Skorpionu, ali on nema veze sa 8. kucom u tom kontekstu.

Mars u Skorpionu je najsnaznija planeta u celom horoskopu, pogotovo na prvih 10° jer tu ima sva moguca dostojanstva koja jedna planeta moze da ima. Mada je jak u celom znaku. Mene on uvek asocira na samuraja, nekog usamljenog ratnika koji bije svoje bitke, izdrzljiv, lukav, mudar, prefrigan, magnetne privlacnosti, poseduje harizmu kojom privlaci ljude a koja nije ni veselost ni sarm vec neka hladna privlacnost koja fascinira ljude oko njega. Ljudi od njega I zaziru I pomalo ga se plase, cesto je osobenjak, kao I sve u Skorpiji, bavi se nekim zanimanjima koja su tajna, tajne sluzbe, fasciniraju ga teorije zavere, ekstremi, nesto nesvakidasnje, misticno, oko njega je vecito neka magla, nesto nejasno. Muzevan ali nema previse milosti ni sazaljenja, temperament mu je kolericno/flegmaticni, vatra I voda, naoko nezainteresovan a iznutra vulkan strasti I snage.
Mnogi ga se klone jer sa njegovom snagom ne.umeju da se nose.
Devojke, ako vas odabere Mars u Skorpiji budite sigurne da cete biti njegove kad-tad. On kad vas markira, u stanju je da vas godinama polako uvlaci u svoju mrezu, I ta njegova stalozenost I strpljenje kojim on ostvaruje svoje ciljeve je naprosto fascinantna.

Sto se tice 8.kuce, ona pripada Saturnu.
Moram priznat da mi je ovaj Mars ,uz marsa u jarcu najdraži

Eto,primjeri da mi paše Mars u jarcu ,ovi slabi zenskasti mi ne valjaju
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:15   #4385
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Moram priznat da mi je ovaj Mars ,uz marsa u jarcu najdraži

Eto,primjeri da mi paše Mars u jarcu ,ovi slabi zenskasti mi ne valjaju
Takodje.

I ja ga volim, takoreci, omiljeni mi je iako je moj Mars takodje u sedistu, zbog cega imam vrlo visoke standarde u zivotu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 01:57   #4386
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Da, od Marsa u Skorpionu, ali on nema veze sa 8. kucom u tom kontekstu.

Mars u Skorpionu je najsnaznija planeta u celom horoskopu, pogotovo na prvih 10° jer tu ima sva moguca dostojanstva koja jedna planeta moze da ima. Mada je jak u celom znaku. Mene on uvek asocira na samuraja, nekog usamljenog ratnika koji bije svoje bitke, izdrzljiv, lukav, mudar, prefrigan, magnetne privlacnosti, poseduje harizmu kojom privlaci ljude a koja nije ni veselost ni sarm vec neka hladna privlacnost koja fascinira ljude oko njega. Ljudi od njega I zaziru I pomalo ga se plase, cesto je osobenjak, kao I sve u Skorpiji, bavi se nekim zanimanjima koja su tajna, tajne sluzbe, fasciniraju ga teorije zavere, ekstremi, nesto nesvakidasnje, misticno, oko njega je vecito neka magla, nesto nejasno. Muzevan ali nema previse milosti ni sazaljenja, temperament mu je kolericno/flegmaticni, vatra I voda, naoko nezainteresovan a iznutra vulkan strasti I snage.
Mnogi ga se klone jer sa njegovom snagom ne.umeju da se nose.
Devojke, ako vas odabere Mars u Skorpiji budite sigurne da cete biti njegove kad-tad. On kad vas markira, u stanju je da vas godinama polako uvlaci u svoju mrezu, I ta njegova stalozenost I strpljenje kojim on ostvaruje svoje ciljeve je naprosto fascinantna.

Sto se tice 8.kuce, ona pripada Saturnu.
Porpilicno forican opis - taman na 9°
Doduse "godinama" ... aint no body got time for that
__________________
Krafty Regret Someone Like You
New Order is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:49   #4387
Ja sam Lavica i ne pase mi nitko jer volim samo sebe.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:59   #4388
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja sam Lavica i ne pase mi nitko jer volim samo sebe.
A podznak?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:02   #4389
Skorpija.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:09   #4390
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Skorpija.
I ja.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:10   #4391
Hahahhahaha onda sve znas
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:22   #4392
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Hahahhahaha onda sve znas
Znak mi je jarac, nisam lav.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:49   #4393
Onda vjerovatno nisi grozan kao ja.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:58   #4394
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Skorpija.
Hmm hmmm.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:00   #4395
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Onda vjerovatno nisi grozan kao ja.
nisam uopce grozan.

sunce i podznak sigurno ne definiraju groznost, a ako i jesi grozna to nije zbog horoskopa vec radi lose vlasti nad samom sobom.

mozda uopce ni nisi grozna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:04   #4396
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Hmm hmmm.
nema bolje nego biti skorpija tj plutonijanac, ali samo ako si visi tip.
nema gore nego biti skorpija nizeg tipa.

dodao bih jos tu djevice. njima je uglavnom uvijek lose. perfekcija se ne moze dostici i tesko je biti sluga.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:09   #4397
Nista ne kuzim. A visoka sam 1,75.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:11   #4398
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Nista ne kuzim. A visoka sam 1,75.
Da nisi plavuša?

mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:42   #4399
Arrow ...

Ali su Lavice plavuse ?
Ozzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:18   #4400
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Da nisi plavuša?

Sori
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.