Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2011., 17:45   #2521
Quote:
kikica777 kaže: Pogledaj post
cure upisala sam se danas kod škrobinje i sutra sam narucena u 9h
tako brzo?
uf baš kontam dal da odem onda i ja probat...hm.ma kako to da rade i subotom
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 19:59   #2522
Tko sad trenutno radi u Opatiji u smjeni dr. Salamon?
__________________
I ti koji gradiš kulu od karata Kad se kula sruši Ne plači Jer vječnost jedne kartate kule Traje malo Puno manje od tvoje Zato za kulom ne tuguj Nego je ponovo gradi.
missixty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:06   #2523
Quote:
missixty kaže: Pogledaj post
Tko sad trenutno radi u Opatiji u smjeni dr. Salamon?
mislim da je zadnja info bila dr.Mlinarić
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 21:08   #2524
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
tako brzo?
uf baš kontam dal da odem onda i ja probat...hm.ma kako to da rade i subotom
pa neznam to je i mene zacudilo em sto je subota i tako brzo, a koliko sam skuzila svi cekaju dosta dugo na pregled... vald se nije zeznila... i kad sam rekla da zelim prebacit karton nije mi nist rekla niti me ista pitala, samo sam neki formular popunila...
kikica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 21:31   #2525
Quote:
kikica777 kaže: Pogledaj post
pa neznam to je i mene zacudilo em sto je subota i tako brzo, a koliko sam skuzila svi cekaju dosta dugo na pregled... vald se nije zeznila... i kad sam rekla da zelim prebacit karton nije mi nist rekla niti me ista pitala, samo sam neki formular popunila...
ma never mind..odi i onda javi sutra kako je prošlo..ali bit će sve ok ......možda ako si objasnila su te uzeli pod hitno...
ja se borim s tim iscjetkom i nisam to niš spominjala zadnji put kad sam se htjela naručit redovno..ako ne odem prije onda ću zvat il otić krajem prosinca..tako mi je rekla..jer još da ne prima narudžbe za siječanj tj.za 2012. stoji to tako i dalje? znaš možda?
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 21:44   #2526
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
ma never mind..odi i onda javi sutra kako je prošlo..ali bit će sve ok ......možda ako si objasnila su te uzeli pod hitno...
ja se borim s tim iscjetkom i nisam to niš spominjala zadnji put kad sam se htjela naručit redovno..ako ne odem prije onda ću zvat il otić krajem prosinca..tako mi je rekla..jer još da ne prima narudžbe za siječanj tj.za 2012. stoji to tako i dalje? znaš možda?
nemam pojma stvarno, reci cu ti sutra...nisam ja njoj nista rekla sta mi je, ispunila sam taj formular pa me pitala da li trebam nesto, ja sam rekla da bi se htjela narucit za pregled (donjela sam joj sve nalaze u kojima stoji da imam CIN1, da sam isla na HPV tipizaciju i nemam taj HPV, da sam isla na kolposkopiju i to...al nalazi su od 2007., 08., i 09. godine)...samo ih je malo pogledala, rekla sam da nisam bila otad pa je rekla kao da sutra dodjem, nebi rekla da me stavila pod hitno jer mi u biti nije nista (samo klasicna Canesten-upala,ali cak joj ni to nisam spomenila), samo trebam na kontrolu tj ponovno na sve te pretrage... mozda se stvarno zabunila jer mi nije bas izgledala skoncentrirano, bila je u nekoj zbrci, stalno s jedne strane isla na drugu tako da se nebi zacudila, iako sam joj jos rekla da je subota ali nije nist odgovorila... ah uglavnom sve cu znati sutra pa se javim...
kikica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 21:52   #2527
Quote:
kikica777 kaže: Pogledaj post
nemam pojma stvarno, reci cu ti sutra...nisam ja njoj nista rekla sta mi je, ispunila sam taj formular pa me pitala da li trebam nesto, ja sam rekla da bi se htjela narucit za pregled (donjela sam joj sve nalaze u kojima stoji da imam CIN1, da sam isla na HPV tipizaciju i nemam taj HPV, da sam isla na kolposkopiju i to...al nalazi su od 2007., 08., i 09. godine)...samo ih je malo pogledala, rekla sam da nisam bila otad pa je rekla kao da sutra dodjem, nebi rekla da me stavila pod hitno jer mi u biti nije nista (samo klasicna Canesten-upala,ali cak joj ni to nisam spomenila), samo trebam na kontrolu tj ponovno na sve te pretrage... mozda se stvarno zabunila jer mi nije bas izgledala skoncentrirano, bila je u nekoj zbrci, stalno s jedne strane isla na drugu tako da se nebi zacudila, iako sam joj jos rekla da je subota ali nije nist odgovorila... ah uglavnom sve cu znati sutra pa se javim...
a nije joj lako zaista..nas ima puno..a tamo se stalno mjenjaju doktori..a stvarno je ljubazna...ali ja sam čula još za jednu drugu dokt.opće prakse da radi vikendom da sad kao nova vlast pa rade i subotom
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 13:57   #2528
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
a nije joj lako zaista..nas ima puno..a tamo se stalno mjenjaju doktori..a stvarno je ljubazna...ali ja sam čula još za jednu drugu dokt.opće prakse da radi vikendom da sad kao nova vlast pa rade i subotom
bila sam danas... i radio je, samo ja bila i poslje mene neka zena ali koliko sam skuzila radili su do nekih 10h...uglavnom doktor je super, izresetala sam ga pitanjima, sve mi je ljepo objasnio, napravio pregled i ultrazvuk, i rekao da je sve super, a sto se tice CIN-a da to nije nist strasno i zapravo u jako rijetkim slucajevima preraste u rak tako da mogu bit mirna... odusevljena sam stvarno.. i nisam se uopce ni sjetila da bi mi moglo biti neugodno jer je musko haha sto se tice narucivanja za preglede neznam, jer je meni rekao da dodjem opet za godinu dana a na vratima ne pise nista, mislim da ne narucuju za nagodinu nego brze (s obzirom na to da je mene primio drugi dan,a i cula sam kad su se druge zene narucivale, daje termine za isti ili iduci tjedan) uglavnom preporucujem ga svakako, jedino mi je zao sto sam cula da ide krajem godine
kikica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 15:57   #2529
Quote:
kikica777 kaže: Pogledaj post
bila sam danas... i radio je, samo ja bila i poslje mene neka zena ali koliko sam skuzila radili su do nekih 10h...uglavnom doktor je super, izresetala sam ga pitanjima, sve mi je ljepo objasnio, napravio pregled i ultrazvuk, i rekao da je sve super, a sto se tice CIN-a da to nije nist strasno i zapravo u jako rijetkim slucajevima preraste u rak tako da mogu bit mirna... odusevljena sam stvarno.. i nisam se uopce ni sjetila da bi mi moglo biti neugodno jer je musko haha sto se tice narucivanja za preglede neznam, jer je meni rekao da dodjem opet za godinu dana a na vratima ne pise nista, mislim da ne narucuju za nagodinu nego brze (s obzirom na to da je mene primio drugi dan,a i cula sam kad su se druge zene narucivale, daje termine za isti ili iduci tjedan) uglavnom preporucujem ga svakako, jedino mi je zao sto sam cula da ide krajem godine
misliš da cimnem telefonom il da odem tamo? tako brzo naručuju?
mengu trebam dobit oko 25.12. dakle trebala bih se ugurat prije nekako..ma baš ću probat telefonom ..ako ne uspijem onda ću u srijedu otić tamo i pokušat...ovo me oduševilo zaista...
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 08:03   #2530
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
misliš da cimnem telefonom il da odem tamo? tako brzo naručuju?
mengu trebam dobit oko 25.12. dakle trebala bih se ugurat prije nekako..ma baš ću probat telefonom ..ako ne uspijem onda ću u srijedu otić tamo i pokušat...ovo me oduševilo zaista...
ma i ja sam sretna sto sam se toga rijesila samo me zanima dal je istina da on ide poslje nove godine... a ja sad ne smijem prebacivati karton 1 god. a tko zna ko ce nam doc... mislim da je bolje da odes, objasni sestri sta je, bolje odi nego preko telefona
kikica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 08:36   #2531
Quote:
kikica777 kaže: Pogledaj post
ma i ja sam sretna sto sam se toga rijesila samo me zanima dal je istina da on ide poslje nove godine... a ja sad ne smijem prebacivati karton 1 god. a tko zna ko ce nam doc... mislim da je bolje da odes, objasni sestri sta je, bolje odi nego preko telefona
i ja se isto kontam o tome..ali razmišljam pozitiva..možda nam dolazi još jedna divna doktorica...a i uvjerila sam se da jedna te ista osoba n e ostavlja isti dojam na svih...ja bih baš htjela otić kod njega jer još nikad nisam bila kod muškog ginica..a plus što evo cure kažu da je sasvim u redu..
navodno ide u opatiju a ja se iz opt lani u siječnju negdje il veljači maknula u rijeku...sad ću pustit ovako pa će vrijeme pokazat...
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 09:00   #2532
Škrobonja def. oko NG ide ća, nije mi sestra rekla točni datum ali tako bi trebalo biti. Ne znam da li onda on opet ide samo na zamjenu u Opatiju, kao što je bio ovdje ili u Opatiji ostaje za stalno
pocoyo, ma zaleti se jedan dan dolje, reci da imaš problem, možda te i odmah primi isti dan. Dr. je super, ćapaj ga dok je još tamo!
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:41   #2533
Quote:
missixty kaže: Pogledaj post
Da li je možda netko vodio trudnoću kod dr. Finderlea privatno ili u riječkom KBC-u? Da li biste ga preporučili? Puno bi mi značila svaka informacija. Može i na pp.
Hvala puno
Hay
Ne znam da li ti je itko odg.evo ja cu onoliko koliko sam upoznata s njim
On je meni bio super,naime ova zadnja trudnoca mi je bila burna i prosla sam apsolutno sve ginice u bolnici,on me nije vodio,ali pred kraj sam bila par x kod njega kao i u prijasnjim trudnocama,nije nis special,ima i boljih ali moja preporuka ako si se bas na njega odlucila
Meni je bio za 10!
Njezan,ljubazan i profesionalan!
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 13:25   #2534
Puno ti hvala draga
Ja sam izgubila blizanačku trudnoću. Baš jučer mi je bio termin, pa sam sad malo pod dojmom svega. Možda je trebalo tako biti, ali nitko u mojoj obitelji to ne može prihvatiti zbog nekih propusta od strane mog soc.gin.-a.
Sada svi vrše pritisak na mene da odaberem nekog boljeg za slijedeću trudnoću (kojoj se za sada samo nadam), a mislim da bi mi ipak bilo najbolje da je to netko tko ipak radi u KBC-u tako da me po potrebi može i hospitalizirati ako treba, ili poslati na serklažu (što je trebao i sadašnji gin.).
Puno ljudi mi je reklo da sam sama kriva jer sam prepustila vođenje rizične trudnoće bilo kakvom giniću. A ja sam mislila da je svaki doktor, doktor.
Malo sam izbezumljena od svega i nadam se da će mi ova odluka pomoći da se opustim i da barem malo manje brinem kada (ako) opet ostvarim trudnoću.
Puno, puno hvala još jednom...
I oprostite na off topicu.
__________________
I ti koji gradiš kulu od karata Kad se kula sruši Ne plači Jer vječnost jedne kartate kule Traje malo Puno manje od tvoje Zato za kulom ne tuguj Nego je ponovo gradi.
missixty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 01:10   #2535
Moze mi netko napisati radno vrijeme dr Bacica? zaboravila sam. Hvala
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 10:30   #2536
Quote:
silky88 kaže: Pogledaj post
Moze mi netko napisati radno vrijeme dr Bacica? zaboravila sam. Hvala
PON i ČET popodne...ostale dane ujutro...
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 10:44   #2537
Quote:
missixty kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala draga
Ja sam izgubila blizanačku trudnoću. Baš jučer mi je bio termin, pa sam sad malo pod dojmom svega. Možda je trebalo tako biti, ali nitko u mojoj obitelji to ne može prihvatiti zbog nekih propusta od strane mog soc.gin.-a.
Sada svi vrše pritisak na mene da odaberem nekog boljeg za slijedeću trudnoću (kojoj se za sada samo nadam), a mislim da bi mi ipak bilo najbolje da je to netko tko ipak radi u KBC-u tako da me po potrebi može i hospitalizirati ako treba, ili poslati na serklažu (što je trebao i sadašnji gin.).
Puno ljudi mi je reklo da sam sama kriva jer sam prepustila vođenje rizične trudnoće bilo kakvom giniću. A ja sam mislila da je svaki doktor, doktor.
Malo sam izbezumljena od svega i nadam se da će mi ova odluka pomoći da se opustim i da barem malo manje brinem kada (ako) opet ostvarim trudnoću.
Puno, puno hvala još jednom...
I oprostite na off topicu.
draga pusti priče i ove što vrše pritisak..nikad ne možeš znat kako će se stvar razvijati..učini po svom nahođenju i instinktu..uostalom ti ideš na preglede i ti kroz to prolaziš...bit će sve dobro...ako se desi problem il sumnja-na hitnu kbc-a...ja sam naručena u Cambierievoj za veljaču i rečeno mi je da bi trebala bit dokt.Šimunović.trudim se razmišljat pozitivno unatoč današnjici...i vjerujem da će bit ok doktorica ...ovog doktora jako hvale...možda da dodješ tamo i pokušaš tražit da te samo kratko primi i objasniš situaciju..pa odlučiš dal ćeš za njim nakon Nove godine...sestra mi je jako jako ljubazna tamo
snow5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 14:24   #2538
missixty
Nema na cemu
Ne osvrci se,ljudi su takvi,i ja kazem da je tako moralo biti nazalost,cudni su zivotni putevi...

Mene su osuđivali za trece dijete,koje mi je btw spasilo zivot,sreca u nesreci i ni u jednom trenu nisam pozalila,iako mi je ona recimo u nezgodno vrijeme dosla(isla sam potvrdit trudnocu i saznala da imam karcinom)i da ne bi mozda bila sa svojima za Novu
On je meni odlican,kao i sam Oleg Petrovic,eto njih dvoje ti toplo preporucam za vodjenje buduce trudnoce
oboje ti rade u KBC.-u i oni su mi bas ti,a jedina koju ti ne preporucam nikako je Tea Štimac...
Nju sam zapamtila dok sam ziva
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:49   #2539
Koji je problem navedene dr. Štimac? Puno se žena na nju žali!!!!

Za dr. Finderle - i moja preporuka!

Missixty, žao mi je i želim ti sreću u idućoj trudnoći, čuvat će vas tvoja dva anđela.. Nažalost, na ružne načine shvatimo da nije svaki doktor - Doktor.
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 14:11   #2540
Drage moje najljepše vam se zahvaljujem na lijepim riječima i savjetima. Puno vam hvala!
__________________
I ti koji gradiš kulu od karata Kad se kula sruši Ne plači Jer vječnost jedne kartate kule Traje malo Puno manje od tvoje Zato za kulom ne tuguj Nego je ponovo gradi.
missixty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.